En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Vuelta a España
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
Rit 10
Rit 11
Rit 12
Rit 13
Rit 14
Rit 15
Rit 16
Rit 17
Rit 18
Rit 19
Rit 20
Rit 21
19/09
San Sebastián de los Reyes
Madrid
85 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
Combiné
1
Vincenzo Nibali
Liquigas - Doimo
87u18'33"
2
Peter Velits
Team HTC - Columbia
op 3'02"
3
Joaquím Rodriguez Oliver
Team Katusha
op 4'20"
4
Fränk Schleck
Team Saxo Bank
op 4'43"
5
Xavier Tondo Volpini
Cervélo Test Team
op 4'52"
6
Nicholas Roche
Ag2r - La Mondiale
op 5'03"
7
Carlos Sastre Candil
Cervélo Test Team
op 6'06"
8
Thomas Danielson
Garmin - Transitions
op 6'16"
9
Luis Léon Sanchez Gil
Caisse d'Epargne
op 7'42"
10
Mikel Nieve Ituralde
Euskaltel - Euskadi
op 10'58"
11
Vladimir Karpets
Team Katusha
op 13'05"
12
David Moncoutié
Cofidis
op 14'32"
13
Christophe Le Mével
FDJ
op 16'36"
14
Rubén Plaza Molina
Caisse d'Epargne
op 16'40"
15
Vladimir Gusev
Team Katusha
op 17'54"
16
Andrey Kashechkin
Lampre - Farnese Vini
op 21'14"
17
Jan Bakelants
Omega Pharma - Lotto
op 24'36"
18
Gustav Erik Larsson
Team Saxo Bank
op 25'15"
19
Rémy Di Gregorio
FDJ
op 27'31"
20
Marzio Bruseghin
Caisse d'Epargne
op 28'54"
23
Ludovic Turpin
Ag2r - La Mondiale
op 30'24"
24
Josep Jufre Pou
Astana
op 32'42"
25
David Arroyo Duran
Caisse d'Epargne
op 35'27"
26
Inigo Cuesta Lopez de Castro
Cervélo Test Team
op 37'40"
27
Thomas Peterson
Garmin - Transitions
op 38'02"
28
Roman Kreuziger
Liquigas - Doimo
op 38'43"
29
Alexander Kolobnev
Team Katusha
op 39'22"
30
Gonzalo Rabuñal Rios
Xacobeo Galicia
op 45'58"
31
Amets Txurruka Ansola
Euskaltel - Euskadi
op 48'10"
32
Alexsandr Dyachenko
Astana
op 50'53"
33
Rigoberto Urán
Caisse d'Epargne
op 53'12"
34
Jurgen Van Goolen
Omega Pharma - Lotto
op 54'11"
35
Tejay Van Garderen
Team HTC - Columbia
op 56'04"
36
Giampaolo Caruso
Team Katusha
op 56'23"
37
Johannes Fröhlinger
Team Milram
op 1u03'24"
38
Kanstantsin Sivtsov
Team HTC - Columbia
op 1u06'58"
39
Jean-Christophe Peraud
Omega Pharma - Lotto
op 1u08'15"
40
Marco Marzano
Lampre - Farnese Vini
op 1u12'44"
41
Denis Menchov
Rabobank
op 1u13'42"
42
David Lopez Garcia
Caisse d'Epargne
op 1u25'08"
44
Marcos García Fernandez
Xacobeo Galicia
op 1u27'29"
45
Gustavo Cesar Veloso
Xacobeo Galicia
op 1u34'39"
46
Juan Manuel Garate Cepa
Rabobank
op 1u35'36"
47
Luis Pasamontes Rodriguez
Caisse d'Epargne
op 1u35'53"
48
Anders Lund
Team Saxo Bank
op 1u36'04"
49
Greg Van Avermaet
Omega Pharma - Lotto
op 1u36'13"
50
Philippe Gilbert
Omega Pharma - Lotto
op 1u38'49"
51
Oliver Zaugg
Liquigas - Doimo
op 1u41'21"
52
Javier Moreno Bazan
Andalucia - Cajasur
op 1u43'48"
53
Rinaldo Nocentini
Ag2r - La Mondiale
op 1u44'07"
54
Matthieu Sprick
Bbox Bouygues Telecom
op 1u45'48"
55
Hubert Dupont
Ag2r - La Mondiale
op 1u46'28"
56
Juan Jose Oroz Ugalde
Euskaltel - Euskadi
op 1u47'25"
57
Dmitriy Fofonov
Astana
op 1u50'39"
58
Guillaume Bonnafond
Ag2r - La Mondiale
op 1u52'34"
59
Christian Vandevelde
Garmin - Transitions
op 1u52'47"
60
Delio Fernández Cruz
Xacobeo Galicia
op 1u53'31"
61
Daniele Pietropolli
Lampre - Farnese Vini
op 1u56'44"
62
Mikael Cherel
FDJ
op 1u58'56"
63
Serafin Martinez Acevedo
Xacobeo Galicia
op 2u00'50"
64
Kevin De Weert
Quick Step
op 2u01'42"
65
Ivan Santaromita
Liquigas - Doimo
op 2u05'06"
66
Oscar Pujol Muñoz
Cervélo Test Team
op 2u06'06"
67
Matteo Tosatto
Quick Step
op 2u07'17"
68
Enrico Gasparotto
Astana
op 2u07'26"
69
Gustavo Rodriguez Iglesias
Xacobeo Galicia
op 2u07'32"
70
Paul Voss
Team Milram
op 2u07'37"
71
Dario Cataldo
Quick Step
op 2u09'52"
72
Grischa Niermann
Rabobank
op 2u10'24"
73
Rémi Pauriol
Cofidis
op 2u11'12"
74
Joan Horrach Rippoll
Team Katusha
op 2u12'15"
75
Jose Alberto Benitez Roman
Footon - Servetto
op 2u12'22"
76
Allan Davis
Astana
op 2u13'14"
77
Maciej Paterski
Liquigas - Doimo
op 2u13'21"
78
Imanol Erviti
Caisse d'Epargne
op 2u13'50"
79
Mauro Finetto
Liquigas - Doimo
op 2u14'15"
80
José Angel Gomez Marchanté
Andalucia - Cajasur
op 2u15'23"
81
Johann Tschopp
Bbox Bouygues Telecom
op 2u15'38"
82
Blel Kadri
Ag2r - La Mondiale
op 2u16'38"
83
Assan Bazayev
Astana
op 2u16'49"
84
Gorka Verdugo Marcotegui
Euskaltel - Euskadi
op 2u21'50"
85
Daniele Bennati
Liquigas - Doimo
op 2u24'09"
86
Giampaolo Cheula
Footon - Servetto
op 2u24'38"
87
Romain Zingle
Cofidis
op 2u25'39"
88
Frederik Willems
Liquigas - Doimo
op 2u27'04"
89
Tony Gallopin
Cofidis
op 2u29'13"
90
Manuele Mori
Lampre - Farnese Vini
op 2u32'42"
91
Javier Ramirez Abeja
Andalucia - Cajasur
op 2u34'44"
92
Juan Javier Estrada Ruiz
Andalucia - Cajasur
op 2u37'06"
93
Sergio Carrasco Garcia
Andalucia - Cajasur
op 2u37'52"
94
Vincent Jérôme
Bbox Bouygues Telecom
op 2u40'09"
95
Niki Terpstra
Team Milram
op 2u42'37"
96
Nico Sijmens
Cofidis
op 2u43'01"
97
Grega Bole
Lampre - Farnese Vini
op 2u44'30"
98
Gianni Meersman
FDJ
op 2u44'52"
99
Sergey Renev
Astana
op 2u45'12"
100
Perrig Quemeneur
Bbox Bouygues Telecom
op 2u47'56"
101
Pablo Urtasun Perez
Euskaltel - Euskadi
op 2u49'40"
102
Sébastien Minard
Cofidis
op 2u49'41"
103
Andrey Zeits
Astana
op 2u50'36"
104
Xavier Florencio Cabre
Cervélo Test Team
op 2u53'55"
105
Antonio Piedra Perez
Andalucia - Cajasur
op 2u54'35"
106
Martin Velits
Team HTC - Columbia
op 2u54'41"
107
Björn Schröder
Team Milram
op 2u56'41"
108
Danilo Hondo
Lampre - Farnese Vini
op 2u59'17"
109
David Millar
Garmin - Transitions
op 3u07'52"
110
Pierre Cazaux
FDJ
op 3u12'17"
111
William Bonnet
Bbox Bouygues Telecom
op 3u12'37"
112
Daniele Righi
Lampre - Farnese Vini
op 3u13'49"
113
David Gutierrez Gutierrez
Footon - Servetto
op 3u14'42"
114
Markus Eichler
Team Milram
op 3u16'23"
115
José Vicente Garcia Acosta
Caisse d'Epargne
op 3u18'31"
116
Sebastian Langeveld
Rabobank
op 3u22'25"
117
Sébastien Hinault
Ag2r - La Mondiale
op 3u22'32"
119
Dominik Roels
Team Milram
op 3u24'46"
120
Mauricio Alberto Ardila Cano
Rabobank
op 3u26'53"
121
Alexandre Pichot
Bbox Bouygues Telecom
op 3u27'31"
122
Enrique Mata Cabello
Footon - Servetto
op 3u28'00"
123
Manuel Ortega Ocana
Andalucia - Cajasur
op 3u29'40"
124
Samuel Dumoulin
Cofidis
op 3u30'50"
125
Olivier Kaisen
Omega Pharma - Lotto
op 3u31'09"
126
Davide Malacarne
Quick Step
op 3u34'18"
127
Nick Nuyens
Rabobank
op 3u36'06"
128
Manuel Antonio Cardoso Leal
Footon - Servetto
op 3u36'27"
129
José Vicente Toribio Alcolea
Andalucia - Cajasur
op 3u39'26"
130
Christophe Riblon
Ag2r - La Mondiale
op 3u40'54"
131
Martin Pedersen (1)
Footon - Servetto
op 3u41'39"
132
Nikolas Maes
Quick Step
op 3u42'01"
133
Vladimir Isaychev
Xacobeo Galicia
op 3u42'07"
134
Dmitrii Kozonchuk
Rabobank
op 3u42'42"
135
Yauheni Hutarovich
FDJ
op 3u42'51"
136
Angelo Furlan
Lampre - Farnese Vini
op 3u44'33"
137
Robert Förster
Team Milram
op 3u46'28"
138
Matthew Harley Goss
Team HTC - Columbia
op 3u46'40"
139
Sébastien Chavanel
FDJ
op 3u49'42"
140
Kasper Klostergaard Larsen
Team Saxo Bank
op 3u52'50"
141
Koldo Fernandez De Larrea
Euskaltel - Euskadi
op 3u53'17"
142
Tyler Farrar
Garmin - Transitions
op 3u54'18"
143
Matthew Wilson
Garmin - Transitions
op 3u54'48"
144
Mark Cavendish
Team HTC - Columbia
op 3u55'55"
145
Andreas Stauff
Quick Step
op 3u56'33"
146
Wouter Weylandt
Quick Step
op 3u56'50"
147
Johnnie Walker
Footon - Servetto
op 4u00'10"
148
Mikhail Ignatyev
Team Katusha
op 4u00'27"
149
Jacopo Guarnieri
Liquigas - Doimo
op 4u01'29"
150
Jorge Martín Montenegro
Andalucia - Cajasur
op 4u02'59"
151
Juan José Haedo
Team Saxo Bank
op 4u03'45"
152
Michel Kreder
Garmin - Transitions
op 4u06'45"
153
Valentin Iglinskiy
Astana
op 4u10'30"
154
Arnaud Labbe
Cofidis
op 4u11'29"
155
Dominic Klemme
Team Saxo Bank
op 4u13'00"
156
Lars Ytting Bak
Team HTC - Columbia
op 4u19'28"
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step
DSQ
David Garcia Dapena
Xacobeo Galicia
DSQ
Leif Hoste
Omega Pharma - Lotto
DSQ
Ezequiel Mosquera Miguez
Xacobeo Galicia
DSQ
Filippo Pozzato
Team Katusha
DNF
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step
DSQ
David Garcia Dapena
Xacobeo Galicia
DSQ
Leif Hoste
Omega Pharma - Lotto
DSQ
Ezequiel Mosquera Miguez
Xacobeo Galicia
DSQ
Fabian Cancellara
Team Saxo Bank
DNF
Nicolas Vogondy
Bbox Bouygues Telecom
DNS
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step
DSQ
David Garcia Dapena
Xacobeo Galicia
DSQ
Leif Hoste
Omega Pharma - Lotto
DSQ
Ezequiel Mosquera Miguez
Xacobeo Galicia
DSQ
David Zabriskie
Garmin - Transitions
DNS
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step
DSQ
David Garcia Dapena
Xacobeo Galicia
DSQ
Leif Hoste
Omega Pharma - Lotto
DSQ
Ezequiel Mosquera Miguez
Xacobeo Galicia
DSQ
Theo Bos
Cervélo Test Team
DNF
Thor Hushovd
Cervélo Test Team
DNS
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step
DSQ
David Garcia Dapena
Xacobeo Galicia
DSQ
Leif Hoste
Omega Pharma - Lotto
DSQ
Ezequiel Mosquera Miguez
Xacobeo Galicia
DSQ
Laurens ten Dam
Rabobank
DNF
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step
DSQ
David Garcia Dapena
Xacobeo Galicia
DSQ
Leif Hoste
Omega Pharma - Lotto
DSQ
Ezequiel Mosquera Miguez
Xacobeo Galicia
DSQ
José Luis Arrieta Lujambio
Ag2r - La Mondiale
DNF
Beñat Intxausti Elorriaga
Euskaltel - Euskadi
DNF
Jelle Vanendert
Omega Pharma - Lotto
DNF
Arthur Vichot
FDJ
DNF
Oscar Freire Gomez
Rabobank
DNS
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step
DSQ
Leif Hoste
Omega Pharma - Lotto
DSQ
Ezequiel Mosquera Miguez
Xacobeo Galicia
DSQ
Igor Anton Hernandez
Euskaltel - Euskadi
DNF
Stefan Denifl
Cervélo Test Team
DNF
Egoi Martinez de Esteban
Euskaltel - Euskadi
DNF
Denis Galimzyanov
Team Katusha
DNS
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step
DSQ
Leif Hoste
Omega Pharma - Lotto
DSQ
Ezequiel Mosquera Miguez
Xacobeo Galicia
DSQ
Hayden Roulston
Team HTC - Columbia
DNF
Julian Dean
Garmin - Transitions
DNS
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step
DSQ
Leif Hoste
Omega Pharma - Lotto
DSQ
Ezequiel Mosquera Miguez
Xacobeo Galicia
DSQ
David Vitoria
Footon - Servetto
DNF
Roy Sentjens
Team Milram
DNS
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step
DSQ
Leif Hoste
Omega Pharma - Lotto
DSQ
Ezequiel Mosquera Miguez
Xacobeo Galicia
DSQ
Philip Deignan
Cervélo Test Team
DNF
Markus Fothen
Team Milram
DNS
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step
DSQ
Leif Hoste
Omega Pharma - Lotto
DSQ
Ezequiel Mosquera Miguez
Xacobeo Galicia
DSQ
Roy Sentjens
Team Milram
DSQ
Yoann Offredo
FDJ
DNF
Stuart O'Grady
Team Saxo Bank
DNS
Andy Schleck
Team Saxo Bank
DNS
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step
DSQ
Leif Hoste
Omega Pharma - Lotto
DSQ
Ezequiel Mosquera Miguez
Xacobeo Galicia
DSQ
Roy Sentjens
Team Milram
DSQ
Freddy Bichot
Bbox Bouygues Telecom
DNF
Mickael Delage
Omega Pharma - Lotto
DNF
Alessandro Petacchi
Lampre - Farnese Vini
DNF
Pierre Rolland
Bbox Bouygues Telecom
DNF
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step
DSQ
Leif Hoste
Omega Pharma - Lotto
DSQ
Ezequiel Mosquera Miguez
Xacobeo Galicia
DSQ
Roy Sentjens
Team Milram
DSQ
Branislau Samoilau
Quick Step
DNF
Kjell Carlström
Sky Professional Cycling Team
DNS
Simon Gerrans
Sky Professional Cycling Team
DNS
Peter Kennaugh
Sky Professional Cycling Team
DNS
Thomas Lövkvist
Sky Professional Cycling Team
DNS
Lars Petter Nordhaug
Sky Professional Cycling Team
DNS
Ian Stannard
Sky Professional Cycling Team
DNS
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step
DSQ
Leif Hoste
Omega Pharma - Lotto
DSQ
Ezequiel Mosquera Miguez
Xacobeo Galicia
DSQ
Roy Sentjens
Team Milram
DSQ
Juan Antonio Flecha Giannoni
Sky Professional Cycling Team
DNF
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step
DSQ
Leif Hoste
Omega Pharma - Lotto
DSQ
Ezequiel Mosquera Miguez
Xacobeo Galicia
DSQ
Roy Sentjens
Team Milram
DSQ
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step
DSQ
Leif Hoste
Omega Pharma - Lotto
DSQ
Ezequiel Mosquera Miguez
Xacobeo Galicia
DSQ
Roy Sentjens
Team Milram
DSQ
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step
DSQ
Leif Hoste
Omega Pharma - Lotto
DSQ
Ezequiel Mosquera Miguez
Xacobeo Galicia
DSQ
Roy Sentjens
Team Milram
DSQ
Bernhard Eisel
Team HTC - Columbia
DNF
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step
DSQ
Leif Hoste
Omega Pharma - Lotto
DSQ
Ezequiel Mosquera Miguez
Xacobeo Galicia
DSQ
Roy Sentjens
Team Milram
DSQ
John-Lee Augustyn
Sky Professional Cycling Team
DNF
Ben Swift
Sky Professional Cycling Team
DNF
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step
DSQ
Leif Hoste
Omega Pharma - Lotto
DSQ
Ezequiel Mosquera Miguez
Xacobeo Galicia
DSQ
Roy Sentjens
Team Milram
DSQ
Mickaël Buffaz
Cofidis
DNF
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step
DSQ
Leif Hoste
Omega Pharma - Lotto
DSQ
Ezequiel Mosquera Miguez
Xacobeo Galicia
DSQ
Roy Sentjens
Team Milram
DSQ
Arkaitz Duran Aroca
Footon - Servetto
OTL
Ezequiel Mosquera Miguez won stage 20 and finished second in the general classification, but was disqualified for doping.
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1950
1948
1947
1946
1945
1942
1941
1936
1935
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst