En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Vuelta a España
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
Rit 10
Rit 11
Rit 12
Rit 13
Rit 14
Rit 15
Rit 16
Rit 17
Rit 18
Rit 19
Rit 20
Rit 21
06/09
Alzira
Alto de Aitana
204.7 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
Combiné
1
Damiano Cunego
Lampre - NGC
6u04'54"
2
David Moncoutié
Cofidis
op 33"
3
Robert Gesink
Rabobank
op 36"
4
Cadel Evans
Silence - Lotto
op 44"
5
Alejandro Valverde Belmonte
Caisse d'Epargne
z.t
6
Samuel Sánchez Gonzalez
Euskaltel - Euskadi
z.t
8
Ivan Basso
Liquigas
op 50"
9
Ezequiel Mosquera Miguez
Xacobeo Galicia
z.t
10
Joaquím Rodriguez Oliver
Caisse d'Epargne
z.t
11
Thomas Danielson
Garmin - Slipstream
z.t
12
Paolo Tiralongo
Lampre - NGC
z.t
13
Johnny Hoogerland
Vacansoleil Pro Cycling Team
op 1'10"
14
Daniel Martin
Garmin - Slipstream
op 1'29"
15
Daniel Navarro Garcia
Astana
op 1'32"
17
Sylwester Szmyd
Liquigas
op 1'50"
18
Haimar Zubeldia Agirre
Astana
z.t
19
Matteo Carrara
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
20
Amaël Moinard
Cofidis
z.t
21
Arkaitz Duran Aroca
Fuji - Servetto
op 2'20"
22
José Angel Gomez Marchanté
Cervélo Test Team
z.t
23
Sandy Casar
Française des Jeux
z.t
24
Jesus Hernandez Blazquez
Astana
op 2'24"
25
Daniel Moreno Fernandez
Caisse d'Epargne
z.t
26
Xavier Tondo Volpini
Andalucia - Cajasur
op 2'44"
27
Kevin De Weert
Quick Step
op 3'34"
28
Philip Deignan
Cervélo Test Team
op 3'37"
29
Francis De Greef
Silence - Lotto
op 3'45"
30
Matthew Lloyd
Silence - Lotto
op 3'50"
31
Eduard Vorganov
Xacobeo Galicia
op 3'57"
32
John Gadret
Ag2r - La Mondiale
op 4'00"
33
Damien Monier
Cofidis
op 4'18"
34
Julien El Fares
Cofidis
op 4'49"
35
Inigo Cuesta Lopez de Castro
Cervélo Test Team
op 4'52"
36
Manuel Vazquez Hueso
Contentpolis-Ampo
op 4'55"
37
David De La Fuente Rasilla
Fuji - Servetto
op 5'40"
38
Sébastien Hinault
Ag2r - La Mondiale
op 5'49"
39
Antonio Piedra Perez
Andalucia - Cajasur
op 6'42"
40
David Lopez Garcia
Caisse d'Epargne
op 6'45"
41
Thomas Rohregger
Team Milram
z.t
42
Vasili Kiryienka
Caisse d'Epargne
op 6'54"
43
Adrian Palomares Villaplana
Contentpolis-Ampo
op 7'03"
44
Sergey Lagutin
Vacansoleil Pro Cycling Team
op 7'09"
45
Julien Loubet
Ag2r - La Mondiale
op 7'17"
46
Mikael Cherel
Française des Jeux
z.t
47
Amets Txurruka Ansola
Euskaltel - Euskadi
op 9'00"
48
Marco Marzano
Lampre - NGC
op 9'01"
49
Jesús Del Nero Montes
Fuji - Servetto
z.t
50
Alexandre Vinokourov
Astana
z.t
51
David Garcia Dapena
Xacobeo Galicia
op 9'09"
52
Manuel Calvente Corbas
Andalucia - Cajasur
op 10'17"
53
Juan Manuel Garate Cepa
Rabobank
op 10'42"
55
Egoi Martinez de Esteban
Euskaltel - Euskadi
z.t
56
Olivier Bonnaire
Bbox Bouygues Telecom
z.t
57
Jakob Fuglsang
Team Saxo Bank
z.t
58
Ryder Hesjedal
Garmin - Slipstream
z.t
59
Fränk Schleck
Team Saxo Bank
z.t
60
Beñat Intxausti Elorriaga
Fuji - Servetto
op 10'45"
61
Ludovic Turpin
Ag2r - La Mondiale
z.t
62
Leonardo Fabio Duque
Cofidis
op 12'24"
63
Olivier Kaisen
Silence - Lotto
z.t
64
Philippe Gilbert
Silence - Lotto
op 12'56"
65
Paul Martens
Rabobank
z.t
66
Lars Boom
Rabobank
op 13'26"
67
Enrico Gasparotto
Lampre - NGC
op 14'28"
68
Matteo Tosatto
Quick Step
z.t
69
Matthieu Ladagnous
Française des Jeux
z.t
70
Eros Capecchi
Fuji - Servetto
z.t
71
Gustavo Cesar Veloso
Xacobeo Galicia
z.t
72
Matti Breschel
Team Saxo Bank
z.t
73
Matthieu Sprick
Bbox Bouygues Telecom
z.t
74
Pierrick Fédrigo
Bbox Bouygues Telecom
z.t
75
Alexander Kolobnev
Team Saxo Bank
z.t
76
Bingen Fernandez Bustinza
Cofidis
z.t
77
Bram Tankink
Rabobank
z.t
78
José Luis Rubiera Vigil
Astana
z.t
79
Björn Leukemans
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
80
Koos Moerenhout
Rabobank
z.t
81
Oscar Freire Gomez
Rabobank
z.t
82
Paul Voss
Team Milram
op 16'37"
83
Alessandro Ballan
Lampre - NGC
op 16'57"
84
Arnaud Gérard
Française des Jeux
z.t
85
Mickael Delage
Silence - Lotto
z.t
86
Lieuwe Westra
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
87
William Bonnet
Bbox Bouygues Telecom
z.t
88
David Herrero Llorente
Xacobeo Galicia
z.t
89
Javier Ramirez Abeja
Andalucia - Cajasur
z.t
90
David Millar
Garmin - Slipstream
z.t
91
Pieter Weening
Rabobank
op 17'01"
92
Karsten Kroon
Team Saxo Bank
z.t
93
Christian Meier
Garmin - Slipstream
op 18'39"
94
Marco Marcato
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
95
Fabio Sabatini
Liquigas
z.t
96
Inaki Isasi Flores
Euskaltel - Euskadi
z.t
97
Christian Knees
Team Milram
z.t
98
Marco Velo
Quick Step
z.t
99
Bert Grabsch
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
100
Tyler Farrar
Garmin - Slipstream
z.t
101
Simon Gerrans
Cervélo Test Team
z.t
102
Christophe Riblon
Ag2r - La Mondiale
z.t
103
José Luis Arrieta Lujambio
Ag2r - La Mondiale
z.t
104
Fredrik Kessiakoff
Fuji - Servetto
z.t
105
Matthé Pronk
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
106
Gustavo Dominguez Lemos
Xacobeo Galicia
z.t
107
Maxim Iglinsky
Astana
z.t
108
Borut Bozic
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
109
Ruben Perez Moreno
Euskaltel - Euskadi
z.t
110
Alan Perez Lezaun
Euskaltel - Euskadi
z.t
111
Xabier Zandio Echaide
Caisse d'Epargne
z.t
112
Matthias Russ
Team Milram
z.t
113
Francisco José Martinez Perez
Andalucia - Cajasur
z.t
114
Francisco Perez Sanchez
Caisse d'Epargne
z.t
115
Daniele Bennati
Liquigas
op 20'06"
116
Vicente Reynes Mimo
Team Columbia - High Road - HTC
op 25'45"
117
Manuel Quinziato
Liquigas
z.t
118
Vitaliy Buts
Lampre - NGC
z.t
119
Stuart O'Grady
Team Saxo Bank
z.t
120
Kjell Carlström
Liquigas
z.t
121
Roger Hammond
Cervélo Test Team
z.t
122
Linus Gerdemann
Team Milram
z.t
123
Markel Irizar Aranburu
Euskaltel - Euskadi
z.t
124
Sergio Dominguez Munoz
Contentpolis-Ampo
z.t
125
Roman Kreuziger
Liquigas
z.t
126
Christophe Brandt
Silence - Lotto
z.t
127
Michael Schär
Astana
z.t
128
Dominique Rollin
Cervélo Test Team
z.t
129
Davide Viganò
Fuji - Servetto
z.t
130
Serafin Martinez Acevedo
Xacobeo Galicia
z.t
131
Alexander Efimkin
Ag2r - La Mondiale
z.t
132
Julian Sanchez Pimienta
Contentpolis-Ampo
z.t
133
Mickaël Buffaz
Cofidis
z.t
134
Alberto Fernandez Sainz
Xacobeo Galicia
z.t
135
Jose Ruiz Sanchez
Andalucia - Cajasur
z.t
136
Gonzalo Rabuñal Rios
Xacobeo Galicia
z.t
137
Maarten Wynants
Quick Step
z.t
138
Rein Taaramae
Cofidis
z.t
139
Igor Anton Hernandez
Euskaltel - Euskadi
z.t
140
Stijn Devolder
Quick Step
z.t
141
Dominik Roels
Team Milram
z.t
142
Laurent Lefevre
Bbox Bouygues Telecom
z.t
143
Anthony Roux
Française des Jeux
z.t
144
Wouter Weylandt
Quick Step
op 25'52"
145
Xavier Florencio Cabre
Cervélo Test Team
z.t
146
Fabian Cancellara
Team Saxo Bank
op 25'54"
147
Rinaldo Nocentini
Ag2r - La Mondiale
op 26'09"
148
Maciej Bodnar
Liquigas
op 27'25"
149
Massimiliano Mori
Lampre - NGC
op 29'20"
150
Björn Schröder
Team Milram
z.t
151
Marcel Sieberg
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
152
Francesco Tomei
Lampre - NGC
z.t
153
Jesus Rosendo Prado
Andalucia - Cajasur
z.t
154
André Greipel
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
155
Mikel Gaztañaga Echeverria
Contentpolis-Ampo
z.t
156
Oliver Zaugg
Liquigas
z.t
157
Wesley Sulzberger
Française des Jeux
z.t
158
Gerald Ciolek
Team Milram
z.t
159
Michael Albasini
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
160
Aitor Hernandez Gutierrez
Euskaltel - Euskadi
z.t
161
Adam Hansen
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
162
Timothy Gudsell
Française des Jeux
z.t
163
Francisco Jose Pacheco Torres
Contentpolis-Ampo
z.t
164
Allan Davis
Quick Step
z.t
165
Emanuele Bindi
Lampre - NGC
z.t
166
Tom Boonen
Quick Step
z.t
167
Martin Velits
Team Milram
z.t
168
Gregory Henderson
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
169
Martijn Maaskant
Garmin - Slipstream
z.t
170
Aitor Perez Arrieta
Contentpolis-Ampo
z.t
171
Frantisek Rabon
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
172
Jurgen Roelandts
Silence - Lotto
z.t
173
Kurt-Asle Arvesen
Team Saxo Bank
z.t
174
Svein Tuft
Garmin - Slipstream
z.t
175
José Antonio Lopez Gil
Andalucia - Cajasur
z.t
176
Ignatas Konovalovas
Cervélo Test Team
z.t
177
Tom Leezer
Rabobank
z.t
178
Gabriel Rasch
Cervélo Test Team
z.t
179
Sébastien Chavanel
Française des Jeux
z.t
180
Imanol Erviti
Caisse d'Epargne
z.t
181
Franck Bouyer
Bbox Bouygues Telecom
z.t
182
Assan Bazayev
Astana
z.t
183
José Vicente Garcia Acosta
Caisse d'Epargne
z.t
184
Javier Benitez Pomares
Contentpolis-Ampo
z.t
185
Damien Gaudin
Bbox Bouygues Telecom
z.t
186
Julian Dean
Garmin - Slipstream
z.t
187
Jens Mouris
Vacansoleil Pro Cycling Team
op 30'40"
188
Jean-Eudes Demaret
Cofidis
op 31'25"
189
Rémy Di Gregorio
Française des Jeux
z.t
Giovanni Bernaudeau
Bbox Bouygues Telecom
DNF
Vincent Jérôme
Bbox Bouygues Telecom
DNF
Andy Schleck
Team Saxo Bank
DNF
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step
DSQ
Juan José Cobo Acebo
Fuji - Servetto
DSQ
Tadej Valjavec
Ag2r - La Mondiale
DSQ
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1950
1948
1947
1946
1945
1942
1941
1936
1935
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst