En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Vuelta a España
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
Rit 10
Rit 11
Rit 12
Rit 13
Rit 14
Rit 15
Rit 16
Rit 17
Rit 18
Rit 19
Rit 20
Rit 21
19/08
Requena
Cullera
158.3 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
Jongeren
Combiné
1
Magnus Cort Nielsen
EF Education - Nippo
3u30'53"
2
Primož Roglič
Jumbo - Visma
z.t
3
Andrea Bagioli
Deceuninck - Quick Step
op 2"
4
Aleksander Vlasov
Astana - Premier Tech
op 4"
5
Enric Mas Nicolau
Movistar Team
z.t
6
Michael Matthews
Team BikeExchange
op 6"
7
Egan Arley Bernal Gomez
Ineos Grenadiers
op 8"
8
Alejandro Valverde Belmonte
Movistar Team
z.t
9
Miguel Angel López Moreno
Movistar Team
op 9"
10
Felix Grossschartner
Bora - HansGrohe
op 16"
11
David De La Cruz Melgarejo
UAE Team Emirates
op 21"
12
Giulio Ciccone
Trek - Segafredo
op 25"
13
Adam Yates
Ineos Grenadiers
z.t
14
Jan Polanc
UAE Team Emirates
op 27"
15
Alex Aranburu Deba
Astana - Premier Tech
z.t
16
Fabio Aru
Team Qhubeka NextHash
z.t
17
Andreas Kron
Lotto Soudal
z.t
18
Louis Meintjes
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
19
Mikel Landa Meana
Bahrain Victorious
z.t
20
Richard Carapaz
Ineos Grenadiers
z.t
21
Clément Champoussin
Ag2r Citroën Team
z.t
22
Rudy Molard
Groupama - FDJ
z.t
23
Juan Pedro Lopez Perez
Trek - Segafredo
op 33"
24
Michael Storer
Team DSM
op 34"
25
Jack Haig
Bahrain Victorious
z.t
26
Antonio Jesus Soto Guirao
Euskaltel - Euskadi
z.t
27
Jefferson Alexander Cepeda
Androni Giocatolli - Sidermec
op 40"
28
Geoffrey Bouchard
Ag2r Citroën Team
op 47"
29
Sergio Roman Martin Galan
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
30
Lucas Hamilton
Team BikeExchange
op 50"
31
Maxim Van Gils
Lotto Soudal
z.t
32
Guillaume Martin
Cofidis
z.t
33
Sergio Luis Henao Montoya
Team Qhubeka NextHash
z.t
34
Nicolas Prodhomme
Ag2r Citroën Team
op 53"
35
Tobias Bayer
Alpecin - Fenix
z.t
36
Lilian Calmejane
Ag2r Citroën Team
z.t
37
Luis Léon Sanchez Gil
Astana - Premier Tech
z.t
38
Mark Padun
Bahrain Victorious
op 59"
39
Sepp Kuss
Jumbo - Visma
op 1'00"
40
Jetse Bol
Burgos - BH
op 1'03"
41
Jonathan Klever Caicedo Cepeda
EF Education - Nippo
op 1'09"
42
Mauri Vansevenant
Deceuninck - Quick Step
op 1'11"
43
Odd Christian Eiking
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
op 1'13"
44
Carlos Canal Blanco
Burgos - BH
op 1'14"
45
Steven Kruijswijk
Jumbo - Visma
z.t
46
Simon Carr
EF Education - Nippo
op 1'18"
47
Gotzon Martin Sanz
Euskaltel - Euskadi
op 1'21"
48
Wout Poels
Bahrain Victorious
op 1'27"
49
Gino Mäder
Bahrain Victorious
z.t
50
Ryan Gibbons
UAE Team Emirates
op 1'34"
51
Angel Madrazo Ruiz
Burgos - BH
op 1'47"
52
Bert-Jan Lindeman
Team Qhubeka NextHash
op 1'58"
53
Jonathan Lastra Martinez
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
54
José Joaquin Rojas Gil
Movistar Team
op 2'16"
55
James Knox
Deceuninck - Quick Step
op 2'22"
56
Jhonnatan Manuel Narvaez
Ineos Grenadiers
op 2'36"
57
Olivier Le Gac
Groupama - FDJ
op 2'39"
58
Sep Vanmarcke
Israel Start-Up Nation
op 2'50"
59
Hugh Carthy
EF Education - Nippo
z.t
60
Remy Rochas
Cofidis
op 2'59"
61
Joan Bou Company
Euskaltel - Euskadi
op 3'12"
62
Zdenek Stybar
Deceuninck - Quick Step
op 3'30"
63
Gorka Izagirre Insausti
Astana - Premier Tech
op 3'52"
64
Ion Izagirre Insausti
Astana - Premier Tech
z.t
65
Dylan van Baarle
Ineos Grenadiers
op 4'30"
66
Clement Venturini
Ag2r Citroën Team
z.t
67
Kenny Elissonde
Trek - Segafredo
z.t
68
Martijn Tusveld
Team DSM
z.t
69
Jens Keukeleire
EF Education - Nippo
z.t
70
Lennard Hofstede
Jumbo - Visma
op 4'37"
71
Nathan Van Hooydonck
Jumbo - Visma
z.t
72
Stan Dewulf
Ag2r Citroën Team
z.t
73
Patrick Gamper
Bora - HansGrohe
z.t
74
Edward Planckaert
Alpecin - Fenix
z.t
75
Yukiya Arashiro
Bahrain Victorious
op 4'59"
76
Aritz Bagües
Caja Rural - Seguros RGA
op 5'04"
77
Juan José Lobato del Valle
Euskaltel - Euskadi
z.t
78
Floris De Tier
Alpecin - Fenix
op 5'12"
79
Jasper Philipsen
Alpecin - Fenix
z.t
80
Luka Mezgec
Team BikeExchange
z.t
81
Damiano Caruso
Bahrain Victorious
z.t
82
Imanol Erviti
Movistar Team
z.t
83
Bert Van Lerberghe
Deceuninck - Quick Step
op 5'32"
84
Florian Sénéchal
Deceuninck - Quick Step
z.t
85
Damien Touzé
Ag2r Citroën Team
op 5'36"
86
Mikael Cherel
Ag2r Citroën Team
z.t
87
Carlos Verona Quintanilla
Movistar Team
op 5'51"
88
Jon Aberasturi Izaga
Caja Rural - Seguros RGA
op 5'58"
89
Dimitri Claeys
Team Qhubeka NextHash
op 6'03"
90
Nelson Oliveira
Movistar Team
op 6'25"
91
Tom Pidcock
Ineos Grenadiers
op 6'27"
92
Reinardt Janse van Rensburg
Team Qhubeka NextHash
op 6'31"
93
Alberto Dainese
Team DSM
z.t
94
Alexander Krieger
Alpecin - Fenix
op 6'37"
95
Wesley Kreder
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
op 7'25"
96
Jordi Meeus
Bora - HansGrohe
z.t
97
Arnaud Démare
Groupama - FDJ
op 7'41"
98
Ramon Sinkeldam
Groupama - FDJ
op 7'43"
99
Johan Jacobs
Movistar Team
z.t
100
Gianluca Brambilla
Trek - Segafredo
z.t
101
Robert Gesink
Jumbo - Visma
op 7'59"
102
Eddy Fine
Cofidis
z.t
103
Maximilian Schachmann
Bora - HansGrohe
z.t
104
Nico Denz
Team DSM
op 8'23"
105
James Gene Piccoli
Israel Start-Up Nation
op 8'24"
106
Cesare Benedetti
Bora - HansGrohe
z.t
107
Kevin Geniets
Groupama - FDJ
z.t
108
Florian Vermeersch
Lotto Soudal
op 8'32"
109
Piet Allegaert
Cofidis
op 8'36"
110
Matteo Trentin
UAE Team Emirates
z.t
111
Tom Scully
EF Education - Nippo
op 8'43"
112
Xabier Mikel Azparren Iruzun
Euskaltel - Euskadi
op 8'52"
113
Itmar Einhorn
Israel Start-Up Nation
op 9'24"
114
Sander Armée
Team Qhubeka NextHash
op 9'35"
115
Luis Angel Mate Mardones
Euskaltel - Euskadi
z.t
116
Omar Fraile Matarranza
Astana - Premier Tech
z.t
117
Fernando Barcelo Aragon
Cofidis
z.t
118
Lawson Craddock
EF Education - Nippo
z.t
119
Scott Thwaites
Alpecin - Fenix
z.t
120
Oier Lazkano
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
121
Julen Amezqueta Moreno
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
122
Nicholas Schultz
Team BikeExchange
z.t
123
Robert Stannard
Team BikeExchange
z.t
124
Simone Petilli
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
125
Riccardo Minali
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
126
Oscar Rodriguez Garaicoechea
Astana - Premier Tech
z.t
127
Rafal Majka
UAE Team Emirates
z.t
128
Chad Haga
Team DSM
z.t
129
Oscar Cabedo Carda
Burgos - BH
z.t
130
Guy Niv
Israel Start-Up Nation
z.t
131
Diego Rubio Hernandez
Burgos - BH
z.t
132
Pelayo Sanchez Mayo
Burgos - BH
z.t
133
Diego Andres Camargo Pineda
EF Education - Nippo
z.t
134
Rui Filipe Oliveira Alves
UAE Team Emirates
z.t
135
Sebastian Molano
UAE Team Emirates
z.t
136
Quinn Simmons
Trek - Segafredo
z.t
137
Kiel Reijnen
Trek - Segafredo
z.t
138
Emmanuel Morin
Cofidis
z.t
139
Jacopo Guarnieri
Groupama - FDJ
op 9'51"
140
Jay Vine
Alpecin - Fenix
op 9'53"
141
Tobias Ludvigsson
Groupama - FDJ
z.t
142
Martin Laas
Bora - HansGrohe
op 10'31"
143
Matthew Holmes
Lotto Soudal
op 12'53"
144
Anthony Roux
Groupama - FDJ
z.t
145
Ben Zwiehoff
Bora - HansGrohe
z.t
146
Anton Palzer
Bora - HansGrohe
z.t
147
Pavel Sivakov
Ineos Grenadiers
z.t
148
José Herrada Lopez
Cofidis
z.t
149
Jesus Herrada Lopez
Cofidis
z.t
150
Alvaro Cuadros Morata
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
151
Daniel Navarro Garcia
Burgos - BH
z.t
152
Sylvain Moniquet
Lotto Soudal
z.t
153
Yuriy Natarov
Astana - Premier Tech
z.t
154
Andrey Zeits
Team BikeExchange
z.t
155
Sam Oomen
Jumbo - Visma
z.t
156
Salvatore Puccio
Ineos Grenadiers
z.t
157
Chris Hamilton
Team DSM
z.t
158
Mikel Bizkarra Etxegibel
Euskaltel - Euskadi
z.t
159
Rein Taaramae
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
160
Joe Dombrowski
UAE Team Emirates
z.t
161
Mikel Iturria Segurola
Euskaltel - Euskadi
z.t
162
Steff Cras
Lotto Soudal
z.t
163
Sebastian Berwick
Israel Start-Up Nation
z.t
164
Kevin Van Melsen
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
165
Ander Okamika
Burgos - BH
z.t
166
Thymen Arensman
Team DSM
op 13'01"
167
Romain Bardet
Team DSM
z.t
168
Dylan Sunderland
Team Qhubeka NextHash
z.t
169
Connor Brown
Team Qhubeka NextHash
z.t
170
Jan Hirt
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
171
Harm Vanhoucke
Lotto Soudal
z.t
172
Mikel Nieve Ituralde
Team BikeExchange
z.t
173
Damien Howson
Team BikeExchange
z.t
174
Koen Bouwman
Jumbo - Visma
op 13'05"
175
Jan Tratnik
Bahrain Victorious
z.t
176
Antonio Nibali
Trek - Segafredo
z.t
177
Sacha Modolo
Alpecin - Fenix
op 14'03"
178
Davide Cimolai
Israel Start-Up Nation
op 14'09"
179
Josef Cerny
Deceuninck - Quick Step
op 14'17"
180
Fabio Jakobsen
Deceuninck - Quick Step
z.t
181
Alex Kirsch
Trek - Segafredo
op 15'07"
182
Mads Würtz Schmidt
Israel Start-Up Nation
op 20'43"
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1950
1948
1947
1946
1945
1942
1941
1936
1935
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst