En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Czech Cycling Tour
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
14/07
Olomouc
Olomouc
176 km
Uitslag
Eindstand
1
Leopold Konig
Team Netapp - Endura
12u09'40"
2
Kristian Haugaard Jensen
Leopard - Trek Continental Team
op 1'15"
3
Sven van Luijk
Cyclingteam Jo Piels
op 1'29"
4
Petr Vakoc
Etixx - iHNed
z.t
5
Dieter Bouvry
Etixx - iHNed
op 1'45"
6
Jan Barta
Team Netapp - Endura
op 1'46"
7
Tomas Buchacek
Bauknecht - Author
op 1'55"
8
Adam Stachowiak
Bank BGZ
op 1'56"
9
Jiri Polnický
Bauknecht - Author
op 2'00"
10
Simon Yates
z.t
11
David Dvorsky
Bauknecht - Author
op 2'01"
12
Jan Polanc
Radenska
op 2'13"
13
Pawel Cieslik
Bank BGZ
op 2'18"
14
Rasmus Guldhammer
Blue Water Cycling
op 2'27"
15
Sébastian Baldauf
Team NSP - Ghost
z.t
16
David Wöhrer
Tirol Cycling Team
op 2'32"
17
Josef Cerny
CCC Polsat Polkowice
op 2'36"
18
Tom Vermeer
Cyclingteam Jo Piels
op 2'48"
19
Kamil Gradek
BDC - Marcpol Team
op 2'50"
20
Mariusz Witecki
Bank BGZ
op 2'53"
21
Bartlomiej Matysiak
CCC Polsat Polkowice
op 3'13"
22
Gianni Vermeersch
Sunweb - Napoleon Games
op 3'30"
23
Kevin Pauwels
Sunweb - Napoleon Games
z.t
24
Jan Hirt
Leopard - Trek Continental Team
op 5'29"
25
Luka Pibernik
Radenska
op 5'37"
26
Emil Mielke Vinjebo
Team Trefor
op 5'58"
27
Jaroslaw Marycz
CCC Polsat Polkowice
op 7'07"
28
Pavel Stöhr
SKC Tufo Prostejov
op 7'51"
29
Michael Boros
ČEZ Cyklo Team Tábor
op 7'55"
30
Mikhail Antonov
Lokosphinx
op 8'43"
31
Pawel Bernas
BDC - Marcpol Team
op 8'45"
32
Adam Yates
op 9'38"
33
Florian Sénéchal
Etixx - iHNed
op 9'48"
34
Sean De Bie
Leopard - Trek Continental Team
op 9'49"
35
Rasmus Mygind
Team Trefor
op 9'54"
36
Jakub Foltyn
BDC - Marcpol Team
op 10'00"
37
Federico Pozzetto
Tirol Cycling Team
op 10'06"
38
Julian Alaphilippe
Etixx - iHNed
op 10'35"
39
Jaka Bostner
Radenska
op 10'49"
40
Denys Karnulin
ISD Continental Team
op 10'59"
41
Sjors Roosen
Cyclingteam Jo Piels
op 11'02"
42
Jasper Hamelink
Cyclingteam Jo Piels
z.t
43
Sergej Fuchs
Team NSP - Ghost
op 11'38"
44
Clemens Fankhauser
Tirol Cycling Team
op 11'52"
45
Aleksandr Rotyakov
Itera-Katusha
op 12'34"
46
Jim Aernouts
Sunweb - Napoleon Games
op 12'41"
47
Pawel Charucki
CCC Polsat Polkowice
op 12'55"
48
Alistair Slater
op 13'16"
49
Adam Pierzga
BDC - Marcpol Team
op 13'18"
50
Artur Shaymuratov
op 13'33"
51
Luc Hagenaars
Metec - TKH Continental Cyclingteam
op 13'39"
52
Jacob Fiedler
Team NSP - Ghost
op 13'50"
53
Jan Stöhr
SKC Tufo Prostejov
op 14'34"
54
Dries Hollanders
Metec - TKH Continental Cyclingteam
op 16'27"
55
Asbjørn Kragh Andersen
Team Trefor
op 16'57"
56
Thomas Moses
Team Raleigh
op 17'06"
57
Jesper Asselman
Metec - TKH Continental Cyclingteam
op 18'19"
58
Samuel Spokes
Etixx - iHNed
op 18'23"
59
Leszek Plucinski
BDC - Marcpol Team
op 19'03"
60
Alex Kirsch
Leopard - Trek Continental Team
op 19'04"
61
Frantisek Padour
Bauknecht - Author
op 19'49"
62
Eugenio Alafaci
Leopard - Trek Continental Team
op 20'08"
63
Damian Walczak
BDC - Marcpol Team
op 20'25"
64
Piotr Kirpsza
BDC - Marcpol Team
op 20'37"
65
Berden de Vries
Cyclingteam Jo Piels
op 20'49"
66
Denis Zhuykov
Itera-Katusha
op 21'25"
67
Peter Koning
Metec - TKH Continental Cyclingteam
op 21'44"
68
Dariusz Batek
Bank BGZ
op 21'58"
69
Vladyslav Bakumenko
ISD Continental Team
op 22'53"
70
Mario Dasko
Dukla Trencin Trek
op 23'40"
71
Ondrej Bambula
ČEZ Cyklo Team Tábor
op 24'01"
72
Lukasz Bodnar
Bank BGZ
op 25'20"
73
Oscar Riesebeek
Metec - TKH Continental Cyclingteam
z.t
74
René Hooghiemster
Team NSP - Ghost
op 25'30"
75
Jonas Schmeiser
Team NSP - Ghost
op 26'08"
76
Petr Hampl
op 27'24"
77
Blazej Janiaczyk
Bank BGZ
op 27'32"
78
Frederik Plesner
Team Trefor
op 28'49"
79
Tomasz Smoleñ
Bank BGZ
op 29'16"
80
Rens te Stroet
Cyclingteam Jo Piels
op 29'34"
81
Grzegorz Stepniak
CCC Polsat Polkowice
op 33'22"
82
Daniel Turek
op 34'10"
83
Marc Obkircher
Tirol Cycling Team
op 34'56"
84
Jesús Ezquerra Muela
Leopard - Trek Continental Team
op 35'07"
85
Jan Tratnik
Tirol Cycling Team
op 35'14"
86
Radek Polnický
op 35'46"
87
Fabio Silvestre
Leopard - Trek Continental Team
op 36'11"
88
Mamyr Stash
Helicopters
z.t
89
Aleksandr Mezhechev
op 36'48"
90
Frank Niewold
Cyclingteam Jo Piels
op 36'58"
91
Hamish Schreurs
op 37'40"
92
Marko Pavlic
Radenska
op 39'21"
93
Soren Pugdahl Pedersen
Blue Water Cycling
op 39'23"
94
Viktor Vrazel
SKC Tufo Prostejov
op 39'44"
95
Samuel Lowe
op 44'28"
96
Remco Te Brake
Metec - TKH Continental Cyclingteam
op 46'03"
97
Johann Schwabik
op 48'06"
98
Johnatan Fernando Sarmiento Pacheco
Start - Trigon Cycling Team
op 50'59"
99
Tobias Derler
Tirol Cycling Team
op 57'02"
100
Oleksandr Martynenko
ISD Continental Team
op 1u00'31"
101
Illya Klepikov
ISD Continental Team
op 1u01'54"
102
Rubén Caseny Catala
Start - Trigon Cycling Team
op 1u13'36"
103
Mario Schoibl
Tirol Cycling Team
op 1u18'26"
Dennis Bakker
Metec - TKH Continental Cyclingteam
DNF
Jan Chalupcik
DNF
Tijmen Eising
Sunweb - Napoleon Games
DNF
Jakub Filip
SKC Tufo Prostejov
DNF
Sebastian Forke
Team NSP - Ghost
DNF
Aydar Gareyshin
DNF
Piotr Gawronski
CCC Polsat Polkowice
DNF
Sam Harrison
DNF
Mathias Holm Hemmsen
Team Trefor
DNF
Tadej Hiti
Radenska
DNF
Daniel Hoelgaard
Etixx - iHNed
DNF
Josef Hosek
Bauknecht - Author
DNF
Jiri Hudecek
Bauknecht - Author
DNF
Cameron Karwowski
DNF
Michal Kolar
Dukla Trencin Trek
DNF
Søren Kragh Andersen
Team Trefor
DNF
Matej Lasak
DNF
Róbert Malik
DNF
Lubos Malovec
Dukla Trencin Trek
DNF
Léo Menville
Team NSP - Ghost
DNF
Braam Merlier
Arta Building - Deschacht Plastics
DNF
Tim Merlier
Sunweb - Napoleon Games
DNF
Jacob Nielsen
Blue Water Cycling
DNF
Vojtech Nipl
DNF
Morten Ollegaard
Blue Water Cycling
DNF
Martin Otonicar
Radenska
DNF
Mark Sehested Pedersen
Blue Water Cycling
DNF
Joseph Perrett
Team IG - Sigma Sport
DNF
Rasmus Christian Quaade
Team Trefor
DNF
Andrej Rajsp
Radenska
DNF
Marc Ryan
DNF
Jakub Skala
ČEZ Cyklo Team Tábor
DNF
Jan Svorada
SKC Tufo Prostejov
DNF
Filip Taragel
Dukla Trencin Trek
DNF
Louis Verhelst
Etixx - iHNed
DNF
Michael Vink
DNF
Dmytro Volovod
ISD Continental Team
DNF
Aske Vorre Louring
Blue Water Cycling
DNF
Jan Wolf
SKC Tufo Prostejov
DNF
Thomas Zechmeister
Bauknecht - Author
DNF
Matvey Zubov
Itera-Katusha
DNF
Evgeny Zverkov
Itera-Katusha
DNF
Yorben Van Tichelt
Sunweb - Napoleon Games
DNF
Ildar Arslanov
DNS
Viacheslav Akhmametev
DNF
Radovan Dolezal
AC Sparta Praha
DNF
Dylan Kennett
DNF
Tomasz Kiendys
CCC Polsat Polkowice
DNF
Tomas Paprstka
DNF
Alexey Ryabkin
Itera-Katusha
DNS
Mauricio Frazer
Start - Trigon Cycling Team
DNF
Gustavo Mino
Start - Trigon Cycling Team
DNF
Michal Mracek
SKC Tufo Prostejov
DNF
Maxim Pokidov
Itera-Katusha
DNF
Kamil Zielinski
Las Vegas Power Energy Drink
DNF
Bjorn De Decker
Start - Trigon Cycling Team
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst