En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Paris - Brussel
Uitslag
1
Leon Vandaele
Faema - Guerra
8u00'55"
2
Raymond Impanis
Cora - Elve
z.t
3
Jan Adriaensens
Belgie
z.t
4
Fred De Bruyne
Belgie
z.t
5
Henri Denys
Bertin - The Dura
z.t
6
Raymond Hoorelbeke
Ile-de-France
z.t
7
Pino Cerami
Belgie
z.t
8
Désiré Keteleer
Belgie
z.t
9
Roger Decock
Faema - Guerra
z.t
10
Alfons Vandenbrande
Libertas
op 25"
11
Jozef Schils
Faema - Guerra
z.t
12
Willy Truye
Mercier - BP - Hutchinson
z.t
13
Antonin Rolland
Nord-Est / Centre
z.t
14
Norbert Kerckhove
Belgie
z.t
15
Emiel Van Cauter
Belgie
z.t
16
Jacques Dupont
Saint-Raphaël - R. Geminiani - Dunlop
op 1'50"
17
André Noyelle
Bertin - The Dura
z.t
18
Ugo Anzile
Nord-Est / Centre
z.t
19
Bernard Gauthier
Mercier - BP - Hutchinson
z.t
20
Roger Baens
Belgie
z.t
21
Guido Boni
Italia
z.t
22
Andre Ruffet
Mercier - BP - Hutchinson
z.t
23
Isaac Vitre
Mercier - BP - Hutchinson
z.t
24
Jef Planckaert
Belgie
z.t
25
Roger Hassenforder
Nord-Est / Centre
z.t
26
Martin Van Geneugden
Belgie
z.t
27
Marcel De Mulder
Groene Leeuw
z.t
28
Giuseppe Pintarelli
Italia
z.t
29
Maurice Quentin
Essor - Leroux
z.t
30
Roger Verplaetse
Faema - Guerra
z.t
31
Albert Bouvet
France
z.t
32
Jozef Verhelst
Faema - Guerra
z.t
33
Roger Rosselle
Groene Leeuw
z.t
34
Albert Dolhats
Saint-Raphaël - R. Geminiani - Dunlop
z.t
35
Gilbert Scodeller
Essor - Leroux
z.t
36
Frans Schoubben
Belgie
z.t
37
Marcel Ernzer
Luxembourg - Mixte
z.t
38
Charles Coste
Sud-Est
z.t
39
Andre Vlayen
Cora - Elve
z.t
40
Jan Van Gompel
Libertas
z.t
41
Jean Graczyk
Nord-Est / Centre
z.t
42
Rik Van Looy
Faema - Guerra
op 2'50"
43
Jan Callaerts
Plume - Vainquer - Regina
z.t
44
Marcel Hendrickx
Peugeot - BP - Dunlop
z.t
45
Jempy Schmitz
Luxembourg - Mixte
z.t
46
Jean-Marie Cieleska
Helyett - Potin
z.t
47
Roger Chupin
Rochet - Dunlop
z.t
48
Julien Schepens
Mercier - BP - Hutchinson
z.t
49
Ludo Van Der Elst
Girardengo - E.R.G.
z.t
50
Florent Rondelé
Bertin - The Dura
z.t
51
Vito Favero
Bottecchia - Gripo
z.t
52
Albert Platel
France
z.t
53
Jean Stablinski
France
z.t
54
Guido Carlesi
Bottecchia - Gripo
z.t
55
Joseph Wullenweber
Rochet - Dunlop
z.t
56
André Messelis
Groene Leeuw
z.t
57
Gerard Bousquet
Rochet - Dunlop
z.t
58
Gerard Deborre
Elve - Marvan
z.t
59
Alibert Delorge
z.t
60
Pierre Everaert
Saint-Raphaël - R. Geminiani - Dunlop
z.t
61
Jos Verachtert
De Visscher Sport
z.t
62
Leopold Schaeken
Thompson
z.t
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1893
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst