En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Coppa Agostoni
Uitslag
1
Alexey Lutsenko
Astana - Premier Tech
4u19'44"
2
Matteo Trentin
UAE Team Emirates
z.t
3
Alessandro Covi
UAE Team Emirates
op 12"
4
Simone Velasco
Gazprom - Rusvelo
z.t
5
Vincenzo Albanese
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
6
Kristian Sbaragli
Alpecin - Fenix
z.t
7
Lorenzo Rota
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
8
Ben Tulett
Alpecin - Fenix
z.t
9
Alejandro Valverde Belmonte
Movistar Team
z.t
10
Mattia Bais
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
11
Andrea Garosio
Bardiani CSF Faizane'
z.t
12
Odd Christian Eiking
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
13
Simone Ravanelli
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
14
Ben Hermans
Israel Start-Up Nation
z.t
15
Remy Rochas
Cofidis
z.t
16
Lorenzo Fortunato
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
17
Guillaume Martin
Cofidis
z.t
18
Xandro Meurisse
Alpecin - Fenix
op 21"
19
Rein Taaramae
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
20
Louis Vervaeke
Alpecin - Fenix
op 31"
21
Stefano Oldani
Lotto Soudal
op 4'15"
22
Christian Scaroni
Gazprom - Rusvelo
z.t
23
Mark Christian
EOLO - Kometa Cycling Team
op 6'51"
24
Davide Gabburo
Bardiani CSF Faizane'
z.t
25
Samuele Battistella
Astana - Premier Tech
z.t
26
Raul Colombo
Work Service - Marchiol - Dinatek
z.t
27
Francesco Gavazzi
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
28
Davide Orrico
Vini Zabù
z.t
29
Einer Rubio Reyes
Movistar Team
z.t
30
Davide Botta
op 6'53"
31
Ruben Fernandez Andujar
Cofidis
z.t
32
Marc Soler
Movistar Team
op 9'44"
33
Reto Hollenstein
Israel Start-Up Nation
z.t
34
Vegard Stake Laengen
UAE Team Emirates
z.t
35
Jhonatan Restrepo
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
36
Dario Cataldo
Movistar Team
z.t
37
Marco Tizza
Amore E Vita
z.t
38
Simon Geschke
Cofidis
op 11'03"
39
Filippo Conca
Lotto Soudal
z.t
40
Pavel Kochetkov
Gazprom - Rusvelo
z.t
41
Petr Vakoc
Alpecin - Fenix
z.t
42
Artem Nych
Gazprom - Rusvelo
z.t
43
Davide Bais
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
44
Thomas Champion
Cofidis
z.t
45
Rodrigo Contreras Pinzon
Astana - Premier Tech
z.t
46
Francesco Carollo
Mg.K Vis Vpm
z.t
47
Alberto Dainese
Team DSM
z.t
48
Edoardo Zardini
Vini Zabù
z.t
Davide Appollonio
Amore E Vita
DNF
Jan Bakelants
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
DNF
Leonardo Basso
Ineos Grenadiers
DNF
Jeremy Bellicaud
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
DNF
Mattia Benedetti
Amore E Vita
DNF
Simone Bevilacqua
Vini Zabù
DNF
Maksym Bilyi
D'Amico Um Tools
DNF
Manuele Boaro
Astana - Premier Tech
DNF
Giovanni Bortoluzzi
Work Service - Marchiol - Dinatek
DNF
Federico Burchio
Work Service - Marchiol - Dinatek
DNF
Sven Erik Bystrøm
UAE Team Emirates
DNF
Giovanni Carboni
Bardiani CSF Faizane'
DNF
Hector Carretero
Movistar Team
DNF
Jefferson Alexander Cepeda
Androni Giocatolli - Sidermec
DNF
Luca Chirico
Androni Giocatolli - Sidermec
DNF
Valerio Conti
UAE Team Emirates
DNF
Jacopo Cortese
Mg.K Vis Vpm
DNF
Stefano Di Benedetto
Work Service - Marchiol - Dinatek
DNF
Fabio Di Guglielmo
Mg.K Vis Vpm
DNF
Filippo Dignani
Work Service - Marchiol - Dinatek
DNF
Paul Double
Mg.K Vis Vpm
DNF
Fabio Felline
Astana - Premier Tech
DNF
Gregorio Ferri
Vini Zabù
DNF
Erik Fetter
EOLO - Kometa Cycling Team
DNF
Filippo Fiorelli
Bardiani CSF Faizane'
DNF
Marco Frapporti
Vini Zabù
DNF
Christopher Froome
Israel Start-Up Nation
DNF
Andrea Ghislanzoni
Mg.K Vis Vpm
DNF
Omer Goldstein
Israel Start-Up Nation
DNF
Abner Gonzalez Rivera
Movistar Team
DNF
Mason Hollyman
Israel Cycling Academy
DNF
Besnik Islami
D'Amico Um Tools
DNF
Jimmy Janssens
Alpecin - Fenix
DNF
Victor Lafay
Cofidis
DNF
Riccardo Minali
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
DNF
Alessandro Monaco
Bardiani CSF Faizane'
DNF
Gianni Moscon
Ineos Grenadiers
DNF
Daniel Munoz Giraldo
Androni Giocatolli - Sidermec
DNF
Denis Nekrasov
Gazprom - Rusvelo
DNF
Christian Danilo Pase
Work Service - Marchiol - Dinatek
DNF
Daniel Pearson
Vini Zabù
DNF
Simone Petilli
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
DNF
Andrea Piccolo
DNF
Jan Polanc
UAE Team Emirates
DNF
Lorenzo Quartucci
Zalf Euromobil Fior
DNF
Edward Ravasi
EOLO - Kometa Cycling Team
DNF
Aliaksandr Riabushenko
UAE Team Emirates
DNF
Luca Roberti
D'Amico Um Tools
DNF
Ivan Rovny
Gazprom - Rusvelo
DNF
Niccolo' Salvietti
Mg.K Vis Vpm
DNF
Daniel Savini
Bardiani CSF Faizane'
DNF
Eduardo Sepulveda
Androni Giocatolli - Sidermec
DNF
Daniel Smarzaro
D'Amico Um Tools
DNF
Matteo Sobrero
Astana - Premier Tech
DNF
Dmitrii Strakhov
Gazprom - Rusvelo
DNF
Ricardo Tosin
Vini Zabù
DNF
Paolo Toto
Amore E Vita
DNF
Attilio Viviani
Cofidis
DNF
Francesco Zandri
Work Service - Marchiol - Dinatek
DNF
Juri Zanotti
KTM Protek Elettrosystem
DNF
Vladislav Zubar
Amore E Vita
DNF
Floris De Tier
Alpecin - Fenix
DNF
Francesco Di Felice
Mg.K Vis Vpm
DNF
Davide Villella
Movistar Team
DNS
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1986
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst