En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Coppa Agostoni - Giro delle Brianze
Uitslag
1
Filippo Pozzato
Lampre - Merida
4u58'15"
2
Simone Ponzi
Astana Pro Team
z.t
3
Marco Zamparella
Utensilnord Ora24.eu
z.t
4
Davide Rebellin
CCC Polsat Polkowice
z.t
5
Ivan Rovny
Ceramica Flaminia - Fondriest
z.t
6
Angelo Pagani
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
7
Davide Mucelli
Ceramica Flaminia - Fondriest
z.t
8
Franco Pellizotti
Androni Giocattoli
z.t
9
Alexander Kolobnev
Katusha
z.t
10
Bjorn Thurau
Team Europcar
z.t
11
Riccardo Chiarini
Androni Giocattoli
z.t
12
Jacques Janse van Rensburg
MTN - Qhubeka
z.t
13
Francesco Manuel Bongiorno
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
14
Fabio Taborre
Vini Fantini
z.t
15
Julian David Arredondo
Team Nippo - De Rosa
z.t
16
Sergey Firsanov
Rusvelo
z.t
17
Mauro Finetto
Vini Fantini
z.t
18
Jan Hirt
Leopard - Trek Continental Team
z.t
19
Patrik Sinkewitz
Meridiana Kamen Team
z.t
20
Rémi Pauriol
Sojasun
z.t
21
Patrick Facchini
Androni Giocattoli
z.t
22
Edoardo Zardini
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
23
Fabio Aru
Astana Pro Team
op 19"
24
Francesco Failli
Vini Fantini
z.t
25
Kristijan Durasek
Lampre - Merida
op 26"
26
Elia Favilli
Lampre - Merida
op 1'00"
27
Leonardo Fabio Duque
Colombia
op 3'30"
28
Alessandro Proni
Vini Fantini
z.t
29
Robbie Squire
Ceramica Flaminia - Fondriest
z.t
30
Ilnur Zakarin
Rusvelo
z.t
31
Gianfranco Zilioli
Androni Giocattoli
z.t
32
Damiano Cunego
Lampre - Merida
z.t
33
Emanuel Kiserlovski
Meridiana Kamen Team
z.t
34
Andrea Masciarelli
Utensilnord Ora24.eu
z.t
35
Enrico Battaglin
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
36
Francesco Gavazzi
Astana Pro Team
z.t
37
Adriano Malori
Lampre - Merida
z.t
38
Tim Mertens
Topsport Vlaanderen - Baloise
op 3'32"
39
Alexander Vdovin
Lokosphinx
op 5'59"
40
Sergei Shilov
Lokosphinx
z.t
41
Mikhail Antonov
Katusha
z.t
42
Aleksey Rybalkin
Lokosphinx
z.t
43
Marek Rutkiewicz
CCC Polsat Polkowice
z.t
44
Jan Polanc
Radenska
z.t
45
Alessio Camilli
Team Nippo - De Rosa
z.t
46
Leonardo Pinizzotto
Team Nippo - De Rosa
z.t
47
Dalivier Ospina Navarro
Colombia
z.t
48
Laurens De Vreese
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
49
Arthur Vanoverberghe
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
50
Brice Feillu
Sojasun
z.t
51
Hideto Nakane
Team Nippo - De Rosa
z.t
52
Stefano Pirazzi
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
53
Pavel Brutt
Katusha
z.t
54
Petr Ignatenko
Katusha
z.t
55
Louis Meintjes
MTN - Qhubeka
z.t
56
Fabien Schmidt
Sojasun
z.t
57
Julien El Fares
Sojasun
z.t
58
Arman Kamyshev
Astana Pro Team
z.t
59
Natnael Berhane
Team Europcar
z.t
60
Ferekalsi Debesay Abrha
MTN - Qhubeka
z.t
61
Matteo Rabottini
Vini Fantini
z.t
62
Luca Mazzanti
Vini Fantini
z.t
63
Duber Armando Quintero Artunduaga
Colombia
z.t
64
Alexander Foliforov
Rusvelo
z.t
65
Evgeny Shalunov
Lokosphinx
z.t
66
Frederico Rocchetti
Utensilnord Ora24.eu
z.t
67
Enrico Barbin
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
68
Antonio Santoro
Ceramica Flaminia - Fondriest
z.t
69
Eduard Vorganov
Katusha
z.t
70
Enrico Gasparotto
Astana Pro Team
z.t
71
Andrea Zordan
Androni Giocattoli
op 7'18"
72
Matteo Fedi
Ceramica Flaminia - Fondriest
op 7'53"
73
Etienne Tortelier
Sojasun
op 12'58"
74
Juan Pablo Valencia
Colombia
z.t
75
Cyril Gautier
Team Europcar
z.t
76
Pieter Jacobs
Topsport Vlaanderen - Baloise
z.t
77
Nicola Dal Santo
Ceramica Flaminia - Fondriest
z.t
78
Jérémie Galland
Sojasun
z.t
79
Arkimedes Arguelyes Rodriges
Lokosphinx
z.t
80
Matteo Di Serafino
Androni Giocattoli
z.t
81
Pierpaolo De Negri
Vini Fantini
z.t
82
Fortunato Baliani
Team Nippo - De Rosa
z.t
83
Sergey Vdovin
Lokosphinx
z.t
84
Andrea Fedi
Ceramica Flaminia - Fondriest
z.t
85
Alfredo Balloni
Ceramica Flaminia - Fondriest
z.t
86
Andrea Manfredi
Ceramica Flaminia - Fondriest
z.t
87
Viktor Manakov
Rusvelo
op 16'07"
88
Alexander Serov
Rusvelo
z.t
89
Sergei Chernetski
Katusha
z.t
90
Simone Masciarelli
Utensilnord Ora24.eu
z.t
91
Yonathan Monsalve
Vini Fantini
z.t
92
Kevin Reza
Team Europcar
z.t
93
Pierre Rolland
Team Europcar
z.t
94
Adrian Honkisz
CCC Polsat Polkowice
z.t
95
Tsgabu Gebremaryam Grmay
MTN - Qhubeka
z.t
96
Lukasz Owsian
CCC Polsat Polkowice
z.t
97
Josef Cerny
CCC Polsat Polkowice
z.t
98
Sonny Colbrelli
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
99
Dion Smith
Champion System Pro Cycling Team
z.t
100
Youcef Reguigui
MTN - Qhubeka
z.t
101
Alberto Cecchin
Team Nippo - De Rosa
z.t
102
David Lelay
Sojasun
z.t
103
Songezo Jim
MTN - Qhubeka
z.t
104
Volodymyr Starchyk
Amore & Vita
z.t
105
Eugenio Alafaci
Leopard - Trek Continental Team
z.t
106
Alex Kirsch
Leopard - Trek Continental Team
z.t
107
Sacha Modolo
Bardiani Valvole - CSF Inox
z.t
108
Tom Thill
Leopard - Trek Continental Team
z.t
109
Pit Schlechter
Leopard - Trek Continental Team
z.t
110
Marco Frapporti
Androni Giocattoli
z.t
111
Emanuele Sella
Androni Giocattoli
z.t
112
Kohei Uchima
Team Nippo - De Rosa
z.t
113
Chan Jae Jang
Champion System Pro Cycling Team
op 16'22"
114
Wilson Alexander Marentes Torres
Colombia
z.t
115
Meran Russan
MTN - Qhubeka
z.t
116
Bradley Potgieter
MTN - Qhubeka
z.t
117
Antonio Testa
Meridiana Kamen Team
z.t
118
Alexander Mironov
Rusvelo
z.t
119
Alexey Lutsenko
Astana Pro Team
z.t
120
Mikhail Ignatyev
Katusha
z.t
121
Kevin Seeldraeyers
Astana Pro Team
z.t
122
Timofey Kritskiy
Katusha
z.t
123
Mateusz Taciak
CCC Polsat Polkowice
z.t
124
Sander Helven
Topsport Vlaanderen - Baloise
op 19'43"
125
Maxwell Stuart Durtschi
Leopard - Trek Continental Team
z.t
126
Christophe Kern
Team Europcar
z.t
127
Giovanni Bernaudeau
Team Europcar
z.t
128
Daniel Klemme
Leopard - Trek Continental Team
z.t
Mikhail Akimov
Rusvelo
DNF
Eugenio Bani
Amore & Vita
DNF
Gabriele Bosisio
Utensilnord Ora24.eu
DNF
Matthew Brammeier
Champion System Pro Cycling Team
DNF
Simone Campagnaro
Team Nippo - De Rosa
DNF
Massimo Demarin
Meridiana Kamen Team
DNF
Antonio Di Battista
Amore & Vita
DNF
Gregor Gazvoda
Champion System Pro Cycling Team
DNF
Luka Grubic
Meridiana Kamen Team
DNF
Daniel Holloway
Amore & Vita
DNF
Niv Libner
Amore & Vita
DNF
Viesturs Luksevics
Amore & Vita
DNF
Davide Malacarne
Team Europcar
DNF
Bartlomiej Matysiak
CCC Polsat Polkowice
DNF
Alessandro Mazzi
Utensilnord Ora24.eu
DNF
Anton Mikailov
Amore & Vita
DNF
Stijn Neirynck
Topsport Vlaanderen - Baloise
DNF
Mateusz Nowak
CCC Polsat Polkowice
DNF
Mart Ojavee
Champion System Pro Cycling Team
DNF
Muhamad Adiq Husainie Othman
Champion System Pro Cycling Team
DNF
Pavel Ptashkin
Lokosphinx
DNF
Carlos Julian Quintero Norena
Colombia
DNF
Jeffry Johan Romero Corredor
Colombia
DNF
Enrico Rossi
Meridiana Kamen Team
DNF
Yannick Talabardon
Sojasun
DNF
Gennadiy Tatarinov
Rusvelo
DNF
Davide Viganò
Lampre - Merida
DNF
Luca Wackermann
Lampre - Merida
DNF
Zico Waeytens
Topsport Vlaanderen - Baloise
DNF
Kin San Wu
Champion System Pro Cycling Team
DNF
Marco Zanotti
Utensilnord Ora24.eu
DNF
Endi irol
Meridiana Kamen Team
DNF
Alberto Di Lorenzo
Meridiana Kamen Team
DNF
Preben Van Hecke
Topsport Vlaanderen - Baloise
DNF
Matthias Friedemann
Champion System Pro Cycling Team
DNS
Dmitrii Sokolov
Lokosphinx
DNS
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1986
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst