En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Sazka Tour
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
08/08
Sumperk
Sternberk
174.1 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Filippo Zana
Bardiani CSF Faizane'
16u45'21"
2
Tobias Halland Johannessen
Uno-X Dare Development Team
op 15"
3
Rein Taaramae
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
op 40"
4
Nicholas Schultz
Team BikeExchange
op 43"
5
Riccardo Zoidl
Team Felbermayr Simplon Wels
op 1'04"
6
Luca Covili
Bardiani CSF Faizane'
op 1'30"
7
Jan Hirt
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
op 1'34"
8
Davide Gabburo
Bardiani CSF Faizane'
op 1'41"
9
Simone Velasco
Gazprom - Rusvelo
op 2'16"
10
Jan Maas
Leopard Pro Cycling
op 2'25"
11
Simone Petilli
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
12
Michael Kukrle
Elkov - Kasper
op 2'27"
13
Jakub Otruba
Elkov - Kasper
op 2'44"
14
Adam Toupalik
Elkov - Kasper
op 2'50"
15
Jan Barta
Elkov - Kasper
op 3'59"
16
Kristijan Hocevar
Adria Mobil
op 4'56"
17
Szymon Rekita
Voster Ats Team
op 5'44"
18
Anton Kuzmin
Gazprom - Rusvelo
op 6'17"
19
Anders Halland Johannessen
Uno-X Dare Development Team
op 6'29"
20
Roberto Gonzalez
Vini Zabù
op 6'32"
21
Thijs de Lange
Metec - Solarwatt P/B Mantel
op 6'34"
22
Thomas Sprengers
Sport Vlaanderen - Baloise
op 8'21"
23
Petr Rikunov
Gazprom - Rusvelo
op 8'34"
24
Immanuel Stark
P & S Metalltechnik
op 8'53"
25
Andrea Garosio
Bardiani CSF Faizane'
op 11'33"
26
Jacob Hindsgaul Madsen
Uno-X Pro Cycling Team
op 12'29"
27
Jan Bakelants
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
op 13'12"
28
Nikolay Cherkasov
Gazprom - Rusvelo
op 13'56"
29
Martin Bugge Urianstad
Uno-X Pro Cycling Team
op 14'06"
30
Johnatan Cañaveral Vargas
Bardiani CSF Faizane'
op 14'13"
31
Edoardo Zardini
Vini Zabù
op 15'36"
32
Tim Marsman
Metec - Solarwatt P/B Mantel
op 18'23"
33
Lars Hohmann
Metec - Solarwatt P/B Mantel
op 18'33"
34
Rune Herregodts
Sport Vlaanderen - Baloise
op 18'45"
35
Dominik Röber
P & S Metalltechnik
op 19'21"
36
Pawel Cieslik
Voster Ats Team
op 20'22"
37
Jan Hugger
Team Lotto - Kern Haus
op 20'24"
38
Aden James Paterson
A Bloc CT
op 20'31"
39
Corey Davis
Maloja Pushbikers
op 21'17"
40
Jonas Hvideberg
Uno-X Pro Cycling Team
op 21'53"
41
Jens Van Den Dool
Metec - Solarwatt P/B Mantel
op 22'30"
42
Matej Zahalka
Elkov - Kasper
op 22'41"
43
Daniel Turek
Team Felbermayr Simplon Wels
op 22'52"
44
Dominik Neumann
Elkov - Kasper
op 22'58"
45
Ruben Apers
Sport Vlaanderen - Baloise
op 24'29"
46
Daniel Pearson
Vini Zabù
op 24'35"
47
Gal Glivar
Adria Mobil
op 24'43"
48
Aaron Van Poucke
Sport Vlaanderen - Baloise
op 25'12"
49
Giovanni Carboni
Bardiani CSF Faizane'
op 27'06"
50
Jonas Koch
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
op 28'10"
51
Petr Kelemen
Elkov - Kasper
z.t
52
Moran Vermeulen
Team Felbermayr Simplon Wels
op 28'55"
53
Luke Durbridge
Team BikeExchange
op 29'14"
54
Ziga Groselj
Team Felbermayr Simplon Wels
op 29'18"
55
Andrea Di Renzo
Vini Zabù
op 29'20"
56
Riccardo Lucca
Gazprom - Rusvelo
op 29'35"
57
Dion Smith
Team BikeExchange
op 29'40"
58
Alessandro Monaco
Bardiani CSF Faizane'
op 29'46"
59
Sindre Kulset
Uno-X Pro Cycling Team
op 30'39"
60
Brent Bookwalter
Team BikeExchange
op 31'21"
61
Jeremy Bellicaud
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
op 31'26"
62
Aljaz Jarc
Adria Mobil
op 34'20"
63
Andi Bajc
Team Felbermayr Simplon Wels
op 35'01"
64
Mateusz Grabis
Voster Ats Team
op 35'20"
65
Veljko Stojnic
Vini Zabù
op 36'42"
66
Stijn Appel
A Bloc CT
op 36'57"
67
Huub Artz
Metec - Solarwatt P/B Mantel
op 37'46"
68
Patrick Haller
Leopard Pro Cycling
op 38'23"
69
Callum Scotson
Team BikeExchange
op 38'58"
70
Alexander Evans
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
op 40'51"
71
Mike Schuch
A Bloc CT
op 42'15"
72
Dylan Bouwmans
Metec - Solarwatt P/B Mantel
op 42'16"
73
Andrea Bartolozzi
Vini Zabù
op 43'14"
74
Marco Friedrich
Team Felbermayr Simplon Wels
op 43'33"
75
Mathias Vacek
Gazprom - Rusvelo
op 43'36"
76
Jack Bauer
Team BikeExchange
op 45'53"
77
Nils Sinschek
A Bloc CT
op 46'43"
78
Joshua Huppertz
Team Lotto - Kern Haus
op 46'53"
79
Tom Lindner
P & S Metalltechnik
op 47'08"
80
Aljaz Colnar
Adria Mobil
op 47'30"
81
Adne Koster
Metec - Solarwatt P/B Mantel
op 48'06"
82
Ziga Horvat
Adria Mobil
op 51'28"
83
Sylwester Janiszewski
Voster Ats Team
op 53'40"
84
Tim Wollenberg
Maloja Pushbikers
op 53'48"
85
Mario Spengler
Team Lotto - Kern Haus
op 57'40"
86
Edvin Lovidius
Leopard Pro Cycling
op 57'45"
87
Daniel Bichlmann
Maloja Pushbikers
op 58'32"
88
Tim Torn Teutenberg
Leopard Pro Cycling
op 1u06'41"
89
Tobias Nolde
P & S Metalltechnik
op 1u12'12"
90
Laurin Von Stetten
Maloja Pushbikers
op 1u26'46"
Idar Andersen
Uno-X Pro Cycling Team
DNF
Sergei Chernetski
Gazprom - Rusvelo
DNF
Miguel Heidemann
Leopard Pro Cycling
DNF
Colin Heiderscheid
Leopard Pro Cycling
DNF
Pierre-Pascal Keup
Team Lotto - Kern Haus
DNF
Julian Mertens
Sport Vlaanderen - Baloise
DNF
Bostjan Murn
Adria Mobil
DNF
Fabian Schormaier
Team Felbermayr Simplon Wels
DNF
Meindert Weulink
A Bloc CT
DNF
Robert Jägeler
P & S Metalltechnik
DNS
Szymon Krawczyk
Voster Ats Team
DNS
Damian Papierski
Voster Ats Team
DNS
Kevin Colleoni
Team BikeExchange
DNF
Christian Maximilian Koch
Team Lotto - Kern Haus
DNF
Jan Kuhn
Team Lotto - Kern Haus
DNF
Paul Taebling
Maloja Pushbikers
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst