En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Vuelta a España
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
Rit 10
Rit 11
Rit 12
Rit 13
Rit 14
Rit 15
Rit 16
Rit 17
Rit 18
Rit 19
Rit 20
Rit 21
03/09
Montoro
Sierra de la Pandera
160,3 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
Jongeren
Combiné
1
Richard Carapaz
Ineos Grenadiers
4u09'28"
2
Miguel Angel López Moreno
Astana Qazaqstan Team
op 8"
3
Primož Roglič
Jumbo - Visma
z.t
4
João Almeida
UAE Team Emirates
op 27"
5
Carlos Rodriguez Cano
Ineos Grenadiers
op 36"
6
Enric Mas Nicolau
Movistar Team
z.t
7
Thymen Arensman
Team DSM
op 51"
8
Remco Evenepoel
Quick Step - Alpha Vinyl
op 56"
9
Juan Ayuso Pesquera
UAE Team Emirates
z.t
10
Wilco Kelderman
Bora - HansGrohe
op 1'24"
11
Ben O'Connor
Ag2r Citroën Team
op 1'26"
12
Louis Meintjes
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
13
Tao Geoghegan Hart
Ineos Grenadiers
op 1'40"
14
Jai Hindley
Bora - HansGrohe
z.t
15
Alejandro Valverde Belmonte
Movistar Team
z.t
16
Rigoberto Urán
EF Education - EasyPost
z.t
17
Mikel Landa Meana
Bahrain Victorious
z.t
18
Filippo Conca
Lotto Soudal
op 1'47"
19
Clément Champoussin
Ag2r Citroën Team
op 2'21"
20
Mikel Bizkarra Etxegibel
Euskaltel - Euskadi
op 2'35"
21
Luis Léon Sanchez Gil
Bahrain Victorious
z.t
22
Rein Taaramae
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
op 2'42"
23
Jan Polanc
UAE Team Emirates
op 3'06"
24
Thibaut Pinot
Groupama - FDJ
z.t
25
David De La Cruz Melgarejo
Astana Qazaqstan Team
op 3'15"
26
Jose Felix Parra Cuerda
Equipo Kern Pharma
op 3'17"
27
Jose Manuel Diaz Gallego
Burgos - BH
op 4'15"
28
Chris Harper
Jumbo - Visma
op 4'56"
29
Vadim Pronskiy
Astana Qazaqstan Team
z.t
30
Oscar Cabedo Carda
Burgos - BH
op 5'07"
31
Raul Garcia Pierna
Equipo Kern Pharma
op 5'18"
32
Alexey Lutsenko
Astana Qazaqstan Team
op 5'54"
33
Bruno Armirail
Groupama - FDJ
op 6'37"
34
Gino Mäder
Bahrain Victorious
z.t
35
Ilan Van Wilder
Quick Step - Alpha Vinyl
op 6'40"
36
Sébastien Reichenbach
Groupama - FDJ
op 8'55"
37
Marc Soler
UAE Team Emirates
op 8'57"
38
Rudy Molard
Groupama - FDJ
op 9'05"
39
Ibai Azurmendi Sagastibeltza
Euskaltel - Euskadi
op 9'17"
40
Vojtech Repa
Equipo Kern Pharma
op 9'18"
41
Rohan Dennis
Jumbo - Visma
op 9'50"
42
Carlos Verona Quintanilla
Movistar Team
z.t
43
Vincenzo Nibali
Astana Qazaqstan Team
z.t
44
Daniel Navarro Garcia
Burgos - BH
op 10'03"
45
Jan Bakelants
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
46
Mikel Iturria Segurola
Euskaltel - Euskadi
z.t
47
Carl Fredrik Hagen
Israel - Premier Tech
op 10'22"
48
Xandro Meurisse
Alpecin - Deceuninck
z.t
49
Brandon McNulty
UAE Team Emirates
z.t
50
Hugh Carthy
EF Education - EasyPost
op 11'06"
51
Robert Gesink
Jumbo - Visma
op 11'37"
52
Edoardo Zambanini
Bahrain Victorious
z.t
53
Fausto Masnada
Quick Step - Alpha Vinyl
op 11'46"
54
Sam Oomen
Jumbo - Visma
op 12'00"
55
Kenny Elissonde
Trek - Segafredo
op 12'10"
56
José Joaquin Rojas Gil
Movistar Team
op 13'03"
57
Elie Gesbert
Team Arkéa - Samsic
z.t
58
Gregor Muhlberger
Movistar Team
z.t
59
Matteo Fabbro
Bora - HansGrohe
z.t
60
Bob Jungels
Ag2r Citroën Team
z.t
61
Ruben Fernandez Andujar
Cofidis
op 13'32"
62
Dylan van Baarle
Ineos Grenadiers
op 13'44"
63
Ben Turner
Ineos Grenadiers
z.t
64
Harold Alfonso Tejada Canacue
Astana Qazaqstan Team
op 13'46"
65
Sergio Andres Higuita
Bora - HansGrohe
z.t
66
Nicolas Prodhomme
Ag2r Citroën Team
z.t
67
Maxim Van Gils
Lotto Soudal
op 13'55"
68
Omer Goldstein
Israel - Premier Tech
z.t
69
Nelson Oliveira
Movistar Team
z.t
70
Jhoan Esteban Chaves Rubio
EF Education - EasyPost
z.t
71
Jesus Herrada Lopez
Cofidis
op 15'20"
72
Louis Vervaeke
Quick Step - Alpha Vinyl
op 16'59"
73
Luis Angel Mate Mardones
Euskaltel - Euskadi
op 18'08"
74
Daryl Impey
Israel - Premier Tech
z.t
75
Quentin Pacher
Groupama - FDJ
z.t
76
Patrick Bevin
Israel - Premier Tech
z.t
77
Christopher Froome
Israel - Premier Tech
z.t
78
Lukasz Owsian
Team Arkéa - Samsic
z.t
79
Julien Bernard
Trek - Segafredo
z.t
80
Ander Okamika
Burgos - BH
z.t
81
Thomas Champion
Cofidis
z.t
82
Merhawi Kudus Ghebremedhin
EF Education - EasyPost
z.t
83
Domenico Pozzovivo
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
84
Nans Peters
Ag2r Citroën Team
z.t
85
Thomas De Gendt
Lotto Soudal
z.t
86
Joris Nieuwenhuis
Team DSM
z.t
87
Jesús Ezquerra Muela
Burgos - BH
z.t
88
Jonathan Klever Caicedo Cepeda
EF Education - EasyPost
z.t
89
Luke Plapp
Ineos Grenadiers
z.t
90
Gotzon Martin Sanz
Euskaltel - Euskadi
z.t
91
Lawson Craddock
Team BikeExchange - Jayco
z.t
92
Lucas Hamilton
Team BikeExchange - Jayco
z.t
93
Jonas Koch
Bora - HansGrohe
z.t
94
Jimmy Janssens
Alpecin - Deceuninck
z.t
95
Samuele Battistella
Astana Qazaqstan Team
op 19'09"
96
Jay Vine
Alpecin - Deceuninck
z.t
97
Davide Villella
Cofidis
op 19'12"
98
Juan Pedro Lopez Perez
Trek - Segafredo
z.t
99
Francisco Galvan Fernandez
Equipo Kern Pharma
op 19'18"
100
Marco Brenner
Team DSM
op 19'48"
101
Simon Guglielmi
Team Arkéa - Samsic
op 20'03"
102
Alessandro De Marchi
Israel - Premier Tech
op 21'34"
103
Jetse Bol
Burgos - BH
op 22'46"
104
Jonas Hvideberg
Team DSM
op 22'47"
105
Dries Devenyns
Quick Step - Alpha Vinyl
z.t
106
Mark Padun
EF Education - EasyPost
op 23'05"
107
Alfred Wright
Bahrain Victorious
z.t
108
Gianni Vermeersch
Alpecin - Deceuninck
op 24'03"
109
Tim Merlier
Alpecin - Deceuninck
z.t
110
John Degenkolb
Team DSM
z.t
111
Pascal Ackermann
UAE Team Emirates
z.t
112
Clement Russo
Team Arkéa - Samsic
z.t
113
Kamil Malecki
Lotto Soudal
z.t
114
Danny van Poppel
Bora - HansGrohe
z.t
115
Cedric Beullens
Lotto Soudal
z.t
116
Antoine Raugel
Ag2r Citroën Team
z.t
117
Antonio Tiberi
Trek - Segafredo
z.t
118
Lionel Taminiaux
Alpecin - Deceuninck
z.t
119
Mike Teunissen
Jumbo - Visma
z.t
120
Urko Berrade Fernandez
Equipo Kern Pharma
z.t
121
Joan Bou Company
Euskaltel - Euskadi
z.t
122
Ryan Mullen
Bora - HansGrohe
z.t
123
Jasha Sütterlin
Bahrain Victorious
z.t
124
Carlos Canal Blanco
Euskaltel - Euskadi
z.t
125
James Callum Shaw
EF Education - EasyPost
z.t
126
Yevgeniy Fedorov
Astana Qazaqstan Team
z.t
127
Xabier Mikel Azparren Iruzun
Euskaltel - Euskadi
z.t
128
Fabian Lienhard
Groupama - FDJ
z.t
129
Julius Johansen
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
130
Daniel McLay
Team Arkéa - Samsic
op 24'55"
131
Dario Cataldo
Trek - Segafredo
op 25'36"
132
Alex Kirsch
Trek - Segafredo
op 26'16"
133
Mads Pedersen
Trek - Segafredo
z.t
134
Rémi Cavagna
Quick Step - Alpha Vinyl
op 26'54"
135
Michael Hepburn
Team BikeExchange - Jayco
z.t
136
Robert Stannard
Alpecin - Deceuninck
z.t
137
Miles Scotson
Groupama - FDJ
z.t
138
Luke Durbridge
Team BikeExchange - Jayco
z.t
139
Kaden Groves
Team BikeExchange - Jayco
z.t
140
Luis Mas Bonet
Movistar Team
op 26'59"
141
Bryan Coquard
Cofidis
op 27'07"
142
Davide Cimolai
Cofidis
z.t
143
Julius van den Berg
EF Education - EasyPost
op 28'00"
144
Sebastian Molano
UAE Team Emirates
op 29'02"
145
Ivo Emanuel Oliveira Alves
UAE Team Emirates
z.t
Kelland O'Brien
Team BikeExchange - Jayco
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1950
1948
1947
1946
1945
1942
1941
1936
1935
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst