En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Vuelta a España
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
Rit 10
Rit 11
Rit 12
Rit 13
Rit 14
Rit 15
Rit 16
Rit 17
Rit 18
Rit 19
Rit 20
Rit 21
30/08
Assen
Emmen
203.7 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
Combiné
1
Gerald Ciolek
Team Milram
4u43'12"
2
Fabio Sabatini
Liquigas
z.t
3
Roger Hammond
Cervélo Test Team
z.t
4
André Greipel
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
5
Tyler Farrar
Garmin - Slipstream
z.t
6
Leonardo Fabio Duque
Cofidis
z.t
7
Jurgen Roelandts
Silence - Lotto
z.t
8
Tom Boonen
Quick Step
z.t
9
Davide Viganò
Fuji - Servetto
z.t
10
Sébastien Chavanel
Française des Jeux
z.t
11
Borut Bozic
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
12
Oscar Freire Gomez
Rabobank
z.t
13
Marco Marcato
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
14
Stuart O'Grady
Team Saxo Bank
z.t
15
Alessandro Ballan
Lampre - NGC
z.t
16
Sébastien Hinault
Ag2r - La Mondiale
z.t
17
Francisco Jose Pacheco Torres
Contentpolis-Ampo
z.t
18
Dominique Rollin
Cervélo Test Team
z.t
19
Björn Schröder
Team Milram
z.t
20
William Bonnet
Bbox Bouygues Telecom
z.t
21
Robert Kiserlovski
Fuji - Servetto
z.t
22
Gregory Henderson
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
23
Matti Breschel
Team Saxo Bank
z.t
24
Christopher Horner
Astana
z.t
25
Assan Bazayev
Astana
z.t
26
David Garcia Dapena
Xacobeo Galicia
z.t
27
Fabian Cancellara
Team Saxo Bank
z.t
28
Manuel Vazquez Hueso
Contentpolis-Ampo
z.t
29
Daniele Bennati
Liquigas
z.t
30
Roman Kreuziger
Liquigas
z.t
31
Laurent Lefevre
Bbox Bouygues Telecom
z.t
32
Thomas Danielson
Garmin - Slipstream
z.t
33
Alejandro Valverde Belmonte
Caisse d'Epargne
z.t
34
Christophe Brandt
Silence - Lotto
z.t
35
Jakob Fuglsang
Team Saxo Bank
z.t
36
Björn Leukemans
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
37
Gabriel Rasch
Cervélo Test Team
z.t
38
Cadel Evans
Silence - Lotto
z.t
39
Thomas Rohregger
Team Milram
z.t
40
Ezequiel Mosquera Miguez
Xacobeo Galicia
z.t
41
Bingen Fernandez Bustinza
Cofidis
z.t
42
Julien El Fares
Cofidis
z.t
43
Philip Deignan
Cervélo Test Team
z.t
44
Matteo Carrara
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
45
Matthé Pronk
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
46
Michael Schär
Astana
z.t
47
Philippe Gilbert
Silence - Lotto
z.t
49
Bert Grabsch
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
50
Olivier Kaisen
Silence - Lotto
z.t
51
David Herrero Llorente
Xacobeo Galicia
z.t
52
Christian Knees
Team Milram
z.t
53
Inaki Isasi Flores
Euskaltel - Euskadi
z.t
54
Olivier Bonnaire
Bbox Bouygues Telecom
z.t
55
Mickael Delage
Silence - Lotto
z.t
56
Eduard Vorganov
Xacobeo Galicia
z.t
57
Matthieu Ladagnous
Française des Jeux
z.t
58
Ivan Basso
Liquigas
z.t
59
Kim Kirchen
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
60
Francisco Perez Sanchez
Caisse d'Epargne
z.t
61
Christophe Riblon
Ag2r - La Mondiale
z.t
62
Eros Capecchi
Fuji - Servetto
z.t
63
Lars Boom
Rabobank
z.t
64
Vasili Kiryienka
Caisse d'Epargne
z.t
65
Koos Moerenhout
Rabobank
z.t
66
Stijn Devolder
Quick Step
z.t
67
Haimar Zubeldia Agirre
Astana
z.t
68
Daniel Navarro Garcia
Astana
z.t
69
Damien Monier
Cofidis
z.t
70
Robert Gesink
Rabobank
z.t
71
Paul Voss
Team Milram
z.t
72
Imanol Erviti
Caisse d'Epargne
z.t
74
Ruben Perez Moreno
Euskaltel - Euskadi
z.t
75
Julian Dean
Garmin - Slipstream
z.t
76
Bram Tankink
Rabobank
z.t
77
Jens Mouris
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
78
Marco Velo
Quick Step
z.t
80
Marcel Sieberg
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
81
Allan Davis
Quick Step
z.t
82
Gustavo Cesar Veloso
Xacobeo Galicia
z.t
83
Johnny Hoogerland
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
84
Manuel Quinziato
Liquigas
z.t
85
Michael Albasini
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
86
Vicente Reynes Mimo
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
87
Mikael Cherel
Française des Jeux
z.t
88
Gonzalo Rabuñal Rios
Xacobeo Galicia
z.t
89
Matteo Tosatto
Quick Step
z.t
90
Karsten Kroon
Team Saxo Bank
z.t
91
Damiano Cunego
Lampre - NGC
op 18"
92
Jesus Rosendo Prado
Andalucia - Cajasur
z.t
93
Xavier Tondo Volpini
Andalucia - Cajasur
z.t
94
José Angel Gomez Marchanté
Cervélo Test Team
z.t
95
Manuel Calvente Corbas
Andalucia - Cajasur
z.t
96
Alexander Kolobnev
Team Saxo Bank
z.t
97
Daniel Moreno Fernandez
Caisse d'Epargne
z.t
98
Samuel Sánchez Gonzalez
Euskaltel - Euskadi
z.t
99
Daniel Martin
Garmin - Slipstream
z.t
100
Emanuele Bindi
Lampre - NGC
z.t
101
Pieter Weening
Rabobank
z.t
102
Maxim Iglinsky
Astana
z.t
103
John Gadret
Ag2r - La Mondiale
z.t
104
Rein Taaramae
Cofidis
z.t
105
Alexandre Vinokourov
Astana
z.t
106
Linus Gerdemann
Team Milram
z.t
107
Martin Velits
Team Milram
z.t
108
Sergey Lagutin
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
109
Xavier Florencio Cabre
Cervélo Test Team
z.t
110
David De La Fuente Rasilla
Fuji - Servetto
z.t
111
Fredrik Kessiakoff
Fuji - Servetto
z.t
112
Sandy Casar
Française des Jeux
z.t
113
Ryder Hesjedal
Garmin - Slipstream
z.t
114
Ludovic Turpin
Ag2r - La Mondiale
z.t
115
Alexander Efimkin
Ag2r - La Mondiale
z.t
116
Lieuwe Westra
Vacansoleil Pro Cycling Team
z.t
117
Paul Martens
Rabobank
z.t
118
Kevin De Weert
Quick Step
z.t
119
Juan Manuel Garate Cepa
Rabobank
z.t
120
Fränk Schleck
Team Saxo Bank
z.t
121
Aitor Hernandez Gutierrez
Euskaltel - Euskadi
z.t
122
Joaquím Rodriguez Oliver
Caisse d'Epargne
z.t
123
Simon Gerrans
Cervélo Test Team
z.t
124
Franck Bouyer
Bbox Bouygues Telecom
z.t
125
Timothy Gudsell
Française des Jeux
z.t
126
Paolo Tiralongo
Lampre - NGC
z.t
127
Maciej Bodnar
Liquigas
z.t
128
Egoi Martinez de Esteban
Euskaltel - Euskadi
z.t
129
Wouter Weylandt
Quick Step
op 24"
130
Vitaliy Buts
Lampre - NGC
z.t
131
David Millar
Garmin - Slipstream
op 27"
132
Alan Perez Lezaun
Euskaltel - Euskadi
op 29"
133
Jean-Eudes Demaret
Cofidis
op 30"
134
Mickaël Buffaz
Cofidis
z.t
135
Amaël Moinard
Cofidis
z.t
136
Anthony Roux
Française des Jeux
z.t
137
Francis De Greef
Silence - Lotto
z.t
138
Inigo Cuesta Lopez de Castro
Cervélo Test Team
z.t
139
Markel Irizar Aranburu
Euskaltel - Euskadi
z.t
140
Gustavo Dominguez Lemos
Xacobeo Galicia
z.t
141
Serafin Martinez Acevedo
Xacobeo Galicia
z.t
142
José Luis Rubiera Vigil
Astana
z.t
143
Sylwester Szmyd
Liquigas
z.t
144
Rémy Di Gregorio
Française des Jeux
z.t
145
Igor Anton Hernandez
Euskaltel - Euskadi
z.t
146
Jesús Del Nero Montes
Fuji - Servetto
z.t
147
Christian Meier
Garmin - Slipstream
z.t
148
Arnaud Gérard
Française des Jeux
z.t
149
Amets Txurruka Ansola
Euskaltel - Euskadi
z.t
150
Damien Gaudin
Bbox Bouygues Telecom
z.t
151
Matthew Lloyd
Silence - Lotto
z.t
152
David Moncoutié
Cofidis
z.t
153
Wesley Sulzberger
Française des Jeux
z.t
154
Andy Schleck
Team Saxo Bank
z.t
155
Matthieu Sprick
Bbox Bouygues Telecom
z.t
156
José Luis Arrieta Lujambio
Ag2r - La Mondiale
z.t
157
Enrico Gasparotto
Lampre - NGC
z.t
158
Kjell Carlström
Liquigas
z.t
159
Oliver Zaugg
Liquigas
z.t
160
Massimiliano Mori
Lampre - NGC
z.t
161
Ignatas Konovalovas
Cervélo Test Team
z.t
162
Matthias Russ
Team Milram
z.t
163
Sergio Dominguez Munoz
Contentpolis-Ampo
z.t
164
Julien Loubet
Ag2r - La Mondiale
z.t
165
Francesco Tomei
Lampre - NGC
z.t
166
Aitor Perez Arrieta
Contentpolis-Ampo
z.t
167
Beñat Intxausti Elorriaga
Fuji - Servetto
z.t
168
David Lopez Garcia
Caisse d'Epargne
z.t
169
Svein Tuft
Garmin - Slipstream
z.t
170
Antonio Piedra Perez
Andalucia - Cajasur
z.t
171
Rinaldo Nocentini
Ag2r - La Mondiale
z.t
172
Jesus Hernandez Blazquez
Astana
z.t
173
José Vicente Garcia Acosta
Caisse d'Epargne
z.t
174
Adam Hansen
Team Columbia - High Road - HTC
op 40"
175
Javier Benitez Pomares
Contentpolis-Ampo
op 51"
176
Adrian Palomares Villaplana
Contentpolis-Ampo
op 56"
177
Xabier Zandio Echaide
Caisse d'Epargne
op 1'00"
178
Giovanni Bernaudeau
Bbox Bouygues Telecom
z.t
179
Mikel Gaztañaga Echeverria
Contentpolis-Ampo
z.t
180
Oscar Garcia-Casarrubios Pintor
Contentpolis-Ampo
z.t
181
Javier Ramirez Abeja
Andalucia - Cajasur
z.t
182
Tom Leezer
Rabobank
z.t
183
Kurt-Asle Arvesen
Team Saxo Bank
z.t
184
Charles Wegelius
Silence - Lotto
z.t
185
Pierrick Fédrigo
Bbox Bouygues Telecom
op 1'07"
186
José Antonio Lopez Gil
Andalucia - Cajasur
z.t
187
Dominik Roels
Team Milram
op 1'12"
188
Maarten Wynants
Quick Step
op 1'17"
189
Vincent Jérôme
Bbox Bouygues Telecom
z.t
190
Martijn Maaskant
Garmin - Slipstream
op 1'32"
191
Manuel Ortega Ocana
Andalucia - Cajasur
op 0"
192
Frantisek Rabon
Team Columbia - High Road - HTC
op 1'47"
193
Arkaitz Duran Aroca
Fuji - Servetto
op 0"
194
Marco Marzano
Lampre - NGC
op 3'36"
195
Francisco José Martinez Perez
Andalucia - Cajasur
op 3'58"
196
Julian Sanchez Pimienta
Contentpolis-Ampo
op 7'03"
197
Alberto Fernandez Sainz
Xacobeo Galicia
z.t
198
Jose Ruiz Sanchez
Andalucia - Cajasur
op 9'08"
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step
DSQ
Juan José Cobo Acebo
Fuji - Servetto
DSQ
Tadej Valjavec
Ag2r - La Mondiale
DSQ
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1950
1948
1947
1946
1945
1942
1941
1936
1935
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst