En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Sibiu Cycling Tour
Ritinfo
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3a
Rit 3b
14/07
Sibiu
Sibiu
138.8 km
Uitslag
Eindstand
1
Mattia Gavazzi
Androni Giocattoli
3u32'02"
2
Omar Bertazzo
Androni Giocattoli
z.t
3
César Bihel
Team Differdange - Losch
op 2"
4
Martin Pedersen (1)
Christina Watches - Onfone
z.t
5
Krisztián Lovassy
Utensilnord Ora24.eu
z.t
6
Daniele Aldegheri
Christina Watches - Onfone
z.t
7
Constantino Zaballa Gutierrez
Christina Watches - Onfone
z.t
8
Denys Kostyuk
Kolss Cycling Team
z.t
9
Antonio Parrinello
Androni Giocattoli
z.t
10
Matthias Plarre
LKT Team Brandenburg
z.t
11
Gediminas Kaupas
Team Differdange - Losch
z.t
12
Milan Zalesky
z.t
13
Matej Jurco
Dukla Trencin Trek
z.t
14
Matteo Di Serafino
Androni Giocattoli
z.t
15
Jakub Pytka
TC Chrobry Lasocki Glogow
z.t
16
Elias Angell Spikseth
Froy - Bianchi
z.t
17
Niels Vandyck
Verandas Willems
z.t
18
Sebastian Deckert
LKT Team Brandenburg
z.t
19
Jovan Zekavica
z.t
20
Maksym Vasilyev
ISD Continental Team
z.t
21
Lukas Pöstlberger
Team Gourmetfein Simplon
z.t
22
Petrus van Dijk
SP Tableware
z.t
23
Janis Dakteris
Team Differdange - Losch
z.t
24
Paavo Paajanen
Team Differdange - Losch
z.t
25
Peter Kusztor
Utensilnord Ora24.eu
z.t
26
Olivier Pardini
Verandas Willems
z.t
27
Davide Rebellin
CCC Polsat Polkowice
z.t
28
Dmytro Krivtsov
ISD Continental Team
z.t
29
Sebastian Schönberger
Team Gourmetfein Simplon
z.t
30
Joaquin Sobrino Martinez
SP Tableware
z.t
31
Christian Helmig
Team Differdange - Losch
z.t
32
Francisco Jose Pacheco Torres
Christina Watches - Onfone
z.t
33
Matija Kvasina
Team Gourmetfein Simplon
z.t
34
Oleg Berdos
Tusnad Cycling Team
z.t
35
Stefan Schumacher
Christina Watches - Onfone
z.t
36
Dennis Paulus
Team Gourmetfein Simplon
z.t
37
Alexandr Braico
Tusnad Cycling Team
op 14"
38
Salvador Guardiola Tora
Team Differdange - Losch
z.t
39
Anatoliy Pakhtusov
ISD Continental Team
z.t
40
Tobias Knaup
LKT Team Brandenburg
z.t
41
Tord Andre Sundhagen
Froy - Bianchi
z.t
42
Sergiy Lagkuti
Kolss Cycling Team
z.t
43
Georgios Karatzios
SP Tableware
z.t
44
Victor De La Parte Gonzalez
SP Tableware
z.t
45
Adrian Honkisz
CCC Polsat Polkowice
z.t
46
Markus Eibegger
Team Gourmetfein Simplon
z.t
47
Nikolay Mihaylov
CCC Polsat Polkowice
z.t
48
Zolt Der
Utensilnord Ora24.eu
op 18"
49
Nicolae Tintea
op 19"
50
Sergio Carrasco Garcia
Tusnad Cycling Team
z.t
51
Oleksandr Prevar
Kolss Cycling Team
z.t
52
Milo Borisavljevic
z.t
53
Lukasz Owsian
CCC Polsat Polkowice
z.t
54
Vitalii Popkov
ISD Continental Team
z.t
55
Jean-Albert Carnevali
Verandas Willems
z.t
56
Volodymyr Zagorodniy
Kolss Cycling Team
op 24"
57
Carol-Eduard Novak
Tusnad Cycling Team
op 30"
58
Adam Majorek
TC Chrobry Lasocki Glogow
op 32"
59
Oleksandr Kvachuk
Kolss Cycling Team
op 33"
60
Stefan Stefanovic
z.t
61
Adam Kozusnik
op 37"
62
Sergio Ferrari
Verandas Willems
op 42"
63
Oleksandr Sheydyk
ISD Continental Team
op 43"
64
Nicolae Tanovitchii
Tusnad Cycling Team
z.t
65
Adrian Nitu
op 50"
66
Neofytos Sakellaridis Mangouras
SP Tableware
z.t
67
Vasileios Simantirakis
SP Tableware
op 53"
68
Yuriy Agarkov
ISD Continental Team
z.t
69
Abel Kenyeres
Utensilnord Ora24.eu
z.t
70
Eivind Ekeli
Froy - Bianchi
z.t
71
Matej Vysna
Dukla Trencin Trek
z.t
72
Valentin Plesea
z.t
73
Bartosz Zajac
TC Chrobry Lasocki Glogow
z.t
74
Jonathan Herrmann
LKT Team Brandenburg
z.t
75
Ondrej Micek
z.t
76
Damian Fornalski
TC Chrobry Lasocki Glogow
z.t
77
Roman Bronis
Dukla Trencin Trek
z.t
78
Matej Marin
Team Gourmetfein Simplon
z.t
79
Martin Mahdar
Dukla Trencin Trek
z.t
80
Sergiu Cioban
Tusnad Cycling Team
op 1'02"
81
Giairo Ermeti
Androni Giocattoli
op 1'18"
82
Carl Soballa
LKT Team Brandenburg
z.t
83
Andriy Vasylyuk
Kolss Cycling Team
op 1'19"
84
Daniel Crista
op 1'30"
85
Maros Kovac
Dukla Trencin Trek
op 1'35"
86
Michael Kukrle
z.t
87
Esad Hasanovic
z.t
88
Petr Hudecek
z.t
89
Tamas Csicsaky
z.t
90
Patrik Tybor
Dukla Trencin Trek
z.t
91
Sigurd Nesset
Froy - Bianchi
z.t
92
Andriy Khripta
Kolss Cycling Team
op 1'40"
93
Rida Cador
Utensilnord Ora24.eu
op 1'53"
94
Marko Danilovic
op 1'55"
95
Floris Smeyers
Verandas Willems
op 1'56"
96
Péter Palotai
Utensilnord Ora24.eu
op 2'17"
97
Periklis Ilias
SP Tableware
op 2'23"
98
Alessandro Malaguti
Androni Giocattoli
op 2'31"
99
Jimmi Sorensen
Christina Watches - Onfone
op 2'39"
100
Ivan Stevic
Tusnad Cycling Team
z.t
101
Gabor Kasa
z.t
102
Juriy Vasyliv
LKT Team Brandenburg
op 2'43"
103
Adrian Kurek
CCC Polsat Polkowice
op 3'16"
104
Jacek Morajko
CCC Polsat Polkowice
z.t
105
Mateusz Taciak
CCC Polsat Polkowice
z.t
106
Norbert Krakowiak
TC Chrobry Lasocki Glogow
z.t
107
Jérémy Burton
Verandas Willems
z.t
108
Bogdan-Adrian Coman
op 14'36"
109
Miroslav Marek
op 14'57"
110
Ionut-Adrian Sdraila
op 21'00"
111
Konrad Zatorski
TC Chrobry Lasocki Glogow
z.t
112
Piotr Skrzeszewski
TC Chrobry Lasocki Glogow
op 21'10"
113
Frederik Wilmann
Christina Watches - Onfone
op 21'12"
Nikola Kozomara
DNF
Halvord Tandrevold
Froy - Bianchi
DNS
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst