En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour de Feminin
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
27/05
Rumburk
Rumburk
110.7 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Dominika Wlodarczyk
Mat Atom Deweloper Wroclaw
2u55'07"
2
Julia Kopecky
AG Insurance - NXTG U23 Team
z.t
3
Tiffany Keep
z.t
4
Kristýna Burlová
Lotto Dstny Ladies
z.t
5
Sara Casasola
Born To Win - Zhiraf - G20
z.t
6
Eline Jansen
z.t
7
Mirre Knaven
AG Insurance - NXTG U23 Team
z.t
8
Laury Milette
Team Grand-Est Komugi La Fabrique
z.t
9
Esmée Gielkens
Lotto Dstny Ladies
z.t
10
Renée Van Hout
z.t
11
Femke De Vries
GT Krush Rebellease Pro Cycling
z.t
11
Eliška Kvasničková
z.t
13
Maureen Arens
AG Insurance - NXTG U23 Team
z.t
13
Nikola Noskova
Zaaf Cycling Team
z.t
15
Iris Timmermans
z.t
16
Mijntje Geurts
Lotto Dstny Ladies
z.t
17
Olha Kulynych
Duolar - Chevalmeire
z.t
18
Dorka Jordan
z.t
19
Rotem Gafinovitz
Hess Cycling Team
z.t
20
Urska Pintar
BTC City Ljubljana Scott
z.t
21
Sterre Vervloet
Lotto Dstny Ladies
op 27"
22
Henrietta Alice McWilliam
Hess Cycling Team
z.t
23
Kiara Lylyk
z.t
24
Karlijn Koops
z.t
25
Sanne Van Heel
z.t
26
Monika Brzezna
Mat Atom Deweloper Wroclaw
z.t
27
Wendy Oosterwoud
z.t
28
Akvile Gedraityte
z.t
29
Bodine Vollering
z.t
30
Emma Redaelli
UAE Development Team
z.t
31
Angela Oro
Team Mendelspeck
z.t
32
Oliwia Majewska
z.t
33
Mieke Docx
Lotto Dstny Ladies
z.t
34
Anniek Mos
GT Krush Rebellease Pro Cycling
z.t
35
Marieke Meert
Belgium
z.t
36
Jesse Vandenbulcke
Belgium
z.t
37
Laura Verdonschot
Belgium
z.t
38
Beatrice Caudera
UAE Development Team
z.t
39
Noëlle Rüetschi
AG Insurance - NXTG U23 Team
z.t
40
Rixt Hoogland
z.t
41
Katarzyna Wilkos
Mat Atom Deweloper Wroclaw
z.t
42
Marita Jensen
z.t
43
Maja Winther Brandt
z.t
44
Malwina Mul
Mat Atom Deweloper Wroclaw
z.t
45
Cleo Kiekens
Duolar - Chevalmeire
z.t
46
Yana Mialitsina
Born To Win - Zhiraf - G20
z.t
47
Audrey De Keersmaeker
Belgium
z.t
48
Febe Jooris
AG Insurance - NXTG U23 Team
z.t
49
Antonia Gröndahl
Duolar - Chevalmeire
z.t
50
Monica Castagna
Team Mendelspeck
z.t
51
Anneke Dijkstra
GT Krush Rebellease Pro Cycling
z.t
52
Tjaša Sušnik
BTC City Ljubljana Scott
z.t
53
Denisa Slámová
z.t
54
Nora Entius
z.t
55
Lea Fuchs
Born To Win - Zhiraf - G20
z.t
56
Anne Knijnenburg
z.t
57
Githa Michiels
Belgium
z.t
58
Patricie Müllerová
z.t
59
Iris Schultinga
z.t
60
Jana Dobbelaere
Duolar - Chevalmeire
z.t
61
Amalie Nybroe
z.t
62
Nela Slaniková
z.t
63
Julie Brouwers
Belgium
z.t
64
Quinty Van De Guchte
Lotto Dstny Ladies
z.t
65
Francesca Tommasi
z.t
66
Nika Bobnar
BTC City Ljubljana Scott
z.t
67
Manon De Boer
z.t
68
Fernanda Yapura
Team Grand-Est Komugi La Fabrique
z.t
69
Aikaterini Eleftheriadou
z.t
70
Coline Raby
Hess Cycling Team
z.t
71
Martina Sanfilippo
Team Mendelspeck
z.t
72
Eline Van Rooijen
AG Insurance - NXTG U23 Team
z.t
73
Fabienne Buri
Team Grand-Est Komugi La Fabrique
z.t
74
Patricie Srnská
z.t
75
Caroline Schad
op 1'16"
76
Tereza Vanickova
Brilon Racing Team MB
z.t
77
Hannah van Boven
z.t
78
Fleur Smith
z.t
79
Victoire Joncheray
Team Grand-Est Komugi La Fabrique
z.t
80
Tereza Medvedova
z.t
81
Sara Fiorin
UAE Development Team
z.t
82
Jenaya Francis
z.t
83
Jitka Cabelicka
Gapp System - Kolofix MTB Racing Team
z.t
84
Chloé Charpentier
Team Grand-Est Komugi La Fabrique
op 27"
85
Barbora Němcová
op 2'19"
86
Nicole Hartychová
z.t
87
Sandra Geyer
z.t
88
Barbora Svrckova
z.t
89
Arenda Middendorp
z.t
90
Nika Mialitsina
Born To Win - Zhiraf - G20
z.t
91
Annika Liehner
Hess Cycling Team
z.t
92
Lieke van Zeelst
GT Krush Rebellease Pro Cycling
z.t
93
Inez Beijer
z.t
94
Simona Spesna
JB Brunex Superior Factory Racing
z.t
95
Jana Milec Jiřincová
op 3'14"
96
Annika Schelb
op 3'21"
97
Lola Bryson-Boe
op 4'24"
98
Meike Uiterwijk Winkel
GT Krush Rebellease Pro Cycling
z.t
99
Nikola Bajgerova
Mat Atom Deweloper Wroclaw
op 4'30"
100
Amelie Zimmermann
op 6'40"
101
Lea Stern
Team Grand-Est Komugi La Fabrique
op 6'55"
102
Maaike de Heij
op 8'33"
103
Agata Kowalska
Mat Atom Deweloper Wroclaw
z.t
104
Francesca Pisciali
Team Mendelspeck
op 9'50"
105
Barbora Jerabkova
Brilon Racing Team MB
op 10'49"
106
Giulia Luciani
Born To Win - Zhiraf - G20
z.t
107
Paulien Koster
z.t
108
Johanna Koerner
op 14'29"
109
Txell Claret I Bonmati
Hess Cycling Team
z.t
110
Miriam Zeise
op 21'50"
111
Heather Mayer
op 23'32"
112
Tiree Robinson
z.t
113
Lotte Popelier
Duolar - Chevalmeire
z.t
Viktoria Marschnerová
DNF
Gaia Tormena
UAE Development Team
DNF
Nada Voracova
DNF
Marissa Baks
GT Krush Rebellease Pro Cycling
DNS
Beatrice Pozzobon
Team Mendelspeck
DNS
Sian Botteley
OTL
Eliska Drbohlavova
OTL
Adriana Marschnerová
OTL
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst