En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Oberösterreichrundfahrt
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
16/06
Traun
Ternberg
147.2 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Anders Skaarseth
Uno - X Norwegian Development Team
3u39'25"
2
Andi Bajc
Team Felbermayr - Simplon Wels
z.t
3
Jacopo Mosca
d'Amico - UM Tools
z.t
4
Jaka Primozic
z.t
5
Johannes Schinnagel
Maloja Pushbikers
z.t
6
Gijs Leemreize
z.t
7
Adriaan Janssen
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
8
Moran Vermeulen
z.t
9
Folkert Oostra
Monkey Town-à Bloc CT
op 1'19"
10
Jannik Steimle
Team Vorarlberg Santic
op 1'21"
11
Marcel Franz
Heizomat Rad-Net
z.t
12
Bart Artz
Orange Babies Cycling Team
z.t
13
Markus Hoelgaard
Uno - X Norwegian Development Team
z.t
14
Jelle Johannink
z.t
15
Pascal Treubel
Heizomat Rad-Net
z.t
16
Victor Broex
z.t
17
Matthias Krizek
Team Felbermayr - Simplon Wels
z.t
18
Stephan Rabitsch
Team Felbermayr - Simplon Wels
z.t
19
Sindre Kulset
Uno - X Norwegian Development Team
z.t
20
Dominik Hrinkow
Team Hrinkow Advarics Cycleang
z.t
21
Meindert Weulink
z.t
22
Nicola Gaffurini
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
23
Daan Hoeks
z.t
24
Nik Cemazar
z.t
25
Matic Veber
z.t
26
Petr Hampl
z.t
27
Jose Manuel Diaz Gallego
Team Vorarlberg Santic
z.t
28
Alex Molenaar
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
29
Yentl Ruijmgaard
z.t
30
Jodok Salzmann
Maloja Pushbikers
z.t
31
Raphael Hammerschmid
Sport.Land. Niederösterreich Selle SMP - St. Rich
z.t
32
Matej Drinovec
z.t
33
Kyle Agterberg
z.t
34
Luka Pajek
Sport.Land. Niederösterreich Selle SMP - St. Rich
z.t
35
Benjamin Hill
Ljubljana Gusto Santic
z.t
36
Jonas Rapp
Team Hrinkow Advarics Cycleang
z.t
37
Luka Lakota
z.t
38
Colin Chris Stüssi
Team Vorarlberg Santic
op 1'28"
39
Yuan Tang Peng
Ljubljana Gusto Santic
z.t
40
Stefan Poll
z.t
41
Lukas Schlemmer
Maloja Pushbikers
z.t
42
Jeen de Jong
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
43
Daniel Reiter
z.t
44
Dominic BÖke
z.t
45
Martin Messner
z.t
46
Uros Repse
z.t
47
Michal Rotter
z.t
48
Viktor Potocki
Ljubljana Gusto Santic
z.t
49
Torstein Traeen
Uno - X Norwegian Development Team
z.t
50
Andreas Graf
Team Hrinkow Advarics Cycleang
z.t
51
Daniel Eichinger
Team Hrinkow Advarics Cycleang
z.t
52
Maximilian Kuen
Team Vorarlberg Santic
z.t
53
Antonio Santoro
Monkey Town-à Bloc CT
z.t
54
Maik van der Heijden
Orange Babies Cycling Team
z.t
55
Michal Procházka
z.t
56
Gerd Fidler
z.t
57
Daniel Geismayr
Team Vorarlberg Santic
z.t
58
Manuel Bosch
op 1'55"
59
Matic Groselj
Ljubljana Gusto Santic
z.t
60
Sam Gademan
op 2'22"
61
Benjamin Herden
z.t
62
Michael Sprenger
op 2'25"
63
Thomas Umhaller
Sport.Land. Niederösterreich Selle SMP - St. Rich
z.t
64
Daniel Lehner
Team Felbermayr - Simplon Wels
op 2'27"
65
Kristian Kulset
Uno - X Norwegian Development Team
z.t
66
Franco Gabriel Orocito
d'Amico - UM Tools
op 2'32"
67
Ivan Martinelli
d'Amico - UM Tools
z.t
68
Federico Burchio
d'Amico - UM Tools
op 2'36"
69
Julian Gruber
Sport.Land. Niederösterreich Selle SMP - St. Rich
op 3'15"
70
Stefan Kolb
Maloja Pushbikers
op 3'25"
71
Stefan Thanner
z.t
72
Matthias Mangertseder
Team Felbermayr - Simplon Wels
z.t
73
Markus Freiberger
Team Hrinkow Advarics Cycleang
z.t
74
Davide Orrico
Team Vorarlberg Santic
op 3'51"
75
Takeaki Amezawa
Ljubljana Gusto Santic
op 7'43"
76
Vojtech KmÍnek
op 10'30"
77
Kvasina Filip
z.t
78
Jochem Kerckhaert
z.t
79
Stan Godrie
Roompot - Charles
z.t
80
Robbie Gevers
z.t
81
Marton Solymosi
z.t
82
Jan Koller
z.t
83
Fabian Stockmeyer
z.t
84
Felix Ritzinger
Maloja Pushbikers
z.t
85
Christoph Kaspera
z.t
86
Roman Kustadinchev
d'Amico - UM Tools
z.t
87
Michael Gaubitzer
z.t
88
Joren Bloem
z.t
89
Csaba Palyi
z.t
90
Gergely Kiss
z.t
91
Luka Cotar
op 18'44"
Cory Greenberg
DNF
Jelle Nieuwpoort
DNF
Rok Korosec
Ljubljana Gusto Santic
DNS
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst