En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
GP Goriska & Vipava Valley
Uitslag
1
Adam Toupalik
Elkov - Kasper
3u31'44"
2
Filippo Fiorelli
Green Project-Bardiani CSF Faizane
op 2"
3
Tilen Finkst
Adria Mobil
z.t
4
Alex Tolio
Green Project-Bardiani CSF Faizane
z.t
5
Dylan Hopkins
Ljubljana Gusto Santic
z.t
6
Marcin Budzinski
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
7
Filippo Magli
Green Project-Bardiani CSF Faizane
op 10"
8
Sebastian Putz
Tirol Ktm Cycling Team
z.t
9
Savelii Laptev
Astana Qazaqstan Development Team
op 15"
10
Giovanni Bortoluzzi
Cycling Team Friuli Asd
z.t
11
Julien Trarieux
China Glory Continental Cycling Team
z.t
12
Daniel Federspiel
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
13
Linus Rosner
Tirol Ktm Cycling Team
z.t
14
Red Walters
Xspeed United Continental
z.t
15
Jakub Murias
Voster Ats Team
z.t
16
Niek Voogt
Scorpions Racing Team
z.t
17
Edward Ravasi
Hrinkow Advarics
z.t
18
Luka Ziherl
Cycling Team Kranj
z.t
19
Giulio Pellizzari
Green Project-Bardiani CSF Faizane
z.t
20
Roman Ermakov
z.t
21
Anže Skok
Ljubljana Gusto Santic
z.t
22
Andrey Remkhe
Astana Qazaqstan Development Team
z.t
23
Tomáš Sivok
Cycling Team Friuli Asd
z.t
24
Martin Messner
WSA KTM Gras p/b Leomo
z.t
25
Lucas De Rossi
China Glory Continental Cycling Team
z.t
26
Alessandro Tonelli
Green Project-Bardiani CSF Faizane
z.t
27
Matic Zumer
op 18"
28
David Paumann
Tirol Ktm Cycling Team
z.t
29
Jaka Primozic
Hrinkow Advarics
z.t
30
Tomasz Budzinski
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
31
Simen Evertsen-Hegreberg
Tirol Ktm Cycling Team
op 30"
32
Kristian Klevgard
Xspeed United Continental
z.t
33
Timon Loderer
Hrinkow Advarics
z.t
34
Gal Glivar
Adria Mobil
z.t
35
Manuele Tarozzi
Green Project-Bardiani CSF Faizane
z.t
36
Dominik Neumann
Elkov - Kasper
z.t
37
Szymon Tracz
Santic-Wibatech
op 39"
38
Daniil Pronskiy
Astana Qazaqstan Development Team
op 40"
39
Willem Jakobus Smit
China Glory Continental Cycling Team
z.t
40
Stefano Baffi
z.t
41
Matej Drinovec
z.t
42
Domenico Cirlincione
Gallina Ecotek Lucchini
z.t
43
Kristijan Koren
Adria Mobil
z.t
44
Harold Martin Lopez Granizo
Astana Qazaqstan Development Team
z.t
45
Jeppe Aaskov Pallesen
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
46
Alirio Diomedez Velandia Florez
Gallina Ecotek Lucchini
z.t
47
Davide de Cassan
Cycling Team Friuli Asd
op 44"
48
Paul Rudys
Maloja Pushbikers
op 1'05"
49
Bjerring Stinus Kaempe
WSA KTM Gras p/b Leomo
z.t
50
Kristijan Hocevar
Adria Mobil
op 1'36"
51
Michael Boros
Elkov - Kasper
op 1'44"
52
Matthew King
Xspeed United Continental
op 1'49"
53
Valery Shtin
Cycling Team Friuli Asd
op 1'52"
54
Nurbergen Nurlykhassym
Astana Qazaqstan Team
op 1'56"
55
Riccardo Perani
Gallina Ecotek Lucchini
z.t
56
Riccardo Verza
Hrinkow Advarics
op 2'03"
57
Tomás Obdrzalek
Elkov - Kasper
z.t
58
Manuel Bosch
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
59
Gregor Matija Cerne
op 2'13"
60
Marek Canecky
RRK Group - Pierre Baguette - Benzinol
op 2'30"
61
Felix James Meo
Maloja Pushbikers
z.t
62
Maximilian Schmidbauer
WSA KTM Gras p/b Leomo
z.t
63
Maximilian Kabas
WSA KTM Gras p/b Leomo
z.t
64
Felix Ritzinger
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
65
Ádám Kristóf Karl
Epronex - Hungary Cycling Team
op 2'51"
66
Bartlomiej Proc
Santic-Wibatech
op 3'05"
67
Emanuel Zangerle
Team Felbermayr Simplon Wels
op 3'40"
68
Jernej Hribar
Ljubljana Gusto Santic
op 4'07"
69
Adam Stachowiak
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
70
Christian Haas
RRK Group - Pierre Baguette - Benzinol
op 4'40"
71
Jan Lukes
Elkov - Kasper
z.t
72
Simone Lucca
z.t
73
Marko Stankovic
z.t
74
Igor Sek
Voster Ats Team
z.t
75
Filip Reha
Elkov - Kasper
z.t
76
Gergely Szarka
Epronex - Hungary Cycling Team
z.t
77
Primož KirbiŠ
z.t
78
Norbert Banaszek
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
79
Jovan Divnic
z.t
80
Jasper Huitema
Scorpions Racing Team
z.t
81
Marko Pavlic
z.t
82
Aljaž Turk
Adria Mobil
z.t
83
Jaka Špoljar
Tirol Ktm Cycling Team
z.t
84
Doriand Percrule
Team Novo Nordisk Development Team
z.t
85
Josef Dirnbauer
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
86
Adrian Banaszek
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
87
Alessandro Greco
z.t
88
Philipp Hofbauer
WSA KTM Gras p/b Leomo
z.t
89
Changquan Xu
China Glory Continental Cycling Team
z.t
90
Yutao Shen
China Glory Continental Cycling Team
z.t
91
Teo Pecnik
Cycling Team Kranj
z.t
92
Vedad Karic
z.t
93
Viktor Potocki
Ljubljana Gusto Santic
z.t
94
Adam Jordan
Ljubljana Gusto Santic
z.t
95
Marco Trevisol
z.t
96
Stefan Marbler
WSA KTM Gras p/b Leomo
z.t
97
Artur Sowinski
Voster Ats Team
z.t
98
Mateusz Kostanski
Voster Ats Team
z.t
99
Filippo Fortin
Maloja Pushbikers
z.t
100
Liam Bertazzo
Maloja Pushbikers
z.t
101
Max Benz-kuch
Maloja Pushbikers
z.t
102
Mattia Piccini
Gallina Ecotek Lucchini
z.t
103
Daniel Skerl
Cycling Team Friuli Asd
z.t
104
Jaka Vovk
Cycling Team Kranj
op 4'53"
105
Lorenzo Ferroni
Gallina Ecotek Lucchini
op 4'55"
106
Maks Cvjeticanin
Cycling Team Kranj
op 5'21"
107
Ádám Pápai
z.t
Timur Abdukhakimov
Tashkent City Professional Cycling Team
DNF
Umirbek Allamberganov
Tashkent City Professional Cycling Team
DNF
Ben Barnett
Team Novo Nordisk Development Team
DNF
Andrea Berzi
DNF
Joshua Brown
Team Novo Nordisk Development Team
DNF
Dejan Cogoljevic
DNF
Luka Dimitrijoski
DNF
Luka Dragar
DNF
Konstantin Elli
Tashkent City Professional Cycling Team
DNF
Adam Foltán
RRK Group - Pierre Baguette - Benzinol
DNF
Nejc Gjura Meke
DNF
Mateusz Grabis
Voster Ats Team
DNF
Ivan Greiner
DNF
Raphael Hammerschmid
Hrinkow Advarics
DNF
Norbert Hrenkó
DNF
Dimitar Jovanoski
Adria Mobil
DNF
Žiga Kalan
Cycling Team Kranj
DNF
Muradjan Khalmuratov
Tashkent City Professional Cycling Team
DNF
Leon KlopČiČ
DNF
Marko Kondic
DNF
Stefan Kovar
Hrinkow Advarics
DNF
Fabijan Kralj
Ljubljana Gusto Santic
DNF
Dorde Kupusovic
DNF
Martin Legovic
DNF
Andrej Liska
RRK Group - Pierre Baguette - Benzinol
DNF
Xianjing Lyu
China Glory Continental Cycling Team
DNF
Lorezno Marenzi
DNF
Zachary Marshall
Xspeed United Continental
DNF
Byron Munton
Epronex - Hungary Cycling Team
DNF
Milan Nacevski
DNF
Bendegúz Mátyás Nagy
Epronex - Hungary Cycling Team
DNF
Gergo Orosz
Epronex - Hungary Cycling Team
DNF
Reilly Pargeter
Xspeed United Continental
DNF
Piotr Pekala
Santic-Wibatech
DNF
Mark Percic
DNF
Marvin Peters
Scorpions Racing Team
DNF
Mark Poberaj
DNF
Grega Podlesnik
Cycling Team Kranj
DNF
Antonio Polga
Team Novo Nordisk Development Team
DNF
David Preyler
Tirol Ktm Cycling Team
DNF
Jakob Purtscheller
Team Felbermayr Simplon Wels
DNF
Aleksa Radmilac
DNF
Bekhzodbek Rakhimbaev
Tashkent City Professional Cycling Team
DNF
Balázs Rozsa
Epronex - Hungary Cycling Team
DNF
Leon Sarc
Santic-Wibatech
DNF
Fabian Schormaier
Santic-Wibatech
DNF
Nathan Smith (°2000)
Team Novo Nordisk Development Team
DNF
Fabian Steininger
Maloja Pushbikers
DNF
Eric Stipić
DNF
Brett Stoppa
Xspeed United Continental
DNF
Nathan Székely
Scorpions Racing Team
DNF
Marko Tomic
DNF
Marco Tonti
Gallina Ecotek Lucchini
DNF
Tobias Vanco
RRK Group - Pierre Baguette - Benzinol
DNF
Levente Vaskó
DNF
Alexandre Vinokurov
Astana Qazaqstan Development Team
DNF
Martin Voltr
RRK Group - Pierre Baguette - Benzinol
DNF
Célestin Wattelle
Team Novo Nordisk Development Team
DNF
Damir Zabirov
Tashkent City Professional Cycling Team
DNF
Lucas van de Vosse
Scorpions Racing Team
DNF
Quint van der Leeuw
Scorpions Racing Team
DNF
Jonas Fabian Messerschmidt
Santic-Wibatech
DNS
Ákos Mindszenti
DNS
2024
2023
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst