En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Giro d'Italia Donne
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
Rit 10
11/07
Capriva del Friuli
Cormons
113 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Coryn Rivera - Labecki
Team DSM
2u56'40"
2
Elizabeth Armitstead-Deignan
Trek - Segafredo Ladies
z.t
3
Elise Chabbey
Canyon//Sram Racing
op 3"
4
Anna van der Breggen
Team SD Worx
z.t
5
Emma Norsgaard - Bjerg
Movistar Team Women
op 23"
6
Liane Lippert
Team DSM
z.t
7
Ilaria Sanguineti
Valcar Travel & Service
z.t
8
Anouska Koster
Team Jumbo - Visma Women
z.t
9
Sofia Bertizzolo
Liv Racing
z.t
10
Alexis Ryan
Canyon//Sram Racing
z.t
11
Soraya Paladin
Liv Racing
z.t
12
Silke Smulders
Lotto Soudal Ladies
z.t
13
Demi Vollering
Team SD Worx
z.t
14
Greta Marturano
Top Girls Fassa Bortolo
z.t
15
Eugénie Duval
FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope
z.t
16
Lisa Brennauer
Ceratizit - Wnt Pro Cycling Team
z.t
17
Margarita Victoria Garcia
Ale' BTC Ljubljana
z.t
18
Debora Silvestri
Top Girls Fassa Bortolo
z.t
19
Marta Cavalli
FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope
z.t
20
Evita Muzic
FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope
z.t
21
Riejanne Markus
Team Jumbo - Visma Women
z.t
22
Tatiana Guderzo
Ale' BTC Ljubljana
z.t
23
Sarah Roy
Team BikeExchange
z.t
24
Léa Curinier
Team Arkea
z.t
25
Barbara Malcotti
Valcar Travel & Service
z.t
26
Alice Maria Arzuffi
Valcar Travel & Service
z.t
27
Johanna Nilsson
Lotto Soudal Ladies
z.t
28
Ellen van Dijk
Trek - Segafredo Ladies
z.t
29
Niamh Fisher-Black
Team SD Worx
z.t
30
Gaia Realini
Isolmant - Premac - Vittoria
z.t
31
Erica Magnaldi
Ceratizit - Wnt Pro Cycling Team
z.t
32
Juliette Labous
Team DSM
z.t
33
Leah Thomas
Movistar Team Women
z.t
34
Ashleigh Moolman-Pasio
Team SD Worx
z.t
35
Alena Amialiusik
Canyon//Sram Racing
z.t
36
Lucinda Brand
Trek - Segafredo Ladies
z.t
37
Ane Santesteban Gonzalez
Team BikeExchange
z.t
38
Elisa Longo Borghini
Trek - Segafredo Ladies
op 32"
39
Jeanne Korevaar
Liv Racing
op 1'28"
40
Nadia Quagliotto
BePink
z.t
41
Rasa Leleivyte
Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano
z.t
42
Kathrin Hammes
Ceratizit - Wnt Pro Cycling Team
z.t
43
Letizia Borghesi
Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano
z.t
44
Marta Lach
Ceratizit - Wnt Pro Cycling Team
op 2'14"
45
Lorena Wiebes
Team DSM
op 2'16"
46
Eleonora Camilla Gasparrini
Valcar Travel & Service
z.t
47
Eider Merino Cortazar
A.R. Monex Women's Pro Cycling Team
z.t
48
Maria Giulia Confalonieri
Ceratizit - Wnt Pro Cycling Team
op 2'27"
49
Floortje Mackaij
Team DSM
z.t
50
Silvia Zanardi
BePink
z.t
51
Marta Bastianelli
Ale' BTC Ljubljana
z.t
52
Tiffany Cromwell
Canyon//Sram Racing
z.t
53
Lone Meertens
Lotto Soudal Ladies
z.t
54
Teuntje Beekhuis
Team Jumbo - Visma Women
z.t
55
Mikayla Harvey
Canyon//Sram Racing
z.t
56
Elena Cecchini
Team SD Worx
z.t
57
Hannah Barnes
Canyon//Sram Racing
z.t
58
Aude Biannic
Movistar Team Women
op 2'38"
59
Katrine Aalerud
Movistar Team Women
z.t
60
Alice Gasparini
Isolmant - Premac - Vittoria
op 4'51"
61
Sabrina Stultiens
Liv Racing
op 11'46"
62
Inga Cesuliene
Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano
z.t
63
Pauline Allin
Team Arkea
z.t
64
Greta Richioud
Team Arkea
z.t
65
Giorgia Bariani
Top Girls Fassa Bortolo
z.t
66
Noemi Lucrezia Eremita
Isolmant - Premac - Vittoria
z.t
67
Jesse Vandenbulcke
Lotto Soudal Ladies
z.t
68
Sara Martín Martín
Movistar Team Women
z.t
69
Anastasia Carbonari
Born To Win G20 Ambedo
z.t
70
Lara Krähemann
Born To Win G20 Ambedo
z.t
71
Anna Potokina
Servetto - Makhymo- Beltrami Tsa
z.t
72
Matilde Vitillo
BePink
z.t
73
Camilla Alessio
BePink
op 13'44"
74
Amandine Fouquenet
Team Arkea
op 16'02"
75
Janneke Ensing
Team BikeExchange
z.t
76
Giorgia Vettorello
Top Girls Fassa Bortolo
z.t
77
Maria Novolodskaya
A.R. Monex Women's Pro Cycling Team
op 20'18"
78
Marta Jaskulska
Liv Racing
op 20'36"
79
Elisa Dalla Valle
Top Girls Fassa Bortolo
z.t
80
Typhaine Laurance
Team Arkea
z.t
81
Anna Trevisi
Ale' BTC Ljubljana
z.t
82
Federica Piergiovanni
Valcar Travel & Service
z.t
83
Carlotta Borello
Servetto - Makhymo- Beltrami Tsa
z.t
84
Lucie Jounier
Team Arkea
z.t
85
Laura Tomasi
Ale' BTC Ljubljana
z.t
86
Alice Palazzi
Born To Win G20 Ambedo
z.t
87
Valentina Scandolara
Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano
z.t
88
Maria Vittoria Sperotto
A.R. Monex Women's Pro Cycling Team
z.t
89
Francesca Pisciali
Isolmant - Premac - Vittoria
z.t
90
Gemma Sernissi
Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano
op 31'21"
91
Asia Zontone
Servetto - Makhymo- Beltrami Tsa
op 32'43"
92
Lina Svarinska
Servetto - Makhymo- Beltrami Tsa
op 33'32"
93
Heidi Franz
Rally Cycling Women
op 0"
94
Sara Poidevin
Rally Cycling Women
z.t
95
Katie Clouse
Rally Cycling Women
z.t
96
Amanda Spratt
Team BikeExchange
z.t
97
Chantal Blaak-van den Broek
Team SD Worx
z.t
98
Silvia Valsecchi
BePink
z.t
99
Michaela Drummond
BePink
z.t
100
Natalia Studenikina
Born To Win G20 Ambedo
z.t
101
Brodie Chapman
FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope
z.t
102
Leah Kirchmann
Team DSM
z.t
103
Ruth Edwards - Winder
Trek - Segafredo Ladies
z.t
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1990
1989
1988
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst