En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Vuelta a España
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
Rit 10
Rit 11
Rit 12
Rit 13
Rit 14
Rit 15
Rit 16
Rit 17
Rit 18
Rit 19
Rit 20
Rit 21
07/09
Baga
Andorra
164 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
Combiné
1
Daniele Ratto
Cannondale
4u24'00"
2
Vincenzo Nibali
Astana Pro Team
op 3'53"
3
Christopher Horner
Radioshack - Leopard
op 3'55"
4
Joaquím Rodriguez Oliver
Katusha
op 4'11"
5
Samuel Sánchez Gonzalez
Euskaltel - Euskadi
op 4'19"
6
Alejandro Valverde Belmonte
Movistar Team
op 4'43"
7
Thibaut Pinot
FDJ.fr
op 4'46"
8
Domenico Pozzovivo
Ag2r - La Mondiale
z.t
9
Mikel Landa Meana
Euskaltel - Euskadi
op 5'17"
10
Leopold Konig
Team Netapp - Endura
op 5'21"
11
Tanel Kangert
Astana Pro Team
op 5'27"
12
Mikel Nieve Ituralde
Euskaltel - Euskadi
op 5'33"
13
David Arroyo Duran
Caja Rural
z.t
14
Andre Fernando S. Martins Cardoso
Caja Rural
op 5'40"
15
Philippe Gilbert
BMC Racing Team
op 6'14"
16
Daniel Moreno Fernandez
Katusha
op 6'19"
17
Igor Anton Hernandez
Euskaltel - Euskadi
op 6'27"
18
Robert Kiserlovski
Radioshack - Leopard
op 6'44"
19
Jakob Fuglsang
Astana Pro Team
op 7'05"
20
Nicholas Roche
Team Saxo - Tinkoff
op 7'22"
21
Dominik Nerz
BMC Racing Team
op 7'25"
22
Rafael Valls Ferri
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
op 7'58"
23
José Herrada Lopez
Movistar Team
op 8'08"
24
Amets Txurruka Ansola
Caja Rural
op 8'23"
25
Michele Scarponi
Lampre - Merida
op 8'24"
26
Vasili Kiryienka
Sky Procycling
op 8'31"
27
Francis De Greef
Lotto - Belisol Team
op 9'00"
28
Sergio Luis Henao Montoya
Sky Procycling
op 9'02"
29
Nicki Sörensen
Team Saxo - Tinkoff
op 9'05"
30
Yoann Bagot
Cofidis
op 9'31"
31
Eros Capecchi
Movistar Team
op 9'37"
32
Johannes Fröhlinger
Team Argos - Shimano
op 9'48"
33
Vladimir Gusev
Katusha
op 9'59"
34
Dmitrii Kozonchuk
Katusha
op 11'12"
35
Chris Anker Sörensen
Team Saxo - Tinkoff
op 11'34"
36
Alex Howes
Garmin - Sharp
z.t
37
Juan Antonio Flecha Giannoni
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
op 12'30"
38
Egoi Martinez de Esteban
Euskaltel - Euskadi
z.t
39
Bartosz Huzarski
Team Netapp - Endura
op 13'06"
40
Grégory Rast
Radioshack - Leopard
op 13'10"
41
Luis Angel Mate Mardones
Cofidis
op 13'40"
42
Janez Brajkovic
Astana Pro Team
op 14'34"
43
Simon Clarke
Orica-GreenEDGE
op 15'16"
44
Diego Ulissi
Lampre - Merida
op 15'49"
45
Juan Jose Oroz Ugalde
Euskaltel - Euskadi
op 16'49"
46
Imanol Erviti
Movistar Team
z.t
47
Gianni Meersman
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
z.t
48
Serge Pauwels
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
z.t
49
Andrey Zeits
Astana Pro Team
z.t
50
Iker Camaño Ortuzar
Team Netapp - Endura
z.t
51
José Joao Pimenta Costa Mendes
Team Netapp - Endura
z.t
52
Paolo Tiralongo
Astana Pro Team
z.t
53
Johan Vansummeren
Garmin - Sharp
op 18'07"
54
Carlos Alberto Betancur Gomez
Ag2r - La Mondiale
op 18'22"
55
Georg Preidler
Team Argos - Shimano
op 18'43"
56
Mikael Cherel
Ag2r - La Mondiale
op 18'47"
57
Luca Paolini
Katusha
op 19'32"
58
Christian Knees
Sky Procycling
op 19'58"
59
Sylwester Szmyd
Movistar Team
op 20'04"
60
Alex Rasmussen
Garmin - Sharp
op 20'20"
61
Oliver Zaugg
Team Saxo - Tinkoff
op 20'31"
62
Christian Meier
Orica-GreenEDGE
op 20'37"
63
Cédric Pineau
FDJ.fr
op 20'46"
64
Ben Gastauer
Ag2r - La Mondiale
z.t
65
Romain Zingle
Cofidis
z.t
66
Andriy Grivko
Astana Pro Team
op 21'20"
67
Yaroslav Popovych
Radioshack - Leopard
op 21'50"
68
Gorka Verdugo Marcotegui
Euskaltel - Euskadi
op 22'19"
69
Pablo Urtasun Perez
Euskaltel - Euskadi
z.t
70
Maxim Iglinsky
Astana Pro Team
z.t
71
Rigoberto Urán
Sky Procycling
z.t
72
Xabier Zandio Echaide
Sky Procycling
z.t
73
Markel Irizar Aranburu
Radioshack - Leopard
op 23'16"
74
Jorge Azanza Soto
Euskaltel - Euskadi
z.t
75
Rafal Majka
Team Saxo - Tinkoff
z.t
76
Alexandre Geniez
FDJ.fr
z.t
77
Antonio Piedra Perez
Caja Rural
z.t
78
Cayetano José Sarmiento Tunarrosa
Cannondale
z.t
79
Dario Cataldo
Sky Procycling
op 23'31"
80
Juan Manuel Garate Cepa
Belkin Pro Cycling Team
z.t
81
Pieter Serry
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
op 23'32"
82
Klaas Lodewyck
BMC Racing Team
op 23'33"
83
Evgeny Petrov
Team Saxo - Tinkoff
z.t
84
Jérôme Coppel
Cofidis
z.t
85
Martin Kohler
BMC Racing Team
z.t
86
Caleb Fairly
Garmin - Sharp
z.t
87
Javier Moreno Bazan
Movistar Team
z.t
88
Paolo Longo Borghini
Cannondale
op 23'37"
89
Matthew Busche
Radioshack - Leopard
op 24'27"
90
Adam Hansen
Lotto - Belisol Team
op 24'32"
91
Adrien Petit
Cofidis
op 24'36"
92
Lloyd Mondory
Ag2r - La Mondiale
op 24'45"
93
Thomas Peterson
Team Argos - Shimano
op 25'03"
94
Tony Martin
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
op 25'35"
95
Stéphane Poulhiès
Cofidis
op 25'36"
96
Tosh Van der Sande
Lotto - Belisol Team
op 25'44"
97
Nicolas Edet
Cofidis
op 25'50"
98
Nico Sijmens
Cofidis
op 25'54"
99
Fabian Cancellara
Radioshack - Leopard
z.t
100
Thierry Hupond
Team Argos - Shimano
z.t
101
Alessandro Vanotti
Astana Pro Team
op 26'09"
102
Ben Hermans
Radioshack - Leopard
op 26'19"
103
Julien Berard
Ag2r - La Mondiale
op 26'22"
104
Anthony Roux
FDJ.fr
op 27'24"
105
Arnaud Courteille
FDJ.fr
op 27'43"
106
Robert Wagner
Belkin Pro Cycling Team
op 28'12"
107
David Tanner
Belkin Pro Cycling Team
op 28'13"
108
Mitchell Docker
Orica-GreenEDGE
z.t
109
Rinaldo Nocentini
Ag2r - La Mondiale
z.t
110
Lucas Sebastian Haedo
Cannondale
op 28'58"
111
Vladimir Isaychev
Katusha
op 29'12"
112
Salvatore Puccio
Sky Procycling
z.t
113
Guillaume Van Keirsbulck
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
z.t
114
Baden Cooke
Orica-GreenEDGE
z.t
115
Luke Rowe
Sky Procycling
z.t
116
Edvald Boasson-Hagen
Sky Procycling
z.t
117
Michael Matthews
Orica-GreenEDGE
z.t
118
Tomasz Marczynski
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
119
Leigh Howard
Orica-GreenEDGE
z.t
120
Maciej Paterski
Cannondale
z.t
121
Grega Bole
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
122
Ivan Santaromita
BMC Racing Team
z.t
123
Danilo Wyss
BMC Racing Team
z.t
124
Yannick Eijssen
BMC Racing Team
z.t
125
Reinardt Janse van Rensburg
Team Argos - Shimano
z.t
126
Dennis Vanendert
Lotto - Belisol Team
op 29'18"
127
Daniel Schorn
Team Netapp - Endura
z.t
128
José Ivan Gutierrez Palacios
Movistar Team
z.t
129
Nikias Arndt
Team Argos - Shimano
z.t
130
Cameron Wurf
Cannondale
z.t
131
Jan Barta
Team Netapp - Endura
z.t
132
Beñat Intxausti Elorriaga
Movistar Team
z.t
133
Giampaolo Caruso
Katusha
z.t
134
Bauke Mollema
Belkin Pro Cycling Team
op 29'23"
135
Fabricio Ferrari Barcelo
Caja Rural
z.t
136
Tyler Farrar
Garmin - Sharp
z.t
137
Matteo Tosatto
Team Saxo - Tinkoff
z.t
138
Tiziano Dall'Antonia
Cannondale
z.t
139
Michael Morkov
Team Saxo - Tinkoff
z.t
140
Tom Stamsnijder
Team Argos - Shimano
op 29'26"
141
Javier Francisco Aramendia Lorente
Caja Rural
z.t
142
Marcos García Fernandez
Caja Rural
z.t
143
Francesco Lasca
Caja Rural
z.t
144
Warren Barguil
Team Argos - Shimano
z.t
145
Manuele Mori
Lampre - Merida
z.t
146
Ariel Maximiliano Richeze
Lampre - Merida
z.t
147
Massimo Graziato
Lampre - Merida
op 29'32"
148
Zakkari Dempster
Team Netapp - Endura
z.t
149
Paul Voss
Team Netapp - Endura
op 29'36"
150
Matteo Bono
Lampre - Merida
z.t
151
Angel Vicioso Arcos
Katusha
op 29'38"
152
Johnny Hoogerland
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
153
Graeme Brown
Belkin Pro Cycling Team
op 29'43"
154
Jussi Veikkanen
FDJ.fr
op 30'22"
155
Kristof Vandewalle
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
op 30'56"
156
Zdenek Stybar
Omega Pharma - Quick Step Cycling Team
op 30'57"
157
Winner Andrew Anacona
Lampre - Merida
op 33'07"
158
Luca Dodi
Lampre - Merida
op 33'52"
159
Simone Stortoni
Lampre - Merida
op 34'30"
160
Kenny Elissonde
FDJ.fr
op 36'45"
Ivan Basso
Cannondale
DNF
Cyril Bessy
Cofidis
DNF
Steve Chainel
Ag2r - La Mondiale
DNF
Gregory Henderson
Lotto - Belisol Team
DNF
Michel Kreder
Garmin - Sharp
DNF
Roman Kreuziger
Team Saxo - Tinkoff
DNF
Nick Nuyens
Garmin - Sharp
DNF
Wout Poels
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
DNF
Luis Léon Sanchez Gil
Belkin Pro Cycling Team
DNF
Ramon Sinkeldam
Team Argos - Shimano
DNF
Jelle Vanendert
Lotto - Belisol Team
DNF
Lieuwe Westra
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
DNF
Haimar Zubeldia Agirre
Radioshack - Leopard
DNF
Jurgen Van De Walle
Lotto - Belisol Team
DNF
Sam Bewley
Orica-GreenEDGE
DNS
Simon Gerrans
Orica-GreenEDGE
DNS
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1950
1948
1947
1946
1945
1942
1941
1936
1935
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst