En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Oberösterreich Rundfahrt
Ritinfo
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3
12/06
Sankt Florian
Hutterer Hös
133.5 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Rainer Kepplinger
Hrinkow Advarics
3u21'32"
2
Alexis Guerin
Team Vorarlberg
op 19"
3
Johannes Staune-Mittet
Jumbo-Visma Development Team
op 30"
4
Jonas Rapp
Hrinkow Advarics
z.t
5
Riccardo Zoidl
Team Vorarlberg
z.t
6
Jack Burke
Team Felbermayr Simplon Wels
op 55"
7
Darren van Bekkum
Jumbo-Visma Development Team
op 1'05"
8
Byron Munton
Team Dauner | Akkon
op 1'11"
9
Alexander Evans
Maloja Pushbikers
z.t
10
Jakub Toupalík
Elkov - Kasper
op 1'32"
11
Marcin Budzinski
Hre Mazowsze Serce Polski
op 1'42"
12
Martin Messner
Wsa KTM Graz P/B Leomo
op 1'44"
13
Jan Barta
Elkov - Kasper
op 1'52"
14
Tijmen Graat
Jumbo-Visma Development Team
op 1'56"
15
Lukas Meiler
Team Vorarlberg
op 2'04"
16
Per Strand Hagenes
Jumbo-Visma Development Team
op 2'07"
17
Tomasz Budzinski
Hre Mazowsze Serce Polski
op 2'09"
18
Jakub Kaczmarek
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
19
Michael Kukrle
Elkov - Kasper
op 2'19"
20
Jaka Primozic
Hrinkow Advarics
op 2'28"
21
Michael Konczer
Hrinkow Advarics
op 2'30"
22
Dylan Hopkins
Ljubljana Gusto Santic
op 2'33"
23
Johannes Hodapp
Leopard Pro Cycling
op 2'56"
24
Colin Chris Stüssi
Team Vorarlberg
op 3'03"
25
Marco Schrettl
Trinity Racing
op 3'05"
26
Lander Loockx
Deschacht - Hens - Maes
op 3'07"
27
Maximilian Kabas
Wsa KTM Graz P/B Leomo
op 3'53"
28
Archie Ryan
Jumbo-Visma Development Team
op 4'14"
29
Piotr Pekala
Santic-Wibatech
op 4'25"
30
Andreas Stokbro Nielsen
Team Coop
op 4'29"
31
Adam Toupalik
Elkov - Kasper
z.t
32
Daniel Eichinger
Hrinkow Advarics
op 4'35"
33
Nils Sinschek
A Bloc CT
z.t
34
Michael Boros
Elkov - Kasper
z.t
35
Callum Macleod
A Bloc CT
z.t
36
Elias Maris
Leopard Pro Cycling
z.t
37
Philipp Handl
Union Raiffeisen Radteam Tirol
op 5'02"
38
Sebastian Putz
Union Raiffeisen Radteam Tirol
op 5'29"
39
Philipp Hofbauer
Wsa KTM Graz P/B Leomo
z.t
40
Iustin-Ioan Vaidian
Mentorise Elite Team Cfx
op 5'55"
41
Jonas Hosp
Union Raiffeisen Radteam Tirol
op 5'57"
42
Marek Canecky
z.t
43
Paul Rudys
Maloja Pushbikers
op 6'07"
44
Patrick Reißig
Maloja Pushbikers
z.t
45
Max Benz-kuch
Maloja Pushbikers
z.t
46
Dominik Neumann
Elkov - Kasper
z.t
47
Moran Vermeulen
Team Felbermayr Simplon Wels
op 6'20"
48
Rhune Clynen
op 6'28"
49
Eirik Lunder
Team Coop
op 6'52"
50
Timon Loderer
Hrinkow Advarics
z.t
51
Daan Soete
Deschacht - Hens - Maes
z.t
52
Adrian Latocha
Rad-Net Rose Team
op 7'08"
53
Stanislav Béres
op 7'18"
54
Daniel Ganahl
Team Vorarlberg
z.t
55
Zsolt Istlstekker
op 7'35"
56
Rick Pluimers
Jumbo-Visma Development Team
op 7'42"
57
Luuk Herben
A Bloc CT
z.t
58
David Kasko
op 7'49"
59
Balázs Rozsa
op 8'43"
60
Pawel SzÓstka
Santic-Wibatech
z.t
61
Jan-Marc Temmen
Team Dauner | Akkon
z.t
62
Thomas Garber
z.t
63
Frederik Raßmann
Team Dauner | Akkon
z.t
64
Roman Duckert
Team Dauner | Akkon
z.t
65
Colin Heiderscheid
Leopard Pro Cycling
z.t
66
Adam Jordan
Ljubljana Gusto Santic
op 8'55"
67
Stefan Poll
op 10'06"
68
Florian Gamper
Team Felbermayr Simplon Wels
op 10'54"
69
Louis Bendixen
Team Coop
z.t
70
Ioan Dobrin
Mentorise Elite Team Cfx
z.t
71
Gergo Gonczy
op 11'32"
72
Meindert Weulink
A Bloc CT
op 11'45"
73
Stijn Appel
A Bloc CT
op 12'08"
74
Andrej Liska
z.t
75
Mike Schuch
A Bloc CT
z.t
76
Viktor Potocki
Ljubljana Gusto Santic
z.t
77
Louis Coqueret
Leopard Pro Cycling
z.t
78
Daniel Reiter
Union Raiffeisen Radteam Tirol
z.t
79
David Paumann
Tirol KTM Cycling Team
z.t
80
Tobias Buck-Gramcko
Rad-Net Rose Team
z.t
81
Daniel Turek
Team Felbermayr Simplon Wels
op 12'28"
82
Tim Torn Teutenberg
Leopard Pro Cycling
op 12'49"
83
Theo Reinhardt
Rad-Net Rose Team
z.t
84
Daniel Lehner
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
85
Anton Ferdinande
Deschacht - Hens - Maes
op 14'34"
86
Felix James Meo
Maloja Pushbikers
op 15'54"
87
Filippo Fortin
Maloja Pushbikers
z.t
88
Jakob Reiter
Union Raiffeisen Radteam Tirol
op 16'48"
89
Alexander Gratzer
Wsa KTM Graz P/B Leomo
z.t
90
Tore Andre Aase Vabø
Team Coop
z.t
91
Samuel Oros
op 17'14"
92
Fabian Costa
Union Raiffeisen Radteam Tirol
op 17'30"
93
Olav Hjemsaeter
Team Coop
op 18'33"
94
Dominik Amann
Team Vorarlberg
op 18'34"
95
Håkon Lunder Aalrust
Team Coop
z.t
96
Norbert Banaszek
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
97
Alan Banaszek
Hre Mazowsze Serce Polski
op 19'32"
98
Adrian Banaszek
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
99
Fabian Schormaier
Santic-Wibatech
op 20'37"
100
Leon Rohde
Rad-Net Rose Team
z.t
101
Victor Van De Putte
op 21'40"
102
David Pölzer
op 22'35"
Len Dejonghe
Deschacht - Hens - Maes
DNF
Hans-Jörg Leopold
DNF
Matic Macek
Ljubljana Gusto Santic
DNF
Jonas Fabian Messerschmidt
Team Dauner | Akkon
DNF
Anže Skok
Ljubljana Gusto Santic
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst