En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour de Feminin
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
26/05
Krásná Lípa
Krásná Lípa
105.1 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Malwina Mul
Mat Atom Deweloper Wroclaw
2u57'05"
2
Olha Kulynych
Duolar - Chevalmeire
z.t
3
Maja Winther Brandt
op 53"
4
Eline Jansen
z.t
5
Dominika Wlodarczyk
Mat Atom Deweloper Wroclaw
op 1'17"
6
Mijntje Geurts
Lotto Dstny Ladies
z.t
7
Kristýna Burlová
Lotto Dstny Ladies
z.t
8
Chloé Charpentier
Team Grand-Est Komugi La Fabrique
z.t
9
Mieke Docx
Lotto Dstny Ladies
z.t
10
Emma Redaelli
UAE Development Team
z.t
11
Esmée Gielkens
Lotto Dstny Ladies
z.t
12
Mirre Knaven
AG Insurance - NXTG U23 Team
z.t
13
Marieke Meert
Belgium
z.t
14
Laury Milette
Team Grand-Est Komugi La Fabrique
z.t
15
Sara Casasola
Born To Win - Zhiraf - G20
z.t
16
Beatrice Caudera
UAE Development Team
z.t
17
Quinty Van De Guchte
Lotto Dstny Ladies
z.t
18
Tjaša Sušnik
BTC City Ljubljana Scott
z.t
19
Audrey De Keersmaeker
Belgium
z.t
20
Angela Oro
Team Mendelspeck
z.t
21
Urska Pintar
BTC City Ljubljana Scott
z.t
22
Nikola Bajgerova
Mat Atom Deweloper Wroclaw
z.t
23
Renée Van Hout
z.t
24
Marita Jensen
z.t
25
Femke De Vries
GT Krush Rebellease Pro Cycling
z.t
26
Monica Castagna
Team Mendelspeck
z.t
27
Tiffany Keep
z.t
28
Eliška Kvasničková
z.t
28
Bodine Vollering
z.t
30
Jesse Vandenbulcke
Belgium
z.t
31
Noëlle Rüetschi
AG Insurance - NXTG U23 Team
z.t
32
Julia Kopecky
AG Insurance - NXTG U23 Team
z.t
33
Anneke Dijkstra
GT Krush Rebellease Pro Cycling
z.t
34
Maureen Arens
AG Insurance - NXTG U23 Team
z.t
35
Cleo Kiekens
Duolar - Chevalmeire
z.t
36
Monika Brzezna
Mat Atom Deweloper Wroclaw
z.t
37
Sanne Van Heel
z.t
38
Anne Knijnenburg
z.t
39
Laura Verdonschot
Belgium
z.t
40
Githa Michiels
Belgium
z.t
41
Nikola Noskova
Zaaf Cycling Team
z.t
42
Katarzyna Wilkos
Mat Atom Deweloper Wroclaw
z.t
43
Antonia Gröndahl
Duolar - Chevalmeire
z.t
44
Rotem Gafinovitz
Hess Cycling Team
z.t
45
Fernanda Yapura
Team Grand-Est Komugi La Fabrique
z.t
46
Yana Mialitsina
Born To Win - Zhiraf - G20
z.t
47
Francesca Tommasi
z.t
48
Denisa Slámová
op 1'36"
49
Eline Van Rooijen
AG Insurance - NXTG U23 Team
op 2'08"
50
Barbora Němcová
op 5'40"
51
Patricie Srnská
z.t
52
Fabienne Buri
Team Grand-Est Komugi La Fabrique
z.t
53
Nela Slaniková
z.t
54
Oliwia Majewska
z.t
55
Dorka Jordan
z.t
56
Kiara Lylyk
z.t
57
Anniek Mos
GT Krush Rebellease Pro Cycling
z.t
58
Nora Entius
z.t
59
Coline Raby
Hess Cycling Team
z.t
60
Hannah van Boven
z.t
61
Amalie Nybroe
z.t
62
Iris Schultinga
z.t
63
Nika Mialitsina
Born To Win - Zhiraf - G20
z.t
64
Manon De Boer
z.t
65
Victoire Joncheray
Team Grand-Est Komugi La Fabrique
z.t
66
Sterre Vervloet
Lotto Dstny Ladies
op 5'47"
67
Julie Brouwers
Belgium
z.t
68
Marissa Baks
GT Krush Rebellease Pro Cycling
op 6'26"
69
Beatrice Pozzobon
Team Mendelspeck
z.t
70
Jana Milec Jiřincová
op 7'56"
71
Nika Bobnar
BTC City Ljubljana Scott
op 9'02"
72
Febe Jooris
AG Insurance - NXTG U23 Team
z.t
73
Lea Fuchs
Born To Win - Zhiraf - G20
z.t
74
Caroline Schad
op 12'14"
75
Patricie Müllerová
z.t
76
Iris Timmermans
z.t
77
Henrietta Alice McWilliam
Hess Cycling Team
z.t
78
Nicole Hartychová
z.t
79
Lieke van Zeelst
GT Krush Rebellease Pro Cycling
z.t
80
Barbora Svrckova
z.t
81
Jenaya Francis
z.t
82
Amelie Zimmermann
z.t
83
Jana Dobbelaere
Duolar - Chevalmeire
z.t
84
Sandra Geyer
z.t
85
Johanna Koerner
z.t
86
Tereza Medvedova
z.t
87
Jitka Cabelicka
Gapp System - Kolofix MTB Racing Team
z.t
88
Annika Schelb
z.t
89
Inez Beijer
op 12'39"
90
Francesca Pisciali
Team Mendelspeck
op 13'04"
91
Martina Sanfilippo
Team Mendelspeck
z.t
92
Tereza Vanickova
Brilon Racing Team MB
z.t
93
Gaia Tormena
UAE Development Team
z.t
94
Annika Liehner
Hess Cycling Team
z.t
95
Arenda Middendorp
z.t
96
Simona Spesna
JB Brunex Superior Factory Racing
z.t
97
Rixt Hoogland
z.t
98
Wendy Oosterwoud
z.t
99
Lea Stern
Team Grand-Est Komugi La Fabrique
op 17'50"
100
Akvile Gedraityte
z.t
101
Aikaterini Eleftheriadou
op 18'11"
102
Sara Fiorin
UAE Development Team
op 22'27"
103
Sian Botteley
z.t
104
Agata Kowalska
Mat Atom Deweloper Wroclaw
z.t
105
Heather Mayer
z.t
106
Lola Bryson-Boe
z.t
107
Tiree Robinson
z.t
107
Fleur Smith
z.t
109
Miriam Zeise
z.t
110
Barbora Jerabkova
Brilon Racing Team MB
z.t
111
Karlijn Koops
z.t
112
Meike Uiterwijk Winkel
GT Krush Rebellease Pro Cycling
z.t
113
Giulia Luciani
Born To Win - Zhiraf - G20
z.t
114
Eliska Drbohlavova
z.t
115
Txell Claret I Bonmati
Hess Cycling Team
z.t
116
Nada Voracova
z.t
117
Viktoria Marschnerová
z.t
118
Maaike de Heij
z.t
119
Adriana Marschnerová
z.t
120
Lotte Popelier
Duolar - Chevalmeire
op 22'41"
121
Paulien Koster
op 23'30"
Charlotte Clarke
Hess Cycling Team
DNF
Estelle De Jong
DNF
Eliška Grulichová
DNF
Katerina Hladikova
Brilon Racing Team MB
DNF
Ida Mechlenborg Krum
DNF
Jarmila Machacova
DNF
Ellie Parry
DNF
Adéla Pernická
DNF
Lauren Perry
UAE Development Team
DNF
Ema Pirs
BTC City Ljubljana Scott
DNF
Ruth Shier
DNF
Reinet van der Wal
DNF
Maia Barclay
OTL
Georgia Simpson
OTL
Adrienn Szabo
OTL
Carla Tusint
OTL
Dannielle Watkinson
OTL
Hana Zumer
BTC City Ljubljana Scott
OTL
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst