En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Sibiu Cycling Tour
Ritinfo
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3a
Rit 3b
05/07
Sibiu
Sibiu
99 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Stefano Gandin
Team Corratec
2u13'28"
2
Michael Kukrle
Elkov - Kasper
z.t
3
Lukas Meiler
Team Vorarlberg
op 3"
4
Timon Loderer
Hrinkow Advarics
z.t
5
Cristian Raileanu
Sakarya Bb Pro Team
z.t
6
Meindert Weulink
A Bloc CT
z.t
7
Immanuel Stark
P & S Benotti
z.t
8
David Dekker
Jumbo - Visma
op 29"
9
Carlos Alfonso Garcia Trejo
A.R. Monex Cx Pro Cycling Team
z.t
10
Filippo Fiorelli
Bardiani CSF Faizane'
z.t
11
Filippo Fortin
Maloja Pushbikers
z.t
12
Michele Gazzoli
Astana Qazaqstan Team
z.t
13
Andrea Piccolo
z.t
14
Nicolas Dalla Valle
Giotti Victoria Savini Due
z.t
15
Szymon Wojciech Sajnok
Cofidis
z.t
16
Joren Bloem
A Bloc CT
z.t
17
Carlos Barbero Cuesta
Lotto Soudal
z.t
18
Tobias Nolde
P & S Benotti
z.t
19
Matyas Kopecky
Team Novo Nordisk
z.t
20
Antti-Jussi Juntunen
A Bloc CT
op 35"
21
Dominik Neumann
Elkov - Kasper
z.t
22
Roland Thalmann
Team Vorarlberg
z.t
23
Giovanni Aleotti
Bora - HansGrohe
z.t
24
Carl Fredrik Hagen
Israel - Premier Tech
z.t
25
Nicolas Cote
z.t
26
Johannes Adamietz
Saris Rouvy Sauerland Team
z.t
27
Atsushi Oka
Ef Education - Nippo Development Team
z.t
28
Tomás Jakoubek
ATT Investments
z.t
29
Marcin Budzinski
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
30
Isaac Del Toro Romero
A.R. Monex Cx Pro Cycling Team
z.t
31
Cian Uijtdebroeks
Bora - HansGrohe
z.t
32
Luca Colnaghi
Bardiani CSF Faizane'
z.t
33
Chris Harper
Jumbo - Visma
z.t
34
Gijs Leemreize
Jumbo - Visma
z.t
35
Kiaan Watts
Global 6 Cycling
z.t
36
James Gene Piccoli
Israel - Premier Tech
z.t
37
Taj Jones
Israel - Premier Tech
z.t
38
Lukas Ruegg
Team Vorarlberg
z.t
39
Szymon Tracz
Ef Education - Nippo Development Team
z.t
40
Yusuke Kadota
Ef Education - Nippo Development Team
z.t
41
Trym Brennsæter
Ef Education - Nippo Development Team
z.t
42
Alexis Guerin
Team Vorarlberg
z.t
43
Eduard-Michael Grosu
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
44
Harm Vanhoucke
Lotto Soudal
z.t
45
Abner Santiago Umba Lopez
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
46
Filippo Conca
Lotto Soudal
z.t
47
Jan Barta
Elkov - Kasper
z.t
48
Michal Schuran
ATT Investments
z.t
49
Mattew-Denis Piciu
Mentorise Elite Team Cfx
z.t
50
Ukko Iisakki Peltonen
Global 6 Cycling
z.t
51
Michael Konczer
Hrinkow Advarics
z.t
52
José Manuel Gutierrez Revuelta
z.t
53
Stefan De Bod
Astana Qazaqstan Team
z.t
54
Callum Macleod
A Bloc CT
z.t
55
Iustin-Ioan Vaidian
Mentorise Elite Team Cfx
z.t
56
Luca Chirico
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
57
Torbjørn Andre Røed
z.t
58
Petr Klabouch
ATT Investments
z.t
59
David Lozano Riba
Team Novo Nordisk
z.t
60
Nils Sinschek
A Bloc CT
z.t
61
Marco Murgano
Team Corratec
z.t
62
Manuel Bosch
Hrinkow Advarics
z.t
63
Eric Lutter
P & S Benotti
z.t
64
Emil Dima
Giotti Victoria Savini Due
z.t
65
Kamil Malecki
Lotto Soudal
z.t
66
Adriano Brogi
Giotti Victoria Savini Due
z.t
67
Adne Van Engelen
Bike Aid
z.t
68
Jan Kaspar
ATT Investments
z.t
69
John Mandrysch
P & S Benotti
z.t
70
Davide Baldaccini
Team Corratec
z.t
71
Jozsef-Attila Malnasi
Giotti Victoria Savini Due
z.t
72
Tomás Obdrzalek
Elkov - Kasper
z.t
73
Adam Toupalik
Elkov - Kasper
z.t
74
Sebastian Berwick
Israel - Premier Tech
z.t
75
Ruben Fernandez Andujar
Cofidis
op 52"
76
Hamish Beadle
Team Novo Nordisk
z.t
77
Simone Ravanelli
Drone Hopper - Androni Giocattoli
z.t
78
Julian Lino
Bike Aid
z.t
79
Dylan Sunderland
Global 6 Cycling
z.t
80
Karel Camrda
ATT Investments
z.t
81
Alexander Evans
Maloja Pushbikers
z.t
82
Javier Romo Oliver
Astana Qazaqstan Team
z.t
83
Wesley Mol
Bike Aid
z.t
84
Karel Tyrpekl
ATT Investments
z.t
85
Jakub Otruba
Elkov - Kasper
z.t
86
Rudiger Selig
Lotto Soudal
z.t
87
Riccardo Zoidl
Team Vorarlberg
z.t
88
Nurbergen Nurlykhassym
Astana Qazaqstan Team
z.t
89
Piotr Brozyna
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
90
Martin Marcellusi
Bardiani CSF Faizane'
z.t
91
Yevgeniy Gidich
Astana Qazaqstan Team
z.t
92
Sam Brand
Team Novo Nordisk
z.t
93
Ioan Dobrin
Mentorise Elite Team Cfx
z.t
94
Cesare Benedetti
Bora - HansGrohe
op 57"
95
François Bidard
Cofidis
op 59"
96
Colin Chris Stüssi
Team Vorarlberg
z.t
97
Nicolas Sessler
Global 6 Cycling
z.t
98
Remy Rochas
Cofidis
z.t
99
Conor Schunk
Global 6 Cycling
z.t
100
Max Benz-kuch
Maloja Pushbikers
z.t
101
Andre Sotberg
z.t
102
Guy Sagiv
Israel - Premier Tech
op 1'02"
103
Enrico Battaglin
Bardiani CSF Faizane'
z.t
104
Matteo Amella
Team Corratec
z.t
105
Manuele Tarozzi
Bardiani CSF Faizane'
op 1'04"
106
Alessio Martinelli
Bardiani CSF Faizane'
op 1'06"
107
Martin Laas
Bora - HansGrohe
op 1'09"
108
Tim Van Dijke
Jumbo - Visma
op 1'14"
109
Giulio Masotto
Team Corratec
op 1'39"
110
Luis-Joe Lührs
Bora - HansGrohe
op 1'42"
111
Pascal Eenkhoorn
Jumbo - Visma
op 2'29"
112
Patrick Reißig
Maloja Pushbikers
op 2'51"
113
Paul Rudys
Maloja Pushbikers
op 2'53"
114
Peter Kusztor
Team Novo Nordisk
op 3'01"
115
Lennard Hofstede
Jumbo - Visma
op 3'37"
116
Ewan Mackie
Saris Rouvy Sauerland Team
op 9'02"
117
Hijiri Oda
Ef Education - Nippo Development Team
op 9'08"
118
Leonardo Zavala Pantoja
A.R. Monex Cx Pro Cycling Team
op 10'36"
119
Michal Pomorski
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
120
Sebastian Niehues
Bike Aid
op 13'12"
121
Jose Antonio Escarcega Mendizabal
A.R. Monex Cx Pro Cycling Team
z.t
122
Oleksandr Shevchenko
z.t
123
Serban Luncan
op 13'53"
Tom Lindner
P & S Benotti
DNF
Alessandro Monaco
Giotti Victoria Savini Due
DNF
Jaka Primozic
Hrinkow Advarics
DNF
Serghei Tvetcov
Wildlife Generation Pro Cycling
DNF
Philip Weber
Maloja Pushbikers
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst