En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Sazka Tour
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
07/08
Moravská Třebová
Dlouhe Strane
143.2 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Tobias Halland Johannessen
Uno-X Dare Development Team
3u48'41"
2
Filippo Zana
Bardiani CSF Faizane'
op 3"
3
Rein Taaramae
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
op 29"
4
Nicholas Schultz
Team BikeExchange
op 40"
5
Riccardo Zoidl
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
6
Luca Covili
Bardiani CSF Faizane'
op 53"
7
Jan Hirt
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
op 1'12"
8
Anders Halland Johannessen
Uno-X Dare Development Team
z.t
9
Anton Kuzmin
Gazprom - Rusvelo
op 1'18"
10
Davide Gabburo
Bardiani CSF Faizane'
z.t
11
Jan Maas
Leopard Pro Cycling
op 1'39"
12
Jacob Hindsgaul Madsen
Uno-X Pro Cycling Team
op 1'49"
13
Simone Velasco
Gazprom - Rusvelo
z.t
14
Jakub Otruba
Elkov - Kasper
op 1'52"
15
Simone Petilli
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
16
Michael Kukrle
Elkov - Kasper
z.t
17
Kristijan Hocevar
Adria Mobil
op 2'22"
18
Adam Toupalik
Elkov - Kasper
z.t
19
Jan Barta
Elkov - Kasper
z.t
20
Nikolay Cherkasov
Gazprom - Rusvelo
op 2'42"
21
Roberto Gonzalez
Vini Zabù
op 2'54"
22
Thijs de Lange
Metec - Solarwatt P/B Mantel
op 3'51"
23
Immanuel Stark
P & S Metalltechnik
op 4'01"
24
Szymon Rekita
Voster Ats Team
op 4'19"
25
Andrea Garosio
Bardiani CSF Faizane'
z.t
26
Thomas Sprengers
Sport Vlaanderen - Baloise
op 4'51"
27
Fabio Van Den Bossche
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
28
Sindre Kulset
Uno-X Pro Cycling Team
op 4'58"
29
Stijn Daemen
A Bloc CT
op 5'05"
30
Petr Rikunov
Gazprom - Rusvelo
op 5'25"
31
Johnatan Cañaveral Vargas
Bardiani CSF Faizane'
op 5'27"
32
Martin Bugge Urianstad
Uno-X Pro Cycling Team
op 9'21"
33
Jonas Hvideberg
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
34
Edoardo Zardini
Vini Zabù
op 9'25"
35
Alexander Evans
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
op 10'46"
36
Jan Bakelants
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
op 11'41"
37
Jeremy Bellicaud
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
op 14'04"
38
Aaron Van Poucke
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
39
Jens Van Den Dool
Metec - Solarwatt P/B Mantel
z.t
40
Aaron Verwilst
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
41
Rune Herregodts
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
42
Tim Marsman
Metec - Solarwatt P/B Mantel
z.t
43
Ruben Apers
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
44
Corey Davis
Maloja Pushbikers
z.t
45
Matej Zahalka
Elkov - Kasper
z.t
46
Lars Hohmann
Metec - Solarwatt P/B Mantel
z.t
47
Adne Koster
Metec - Solarwatt P/B Mantel
z.t
48
Nils Sinschek
A Bloc CT
z.t
49
Daniel Turek
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
50
Aden James Paterson
A Bloc CT
z.t
51
Jan Hugger
Team Lotto - Kern Haus
z.t
52
Dominik Röber
P & S Metalltechnik
z.t
53
Pawel Cieslik
Voster Ats Team
z.t
54
Daniel Pearson
Vini Zabù
z.t
55
Dominik Neumann
Elkov - Kasper
z.t
56
Ziga Groselj
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
57
Huub Artz
Metec - Solarwatt P/B Mantel
z.t
58
Andrea Di Renzo
Vini Zabù
op 14'09"
59
Riccardo Lucca
Gazprom - Rusvelo
op 15'47"
60
Petr Kelemen
Elkov - Kasper
op 16'12"
61
Giovanni Carboni
Bardiani CSF Faizane'
op 16'51"
62
Luke Durbridge
Team BikeExchange
op 17'48"
63
Callum Scotson
Team BikeExchange
z.t
64
Brent Bookwalter
Team BikeExchange
z.t
65
Veljko Stojnic
Vini Zabù
z.t
66
Aljaz Jarc
Adria Mobil
op 19'38"
67
Gal Glivar
Adria Mobil
z.t
68
David Per
Adria Mobil
z.t
69
Mateusz Grabis
Voster Ats Team
z.t
70
Alessandro Monaco
Bardiani CSF Faizane'
z.t
71
Miká Heming
Maloja Pushbikers
op 21'18"
72
Luca Dreßler
Team Lotto - Kern Haus
z.t
73
Laurin Von Stetten
Maloja Pushbikers
z.t
74
Leonardo Tortomasi
Vini Zabù
z.t
75
Stijn Appel
A Bloc CT
z.t
76
Mel Van der Veekens
A Bloc CT
z.t
77
Joshua Huppertz
Team Lotto - Kern Haus
z.t
78
Mathias Vacek
Gazprom - Rusvelo
z.t
79
Pawel Franczak
Voster Ats Team
z.t
80
Andi Bajc
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
81
Sylwester Janiszewski
Voster Ats Team
z.t
82
Dylan Bouwmans
Metec - Solarwatt P/B Mantel
z.t
83
Marco Friedrich
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
84
Moran Vermeulen
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
85
Michel Aschenbrenner
P & S Metalltechnik
z.t
86
Tobias Nolde
P & S Metalltechnik
z.t
87
Tom Lindner
P & S Metalltechnik
z.t
88
Patrick Haller
Leopard Pro Cycling
op 21'26"
89
Edvin Lovidius
Leopard Pro Cycling
z.t
90
Ziga Horvat
Adria Mobil
z.t
91
Daniel Bichlmann
Maloja Pushbikers
z.t
92
Mario Spengler
Team Lotto - Kern Haus
z.t
93
Aljaz Colnar
Adria Mobil
z.t
94
Dion Smith
Team BikeExchange
z.t
95
Jonas Koch
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
96
Andrea Bartolozzi
Vini Zabù
z.t
97
Jack Bauer
Team BikeExchange
op 22'32"
98
Tim Wollenberg
Maloja Pushbikers
op 24'38"
99
Mike Schuch
A Bloc CT
op 26'15"
100
Tim Torn Teutenberg
Leopard Pro Cycling
op 35'40"
101
Robert Retschke
P & S Metalltechnik
op 39'04"
Idar Andersen
Uno-X Pro Cycling Team
DNF
Sergei Chernetski
Gazprom - Rusvelo
DNF
Miguel Heidemann
Leopard Pro Cycling
DNF
Colin Heiderscheid
Leopard Pro Cycling
DNF
Pierre-Pascal Keup
Team Lotto - Kern Haus
DNF
Julian Mertens
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Bostjan Murn
Adria Mobil
DNF
Fabian Schormaier
Team Felbermayr Simplon Wels
DNF
Meindert Weulink
A Bloc CT
DNF
Robert Jägeler
P & S Metalltechnik
DNS
Szymon Krawczyk
Voster Ats Team
DNS
Damian Papierski
Voster Ats Team
DNS
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst