En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Sibiu Cycling Tour
Ritinfo
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
08/07
Sibiu
Paltinis
205 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Egan Arley Bernal Gomez
Androni Giocattoli
5u41'27"
2
Colin Chris Stüssi
Roth - Akros
op 11"
3
Cristian Raileanu
Team Differdange - Losch
op 21"
4
Marco Tizza
GM Europa Ovini
op 25"
5
Valentin Baillifard
Roth - Akros
op 29"
6
Jonathan Clarke
United Healthcare Cycling Team
op 34"
7
Federico Canuti
D'Amico Utensilnord
op 45"
8
Gabriel Reguero Corral
Team Differdange - Losch
op 1'51"
9
Nikodemus Holler
Bike Aid
op 2'00"
10
Simone Ponzi
CCC Sprandi Polkowice
z.t
11
Maxim Rusnac
Team Differdange - Losch
op 2'01"
12
Antonio Parrinello
GM Europa Ovini
op 2'04"
13
Ettore Carlini
D'Amico Utensilnord
op 2'07"
14
Adne Van Engelen
Bike Aid
op 2'16"
15
Ziga Groselj
Adria Mobil
op 2'20"
16
Javier Alexis Acevedo Colle
United Healthcare Cycling Team
op 2'26"
17
Davide Pacchiardo
GM Europa Ovini
op 2'40"
18
Emanuel Piaskowy
Team Hurom
op 3'17"
19
Lukasz Owsian
CCC Sprandi Polkowice
op 3'43"
20
Simon Pellaud
Team Illuminate
op 4'03"
21
Roland Thalmann
Roth - Akros
op 4'04"
22
Nicola Toffali
0711 / Cycling
op 4'46"
23
Edwin Alcibiades Avila Vanegas
Team Illuminate
z.t
24
Lachlan Norris
United Healthcare Cycling Team
op 4'47"
25
Bram Nolten
Monkey Town Continental Team
z.t
26
Ruben Gabriel Ramos
Tusnad Cycling Team
op 6'08"
27
Joris Blokker
Monkey Town Continental Team
op 8'03"
28
Suleiman Kangangi
Bike Aid
z.t
29
Leonardo Canepa
GM Europa Ovini
z.t
30
Andrea Ruscetta
GM Europa Ovini
z.t
31
Rasmus Byriel Iversen
Team Giant - Castelli
op 8'52"
32
Fabio Tommassini
D'Amico Utensilnord
op 9'12"
33
Salim Kipkemboi
Bike Aid
op 10'18"
34
Tom Thill
Team Differdange - Losch
op 11'02"
35
Jan Andrej Cully
Dukla Banska Bystrica
op 11'05"
36
Jan Hugger
0711 / Cycling
z.t
37
Francesco Gavazzi
Androni Giocattoli
op 11'17"
38
Dilmurdjon Siddikov
Beijng XDS - Innova Cycling Team
op 14'53"
39
Nicolas Samparisi
D'Amico Utensilnord
op 15'04"
40
Wojciech Franczak
Team Hurom
z.t
41
Daniel Crista
Copenhagen Pro Cycling
z.t
42
Eduard-Michael Grosu
Nippo - Vini Fantini
op 15'05"
43
Emil Mielke Vinjebo
Team Giant - Castelli
z.t
44
Meron Teshome Hagos
Bike Aid
op 15'06"
45
Aske Vorre Louring
Team Giant - Castelli
z.t
46
Nikolay Mihaylov
CCC Sprandi Polkowice
op 15'08"
47
Cameron Piper
Team Illuminate
op 15'43"
48
Lucas Sebastian Haedo
United Healthcare Cycling Team
op 15'56"
49
Krisztián Lovassy
Team Differdange - Losch
op 16'15"
50
Griffin Easter
Team Illuminate
z.t
51
Jelle Donders
Team Differdange - Losch
op 16'16"
52
Gregor Gazvoda
Adria Mobil
op 19'05"
53
Jonas Engel
0711 / Cycling
op 21'00"
54
Moritz Fussnegger
0711 / Cycling
z.t
55
Nicklas Overgaard Pedersen
Team Giant - Castelli
z.t
56
Matthias Reutimann
Roth - Akros
z.t
57
Jaramillo Diez Daniel Alexander
United Healthcare Cycling Team
op 21'01"
58
Carlos Eduardo Alzate Escobar
United Healthcare Cycling Team
op 21'02"
59
Mel Van der Veekens
Monkey Town Continental Team
op 21'35"
60
Maciej Paterski
CCC Sprandi Polkowice
z.t
61
Bartosz Warchol
Team Hurom
op 21'36"
62
Gasper Katrasnik
Adria Mobil
op 21'37"
63
Sergio Vega Merodio
Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
z.t
64
German Nicolas Tivani Perez
Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
z.t
65
Ziga Horvat
Adria Mobil
z.t
66
Gorazd Per
Adria Mobil
op 21'38"
67
Rick van Breda
Monkey Town Continental Team
z.t
68
Bartlomiej Matysiak
Team Hurom
op 21'55"
69
Konrad Tomasiak
Team Hurom
z.t
70
Wojciech Migdal
Team Hurom
op 22'03"
71
Raffaello Bonusi
Androni Giocattoli
op 22'04"
72
Damian Lüscher
Roth - Akros
z.t
73
Matteo Spreafico
Androni Giocattoli
z.t
74
Luca Pacioni
Androni Giocattoli
op 22'05"
75
Andrea Palini
Androni Giocattoli
z.t
76
Marcin Bialoblocki
CCC Sprandi Polkowice
z.t
77
Angelo Raffaele
D'Amico Utensilnord
op 22'56"
78
Francesco Canepa
GM Europa Ovini
op 26'05"
79
Mihail Mihaylov
Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
op 26'12"
80
Patrik Tybor
Dukla Banska Bystrica
op 26'13"
81
Samuel Oros
Dukla Banska Bystrica
z.t
82
Ivar Slik
Monkey Town Continental Team
op 27'41"
83
Gijs Meijer
Monkey Town Continental Team
op 27'42"
84
Andrea Borso
Adria Mobil
op 28'51"
85
Brad Neagos
Team Illuminate
op 33'55"
86
Jonas Nordkroggaard
Copenhagen Pro Cycling
z.t
87
Martin Haring
Dukla Banska Bystrica
z.t
88
Yannick Mayer
0711 / Cycling
z.t
89
Jakob Egholm
Team Giant - Castelli
op 34'00"
90
Ingeman Christian Lindquist
Copenhagen Pro Cycling
z.t
91
Angelo Vitiello
D'Amico Utensilnord
op 34'02"
92
Riccardo Cenghialta
Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
op 34'04"
93
Mathias Mortensen
op 34'17"
94
Emil Dima
op 52'14"
95
Vlad-Nicolae Dobre
z.t
Juraj Bellan
Dukla Banska Bystrica
DNF
Lukas Jaun
Roth - Akros
DNF
Nate King
DNF
Leonid Krasnov
Tusnad Cycling Team
DNF
Peter Laszlo
Tusnad Cycling Team
DNF
Mathias Norsgaard Jørgensen
Team Giant - Castelli
DNF
Marius-Cristian Petrache
DNF
Jose Daniel Viejo
Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
DNF
Jonas Koch
CCC Sprandi Polkowice
DNS
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst