En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
GP Nobili Rubinetterie
Uitslag
1
Bob Jungels
Radioshack - Leopard
4u33'04"
2
Daniele Bennati
Team Saxo - Tinkoff
op 52"
3
Simone Ponzi
Astana Pro Team
z.t
4
Marco Zamparella
Utensilnord Ora24.eu
z.t
5
Francisco José Ventoso Alberdi
Movistar Team
z.t
6
Fabio Felline
Androni Giocattoli
z.t
7
Simone Campagnaro
Team Nippo - De Rosa
z.t
8
Matthieu Ladagnous
FDJ.fr
z.t
9
Giovanni Visconti
Movistar Team
z.t
10
Marco Canola
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
11
Miguel Angel Rubiano Chavez
Androni Giocattoli
z.t
12
Matti Breschel
Team Saxo - Tinkoff
z.t
13
Leonardo Fabio Duque
Colombia
z.t
14
Kirill Sveshnikov
Lokosphinx
z.t
15
Riccardo Chiarini
Androni Giocattoli
z.t
16
Alessandro Proni
Vini Fantini
z.t
17
David Boily
Amore & Vita
z.t
18
Aleksey Tsatevich
Katusha
z.t
19
Miguel Minguez Ayala
Euskaltel - Euskadi
z.t
20
Matteo Fedi
Ceramica Flaminia - Fondriest
z.t
21
Dmitrii Kozonchuk
Katusha
z.t
22
Nicolas Baldo
Atlas Personal - Jakroo
z.t
23
Ricardo Garcia Ambroa
Euskaltel - Euskadi
z.t
24
George Bennett
Radioshack - Leopard
z.t
25
Murilo Antonio Fischer
FDJ.fr
z.t
26
Ben Hermans
Radioshack - Leopard
z.t
27
Yonathan Monsalve
Vini Fantini
z.t
28
Andrey Amador Bikkazakova
Movistar Team
z.t
29
Egoi Martinez de Esteban
Euskaltel - Euskadi
z.t
30
Angel Madrazo Ruiz
Movistar Team
z.t
31
Frederico Rocchetti
Utensilnord Ora24.eu
z.t
32
Davide Rebellin
CCC Polsat Polkowice
z.t
33
Thomas Rohregger
Radioshack - Leopard
z.t
34
Ivan Rovny
Ceramica Flaminia - Fondriest
z.t
35
Francesco Manuel Bongiorno
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
36
Emanuele Sella
Androni Giocattoli
z.t
37
Matthew Busche
Radioshack - Leopard
z.t
38
Filippo Savini
Ceramica Flaminia - Fondriest
z.t
39
Alberto Contador Velasco
Team Saxo - Tinkoff
z.t
40
Sylwester Szmyd
Movistar Team
z.t
41
Franco Pellizotti
Androni Giocattoli
z.t
42
Fabio Andres Duarte Arevalo
Colombia
z.t
43
Carlos Julian Quintero Norena
Colombia
z.t
44
Edwin Alcibiades Avila Vanegas
Colombia
z.t
45
Manuele Boaro
Team Saxo - Tinkoff
z.t
46
Michael Rogers
Team Saxo - Tinkoff
z.t
47
Jarlinson Pantano Gomez
Colombia
z.t
48
Marco Haller
Katusha
z.t
49
Nicolas Jonathan Castroviejo
Movistar Team
z.t
50
Enrico Gasparotto
Astana Pro Team
z.t
51
Sacha Modolo
Bardiani Valvole - CSF Inox
op 3'10"
52
Filippo Fortin
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
53
Arnaud Démare
FDJ.fr
z.t
54
Alexander Porsev
Katusha
z.t
55
Zolt Der
Utensilnord Ora24.eu
z.t
56
Mattia Gavazzi
Androni Giocattoli
z.t
57
Filippo Baggio
Ceramica Flaminia - Fondriest
z.t
58
Andrea Pasqualon
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
59
Omar Lombardi
Utensilnord Ora24.eu
z.t
60
Marco Zanotti
Utensilnord Ora24.eu
z.t
61
Mattia Pozzo
Vini Fantini
z.t
62
Pierpaolo De Negri
Vini Fantini
z.t
63
Viacheslav Kuznetsov
Katusha
z.t
64
Evgeny Shalunov
Lokosphinx
z.t
65
Jorge Azanza Soto
Euskaltel - Euskadi
z.t
66
Mikel Landa Meana
Euskaltel - Euskadi
z.t
67
Gabriele Bosisio
Utensilnord Ora24.eu
z.t
68
Jackson Rodríguez
Androni Giocattoli
z.t
69
Javier Megias Leal
Team Novo Nordisk
z.t
70
Tomas Aurelio Gil Martinez
Androni Giocattoli
z.t
71
Sergei Chernetski
Katusha
z.t
72
Laurent Didier
Radioshack - Leopard
z.t
73
Benjamin King
Radioshack - Leopard
z.t
74
Matteo Tosatto
Team Saxo - Tinkoff
z.t
75
Michael Morkov
Team Saxo - Tinkoff
z.t
76
William Bonnet
FDJ.fr
z.t
77
Yoann Offredo
FDJ.fr
z.t
78
Ioannis Tamouridis
Euskaltel - Euskadi
z.t
79
Robert Vrecer
Euskaltel - Euskadi
z.t
80
Nikolay Mihaylov
CCC Polsat Polkowice
z.t
81
Adrian Honkisz
CCC Polsat Polkowice
z.t
82
Lukasz Owsian
CCC Polsat Polkowice
z.t
83
Rafael Andriato
Vini Fantini
z.t
84
Francesco Chicchi
Vini Fantini
z.t
85
Oscar Gatto
Vini Fantini
z.t
86
Fabio Taborre
Vini Fantini
z.t
87
Enrico Battaglin
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
88
Sonny Colbrelli
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
89
Nicola Boem
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
90
John Darwin Atapuma Hurtado
Colombia
z.t
91
Jeffry Johan Romero Corredor
Colombia
z.t
92
Giorgio Brambilla
Atlas Personal - Jakroo
z.t
93
Kanstantsin Klimiankou
Atlas Personal - Jakroo
z.t
94
Oleksandr Polivoda
Atlas Personal - Jakroo
z.t
95
Alessio Camilli
Team Nippo - De Rosa
z.t
96
Alberto Cecchin
Team Nippo - De Rosa
z.t
97
Kohei Uchima
Team Nippo - De Rosa
z.t
98
Mikhail Antonov
Lokosphinx
z.t
99
Arkimedes Arguelyes Rodriges
Lokosphinx
z.t
100
Dmitrii Sokolov
Lokosphinx
z.t
101
Fabio Calabria
Team Novo Nordisk
z.t
102
Alessandro Mazzi
Utensilnord Ora24.eu
z.t
103
Aleksey Rybalkin
Lokosphinx
z.t
104
Artem Topchanyuk
Amore & Vita
z.t
105
Boris Shpilevskiy
Lokosphinx
z.t
106
Marco Corti
Colombia
z.t
107
Volodymyr Starchyk
Amore & Vita
z.t
108
Manabu Ishibashi
Team Nippo - De Rosa
z.t
109
Fabio Aru
Astana Pro Team
z.t
Maxim Averin
Atlas Personal - Jakroo
DNF
Garikoitz Bravo Oiarbide
Euskaltel - Euskadi
DNF
Fabian Cancellara
Radioshack - Leopard
DNF
Josef Cerny
CCC Polsat Polkowice
DNF
Pawel Charucki
CCC Polsat Polkowice
DNF
Mathieu Chiocca
Atlas Personal - Jakroo
DNF
Andrea Ciacchini
Team Novo Nordisk
DNF
Paolo Cravanzola
Team Novo Nordisk
DNF
Jaroslaw Dabrowski
Amore & Vita
DNF
Mickael Delage
FDJ.fr
DNF
Andrea Fedi
Ceramica Flaminia - Fondriest
DNF
Francesco Gavazzi
Astana Pro Team
DNF
Piotr Gawronski
CCC Polsat Polkowice
DNF
Ilya Gorodnichev
Ceramica Flaminia - Fondriest
DNF
Andrea Guardini
Astana Pro Team
DNF
Jacopo Guarnieri
Astana Pro Team
DNF
Tomohiro Hayakawa
Team Nippo - De Rosa
DNF
Joonas Henttala
Team Novo Nordisk
DNF
Mikhail Ignatyev
Katusha
DNF
Jonas Aaen Jörgensen
Team Saxo - Tinkoff
DNF
Tomasz Kiendys
CCC Polsat Polkowice
DNF
Timofey Kritskiy
Katusha
DNF
Pablo Lastras Garcia
Movistar Team
DNF
Niv Libner
Amore & Vita
DNF
Nicolas Lüthi
Atlas Personal - Jakroo
DNF
Alexey Lutsenko
Astana Pro Team
DNF
Anton Mikailov
Amore & Vita
DNF
Hideto Nakane
Team Nippo - De Rosa
DNF
Vincenzo Nibali
Astana Pro Team
DNF
Pedro Paulinho
DNF
Andrea Peron
Team Novo Nordisk
DNF
Mihkel Raim
Amore & Vita
DNF
Anthony Roux
FDJ.fr
DNF
Sergei Shilov
Lokosphinx
DNF
Peter Simon
Utensilnord Ora24.eu
DNF
Robbie Squire
Ceramica Flaminia - Fondriest
DNF
Anton Storchous
Amore & Vita
DNF
Eloy Teruel Rovira
Movistar Team
DNF
Tanzou Tokuda
Team Nippo - De Rosa
DNF
Martijn Verschoor
Team Novo Nordisk
DNF
Arthur Vichot
FDJ.fr
DNF
Nicolas Winter
Atlas Personal - Jakroo
DNF
Kevin De Mesmaeker
Team Novo Nordisk
DNF
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst