En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Vuelta a España
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
Rit 10
Rit 11
Rit 12
Rit 13
Rit 14
Rit 15
Rit 16
Rit 17
Rit 18
Rit 19
Rit 20
Rit 21
16/09
Valladolid
Salamanca
148.9 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
Combiné
1
Mark Cavendish
Team HTC - Columbia
3u27'11"
2
Juan José Haedo
Team Saxo Bank
z.t
3
Manuel Antonio Cardoso Leal
Footon - Servetto
z.t
4
Tyler Farrar
Garmin - Transitions
z.t
5
Samuel Dumoulin
Cofidis
z.t
6
Robert Förster
Team Milram
z.t
7
Enrique Mata Cabello
Footon - Servetto
z.t
8
Greg Van Avermaet
Omega Pharma - Lotto
z.t
9
Wouter Weylandt
Quick Step
z.t
10
Danilo Hondo
Lampre - Farnese Vini
z.t
11
Matthew Harley Goss
Team HTC - Columbia
z.t
12
Yauheni Hutarovich
FDJ
z.t
13
Blel Kadri
Ag2r - La Mondiale
z.t
14
Johnnie Walker
Footon - Servetto
op 5"
15
Daniele Bennati
Liquigas - Doimo
z.t
16
Vincenzo Nibali
Liquigas - Doimo
z.t
17
Peter Velits
Team HTC - Columbia
z.t
19
Allan Davis
Astana
z.t
20
Luis Léon Sanchez Gil
Caisse d'Epargne
z.t
22
Sebastian Langeveld
Rabobank
z.t
23
Tony Gallopin
Cofidis
z.t
24
Dario Cataldo
Quick Step
z.t
25
Fränk Schleck
Team Saxo Bank
z.t
26
Manuel Ortega Ocana
Andalucia - Cajasur
z.t
27
Nicholas Roche
Ag2r - La Mondiale
z.t
28
Johannes Fröhlinger
Team Milram
z.t
29
Juan Jose Oroz Ugalde
Euskaltel - Euskadi
op 9"
30
Sébastien Minard
Cofidis
z.t
31
Gustavo Cesar Veloso
Xacobeo Galicia
z.t
32
Arnaud Labbe
Cofidis
z.t
33
Jan Bakelants
Omega Pharma - Lotto
z.t
34
Andrey Kashechkin
Lampre - Farnese Vini
z.t
35
Joaquím Rodriguez Oliver
Team Katusha
z.t
37
Rubén Plaza Molina
Caisse d'Epargne
z.t
38
Xavier Tondo Volpini
Cervélo Test Team
z.t
39
Gustav Erik Larsson
Team Saxo Bank
z.t
40
Mikel Nieve Ituralde
Euskaltel - Euskadi
z.t
41
Alexander Kolobnev
Team Katusha
z.t
42
David Arroyo Duran
Caisse d'Epargne
z.t
43
Vincent Jérôme
Bbox Bouygues Telecom
z.t
44
Ludovic Turpin
Ag2r - La Mondiale
z.t
45
Marzio Bruseghin
Caisse d'Epargne
z.t
46
Valentin Iglinskiy
Astana
z.t
47
David Moncoutié
Cofidis
z.t
48
Andreas Stauff
Quick Step
z.t
49
Josep Jufre Pou
Astana
z.t
50
Vladimir Gusev
Team Katusha
z.t
51
Xavier Florencio Cabre
Cervélo Test Team
z.t
52
Vladimir Karpets
Team Katusha
z.t
53
Sébastien Hinault
Ag2r - La Mondiale
z.t
54
Carlos Sastre Candil
Cervélo Test Team
z.t
55
Thomas Danielson
Garmin - Transitions
z.t
56
Rémy Di Gregorio
FDJ
z.t
57
Christophe Le Mével
FDJ
z.t
58
Koldo Fernandez De Larrea
Euskaltel - Euskadi
z.t
59
Romain Zingle
Cofidis
z.t
60
Niki Terpstra
Team Milram
z.t
61
Andrey Zeits
Astana
z.t
62
Nikolas Maes
Quick Step
z.t
63
Delio Fernández Cruz
Xacobeo Galicia
z.t
64
Grischa Niermann
Rabobank
z.t
65
William Bonnet
Bbox Bouygues Telecom
z.t
66
Angelo Furlan
Lampre - Farnese Vini
z.t
67
Vladimir Isaychev
Xacobeo Galicia
z.t
68
Antonio Piedra Perez
Andalucia - Cajasur
z.t
69
Rigoberto Urán
Caisse d'Epargne
z.t
70
Gonzalo Rabuñal Rios
Xacobeo Galicia
z.t
71
David Lopez Garcia
Caisse d'Epargne
z.t
72
Mauricio Alberto Ardila Cano
Rabobank
z.t
73
Assan Bazayev
Astana
z.t
74
Matthieu Sprick
Bbox Bouygues Telecom
z.t
75
Grega Bole
Lampre - Farnese Vini
z.t
76
Inigo Cuesta Lopez de Castro
Cervélo Test Team
z.t
77
Amets Txurruka Ansola
Euskaltel - Euskadi
z.t
78
Joan Horrach Rippoll
Team Katusha
z.t
79
Jurgen Van Goolen
Omega Pharma - Lotto
z.t
80
Giampaolo Caruso
Team Katusha
z.t
81
Paul Voss
Team Milram
z.t
82
Thomas Peterson
Garmin - Transitions
z.t
83
Guillaume Bonnafond
Ag2r - La Mondiale
z.t
84
Mikael Cherel
FDJ
z.t
85
Juan Manuel Garate Cepa
Rabobank
z.t
86
Mikhail Ignatyev
Team Katusha
z.t
87
Gustavo Rodriguez Iglesias
Xacobeo Galicia
z.t
88
Sébastien Chavanel
FDJ
z.t
89
Sergey Renev
Astana
z.t
90
Filippo Pozzato
Team Katusha
z.t
91
Nick Nuyens
Rabobank
z.t
92
Perrig Quemeneur
Bbox Bouygues Telecom
z.t
93
Serafin Martinez Acevedo
Xacobeo Galicia
z.t
94
Gorka Verdugo Marcotegui
Euskaltel - Euskadi
z.t
95
Giampaolo Cheula
Footon - Servetto
z.t
96
Dmitriy Fofonov
Astana
z.t
97
Anders Lund
Team Saxo Bank
op 24"
98
Mauro Finetto
Liquigas - Doimo
op 29"
99
Björn Schröder
Team Milram
z.t
100
Dominik Roels
Team Milram
z.t
101
José Vicente Garcia Acosta
Caisse d'Epargne
z.t
102
Marcos García Fernandez
Xacobeo Galicia
op 32"
103
Jean-Christophe Peraud
Omega Pharma - Lotto
z.t
104
Enrico Gasparotto
Astana
z.t
105
Jorge Martín Montenegro
Andalucia - Cajasur
z.t
106
Luis Pasamontes Rodriguez
Caisse d'Epargne
z.t
107
Imanol Erviti
Caisse d'Epargne
z.t
108
Javier Ramirez Abeja
Andalucia - Cajasur
z.t
109
Hubert Dupont
Ag2r - La Mondiale
z.t
110
Matteo Tosatto
Quick Step
z.t
111
Nico Sijmens
Cofidis
z.t
112
Markus Eichler
Team Milram
z.t
113
Oliver Zaugg
Liquigas - Doimo
op 39"
114
Martin Velits
Team HTC - Columbia
z.t
116
Rinaldo Nocentini
Ag2r - La Mondiale
op 45"
117
Nicolas Vogondy
Bbox Bouygues Telecom
z.t
118
Roman Kreuziger
Liquigas - Doimo
z.t
119
Kanstantsin Sivtsov
Team HTC - Columbia
z.t
120
Kevin De Weert
Quick Step
z.t
121
Kasper Klostergaard Larsen
Team Saxo Bank
z.t
122
Daniele Righi
Lampre - Farnese Vini
z.t
123
Maciej Paterski
Liquigas - Doimo
op 59"
125
Frederik Willems
Liquigas - Doimo
op 1'01"
126
Philippe Gilbert
Omega Pharma - Lotto
op 1'09"
127
Denis Menchov
Rabobank
op 1'10"
128
Dmitrii Kozonchuk
Rabobank
z.t
129
Ivan Santaromita
Liquigas - Doimo
z.t
130
Dominic Klemme
Team Saxo Bank
op 1'14"
131
Fabian Cancellara
Team Saxo Bank
op 1'20"
132
Christian Vandevelde
Garmin - Transitions
z.t
133
Jose Alberto Benitez Roman
Footon - Servetto
op 1'38"
134
Rémi Pauriol
Cofidis
op 2'08"
135
David Millar
Garmin - Transitions
op 2'24"
136
Jacopo Guarnieri
Liquigas - Doimo
z.t
137
Sergio Carrasco Garcia
Andalucia - Cajasur
op 2'35"
138
José Angel Gomez Marchanté
Andalucia - Cajasur
z.t
139
Oscar Pujol Muñoz
Cervélo Test Team
z.t
140
Daniele Pietropolli
Lampre - Farnese Vini
z.t
141
Matthew Wilson
Garmin - Transitions
op 2'38"
142
Christophe Riblon
Ag2r - La Mondiale
op 2'44"
143
Johann Tschopp
Bbox Bouygues Telecom
op 3'04"
144
Alexandre Pichot
Bbox Bouygues Telecom
z.t
145
Marco Marzano
Lampre - Farnese Vini
z.t
146
Pablo Urtasun Perez
Euskaltel - Euskadi
z.t
147
Javier Moreno Bazan
Andalucia - Cajasur
op 3'14"
148
Alexsandr Dyachenko
Astana
op 3'31"
149
David Gutierrez Gutierrez
Footon - Servetto
z.t
150
Lars Ytting Bak
Team HTC - Columbia
z.t
151
Tejay Van Garderen
Team HTC - Columbia
z.t
152
Juan Javier Estrada Ruiz
Andalucia - Cajasur
z.t
153
Manuele Mori
Lampre - Farnese Vini
z.t
154
Martin Pedersen (1)
Footon - Servetto
z.t
155
Olivier Kaisen
Omega Pharma - Lotto
op 4'10"
156
Pierre Cazaux
FDJ
op 4'27"
157
Davide Malacarne
Quick Step
z.t
158
José Vicente Toribio Alcolea
Andalucia - Cajasur
z.t
159
Michel Kreder
Garmin - Transitions
op 7'33"
David Zabriskie
Garmin - Transitions
DNS
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step
DSQ
David Garcia Dapena
Xacobeo Galicia
DSQ
Leif Hoste
Omega Pharma - Lotto
DSQ
Ezequiel Mosquera Miguez
Xacobeo Galicia
DSQ
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1950
1948
1947
1946
1945
1942
1941
1936
1935
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst