En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Sparkassen Münsterland Giro
Uitslag
1
Max Walscheid
Team Sunweb
4u42'15"
2
John Degenkolb
Trek - Segafredo
z.t
3
Nils Politt
Team Katusha Alpecin
z.t
4
André Greipel
Lotto - Soudal
z.t
5
Pascal Ackermann
Bora - HansGrohe
z.t
6
Florian Sénéchal
Quick Step Floors
z.t
7
Alexander Krieger
Leopard Pro Cycling
z.t
8
Mathias Van Gompel
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
9
Szymon Wojciech Sajnok
CCC Sprandi Polkowice
z.t
10
Lucas Carstensen
Bike Aid
z.t
11
Sam Bennett
Bora - HansGrohe
z.t
12
Jeroen Meijers
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
13
Oscar Riesebeek
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
14
Edward Theuns
Team Sunweb
z.t
15
Mike Teunissen
Team Sunweb
z.t
16
Jens Debusschere
Lotto - Soudal
z.t
17
Grégory Rast
Trek - Segafredo
op 5"
18
Edvald Boasson-Hagen
Team Dimension Data
z.t
19
Koen de Kort
Trek - Segafredo
op 17"
20
Nikolas Maes
Lotto - Soudal
op 21"
21
Lars Ytting Bak
Lotto - Soudal
op 31"
22
Rudiger Selig
Bora - HansGrohe
z.t
23
Elmar Reinders
Roompot - Nederlandse Loterij
op 52"
24
Fernando Gaviria Rendon
Quick Step Floors
z.t
25
Erik Baska
Bora - HansGrohe
z.t
26
Michal Paluta
CCC Sprandi Polkowice
z.t
27
Andreas Schillinger
Bora - HansGrohe
z.t
28
Kamil Gradek
CCC Sprandi Polkowice
op 1'17"
29
Christoph Pfingsten
Bora - HansGrohe
z.t
30
Michael Schwarzmann
Bora - HansGrohe
z.t
31
Max Kanter
Team Sunweb
op 1'43"
32
Barnabas Peak
Quick Step Floors
op 3'03"
33
Alexander Porsev
Gazprom - Rusvelo
z.t
34
John Mandrysch
Team Dauner D&DQ Akkon
z.t
35
Reinardt Janse van Rensburg
Team Dimension Data
z.t
36
Kenneth Van Rooy
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
37
Frederik Backaert
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
38
Jasper de Laat
Metec - TKH P/B Mantel
z.t
39
Joshua Huppertz
Team Lotto - Kern Haus
z.t
40
Marco Minnaard
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
41
Julien Vermote
Team Dimension Data
z.t
42
Adrian Kurek
CCC Sprandi Polkowice
z.t
43
Kevin Inkelaar
Polartec Kometa
z.t
44
Charles Planet
Team Novo Nordisk
z.t
45
Jose Manuel Diaz Gallego
Israel Cycling Academy
z.t
46
Alan Banaszek
CCC Sprandi Polkowice
z.t
47
Boy van Poppel
Trek - Segafredo
z.t
48
Willem Jakobus Smit
Team Katusha Alpecin
z.t
49
Nikolay Trusov
Gazprom - Rusvelo
z.t
50
Igor Boev
Gazprom - Rusvelo
z.t
51
Scott Thwaites
Team Dimension Data
z.t
52
Rémi Cavagna
Quick Step Floors
z.t
53
Szymon Rekita
Leopard Pro Cycling
z.t
54
Jhonnatan Manuel Narvaez
Quick Step Floors
z.t
55
Preben Van Hecke
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
56
Rick Zabel
Team Katusha Alpecin
z.t
57
Lennard Kämna
Team Sunweb
z.t
58
Guy Niv
Israel Cycling Academy
z.t
59
Jenthe Biermans
Team Katusha Alpecin
z.t
60
Tony Martin
Team Katusha Alpecin
op 3'09"
61
Per Christian Münstermann
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
op 13'15"
62
Jasper Frahm
Heizomat Rad-Net.de
z.t
63
Felix Intra
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
z.t
64
Daniel Westmattelmann
Team Lotto - Kern Haus
z.t
65
Nacer Bouhanni
Cofidis
z.t
66
Andrea Peron
Team Novo Nordisk
z.t
67
Johannes Hodapp
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
z.t
68
Vladislav Kulikov
Gazprom - Rusvelo
z.t
69
Jens Reynders
Leopard Pro Cycling
z.t
70
Sven Thurau
Team Dauner D&DQ Akkon
z.t
71
Patrick Haller
Heizomat Rad-Net.de
z.t
72
Boris Vallee
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
73
Luca Henn
Team Lotto - Kern Haus
z.t
74
Paul Taebling
LKT Team Brandenburg
z.t
75
Jonas Rutsch
Team Lotto - Kern Haus
z.t
76
Roy Curvers
Team Sunweb
z.t
77
Gaetan Pons
Leopard Pro Cycling
z.t
78
Iljo Keisse
Quick Step Floors
z.t
79
Antoine Warnier
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
80
Mario Spengler
Leopard Pro Cycling
z.t
81
Colin Heiderscheid
Team Dauner D&DQ Akkon
z.t
82
Maxim Belkov
Team Katusha Alpecin
z.t
Leo Appelt
LKT Team Brandenburg
DNF
Richard Banusch
LKT Team Brandenburg
DNF
Dominik Bauer
Team Dauner D&DQ Akkon
DNF
Pawel Bernas
CCC Sprandi Polkowice
DNF
Daniel Bichlmann
Bike Aid
DNF
Jonas Bokeloh
LKT Team Brandenburg
DNF
Jan Brockhoff
Leopard Pro Cycling
DNF
Marc Clauss
Team Dauner D&DQ Akkon
DNF
Tim Declercq
Quick Step Floors
DNF
Aimé Degendt
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Kenny Dehaes
WB Veranclassic Aquality Protect
DNF
Thomas Deruette
WB Veranclassic Aquality Protect
DNF
Stan Dewulf
Lotto - Soudal
DNF
Laurent Didier
Trek - Segafredo
DNF
Nick Dougall
Team Dimension Data
DNF
Jimmy Duquennoy
WB Veranclassic Aquality Protect
DNF
Bernhard Eisel
Team Dimension Data
DNF
Frederik Frison
Lotto - Soudal
DNF
Floris Gerts
Roompot - Nederlandse Loterij
DNF
Konrad Geßner
Leopard Pro Cycling
DNF
Awet Ghebremedhin
Israel Cycling Academy
DNF
Michel Giesselmann
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
DNF
Roy Goldstein
Israel Cycling Academy
DNF
Jonas Härtig
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
DNF
Joonas Henttala
Team Novo Nordisk
DNF
Nikodemus Holler
Bike Aid
DNF
Jan Hugger
Team Lotto - Kern Haus
DNF
Brian Kamstra
Team Novo Nordisk
DNF
Tobias Knaup
Team Lotto - Kern Haus
DNF
Jon Knolle
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
DNF
Christian Maximilian Koch
LKT Team Brandenburg
DNF
Jonas Koch
CCC Sprandi Polkowice
DNF
Wesley Kreder
Team Wanty - Groupe Gobert
DNF
Alexandr Kulikovskiy
Gazprom - Rusvelo
DNF
Stepan Kuriyanov
Gazprom - Rusvelo
DNF
Victor Lafay
Cofidis
DNF
Simon Laib
Team Dauner D&DQ Akkon
DNF
Patrick Lechner
Bike Aid
DNF
Louis Leinau
Team Sauerland NRW P/B SKS Germany
DNF
Lukas Löer
Team Dauner D&DQ Akkon
DNF
Moritz Malcharek
LKT Team Brandenburg
DNF
Christophe Masson
WB Veranclassic Aquality Protect
DNF
Emanuel Mini
Team Novo Nordisk
DNF
Kenny Molly
WB Veranclassic Aquality Protect
DNF
Emmanuel Morin
Cofidis
DNF
Tobias Nolde
Heizomat Rad-Net.de
DNF
Christophe Noppe
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Mads Pedersen
Trek - Segafredo
DNF
Anthony Perez
Cofidis
DNF
Baptiste Planckaert
Team Katusha Alpecin
DNF
Umberto Poli
Team Novo Nordisk
DNF
Mihkel Raim
Israel Cycling Academy
DNF
Robert Retschke
Team Lotto - Kern Haus
DNF
Sven Reutter
Heizomat Rad-Net.de
DNF
Leon Rohde
Heizomat Rad-Net.de
DNF
Matthias Schnapka
Bike Aid
DNF
Hamish Schreurs
Israel Cycling Academy
DNF
Sergei Shilov
Gazprom - Rusvelo
DNF
Geoffrey Soupe
Cofidis
DNF
Tom Stamsnijder
Team Sunweb
DNF
Julien Stassen
WB Veranclassic Aquality Protect
DNF
Jasper Stuyven
Trek - Segafredo
DNF
Connor Swift
Team Dimension Data
DNF
Tino Thömel
Bike Aid
DNF
Pascal Treubel
Heizomat Rad-Net.de
DNF
Jan Tschernoster
Heizomat Rad-Net.de
DNF
Anthony Turgis
Cofidis
DNF
Kenneth Vanbilsen
Cofidis
DNF
Philip Weber
LKT Team Brandenburg
DNF
Christopher Williams
Team Novo Nordisk
DNF
Wouter Wippert
Roompot - Nederlandse Loterij
DNF
Enzo Wouters
Lotto - Soudal
DNF
Moreno De Pauw
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Kevin Van Melsen
Team Wanty - Groupe Gobert
DNF
Jean-Paul van Poppel
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst