En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Vuelta a España
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
Rit 10
Rit 11
Rit 12
Rit 13
Rit 14
Rit 15
Rit 16
Rit 17
Rit 18
Rit 19
Rit 20
Rit 21
18/08
Tarancón
Albacete
184.4 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
Jongeren
Combiné
1
Jasper Philipsen
Alpecin - Fenix
4u24'41"
2
Fabio Jakobsen
Deceuninck - Quick Step
z.t
3
Alberto Dainese
Team DSM
z.t
4
Sebastian Molano
UAE Team Emirates
z.t
5
Piet Allegaert
Cofidis
z.t
6
Jon Aberasturi Izaga
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
7
Jordi Meeus
Bora - HansGrohe
z.t
8
Riccardo Minali
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
9
Reinardt Janse van Rensburg
Team Qhubeka NextHash
z.t
10
Arnaud Démare
Groupama - FDJ
z.t
11
Damien Touzé
Ag2r Citroën Team
z.t
12
Antonio Jesus Soto Guirao
Euskaltel - Euskadi
z.t
13
Jan Polanc
UAE Team Emirates
z.t
14
Robert Stannard
Team BikeExchange
z.t
15
Gotzon Martin Sanz
Euskaltel - Euskadi
z.t
16
Juan José Lobato del Valle
Euskaltel - Euskadi
z.t
17
Lilian Calmejane
Ag2r Citroën Team
z.t
18
Maxim Van Gils
Lotto Soudal
z.t
19
Nico Denz
Team DSM
z.t
20
Damiano Caruso
Bahrain Victorious
z.t
21
Sepp Kuss
Jumbo - Visma
z.t
22
Rudy Molard
Groupama - FDJ
z.t
23
Kenny Elissonde
Trek - Segafredo
z.t
24
Rui Filipe Oliveira Alves
UAE Team Emirates
z.t
25
Michael Matthews
Team BikeExchange
z.t
26
Felix Grossschartner
Bora - HansGrohe
z.t
27
Clément Champoussin
Ag2r Citroën Team
z.t
28
Alejandro Valverde Belmonte
Movistar Team
z.t
29
Mikel Landa Meana
Bahrain Victorious
z.t
30
Jacopo Guarnieri
Groupama - FDJ
z.t
31
Luka Mezgec
Team BikeExchange
z.t
32
Luis Léon Sanchez Gil
Astana - Premier Tech
z.t
33
Sacha Modolo
Alpecin - Fenix
z.t
34
Egan Arley Bernal Gomez
Ineos Grenadiers
z.t
35
Aleksander Vlasov
Astana - Premier Tech
z.t
36
Andrey Zeits
Team BikeExchange
z.t
37
Dylan van Baarle
Ineos Grenadiers
z.t
38
Nathan Van Hooydonck
Jumbo - Visma
z.t
39
Imanol Erviti
Movistar Team
z.t
40
Steff Cras
Lotto Soudal
z.t
41
Sam Oomen
Jumbo - Visma
z.t
42
Alexander Krieger
Alpecin - Fenix
z.t
43
Primož Roglič
Jumbo - Visma
z.t
44
Martin Laas
Bora - HansGrohe
z.t
45
Aritz Bagües
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
46
Tobias Bayer
Alpecin - Fenix
z.t
47
Connor Brown
Team Qhubeka NextHash
z.t
48
Giulio Ciccone
Trek - Segafredo
z.t
49
Gorka Izagirre Insausti
Astana - Premier Tech
z.t
50
Adam Yates
Ineos Grenadiers
z.t
51
Richard Carapaz
Ineos Grenadiers
z.t
52
Julen Amezqueta Moreno
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
53
Bert Van Lerberghe
Deceuninck - Quick Step
z.t
54
Luis Angel Mate Mardones
Euskaltel - Euskadi
z.t
55
Gino Mäder
Bahrain Victorious
z.t
56
Magnus Cort Nielsen
EF Education - Nippo
z.t
57
Alex Kirsch
Trek - Segafredo
z.t
58
Lucas Hamilton
Team BikeExchange
z.t
59
Louis Meintjes
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
60
Enric Mas Nicolau
Movistar Team
z.t
61
David De La Cruz Melgarejo
UAE Team Emirates
z.t
62
Fabio Aru
Team Qhubeka NextHash
z.t
63
Ramon Sinkeldam
Groupama - FDJ
z.t
64
Yuriy Natarov
Astana - Premier Tech
z.t
65
Jack Haig
Bahrain Victorious
z.t
66
Maximilian Schachmann
Bora - HansGrohe
z.t
67
Mark Padun
Bahrain Victorious
z.t
68
Robert Gesink
Jumbo - Visma
z.t
69
Nelson Oliveira
Movistar Team
z.t
70
Ander Okamika
Burgos - BH
z.t
71
Nicholas Schultz
Team BikeExchange
z.t
72
Hugh Carthy
EF Education - Nippo
z.t
73
Odd Christian Eiking
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
74
Miguel Angel López Moreno
Movistar Team
z.t
75
Jens Keukeleire
EF Education - Nippo
z.t
76
Guy Niv
Israel Start-Up Nation
z.t
77
James Knox
Deceuninck - Quick Step
z.t
78
Oscar Cabedo Carda
Burgos - BH
z.t
79
Wout Poels
Bahrain Victorious
z.t
80
Daniel Navarro Garcia
Burgos - BH
z.t
81
Mauri Vansevenant
Deceuninck - Quick Step
z.t
82
Rafal Majka
UAE Team Emirates
z.t
83
Gianluca Brambilla
Trek - Segafredo
z.t
84
Mikel Iturria Segurola
Euskaltel - Euskadi
z.t
85
Jonathan Lastra Martinez
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
86
Jefferson Alexander Cepeda
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
87
Simon Carr
EF Education - Nippo
z.t
88
Mikel Bizkarra Etxegibel
Euskaltel - Euskadi
z.t
89
Anthony Roux
Groupama - FDJ
z.t
90
Alvaro Cuadros Morata
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
91
James Gene Piccoli
Israel Start-Up Nation
z.t
92
Pelayo Sanchez Mayo
Burgos - BH
z.t
93
Juan Pedro Lopez Perez
Trek - Segafredo
z.t
94
Anton Palzer
Bora - HansGrohe
z.t
95
Diego Andres Camargo Pineda
EF Education - Nippo
z.t
96
José Herrada Lopez
Cofidis
z.t
97
Antonio Nibali
Trek - Segafredo
z.t
98
Ryan Gibbons
UAE Team Emirates
op 20"
99
Sebastian Berwick
Israel Start-Up Nation
op 36"
100
Cesare Benedetti
Bora - HansGrohe
z.t
101
Pavel Sivakov
Ineos Grenadiers
z.t
102
Patrick Gamper
Bora - HansGrohe
z.t
103
Salvatore Puccio
Ineos Grenadiers
z.t
104
Andrea Bagioli
Deceuninck - Quick Step
z.t
105
Zdenek Stybar
Deceuninck - Quick Step
z.t
106
Edward Planckaert
Alpecin - Fenix
op 44"
107
Wesley Kreder
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
op 48"
108
Tobias Ludvigsson
Groupama - FDJ
op 54"
109
Olivier Le Gac
Groupama - FDJ
z.t
110
Damien Howson
Team BikeExchange
op 1'02"
111
Floris De Tier
Alpecin - Fenix
op 1'08"
112
Josef Cerny
Deceuninck - Quick Step
op 1'14"
113
Geoffrey Bouchard
Ag2r Citroën Team
op 1'25"
114
Lawson Craddock
EF Education - Nippo
z.t
115
Angel Madrazo Ruiz
Burgos - BH
op 1'27"
116
Tom Pidcock
Ineos Grenadiers
op 1'30"
117
Jhonnatan Manuel Narvaez
Ineos Grenadiers
z.t
118
Carlos Verona Quintanilla
Movistar Team
op 1'32"
119
Jonathan Klever Caicedo Cepeda
EF Education - Nippo
op 1'39"
120
Jesus Herrada Lopez
Cofidis
op 1'40"
121
Scott Thwaites
Alpecin - Fenix
op 1'51"
122
Stan Dewulf
Ag2r Citroën Team
op 2'08"
123
Guillaume Martin
Cofidis
z.t
124
Yukiya Arashiro
Bahrain Victorious
z.t
125
Rein Taaramae
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
op 2'21"
126
Jan Hirt
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
127
Simone Petilli
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
128
Dylan Sunderland
Team Qhubeka NextHash
z.t
129
Sander Armée
Team Qhubeka NextHash
z.t
130
Matthew Holmes
Lotto Soudal
z.t
131
Remy Rochas
Cofidis
z.t
132
Eddy Fine
Cofidis
z.t
133
Joe Dombrowski
UAE Team Emirates
z.t
134
Diego Rubio Hernandez
Burgos - BH
z.t
135
Johan Jacobs
Movistar Team
z.t
136
Fernando Barcelo Aragon
Cofidis
z.t
137
Sylvain Moniquet
Lotto Soudal
z.t
138
Joan Bou Company
Euskaltel - Euskadi
op 2'26"
139
Nicolas Prodhomme
Ag2r Citroën Team
op 2'30"
140
Clement Venturini
Ag2r Citroën Team
op 2'43"
141
Tom Scully
EF Education - Nippo
op 3'43"
142
Mikael Cherel
Ag2r Citroën Team
z.t
143
Florian Sénéchal
Deceuninck - Quick Step
op 4'33"
144
Jetse Bol
Burgos - BH
z.t
145
Sergio Roman Martin Galan
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
146
Jan Tratnik
Bahrain Victorious
z.t
147
José Joaquin Rojas Gil
Movistar Team
z.t
148
Florian Vermeersch
Lotto Soudal
z.t
149
Andreas Kron
Lotto Soudal
z.t
150
Lennard Hofstede
Jumbo - Visma
z.t
151
Koen Bouwman
Jumbo - Visma
z.t
152
Steven Kruijswijk
Jumbo - Visma
z.t
153
Xabier Mikel Azparren Iruzun
Euskaltel - Euskadi
z.t
154
Thymen Arensman
Team DSM
op 7'00"
155
Chad Haga
Team DSM
z.t
156
Martijn Tusveld
Team DSM
z.t
157
Quinn Simmons
Trek - Segafredo
op 7'18"
158
Kiel Reijnen
Trek - Segafredo
z.t
159
Matteo Trentin
UAE Team Emirates
op 8'30"
160
Jay Vine
Alpecin - Fenix
z.t
161
Oscar Rodriguez Garaicoechea
Astana - Premier Tech
z.t
162
Omar Fraile Matarranza
Astana - Premier Tech
z.t
163
Ion Izagirre Insausti
Astana - Premier Tech
z.t
164
Alex Aranburu Deba
Astana - Premier Tech
z.t
165
Davide Cimolai
Israel Start-Up Nation
z.t
166
Sergio Luis Henao Montoya
Team Qhubeka NextHash
z.t
167
Itmar Einhorn
Israel Start-Up Nation
z.t
168
Oier Lazkano
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
169
Carlos Canal Blanco
Burgos - BH
z.t
170
Emmanuel Morin
Cofidis
z.t
171
Dimitri Claeys
Team Qhubeka NextHash
z.t
172
Bert-Jan Lindeman
Team Qhubeka NextHash
z.t
173
Michael Storer
Team DSM
z.t
174
Harm Vanhoucke
Lotto Soudal
z.t
175
Kevin Van Melsen
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
176
Kevin Geniets
Groupama - FDJ
op 9'07"
177
Mads Würtz Schmidt
Israel Start-Up Nation
op 11'11"
178
Sep Vanmarcke
Israel Start-Up Nation
op 11'12"
179
Chris Hamilton
Team DSM
op 12'32"
180
Romain Bardet
Team DSM
z.t
181
Ben Zwiehoff
Bora - HansGrohe
z.t
182
Mikel Nieve Ituralde
Team BikeExchange
z.t
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1950
1948
1947
1946
1945
1942
1941
1936
1935
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst