En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Oberösterreich Rundfahrt
Ritinfo
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3
11/06
Eferding
Niederkappel
129.5 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Per Strand Hagenes
Jumbo-Visma Development Team
3u07'37"
2
Andreas Stokbro Nielsen
Team Coop
op 3"
3
Tim Torn Teutenberg
Leopard Pro Cycling
z.t
4
Adam Toupalik
Elkov - Kasper
z.t
5
Rick Pluimers
Jumbo-Visma Development Team
z.t
6
Jaka Primozic
Hrinkow Advarics
z.t
7
Jakub Kaczmarek
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
8
Elias Maris
Leopard Pro Cycling
z.t
9
Lander Loockx
Deschacht - Hens - Maes
z.t
10
Alexis Guerin
Team Vorarlberg
z.t
11
Daniel Eichinger
Hrinkow Advarics
z.t
12
Florian Gamper
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
13
Jonas Rapp
Hrinkow Advarics
z.t
14
Martin Messner
Wsa KTM Graz P/B Leomo
z.t
15
Johannes Staune-Mittet
Jumbo-Visma Development Team
z.t
16
Marek Canecky
z.t
17
Meindert Weulink
A Bloc CT
z.t
18
Moran Vermeulen
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
19
Lukas Meiler
Team Vorarlberg
z.t
20
Viktor Potocki
Ljubljana Gusto Santic
z.t
21
Jakub Toupalík
Elkov - Kasper
z.t
22
Daan Soete
Deschacht - Hens - Maes
z.t
23
Riccardo Zoidl
Team Vorarlberg
z.t
24
Archie Ryan
Jumbo-Visma Development Team
z.t
25
Michael Konczer
Hrinkow Advarics
z.t
26
Tijmen Graat
Jumbo-Visma Development Team
z.t
27
Marco Schrettl
Trinity Racing
z.t
28
Rainer Kepplinger
Hrinkow Advarics
z.t
29
Johannes Hodapp
Leopard Pro Cycling
z.t
30
Dylan Hopkins
Ljubljana Gusto Santic
z.t
31
Byron Munton
Team Dauner | Akkon
z.t
32
Jack Burke
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
33
Marcin Budzinski
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
34
Callum Macleod
A Bloc CT
z.t
35
Dominik Neumann
Elkov - Kasper
z.t
36
Michael Kukrle
Elkov - Kasper
z.t
37
Jan Barta
Elkov - Kasper
z.t
38
Alexander Evans
Maloja Pushbikers
z.t
39
Tomasz Budzinski
Hre Mazowsze Serce Polski
op 11"
40
Michael Boros
Elkov - Kasper
op 13"
41
Nils Sinschek
A Bloc CT
op 21"
42
Stijn Appel
A Bloc CT
op 52"
43
Darren van Bekkum
Jumbo-Visma Development Team
op 1'22"
44
Zsolt Istlstekker
z.t
45
Daniel Turek
Team Felbermayr Simplon Wels
op 5'33"
46
Maximilian Kabas
Wsa KTM Graz P/B Leomo
op 13'05"
47
Sebastian Putz
Union Raiffeisen Radteam Tirol
z.t
48
Jonas Hosp
Union Raiffeisen Radteam Tirol
op 13'51"
49
Louis Bendixen
Team Coop
z.t
50
Tobias Buck-Gramcko
Rad-Net Rose Team
z.t
51
Jonas Fabian Messerschmidt
Team Dauner | Akkon
z.t
52
Ioan Dobrin
Mentorise Elite Team Cfx
z.t
53
Fabian Costa
Union Raiffeisen Radteam Tirol
z.t
54
Tore Andre Aase Vabø
Team Coop
z.t
55
Louis Coqueret
Leopard Pro Cycling
z.t
56
Daniel Lehner
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
57
Timon Loderer
Hrinkow Advarics
z.t
58
Eirik Lunder
Team Coop
z.t
59
Roman Duckert
Team Dauner | Akkon
z.t
60
Pawel SzÓstka
Santic-Wibatech
z.t
61
Paul Rudys
Maloja Pushbikers
z.t
62
Patrick Reißig
Maloja Pushbikers
z.t
63
Håkon Lunder Aalrust
Team Coop
z.t
64
Filippo Fortin
Maloja Pushbikers
z.t
65
Victor Van De Putte
z.t
66
Max Benz-kuch
Maloja Pushbikers
z.t
67
Colin Chris Stüssi
Team Vorarlberg
op 13'56"
68
Piotr Pekala
Santic-Wibatech
op 14'36"
69
Norbert Banaszek
Hre Mazowsze Serce Polski
op 16'25"
70
Anže Skok
Ljubljana Gusto Santic
z.t
71
Iustin-Ioan Vaidian
Mentorise Elite Team Cfx
z.t
72
David Kasko
z.t
73
Luuk Herben
A Bloc CT
z.t
74
Rhune Clynen
z.t
75
David Pölzer
z.t
76
Mike Schuch
A Bloc CT
z.t
77
Hans-Jörg Leopold
z.t
78
Philipp Hofbauer
Wsa KTM Graz P/B Leomo
z.t
79
Adam Jordan
Ljubljana Gusto Santic
z.t
80
Jan-Marc Temmen
Team Dauner | Akkon
z.t
81
Adrian Banaszek
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
82
Matic Macek
Ljubljana Gusto Santic
z.t
83
Alan Banaszek
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
84
Andrej Liska
z.t
85
Frederik Raßmann
Team Dauner | Akkon
z.t
86
Felix James Meo
Maloja Pushbikers
z.t
87
David Paumann
Tirol KTM Cycling Team
z.t
88
Olav Hjemsaeter
Team Coop
z.t
89
Balázs Rozsa
z.t
90
Adrian Latocha
Rad-Net Rose Team
z.t
91
Gergo Gonczy
z.t
92
Fabian Schormaier
Santic-Wibatech
z.t
93
Alexander Gratzer
Wsa KTM Graz P/B Leomo
z.t
94
Daniel Ganahl
Team Vorarlberg
z.t
95
Samuel Oros
z.t
96
Stefan Poll
z.t
97
Stanislav Béres
z.t
98
Dominik Amann
Team Vorarlberg
z.t
99
Anton Ferdinande
Deschacht - Hens - Maes
z.t
100
Thomas Garber
z.t
101
Theo Reinhardt
Rad-Net Rose Team
z.t
102
Daniel Reiter
Union Raiffeisen Radteam Tirol
z.t
103
Philipp Handl
Union Raiffeisen Radteam Tirol
z.t
104
Jakob Reiter
Union Raiffeisen Radteam Tirol
z.t
105
Leon Rohde
Rad-Net Rose Team
z.t
106
Colin Heiderscheid
Leopard Pro Cycling
z.t
107
Len Dejonghe
Deschacht - Hens - Maes
z.t
108
Mattew-Denis Piciu
Mentorise Elite Team Cfx
op 0"
109
Tim Wafler
Tirol KTM Cycling Team
z.t
110
Stefan Brandlmeier
Santic-Wibatech
z.t
111
Jonas Sonnleitner
Santic-Wibatech
z.t
112
Peter Ochsenhofer
z.t
113
Paul Hopfgartner
z.t
Matej Blasko
DNF
Matthias Erlacher
DNF
Martin Geretschnig
DNF
Patrick Grasl
DNF
Nicolas Heinrich
Rad-Net Rose Team
DNF
Kevin Inkelaar
Leopard Pro Cycling
DNF
Leo Kerschbaumer
Wsa KTM Graz P/B Leomo
DNF
Gergely Kiss
DNF
Tim-Oliver Kolschefsky
Team Dauner | Akkon
DNF
Stefan Kovar
Tirol KTM Cycling Team
DNF
Moritz Malcharek
Rad-Net Rose Team
DNF
Stefan Marbler
Wsa KTM Graz P/B Leomo
DNF
Bendegúz Mátyás Nagy
DNF
Teo Pecnik
Ljubljana Gusto Santic
DNF
Michael Peter
Santic-Wibatech
DNF
Daniel Federspiel
Team Felbermayr Simplon Wels
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst