En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Classic de l'Indre
Uitslag
1
Anthony Ravard
Ag2r - La Mondiale
4u23'07"
2
Yauheni Hutarovich
FDJ
z.t
3
Jasper Bovenhuis
Rabobank CT
z.t
4
Martin Gilbert
Team Spidertech Powered By C10
z.t
5
Saïd Haddou
Team Europcar
z.t
6
Jetse Bol
Rabobank CT
z.t
7
Joaquin Sobrino Martinez
Caja Rural
z.t
8
Tony Gallopin
Cofidis
z.t
9
Davy Commeyne
Landbouwkrediet
z.t
10
Evert Verbist
Veranda's Willems - Accent
z.t
11
Mathieu Drujon
Big Mat - Auber 93
z.t
12
Moreno Hofland
Rabobank CT
z.t
13
Rony Martias
Saur - Sojasun
z.t
14
Timofey Kritskiy
Itera-Katusha
z.t
15
Jean-Luc Delpech
Bretagne - Schuller
z.t
16
Reinier Honig
Landbouwkrediet
z.t
17
Baptiste Planckaert
Landbouwkrediet
z.t
18
Jimmy Casper
Saur - Sojasun
z.t
19
Luis Felipe Laverde Jimenez
Colombia es Pasion - Cafe de Colombia
z.t
20
Viacheslav Kuznetsov
Itera-Katusha
z.t
21
Cyril Lemoine
Saur - Sojasun
z.t
22
Laurent Pichon
Bretagne - Schuller
z.t
23
Fabien Bacquet
Big Mat - Auber 93
z.t
24
Alberto Ongarato
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
25
Sébastien Turgot
Team Europcar
z.t
26
Andrea Grendene
Team Type 1 - Sanofi Aventis
z.t
27
Guillaume Blot
Bretagne - Schuller
z.t
28
Yannick Martinez
Ag2r - La Mondiale
z.t
29
Anthony Delaplace
Saur - Sojasun
z.t
30
Jhoan Esteban Chaves Rubio
Colombia es Pasion - Cafe de Colombia
z.t
31
Aleksey Tsatevich
Itera-Katusha
z.t
32
Alessandro Bazzana
Team Type 1 - Sanofi Aventis
z.t
33
Guillaume Boivin
Team Spidertech Powered By C10
z.t
34
Edwig Cammaerts
Landbouwkrediet
z.t
35
Stéphane Bonsergent
Bretagne - Schuller
z.t
36
Thomas Degand
Veranda's Willems - Accent
z.t
37
Aldo Ino Ilesic
Team Type 1 - Sanofi Aventis
z.t
38
Pavel Kochetkov
Itera-Katusha
z.t
39
Joeri Stallaert
Landbouwkrediet
z.t
40
Yukiya Arashiro
Team Europcar
z.t
41
Hugo Sebastian Salazar Castaneda
Colombia es Pasion - Cafe de Colombia
z.t
42
Barry Markus
Rabobank CT
z.t
43
Mikel Astarloza Chaurreau
Euskaltel - Euskadi
z.t
44
Guillemo Lana Baquedano
Caja Rural
z.t
45
Jacobus Venter
Veranda's Willems - Accent
z.t
46
Mikel Landa Meana
Euskaltel - Euskadi
z.t
47
Romain Matheou
Saur - Sojasun
z.t
48
Miguel Minguez Ayala
Euskaltel - Euskadi
z.t
49
Morgan Kneisky
Roubaix Lille Metropole
z.t
50
Ramon Sinkeldam
Rabobank CT
z.t
51
Wilco Kelderman
Rabobank CT
z.t
52
Victor Hugo Peña Grisales
Colombia es Pasion - Cafe de Colombia
z.t
53
Tom Dumoulin
Rabobank CT
z.t
54
Leonardo Fabio Duque
Cofidis
z.t
55
Sergey Firsanov
Itera-Katusha
z.t
56
Grégory Barteau
z.t
57
Arturo Mora Ortiz
Caja Rural
z.t
58
Nicolas Jonathan Castroviejo
Euskaltel - Euskadi
z.t
59
Gorik Gardeyn
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
60
Bert-Jan Lindeman
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
61
Alexander Riabkin
Caja Rural
z.t
62
Kevin Van Melsen
Veranda's Willems - Accent
z.t
63
Bert De Waele
Landbouwkrediet
z.t
64
Steven Tronet
Roubaix Lille Metropole
z.t
65
Mikhail Antonov
Itera-Katusha
op 8"
66
Laszlo Bodrogi
Team Type 1 - Sanofi Aventis
z.t
67
Dominique Rollin
FDJ
z.t
68
Jens Mouris
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
z.t
69
Zachary Bell
Team Spidertech Powered By C10
op 11"
70
Julien Loubet
Ag2r - La Mondiale
z.t
71
Gregory Habeaux
Veranda's Willems - Accent
op 13"
72
Ben Gastauer
Ag2r - La Mondiale
op 16"
73
Sylvain Georges
Big Mat - Auber 93
op 19"
74
Yoann Offredo
FDJ
op 30"
75
Tristan Valentin
Cofidis
op 42"
76
Maxime Bouet
Ag2r - La Mondiale
z.t
77
Julien Berard
Ag2r - La Mondiale
z.t
78
Ruben Reig Conejero
Caja Rural
op 51"
79
Egoitz Garcia Echeguibel
Caja Rural
z.t
80
Nairo Quintana Rojas
Colombia es Pasion - Cafe de Colombia
z.t
81
Ronan Racault
Big Mat - Auber 93
z.t
82
Arnaud Molmy
Big Mat - Auber 93
z.t
83
Jean-Eudes Demaret
Cofidis
z.t
84
David Veilleux
Team Europcar
z.t
85
Anthony Colin
Roubaix Lille Metropole
z.t
86
Florian Guillou
Bretagne - Schuller
z.t
87
Sébastien Duret
Bretagne - Schuller
z.t
88
Romain Sicard
Euskaltel - Euskadi
z.t
89
Svein Tuft
Team Spidertech Powered By C10
z.t
90
Ryan Anderson
Team Spidertech Powered By C10
op 1'04"
91
Alexey Shmidt
Team Type 1 - Sanofi Aventis
z.t
92
Will Routley
Team Spidertech Powered By C10
z.t
93
Mark Batty
Team Spidertech Powered By C10
z.t
94
Johan Mombaerts
Big Mat - Auber 93
op 1'08"
95
Mickaël Buffaz
Cofidis
op 1'14"
96
Blel Kadri
Ag2r - La Mondiale
z.t
97
Jean-Lou Paiani
Saur - Sojasun
op 1'18"
98
Maxim Belkov
Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
op 1'23"
99
Anthony Geslin
FDJ
op 1'37"
100
Gaël Malacarne
Bretagne - Schuller
z.t
101
Arnoud van Groen
Veranda's Willems - Accent
z.t
102
Kevin Reza
Team Europcar
z.t
103
Arthur Vichot
FDJ
op 1'47"
104
Tony Hurel
Team Europcar
z.t
105
Jérémy Roy
FDJ
op 3'02"
106
Koen Barbé
Landbouwkrediet
op 3'10"
107
Nicolas Bazin
Big Mat - Auber 93
z.t
108
Cédric Pineau
FDJ
op 3'47"
109
Sébastien Chavanel
Team Europcar
op 5'03"
110
Ion Izagirre Insausti
Euskaltel - Euskadi
op 8'15"
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst