En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Czech Cycling Tour
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
18/08
Mohelnice
Sternberk
178 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Lucas Hamilton
Mitchelton - Scott
4u33'53"
2
Daryl Impey
Mitchelton - Scott
z.t
3
Michael Kukrle
Elkov - Author
z.t
4
Felix Grossschartner
Bora - HansGrohe
op 1"
5
Jan Barta
Elkov - Author
op 44"
6
Colin Chris Stüssi
Team Vorarlberg Santic
z.t
7
Giovanni Visconti
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
8
Marijn van den Berg
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
9
Jack Haig
Mitchelton - Scott
z.t
10
Ildar Arslanov
Gazprom - Rusvelo
z.t
11
Jan Maas
Leopard Pro Cycling
z.t
12
Roland Thalmann
Team Vorarlberg Santic
z.t
13
Davide Gabburo
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
14
Piotr Brozyna
CCC Development Team
z.t
15
Szymon Rekita
Poland
z.t
16
Jakub Otruba
Elkov - Author
z.t
17
Stephan Rabitsch
Team Felbermayr - Simplon Wels
op 1'10"
18
Jens Van Den Dool
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
19
Karel Hnik
Elkov - Author
z.t
20
Torstein Traeen
Uno - X Norwegian Development Team
z.t
21
Patrick Schelling
Team Vorarlberg Santic
z.t
22
Kamil Malecki
CCC Development Team
op 2'23"
23
Jonas Abrahamsen
Uno - X Norwegian Development Team
z.t
24
Stef Krul
Team Jumbo - Visma
z.t
25
Dominik Neumann
Elkov - Author
z.t
26
Anatolii Budiak
Wibatech Merx 7R
op 2'42"
27
Radoslav Rogina
Adria Mobil
op 3'21"
28
Maarten de Jonge
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
29
Hideto Nakane
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
op 4'12"
30
Christoph Pfingsten
Bora - HansGrohe
z.t
31
Andreas Schillinger
Bora - HansGrohe
z.t
32
Masakazu Ito
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
op 4'15"
33
Wessel Krul
SEG Racing Academy
op 4'31"
34
Minne Verboom
SEG Racing Academy
z.t
35
Sjoerd Bax
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
36
Adriaan Janssen
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
37
Sergei Shilov
Gazprom - Rusvelo
z.t
38
Rick Pluimers
Monkey Town-à Bloc CT
op 5'18"
39
Damiano Cima
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
40
Petr Rikunov
Gazprom - Rusvelo
z.t
41
Aljaz Prah
Ljubljana Gusto Santic
z.t
42
Michal Paluta
CCC Development Team
z.t
43
Szymon Tracz
CCC Development Team
z.t
44
Igor Boev
Gazprom - Rusvelo
z.t
45
Atsushi Oka
Utsunomiya Blitzen
z.t
46
Adam Stachowiak
Voster Uniwheels Team
z.t
47
Patryk Stosz
CCC Development Team
z.t
48
Ådne Holter
z.t
49
Dylan Bouwmans
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
50
Christopher Juul Jensen
Mitchelton - Scott
z.t
51
Benjamin Hill
Ljubljana Gusto Santic
op 5'48"
52
Matej Zahalka
Elkov - Author
op 6'42"
53
Davide Orrico
Team Vorarlberg Santic
op 6'45"
54
Massimo Rosa
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
55
Roberto Gonzalez
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
z.t
56
Ruben Dario Acosta Ospina
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
z.t
57
Matic Groselj
Ljubljana Gusto Santic
z.t
58
Antonio Santoro
Monkey Town-à Bloc CT
op 6'48"
59
Iver Skaarseth
Uno - X Norwegian Development Team
z.t
60
Anders Skaarseth
Uno - X Norwegian Development Team
z.t
61
Shane Archbold
Bora - HansGrohe
op 8'35"
62
Luca Pacioni
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
op 9'53"
63
Etienne van Empel
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
op 9'54"
64
Matthias Krizek
Team Felbermayr - Simplon Wels
z.t
65
Danny Van Der Tuuk
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
66
Pawel Cieslik
Poland
z.t
67
Maciej Paterski
Poland
z.t
68
Vladislav Kulikov
Gazprom - Rusvelo
z.t
69
Jack Burke
Leopard Pro Cycling
op 10'24"
70
Rok Korosec
Ljubljana Gusto Santic
op 11'21"
71
Anton Vorobyev
Gazprom - Rusvelo
z.t
72
Jason van Dalen
Metec - TKH CT p/b Mantel
z.t
73
Jannik Steimle
Deceuninck - Quick Step
z.t
74
Jose Manuel Diaz Gallego
Team Vorarlberg Santic
z.t
75
Jan Koller
z.t
76
János Pelikán
Pannon Cycling Team
z.t
77
Misch Leyder
Leopard Pro Cycling
z.t
78
Juraj Sagan
Bora - HansGrohe
z.t
79
Maximilian Kuen
Team Vorarlberg Santic
z.t
80
Daniel Lehner
Team Felbermayr - Simplon Wels
z.t
81
Leszek Plucinski
Voster Uniwheels Team
z.t
82
Ziga Groselj
Adria Mobil
z.t
83
Alexander Krieger
Leopard Pro Cycling
z.t
84
Mateusz Taciak
Voster Uniwheels Team
z.t
85
Dusan Rajovic
Adria Mobil
op 14'27"
86
David Per
Adria Mobil
op 14'28"
87
Gasper Katrasnik
Adria Mobil
op 14'29"
88
Manabu Ishibashi
Team Bridgestone Cycling
z.t
89
Bartosz Warchol
Wibatech Merx 7R
op 14'31"
90
Alberto Dainese
SEG Racing Academy
op 18'15"
Stanislaw Aniolkowski
CCC Development Team
DNF
Tiago Antunes
SEG Racing Academy
DNF
Andi Bajc
Team Felbermayr - Simplon Wels
DNF
Erik Baska
Bora - HansGrohe
DNF
Sven Burger
SEG Racing Academy
DNF
Luke Durbridge
Mitchelton - Scott
DNF
Viktor Filutas
Pannon Cycling Team
DNF
Giuseppe Fonzi
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
DNF
Pawel Franczak
Poland
DNF
Nicola Gaffurini
Monkey Town-à Bloc CT
DNF
Mateusz Grabis
Voster Uniwheels Team
DNF
Adam Hartley
SEG Racing Academy
DNF
Michael Hepburn
Mitchelton - Scott
DNF
Sylwester Janiszewski
Voster Uniwheels Team
DNF
Piotr Konwa
Wibatech Merx 7R
DNF
Szymon Krawczyk
Voster Uniwheels Team
DNF
Keigo Kusaba
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
DNF
Aljaz Omrzel
Adria Mobil
DNF
Gergo Orosz
Pannon Cycling Team
DNF
Damian Papierski
CCC Development Team
DNF
Gaetan Pons
Leopard Pro Cycling
DNF
Alexander Porsev
Gazprom - Rusvelo
DNF
Viktor Potocki
Ljubljana Gusto Santic
DNF
Ziga Rucigaj
Ljubljana Gusto Santic
DNF
Marek Rutkiewicz
Poland
DNF
Michael Schwarzmann
Bora - HansGrohe
DNF
Frantisek Sisr
Elkov - Author
DNF
Georgios Stavrakakis
SEG Racing Academy
DNF
Hayato Yoshida
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
DNF
Brent Bookwalter
Mitchelton - Scott
DNS
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst