En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
100^ Tre Valli Varesine
Uitslag
1
Alessandro De Marchi
Israel Start-Up Nation
4u47'04"
2
Davide Formolo
UAE Team Emirates
z.t
3
Tadej Pogacar
UAE Team Emirates
op 38"
4
Benoit Cosnefroy
Ag2r Citroën Team
z.t
5
Andreas Kron
Lotto Soudal
z.t
6
Sergio Andres Higuita
EF Education - Nippo
z.t
7
Lorenzo Rota
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
z.t
8
David Gaudu
Groupama - FDJ
z.t
9
Alessandro Covi
UAE Team Emirates
z.t
10
Aurelien Paret-Peintre
Ag2r Citroën Team
z.t
11
Nelson Oliveira
Movistar Team
z.t
12
Guillaume Martin
Cofidis
z.t
13
Marc Hirschi
UAE Team Emirates
op 42"
14
Alexey Lutsenko
Astana - Premier Tech
op 49"
15
Clement Berthet
Ag2r Citroën Team
z.t
16
Jhonatan Restrepo
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
17
Vincenzo Nibali
Trek - Segafredo
z.t
18
Pierre-Roger Latour
TotalEnergies
z.t
19
Simone Ravanelli
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
20
Mattia Bais
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
21
Lorenzo Fortunato
EOLO - Kometa Cycling Team
op 1'30"
22
Vincenzo Albanese
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
23
Davide Villella
Movistar Team
z.t
24
Maxime Bouet
Team Arkéa - Samsic
op 1'44"
25
Sean Bennett
Team Qhubeka NextHash
op 2'19"
26
Kevin Colleoni
Team BikeExchange
z.t
27
Felix Grossschartner
Bora - HansGrohe
op 3'04"
28
Ruben Guerreiro
EF Education - Nippo
op 3'15"
29
Edoardo Zardini
Vini Zabù
op 4'27"
30
Ben Swift
Ineos Grenadiers
op 7'44"
31
Rigoberto Urán
EF Education - Nippo
z.t
32
Tim Wellens
Lotto Soudal
op 8'46"
33
Harm Vanhoucke
Lotto Soudal
z.t
34
Filippo Magli
Bardiani CSF Faizane'
z.t
35
Antonio Angulo Sampedro
Euskaltel - Euskadi
z.t
36
Luca Chirico
Androni Giocatolli - Sidermec
z.t
37
Reto Hollenstein
Israel Start-Up Nation
z.t
38
Remy Rochas
Cofidis
op 8'49"
39
Attila Valter
Groupama - FDJ
z.t
40
Andrea Vendrame
Ag2r Citroën Team
z.t
41
Tao Geoghegan Hart
Ineos Grenadiers
z.t
Julen Amezqueta Moreno
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Winner Andrew Anacona
Team Arkéa - Samsic
DNF
Davide Appollonio
Amore E Vita
DNF
Jokin Aranburu Arruti
Euskaltel - Euskadi
DNF
Alex Aranburu Deba
Astana - Premier Tech
DNF
Orluis Alberto Aular Sanabria
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Matteo Badilatti
Groupama - FDJ
DNF
Davide Bais
EOLO - Kometa Cycling Team
DNF
Jan Bakelants
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
DNF
William Barta
EF Education - Nippo
DNF
Enrico Battaglin
Bardiani CSF Faizane'
DNF
Cesare Benedetti
Bora - HansGrohe
DNF
Mattia Benedetti
Amore E Vita
DNF
Mikel Bizkarra Etxegibel
Euskaltel - Euskadi
DNF
Brent Bookwalter
Team BikeExchange
DNF
Joan Bou Company
Euskaltel - Euskadi
DNF
Gianluca Brambilla
Trek - Segafredo
DNF
Emanuel Buchmann
Bora - HansGrohe
DNF
Hector Carretero
Movistar Team
DNF
Hugh Carthy
EF Education - Nippo
DNF
Giacomo Cassara
Amore E Vita
DNF
Dario Cataldo
Movistar Team
DNF
Thomas Champion
Cofidis
DNF
Mikael Cherel
Ag2r Citroën Team
DNF
Mark Christian
EOLO - Kometa Cycling Team
DNF
Filippo Conca
Lotto Soudal
DNF
Valerio Conti
UAE Team Emirates
DNF
Rodrigo Contreras Pinzon
Astana - Premier Tech
DNF
Stijn Daemen
A Bloc CT
DNF
Théo Delacroix
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
DNF
Anthony Delaplace
Team Arkéa - Samsic
DNF
Josu Etxeberria Azpilikueta
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Matteo Fabbro
Bora - HansGrohe
DNF
Fabio Felline
Astana - Premier Tech
DNF
Ruben Fernandez Andujar
Cofidis
DNF
Erik Fetter
EOLO - Kometa Cycling Team
DNF
Filippo Fiorelli
Bardiani CSF Faizane'
DNF
Miguel Eduardo Florez Lopez
Team Arkéa - Samsic
DNF
Marco Frapporti
Vini Zabù
DNF
Davide Gabburo
Bardiani CSF Faizane'
DNF
Pablo Garcia Frances
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Jhojan Orlando Garcia Sosa
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Francesco Gavazzi
EOLO - Kometa Cycling Team
DNF
Amanuel Gebreigzabhier
Trek - Segafredo
DNF
Kevin Geniets
Groupama - FDJ
DNF
Alexandre Geniez
TotalEnergies
DNF
Elie Gesbert
Team Arkéa - Samsic
DNF
Simon Geschke
Cofidis
DNF
Biniam Girmay Hailu
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
DNF
Omer Goldstein
Israel Start-Up Nation
DNF
Jaakko Hänninen
Ag2r Citroën Team
DNF
Ethan Hayter
Ineos Grenadiers
DNF
Sebastian Henao Gomez
Ineos Grenadiers
DNF
Mason Hollyman
Israel Cycling Academy
DNF
Matthew Holmes
Lotto Soudal
DNF
Damien Howson
Team BikeExchange
DNF
Unai Iribar Jauregi
Euskaltel - Euskadi
DNF
Mikel Iturria Segurola
Euskaltel - Euskadi
DNF
Alan Jousseaume
TotalEnergies
DNF
Txomin Juaristi Arrieta
Euskaltel - Euskadi
DNF
Tanel Kangert
Team BikeExchange
DNF
Patrick Konrad
Bora - HansGrohe
DNF
Matthieu Ladagnous
Groupama - FDJ
DNF
Victor Lafay
Cofidis
DNF
Oier Lazkano
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Rafal Majka
UAE Team Emirates
DNF
Tomasz Marczynski
Lotto Soudal
DNF
Sergio Roman Martin Galan
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Giulio Masotto
Vini Zabù
DNF
Bauke Mollema
Trek - Segafredo
DNF
Daniel Munoz Giraldo
Androni Giocatolli - Sidermec
DNF
Antonio Nibali
Trek - Segafredo
DNF
Mikel Nieve Ituralde
Team BikeExchange
DNF
Stefano Oldani
Lotto Soudal
DNF
Davide Orrico
Vini Zabù
DNF
Paul Ourselin
TotalEnergies
DNF
Daniel Pearson
Vini Zabù
DNF
Simone Petilli
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
DNF
James Gene Piccoli
Israel Start-Up Nation
DNF
Robin Plamondon
Israel Cycling Academy
DNF
Luke Plapp
Ineos Grenadiers
DNF
Richie Porte
Ineos Grenadiers
DNF
Neilson Powless
EF Education - Nippo
DNF
Antonio Puppio
Team Qhubeka
DNF
Dayer Uberney Quintana Rojas
Team Arkéa - Samsic
DNF
Edward Ravasi
EOLO - Kometa Cycling Team
DNF
Michel Ries
Trek - Segafredo
DNF
Cristian Rodriguez Martin
TotalEnergies
DNF
José Joaquin Rojas Gil
Movistar Team
DNF
Anthony Roux
Groupama - FDJ
DNF
Daniel Savini
Bardiani CSF Faizane'
DNF
Nicholas Schultz
Team BikeExchange
DNF
Eduardo Sepulveda
Androni Giocatolli - Sidermec
DNF
Gonzalo Serrano
Movistar Team
DNF
Matteo Sobrero
Astana - Premier Tech
DNF
Iván Ramiro Sosa
Ineos Grenadiers
DNF
Riccardo Stacchiotti
Vini Zabù
DNF
Robert Stannard
Team BikeExchange
DNF
Andreas Stokbro Nielsen
Team Qhubeka NextHash
DNF
Dylan Sunderland
Team Qhubeka NextHash
DNF
Antonio Tiberi
Trek - Segafredo
DNF
Marco Tizza
Amore E Vita
DNF
Alessandro Tonelli
Bardiani CSF Faizane'
DNF
Ricardo Tosin
Vini Zabù
DNF
Hugo Toumire
Cofidis
DNF
Diego Ulissi
UAE Team Emirates
DNF
Karel Vacek
Team Qhubeka NextHash
DNF
Alejandro Valverde Belmonte
Movistar Team
DNF
Emil Mielke Vinjebo
Team Qhubeka NextHash
DNF
Aleksander Vlasov
Astana - Premier Tech
DNF
Yannis Voisard
Team Arkéa - Samsic
DNF
Alexis Vuillermoz
TotalEnergies
DNF
Frederik Wandahl
Bora - HansGrohe
DNF
Larry Warbasse
Ag2r Citroën Team
DNF
James Whelan
EF Education - Nippo
DNF
Georg Zimmermann
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
DNF
Samuele Zoccarato
Bardiani CSF Faizane'
DNF
Vladislav Zubar
Amore E Vita
DNF
Ben Zwiehoff
Bora - HansGrohe
DNF
Victor De La Parte Gonzalez
TotalEnergies
DNF
Ben Hermans
Israel Start-Up Nation
DNS
Sébastien Reichenbach
Groupama - FDJ
DNS
Javier Romo Oliver
Astana - Premier Tech
DNS
Josip Rumac
Androni Giocatolli - Sidermec
DNS
Paolo Toto
Amore E Vita
DNS
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1896
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst