En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour Poitou-Charentes
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
29/08
Chatellerault
Pleumartin
110.7 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Matteo Pelucchi
Androni Giocattoli - Sidermec
2u36'52"
2
Matteo Malucelli
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
3
Pierre Barbier
Natura4Ever - Roubaix Lille Metropole
z.t
4
Rudy Barbier
Israel Cycling Academy
z.t
5
Julien Duval
Ag2r - La Mondiale
z.t
6
Brenton Jones
Delko Marseille Provence KTM
z.t
7
Ziga Jerman
Groupama - FDJ
z.t
8
Thomas Boudat
Total Direct Energie
z.t
9
Bram Welten
Team Arkéa- Samsic
z.t
10
Colin Joyce
Rally UCH Cycling
z.t
11
Tony Hurel
St Michel - Auber93
z.t
12
Kevin Ledanois
Team Arkéa- Samsic
z.t
13
Marco Benfatto
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
14
Evaldas Siskevicius
Delko Marseille Provence KTM
z.t
15
Alan Banaszek
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
16
Andrea Pasqualon
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
17
Adrien Garel
Vital Concept - B&B Hotels
z.t
18
Julien Trarieux
Delko Marseille Provence KTM
z.t
19
Geoffrey Soupe
Cofidis
z.t
20
Tom Dernies
Natura4Ever - Roubaix Lille Metropole
z.t
21
Matteo Busato
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
22
Andrea Guardini
Bardiani CSF
z.t
23
Jose Daniel Viejo
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
24
Lorrenzo Manzin
Vital Concept - B&B Hotels
z.t
25
John Murphy
Rally UCH Cycling
z.t
26
Maxime Chevalier
Vital Concept - B&B Hotels
z.t
27
Christophe Laporte
Cofidis
z.t
28
Samuel José Rodrigues Caldeira
W52/FC Porto
z.t
29
Florentin Lecamus
Team Arkéa- Samsic
z.t
30
Enrico Barbin
Bardiani CSF
z.t
31
Connor Swift
Team Arkéa- Samsic
z.t
32
Franklin Six
Wallonie Bruxelles
z.t
33
Boris Vallee
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
34
Josip Rumac
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
35
Mattia Frapporti
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
36
Brandon McNulty
Rally UCH Cycling
z.t
37
Thibault Guernalec
Team Arkéa- Samsic
z.t
38
Morne Van Niekerk
St Michel - Auber93
z.t
39
Edgar Miguel Lemos Pinto
W52/FC Porto
z.t
40
Kevin Geniets
Groupama - FDJ
z.t
41
Kenny Molly
Wallonie Bruxelles
z.t
42
Ricardo Mestre
W52/FC Porto
z.t
43
Kevyn Ista
Wallonie Bruxelles
z.t
44
Francesco Romano
Bardiani CSF
z.t
45
Vincenzo Albanese
Bardiani CSF
z.t
46
Romain Feillu
St Michel - Auber93
z.t
47
Mattia Viel
Androni Giocattoli - Sidermec
z.t
48
Pierre Idjouadienne
Natura4Ever - Roubaix Lille Metropole
z.t
49
Miles Scotson
Groupama - FDJ
z.t
50
Benoît Jarrier
Team Arkéa- Samsic
z.t
51
Davide Cimolai
Israel Cycling Academy
z.t
52
Sebastian Mora Vedri
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
53
Matthias Brandle
Israel Cycling Academy
z.t
54
Niki Terpstra
Total Direct Energie
z.t
55
Alfdan De Decker
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
56
Giovanni Carboni
Bardiani CSF
z.t
57
Joao Rodrigues
W52/FC Porto
z.t
58
Flavien Maurelet
St Michel - Auber93
z.t
59
Przemyslaw Kasperkiewicz
Delko Marseille Provence KTM
z.t
60
Damien Gaudin
Total Direct Energie
z.t
61
Jerome Cousin
Total Direct Energie
z.t
62
Ramunas Navardauskas
Delko Marseille Provence KTM
z.t
63
Tony Gallopin
Ag2r - La Mondiale
z.t
64
Matteo Dal-Cin
Rally UCH Cycling
z.t
65
Alexander Cataford
Israel Cycling Academy
z.t
66
Ryan Anderson
Rally UCH Cycling
z.t
67
Alexis Gougeard
Ag2r - La Mondiale
z.t
68
Théo Delacroix
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
69
Yoann Paillot
St Michel - Auber93
z.t
70
Garikoitz Bravo Oiarbide
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
71
Pierre Gouault
Natura4Ever - Roubaix Lille Metropole
z.t
72
Gustavo Cesar Veloso
W52/FC Porto
z.t
73
Clément Carisey
Israel Cycling Academy
z.t
74
Alo Jakin
St Michel - Auber93
z.t
75
Alexis Guerin
Delko Marseille Provence KTM
z.t
76
Maxime Cam
Vital Concept - B&B Hotels
z.t
77
Cyril Lemoine
Cofidis
z.t
78
Jaakko Hänninen
Ag2r - La Mondiale
z.t
79
Alan Riou
Team Arkéa- Samsic
z.t
80
Jon Irisarri Ricon
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
81
Rudy Molard
Groupama - FDJ
z.t
82
Guy Niv
Israel Cycling Academy
z.t
83
Laurens Huys
Wallonie Bruxelles
z.t
84
Alexandre Geniez
Ag2r - La Mondiale
z.t
85
Anthony Perez
Cofidis
z.t
86
Jeremy Lecroq
Vital Concept - B&B Hotels
z.t
87
Samuel Leroux
Natura4Ever - Roubaix Lille Metropole
z.t
88
Antoine Duchesne
Groupama - FDJ
z.t
89
Marco Minnaard
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
90
Yoann Bagot
Vital Concept - B&B Hotels
z.t
91
Axel Domont
Ag2r - La Mondiale
z.t
92
Joel Nicolau Beltran
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
93
Mauricio Moreira
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
94
Julien Antomarchi
Natura4Ever - Roubaix Lille Metropole
z.t
95
Brian Nauleau
Total Direct Energie
z.t
96
Loic Chetout
Cofidis
z.t
97
Tom Wirtgen
Wallonie Bruxelles
op 31"
98
Stijn Vandenbergh
Ag2r - La Mondiale
z.t
99
Anthony Roux
Groupama - FDJ
op 45"
100
Ignatas Konovalovas
Groupama - FDJ
z.t
101
Julen Irizar Laskurain
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
102
Fabien Grellier
Total Direct Energie
op 47"
103
Svein Tuft
Rally UCH Cycling
z.t
104
Thomas Vaubourzeix
Natura4Ever - Roubaix Lille Metropole
op 50"
105
Anthony Maldonado
St Michel - Auber93
op 55"
106
Juan Antonio Lopez-Cozar
Euskadi Basque Country - Murias
op 1'29"
107
Ludovic Robeet
Wallonie Bruxelles
op 1'40"
108
Lorenzo Rota
Bardiani CSF
op 2'19"
109
Alexis Renard
Israel Cycling Academy
op 2'49"
110
Ander Barrenetxea
Euskadi Basque Country - Murias
op 4'33"
111
Daniel Savini
Bardiani CSF
op 4'55"
112
Pit Leyder
Cofidis
op 5'05"
113
Jonathan Hivert
Total Direct Energie
z.t
114
Ludwig De Winter
Wanty - Gobert Cycling Team
z.t
115
Marco Mathis
Cofidis
op 5'07"
116
Emils Liepins
Wallonie Bruxelles
op 0"
David Gonzalez Lopez
Caja Rural - Seguros RGA
DNS
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst