En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Tour de l'Eurométropole
Ritinfo
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
04/10
Mons
Tournai
153.8 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Jonas Ahlstrand
Cofidis
3u22'19"
2
Sondre Holst Enger
IAM Cycling
z.t
3
Raymond Kreder
Roompot Oranje Peloton
z.t
4
Jurgen Roelandts
Lotto - Soudal
z.t
5
Tom Devriendt
Wanty - Groupe Gobert
z.t
6
Timothy Dupont
Roubaix Lille Metropole
z.t
7
Jens Debusschere
Lotto - Soudal
z.t
8
Theo Bos
MTN - Qhubeka
z.t
9
Edward Theuns
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
10
Rudiger Selig
Katusha
z.t
11
Nikolay Trusov
Tinkoff - Saxo
z.t
12
Gediminas Bagdonas
Ag2r - La Mondiale
z.t
13
Gerry Druyts
Vastgoedservice - Golden Palace
z.t
14
Justin Jules
Veranclassic - Ekoi
z.t
15
Liam Bertazzo
SouthEast
z.t
16
Roy Curvers
Team Giant - Alpecin
z.t
17
Dries De Bondt
Verandas Willems Cycling Team
z.t
18
Floris Gerts
BMC Racing Team
z.t
19
Tom Dernies
Wallonie Bruxelles
z.t
20
Felix Pouilly
Roubaix Lille Metropole
z.t
21
Emiel Wastyn
Verandas Willems Cycling Team
z.t
22
Tom Van Asbroeck
TEAMLottoNL - Jumbo
z.t
23
Michael Morkov
Tinkoff - Saxo
z.t
24
Fredrik Ludvigsson
Team Giant - Alpecin
z.t
25
Louis Verhelst
Cofidis
z.t
26
Alexander Krieger
Leopard Development Team
z.t
27
Lorrenzo Manzin
FDJ
z.t
28
Joeri Calleeuw
Verandas Willems Cycling Team
z.t
29
Olivier Pardini
Verandas Willems Cycling Team
z.t
30
Maurits Lammertink
Roompot Oranje Peloton
z.t
31
Martijn Keizer
TEAMLottoNL - Jumbo
z.t
32
Kevyn Ista
Wallonie Bruxelles
z.t
33
Marc Sarreau
FDJ
z.t
34
Jakub Mareczko
SouthEast
z.t
35
Matthieu Ladagnous
FDJ
z.t
36
Anton Vorobyev
Katusha
z.t
37
Jonas Vangenechten
IAM Cycling
z.t
38
Dennis Coenen
Vastgoedservice - Golden Palace
z.t
39
Gaetan Pons
Wallonie Bruxelles
z.t
40
Alexis Gougeard
Ag2r - La Mondiale
z.t
41
Tim De Troyer
Wanty - Groupe Gobert
z.t
42
Johan Le Bon
FDJ
z.t
43
Olivier Chevalier
Wallonie Bruxelles
z.t
44
Gorik Gardeyn
Veranclassic - Ekoi
z.t
45
Dries Devenyns
IAM Cycling
z.t
46
Michael Van Staeyen
Cofidis
z.t
47
Tom Bohli
BMC Racing Team
z.t
48
Reto Hollenstein
IAM Cycling
z.t
49
Maxime Vantomme
Roubaix Lille Metropole
z.t
50
Jesper Asselman
Roompot Oranje Peloton
z.t
51
Florian Vachon
Bretagne - Séché Environnement
z.t
52
Florian Sénéchal
Cofidis
z.t
53
Nils Politt
Katusha
z.t
54
Bert Van Lerberghe
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
55
Berden de Vries
Roompot Oranje Peloton
z.t
56
Jan Dieteren
Leopard Development Team
z.t
57
Matthieu Boulo
Bretagne - Séché Environnement
z.t
58
Marco König
Leopard Development Team
z.t
59
Manuele Boaro
Tinkoff - Saxo
z.t
60
Arnaud Gérard
Bretagne - Séché Environnement
z.t
61
Jelle Wallays
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
62
Viktor Manakov
Leopard Development Team
z.t
63
Antoine Warnier
Wallonie Bruxelles
z.t
64
Pim Ligthart
Lotto - Soudal
z.t
65
Laurent Vandenbak
Leopard Development Team
z.t
66
Dimitri Claeys
Verandas Willems Cycling Team
z.t
67
Heinrich Haussler
IAM Cycling
z.t
68
Matthias Brandle
IAM Cycling
z.t
69
Kristian Haugaard Jensen
Leopard Development Team
z.t
70
Gert Joeaar
Cofidis
z.t
71
Sander Helven
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
72
Pieter Jacobs
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
73
Michael Schär
BMC Racing Team
z.t
74
Thomas Wertz
Wallonie Bruxelles
z.t
75
Mike Teunissen
TEAMLottoNL - Jumbo
z.t
76
Mirko Tedeschi
SouthEast
z.t
77
Giuseppe Fonzi
SouthEast
z.t
78
Serge Pauwels
MTN - Qhubeka
z.t
79
Sean De Bie
Lotto - Soudal
z.t
80
Gregory Habeaux
Wallonie Bruxelles
z.t
81
Gaetan Bille
Verandas Willems Cycling Team
z.t
82
Ivar Slik
Roompot Oranje Peloton
z.t
83
Tom Stamsnijder
Team Giant - Alpecin
z.t
84
Rob Ruijgh
Vastgoedservice - Golden Palace
z.t
85
Jelle Goderis
Veranclassic - Ekoi
z.t
86
Dieter Bouvry
Roubaix Lille Metropole
z.t
87
Maxim Belkov
Katusha
z.t
88
Kevin Van Melsen
Wanty - Groupe Gobert
z.t
89
Tosh Van der Sande
Lotto - Soudal
z.t
90
Maarten Wynants
TEAMLottoNL - Jumbo
z.t
91
Twan Castelijns
TEAMLottoNL - Jumbo
z.t
92
Marcus Burghardt
BMC Racing Team
z.t
93
Thierry Hupond
Team Giant - Alpecin
z.t
94
Christophe Laborie
Bretagne - Séché Environnement
z.t
95
Ludwig De Winter
Wallonie Bruxelles
z.t
96
Jean-Marc Bideau
Bretagne - Séché Environnement
z.t
97
Jérôme Baugnies
Wanty - Groupe Gobert
z.t
98
Huub Duyn
Roompot Oranje Peloton
z.t
99
Sébastien Turgot
Ag2r - La Mondiale
z.t
100
Kenneth Vanbilsen
Cofidis
op 15"
101
Michael Gogl
Tinkoff - Saxo
z.t
102
Adrien Petit
Cofidis
op 16"
103
Andreas Stauff
MTN - Qhubeka
op 29"
104
Danilo Napolitano
Wanty - Groupe Gobert
op 36"
105
Brian van Goethem
Roompot Oranje Peloton
op 45"
106
Sander Cordeel
Vastgoedservice - Golden Palace
op 47"
107
Matteo Tosatto
Tinkoff - Saxo
op 50"
108
Eugert Zhupa
SouthEast
z.t
109
Niels De Rooze
Veranclassic - Ekoi
op 54"
110
Pavel Brutt
Tinkoff - Saxo
z.t
111
Stig Broeckx
Lotto - Soudal
op 1'06"
112
Reinier Honig
Roompot Oranje Peloton
op 1'17"
113
Pieter Vanspeybrouck
Topsport Vlaanderen - Baloise
op 1'20"
114
Christophe Premont
Verandas Willems Cycling Team
op 1'35"
115
Antoine Leleu
Veranclassic - Ekoi
op 2'50"
116
Patrick Olesen
Leopard Development Team
op 3'24"
117
Jay Robert Thomson
MTN - Qhubeka
op 3'40"
118
Caleb Fairly
Team Giant - Alpecin
z.t
119
Kilian Frankiny
BMC Racing Team
z.t
120
Nick Dougall
MTN - Qhubeka
z.t
121
Dmitrii Kozonchuk
Katusha
z.t
122
Daniel McLay
Bretagne - Séché Environnement
op 3'53"
123
Julien Van den Brande
Veranclassic - Ekoi
op 5'07"
124
Florent Pereira
Ag2r - La Mondiale
op 5'49"
125
Nico Denz
Ag2r - La Mondiale
z.t
126
Jayde Julius
MTN - Qhubeka
z.t
127
Edwig Cammaerts
Veranclassic - Ekoi
z.t
128
Simone Antonini
Wanty - Groupe Gobert
op 6'42"
129
Stef Van Zummeren
Verandas Willems Cycling Team
z.t
130
Simon Pellaud
IAM Cycling
z.t
Julien Antomarchi
Roubaix Lille Metropole
DNF
Maxime Cam
Bretagne - Séché Environnement
DNF
Andrea Dal Col
SouthEast
DNF
Maxime Daniel
Ag2r - La Mondiale
DNF
Kenny Dehaes
Lotto - Soudal
DNF
Murilo Antonio Fischer
FDJ
DNF
Marc Fournier
FDJ
DNF
Alexander Geuens
Lotto - Soudal U23
DNF
Patrick Gretsch
Ag2r - La Mondiale
DNF
Moreno Hofland
TEAMLottoNL - Jumbo
DNF
Rudy Kowalski
Roubaix Lille Metropole
DNF
Massimo Morabito
Leopard Development Team
DNF
Romain Pillon
Roubaix Lille Metropole
DNF
Martial Roman
Veranclassic - Ekoi
DNF
Robin Stenuit
Wanty - Groupe Gobert
DNF
Timothy Stevens
Vastgoedservice - Golden Palace
DNF
Jordi Van Dingenen
Vastgoedservice - Golden Palace
DNF
Arthur Vanoverberghe
Topsport Vlaanderen - Baloise
DNF
Thomas De Gendt
Lotto - Soudal
DNF
Franck Bonnamour
Bretagne - Séché Environnement
DNS
Björn Leukemans
Wanty - Groupe Gobert
DNS
Alphonse Vermote
Vastgoedservice - Golden Palace
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst