En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Grand Prix of Adygeya
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
18/04
Maykop
Maykop
171.4 km
Uitslag
Stand
1
Vitalii Popkov
ISD Continental Team
3u47'33"
2
Vitaliy Buts
Kolss Cycling Team
z.t
3
Anton Samokhvalov
z.t
4
Maxim Pokidov
Itera-Katusha
z.t
5
Igor Boev
Rusvelo
z.t
6
Eugeny Bakhin
z.t
7
Kirill Yatsevich
Helicopters
z.t
8
Andriy Khripta
Kolss Cycling Team
z.t
9
Alexander Serov
Rusvelo
z.t
10
Gennadiy Tatarinov
Rusvelo
z.t
11
Sergiu Cioban
Tusnad Cycling Team
z.t
12
Artem Tesler
z.t
13
Anatoliy Pakhtusov
ISD Continental Team
z.t
14
Andriy Vasylyuk
Kolss Cycling Team
z.t
15
Denys Kostyuk
Kolss Cycling Team
z.t
16
Valeriy Kobzarenko
Kolss Cycling Team
z.t
17
Alexandre Shushemoin
Continental Team Astana
z.t
18
Ilnur Zakarin
Rusvelo
z.t
19
Ildar Arslanov
z.t
20
Kirill Egorov
Itera-Katusha
z.t
21
Oleksandr Grygorenko
op 8"
22
Sergiy Lagkuti
op 10"
23
Mykhaylo Polikarpov
z.t
24
Volodymyr Gomenyuk
Kolss Cycling Team
z.t
25
Nikita Kugaevskiy
op 4'02"
26
Peter Merx
z.t
27
Kirill Zukin
z.t
28
Alexandr Braico
Tusnad Cycling Team
z.t
29
Evgeny Zotov
z.t
30
Sergey Vlassenko
z.t
31
Alexey Ryabkin
Itera-Katusha
z.t
32
Nicolae Tanovitchii
Tusnad Cycling Team
z.t
33
Aleksey Leshchenko
z.t
34
Denis Chuporshnev
z.t
35
Martijn Knol
z.t
36
Oleksandr Martynenko
z.t
37
Yuriy Agarkov
ISD Continental Team
z.t
38
Artur Shaymuratov
z.t
39
Sergey Luchshenko
z.t
40
Aydar Gareyshin
z.t
41
Roman Katyrin
Itera-Katusha
z.t
42
Viacheslav Akhmametev
z.t
43
Oleksandr Sheydyk
ISD Continental Team
z.t
44
Siarhei Safonau
z.t
45
Denys Karnulin
ISD Continental Team
z.t
46
Denis Zhuykov
Itera-Katusha
z.t
47
Aleksandr Rotyakov
Itera-Katusha
z.t
48
Mikhail Akimov
Helicopters
z.t
49
Kirill Zakharov
z.t
50
Kanstantsin Khviyuzau
z.t
51
Aleksandr Mezhechev
op 4'30"
52
Andrei Holubeu
op 6'42"
53
Mamyr Stash
Helicopters
z.t
54
Sergey Panfilov
op 10'09"
55
Oleg Zemlyakov
op 10'29"
56
Denis Berezkin
op 10'47"
57
Andrey Kolosov
op 10'53"
58
Vladimir Pozdniakov
op 10'56"
59
Evgeny Kovalev
Rusvelo
z.t
60
Sergey Semenov
z.t
61
Taras Lipkevych
z.t
62
Sigurd Nesset
Froy - Bianchi
z.t
63
Tord Andre Sundhagen
Froy - Bianchi
z.t
64
Kirill Prolubnikov
z.t
65
Alexander Budaragin
z.t
66
Carol-Eduard Novak
Tusnad Cycling Team
z.t
67
Kirill Bozhenko
z.t
68
Benjamim Edmüller
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
z.t
69
Andreas Mueller
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
z.t
70
Ruslan Giliazov
z.t
71
Vadim Galeyev
z.t
72
Aydar Zakarin
Helicopters
z.t
73
Alexander Foliforov
Helicopters
z.t
74
Alexandr Stepanov
z.t
75
Vladimir Romanevich
z.t
76
Viktor Okishev
z.t
77
Maksym Vasilyev
ISD Continental Team
z.t
78
Andrey Sazanov
op 11'12"
79
Alexander Mamontov
op 17'21"
80
Semen Mikhailets
op 17'23"
81
Alexander Chernolutskiy
op 17'25"
82
Vitalii Zhuchkov
z.t
83
Benedikt Kendler
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
z.t
84
Victor Cartin
z.t
85
Kirill Mordvintsev
z.t
86
Evgeniy Zheltobryukhov
z.t
87
Sergey Trubetskoy
z.t
88
Yevgeniy Yakovenko
z.t
89
Kirill Chuporshnev
z.t
90
Nikita Kirzhaykin
z.t
91
Pavel Podoliak
op 17'31"
92
Timur Kazantsev
z.t
93
Mykhaylo Radionov
z.t
94
Arjan Hofman
z.t
95
Artur Fedosseyev
z.t
96
Dmitry Schukin
z.t
97
Alexey Markovtsev
op 17'35"
98
Vladyslav Petrushenko
op 19'30"
99
Stanislav Katasov
op 19'32"
100
Vladislav Duiunov
op 19'35"
101
Iulian Braicov
z.t
102
Kostyantyn Rybaruk
op 19'37"
103
Andrei Sakalou
z.t
104
Vasiliy Chumak
z.t
105
Anton Lyga
op 19'39"
106
Alexander Schrangl
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
op 19'40"
107
Evgeny Borisov
z.t
108
Vasiliy Suchkov
z.t
109
Stepan Astafyev
z.t
110
Artem Romanenko
z.t
111
Matvey Mamykin
z.t
112
Dmitriy Mokrov
z.t
113
Ivan Popp
z.t
114
Jerry Kallenfels
z.t
115
Jon Anders Grondahl
z.t
116
Nandor Lazar
Tusnad Cycling Team
z.t
117
Ivan Kovalev
Rusvelo
z.t
118
Alexander Grigoriev
Helicopters
z.t
119
Daniel Reiter
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
z.t
120
Taras Voropayev
op 20'00"
121
Aliaksandr Mytsko
op 19'40"
122
Vladimir Bortsov
op 27'40"
123
Evgeny Ivanov
z.t
124
Maksim Sukhomesov
z.t
125
Lukas Ranacher
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
z.t
126
Morten Renslo Sandvik
Froy - Bianchi
z.t
127
Volodymyr Blagiy
z.t
128
Vadim Croitor
op 30'28"
129
Pavel Shushunkov
z.t
130
Danil Spolnik
z.t
131
Vyacheslav Artemenko
z.t
132
Tynys Akanov
z.t
133
Alexander Surkov
z.t
134
Ablay Shugaipov
z.t
135
Henri Mol
z.t
136
Vadim Shalamov
op 30'38"
Vladislav Agasyan
DNF
Vasile Capusceac
DNF
Maxim Kondrashov
DNF
Mykyta Skorenko
DNF
Andrei Sobennicov
DNF
Dmitry Vernidub
DNF
Halvord Tandrevold
Froy - Bianchi
DNS
2015
2014
2013
2012
2011
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst