En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Oberösterreich Rundfahrt
Ritinfo
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3
04/06
Asten
Hinterstoder Höss
133.5 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Luca Vergallito
Alpecin-Deceuninck Development Team
3u40'38"
2
Oscar Cabedo Carda
Team Vorarlberg
op 2"
3
Martin Messner
WSA KTM Gras p/b Leomo
op 7"
4
Colin Chris Stüssi
Team Vorarlberg
op 10"
5
Riccardo Zoidl
Team Felbermayr Simplon Wels
op 13"
6
Jannis Peter
P & S Benotti
op 26"
7
Timo Kielich
Alpecin-Deceuninck Development Team
op 55"
8
Marco Schrettl
Tirol Ktm Cycling Team
op 1'00"
9
Davide de Cassan
Cycling Team Friuli Asd
op 1'03"
10
Jonas Rapp
Hrinkow Advarics
op 1'07"
11
Luke Burns
Team Bridgelane
z.t
12
Lander Loockx
Deschacht - Hens - Maes
z.t
13
Jakub Otruba
ATT Investments
op 1'10"
14
Pietro Mattio
Jumbo-Visma Development Team
op 1'44"
15
Jaka Primozic
Hrinkow Advarics
op 2'07"
16
Emiel Verstrynge
Alpecin-Deceuninck Development Team
z.t
17
Sebastian Putz
Tirol Ktm Cycling Team
z.t
18
Tobias Svarre
Team Coloquick
op 2'10"
19
Dylan Hopkins
Ljubljana Gusto Santic
op 2'13"
20
James Panizza
Team Bridgelane
op 2'18"
21
Owen Geleijn
Jumbo-Visma Development Team
op 2'28"
22
Roman Ermakov
op 2'29"
23
Dominik Röber
P & S Benotti
op 2'45"
24
Philipp Hofbauer
WSA KTM Gras p/b Leomo
op 3'03"
25
Patrick Reißig
Maloja Pushbikers
z.t
26
Jesse Kramer
Jumbo-Visma Development Team
op 3'10"
27
Giovanni Bortoluzzi
Cycling Team Friuli Asd
op 3'14"
28
Simon Bak
Team Coloquick
op 3'16"
29
Kristijan Hocevar
Adria Mobil
op 3'48"
30
Jonas Fabian Messerschmidt
Santic-Wibatech
op 4'11"
31
Toon Vandebosch
Alpecin-Deceuninck Development Team
op 4'14"
32
Dario Igor Belletta
Jumbo-Visma Development Team
op 4'25"
33
Hans-Jörg Leopold
op 4'35"
34
Mihael Stajnar
op 4'43"
35
Thomas Tichler
WSA KTM Gras p/b Leomo
op 4'46"
36
Lukas Meiler
Team Vorarlberg
op 4'50"
37
Paul Rudys
Maloja Pushbikers
z.t
38
Alexander Hajek
Tirol Ktm Cycling Team
op 4'58"
39
Anže Skok
Ljubljana Gusto Santic
op 5'04"
40
Jaka Vovk
Cycling Team Kranj
op 5'23"
41
Tilen Finkst
Adria Mobil
op 5'41"
42
Maximilian Kabas
WSA KTM Gras p/b Leomo
op 6'19"
43
Samuel Jenner
Team Bridgelane
op 6'26"
44
Michael Kukrle
Team Felbermayr Simplon Wels
op 6'31"
45
Matthias Reutimann
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
46
Emil Toudal
Team Coloquick
z.t
47
Gregor Matija Cerne
op 7'00"
48
Paul Buschek
Tirol Ktm Cycling Team
op 7'04"
49
Eric Lutter
P & S Benotti
op 7'31"
50
Mario Gamper
Santic-Wibatech
z.t
51
Timon Loderer
Hrinkow Advarics
z.t
52
Linus Rosner
Tirol Ktm Cycling Team
z.t
53
Marko Pavlic
op 8'41"
54
Vid Jeromel
Cycling Team Kranj
op 8'44"
55
Teo Pecnik
Cycling Team Kranj
op 9'07"
56
Jiri Petrus
ATT Investments
op 9'21"
57
Matús Stocek
ATT Investments
op 9'23"
58
Laurens Sweeck
Alpecin-Deceuninck Development Team
op 9'27"
59
Daan Soete
Deschacht - Hens - Maes
z.t
60
Victor Van De Putte
Deschacht - Hens - Maes
z.t
61
Nicklas Overgaard Pedersen
Team Coloquick
z.t
62
Zachary Marriage
Team Bridgelane
z.t
63
Michael Konczer
Hrinkow Advarics
op 10'26"
64
Sebastian Nielsen
Team Coloquick
op 11'43"
65
Moran Vermeulen
Team Vorarlberg
z.t
66
Daniel Federspiel
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
67
Emanuel Zangerle
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
68
Lukas Ruegg
Team Vorarlberg
z.t
69
Joran Wyseure
Crelan - Corendon
z.t
70
Fabian Schormaier
Santic-Wibatech
z.t
71
Max Benz-kuch
Maloja Pushbikers
z.t
72
Aljaz Jarc
Adria Mobil
z.t
73
Alberto Bruttomesso
Cycling Team Friuli Asd
z.t
74
Stefan Brandlmeier
Santic-Wibatech
z.t
75
Matej Drinovec
z.t
76
Anton Ferdinande
Deschacht - Hens - Maes
op 12'35"
77
Sandro Hauser
op 13'02"
78
Felix Ritzinger
Team Felbermayr Simplon Wels
op 13'14"
79
Viktor Potocki
Ljubljana Gusto Santic
op 13'43"
80
Andrea Debiasi
Cycling Team Friuli Asd
op 14'52"
81
Marco Andreaus
Cycling Team Friuli Asd
z.t
82
Luka Ziherl
Cycling Team Kranj
z.t
83
Gert Kivistik
ATT Investments
z.t
84
Moritz Czasa
Rad-Net Osswald
z.t
85
Daniel Reiter
z.t
86
Luka Vrhovnik
z.t
87
Matic Zumer
z.t
88
Kristijan Koren
Adria Mobil
z.t
89
Tristan Saunders
Team Bridgelane
z.t
90
Igor Baars
z.t
91
Dan Andrej Tomsic
Ljubljana Gusto Santic
z.t
92
Corné Van Kessel
Deschacht - Hens - Maes
op 15'31"
93
Axandre Van Petegem
Jumbo-Visma Development Team
op 15'45"
94
Sven Burger
z.t
95
Dominik Amann
Team Vorarlberg
op 15'53"
96
Tobias Nolde
P & S Benotti
op 16'12"
97
Albert Gathemann
P & S Benotti
z.t
98
Jarno Grixa
P & S Benotti
z.t
99
Stefan Marbler
WSA KTM Gras p/b Leomo
z.t
100
Jakob Reiter
z.t
101
Bram Kras
op 16'24"
102
Stefan Kovar
Hrinkow Advarics
op 16'48"
103
Maximilian Schmidbauer
WSA KTM Gras p/b Leomo
z.t
104
Tim Wafler
Tirol Ktm Cycling Team
z.t
105
Matthias Erlacher
op 19'17"
106
Max Märkl
Rad-Net Osswald
z.t
107
Raphael Kokas
op 21'15"
108
Peter Ochsenhofer
z.t
109
Daan Van Den Eijnden
op 21'50"
110
Leo Doyle
op 24'13"
111
Franz-Josef Lässer
op 0"
Jack Burke
DNF
Rhune Clynen
DNF
Filippo Fortin
Maloja Pushbikers
DNF
Nicolas Heinrich
Rad-Net Osswald
DNF
Roger Kluge
Rad-Net Osswald
DNF
David Pölzer
DNF
Theo Reinhardt
Rad-Net Osswald
DNF
Daniel Turek
ATT Investments
DNF
Riccardo Verza
Hrinkow Advarics
DNF
Colby Simmons
Jumbo-Visma Development Team
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst