En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Oberösterreich Rundfahrt
Ritinfo
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3
09/06
Linz
Linz
0.6 km
Uitslag
Stand
1
Daan Soete
Deschacht - Hens - Maes
1'04"
2
Lander Loockx
Deschacht - Hens - Maes
op 1"
3
Rick Pluimers
Jumbo-Visma Development Team
z.t
4
Victor Van De Putte
op 3"
5
Filippo Fortin
Maloja Pushbikers
op 4"
6
Colin Heiderscheid
Leopard Pro Cycling
op 5"
7
Stefan Kovar
Tirol KTM Cycling Team
z.t
8
Louis Bendixen
Team Coop
z.t
9
Lukas Meiler
Team Vorarlberg
z.t
10
Per Strand Hagenes
Jumbo-Visma Development Team
z.t
11
Daniel Federspiel
Team Felbermayr Simplon Wels
op 6"
12
Alexander Gratzer
Wsa KTM Graz P/B Leomo
z.t
13
Frederik Raßmann
Team Dauner | Akkon
z.t
14
Norbert Banaszek
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
15
Andreas Stokbro Nielsen
Team Coop
op 7"
16
Daniel Lehner
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
17
Viktor Potocki
Ljubljana Gusto Santic
z.t
18
Len Dejonghe
Deschacht - Hens - Maes
z.t
19
Callum Macleod
A Bloc CT
z.t
20
Anton Ferdinande
Deschacht - Hens - Maes
z.t
21
Jakub Toupalík
Elkov - Kasper
z.t
22
Tobias Buck-Gramcko
Rad-Net Rose Team
z.t
23
Tomasz Budzinski
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
24
Dominik Amann
Team Vorarlberg
op 8"
25
Adrian Banaszek
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
26
Eirik Lunder
Team Coop
z.t
27
Adam Toupalik
Elkov - Kasper
z.t
28
Florian Gamper
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
29
Johannes Staune-Mittet
Jumbo-Visma Development Team
z.t
30
Alan Banaszek
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
31
Marco Schrettl
Trinity Racing
z.t
32
Fabian Schormaier
Santic-Wibatech
op 9"
33
Darren van Bekkum
Jumbo-Visma Development Team
z.t
34
Dominik Neumann
Elkov - Kasper
z.t
35
David Pölzer
z.t
36
Mike Schuch
A Bloc CT
z.t
37
Archie Ryan
Jumbo-Visma Development Team
z.t
38
Olav Hjemsaeter
Team Coop
z.t
39
Michael Boros
Elkov - Kasper
op 10"
40
Marcin Budzinski
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
41
Moritz Hörandtner
Tirol KTM Cycling Team
z.t
42
Sebastian Putz
Union Raiffeisen Radteam Tirol
z.t
43
Pawel SzÓstka
Santic-Wibatech
z.t
44
Jonas Rapp
Hrinkow Advarics
z.t
45
Leo Kerschbaumer
Wsa KTM Graz P/B Leomo
z.t
46
Daniel Eichinger
Hrinkow Advarics
z.t
47
Tim Torn Teutenberg
Leopard Pro Cycling
z.t
48
Tijmen Graat
Jumbo-Visma Development Team
z.t
49
Felix James Meo
Maloja Pushbikers
z.t
50
Anže Skok
Ljubljana Gusto Santic
z.t
51
Stanislav Béres
z.t
52
Elias Maris
Leopard Pro Cycling
z.t
53
Patrick Reißig
Maloja Pushbikers
z.t
54
Marek Canecky
op 11"
55
Johannes Hodapp
Leopard Pro Cycling
z.t
56
Jakub Kaczmarek
Hre Mazowsze Serce Polski
z.t
57
Moran Vermeulen
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
58
David Kasko
z.t
59
Stefan Marbler
Wsa KTM Graz P/B Leomo
z.t
60
Meindert Weulink
A Bloc CT
z.t
61
Mattew-Denis Piciu
Mentorise Elite Team Cfx
z.t
62
Jan-Marc Temmen
Team Dauner | Akkon
op 12"
63
Michael Kukrle
Elkov - Kasper
z.t
64
Jonas Fabian Messerschmidt
Team Dauner | Akkon
z.t
65
Alexis Guerin
Team Vorarlberg
z.t
66
Luuk Herben
A Bloc CT
z.t
67
Daniel Reiter
Union Raiffeisen Radteam Tirol
z.t
68
Tim Wafler
Tirol KTM Cycling Team
z.t
69
Stijn Appel
A Bloc CT
z.t
70
Daniel Ganahl
Team Vorarlberg
z.t
71
Jonas Hosp
Union Raiffeisen Radteam Tirol
z.t
72
Tore Andre Aase Vabø
Team Coop
z.t
73
Andrej Liska
op 13"
74
Jaka Primozic
Hrinkow Advarics
z.t
75
Tim-Oliver Kolschefsky
Team Dauner | Akkon
z.t
76
Rhune Clynen
z.t
77
Colin Chris Stüssi
Team Vorarlberg
z.t
78
Paul Rudys
Maloja Pushbikers
z.t
79
David Paumann
Tirol KTM Cycling Team
z.t
80
Michael Konczer
Hrinkow Advarics
z.t
81
Dylan Hopkins
Ljubljana Gusto Santic
op 14"
82
Timon Loderer
Hrinkow Advarics
z.t
83
Louis Coqueret
Leopard Pro Cycling
z.t
84
Nils Sinschek
A Bloc CT
z.t
85
Ioan Dobrin
Mentorise Elite Team Cfx
z.t
86
Matej Blasko
z.t
87
Teo Pecnik
Ljubljana Gusto Santic
z.t
88
Michael Peter
Santic-Wibatech
z.t
89
Jack Burke
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
90
Philipp Hofbauer
Wsa KTM Graz P/B Leomo
op 15"
91
Jonas Sonnleitner
Santic-Wibatech
z.t
92
Fabian Costa
Union Raiffeisen Radteam Tirol
z.t
93
Patrick Grasl
z.t
94
Iustin-Ioan Vaidian
Mentorise Elite Team Cfx
z.t
95
Martin Messner
Wsa KTM Graz P/B Leomo
op 16"
96
Stefan Brandlmeier
Santic-Wibatech
z.t
97
Jan Barta
Elkov - Kasper
z.t
98
Paul Hopfgartner
z.t
99
Riccardo Zoidl
Team Vorarlberg
z.t
100
Rainer Kepplinger
Hrinkow Advarics
op 17"
101
Roman Duckert
Team Dauner | Akkon
z.t
102
Nicolas Heinrich
Rad-Net Rose Team
z.t
103
Håkon Lunder Aalrust
Team Coop
z.t
104
Stefan Poll
z.t
105
Daniel Turek
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
106
Maximilian Kabas
Wsa KTM Graz P/B Leomo
z.t
107
Byron Munton
Team Dauner | Akkon
op 18"
108
Olivér Móré-Gosselin
z.t
109
Bendegúz Mátyás Nagy
z.t
110
Leon Rohde
Rad-Net Rose Team
z.t
111
Piotr Pekala
Santic-Wibatech
z.t
112
Balázs Rozsa
z.t
113
Kevin Inkelaar
Leopard Pro Cycling
z.t
114
Zsolt Istlstekker
z.t
115
Hans-Jörg Leopold
op 19"
116
Matic Macek
Ljubljana Gusto Santic
z.t
117
Jakob Reiter
Union Raiffeisen Radteam Tirol
z.t
118
Samuel Oros
z.t
119
Max Benz-kuch
Maloja Pushbikers
z.t
120
Thomas Garber
op 20"
121
Gergo Gonczy
z.t
122
Adam Jordan
Ljubljana Gusto Santic
z.t
123
Bogdan-Adrian Coman
Mentorise Elite Team Cfx
op 21"
124
Adrian Latocha
Rad-Net Rose Team
op 22"
125
Leonard Barbu
Mentorise Elite Team Cfx
z.t
126
Alexander Evans
Maloja Pushbikers
z.t
127
Philipp Lang
z.t
128
Matthias Erlacher
op 23"
129
Peter Ochsenhofer
op 25"
130
Gergely Kiss
z.t
131
Philipp Handl
Union Raiffeisen Radteam Tirol
op 26"
132
Moritz Malcharek
Rad-Net Rose Team
op 30"
133
Theo Reinhardt
Rad-Net Rose Team
op 31"
134
Martin Geretschnig
z.t
135
Krisztián Bodnár
op 32"
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst