En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
HEW-Cyclassics
Uitslag
1
Filippo Pozzato
Quick Step - Innergetic
6u00'59"
2
Luca Paolini
Quick Step - Innergetic
z.t
3
Allan Davis
Liberty Seguros - Würth
z.t
4
Fabian Cancellara
Fassa Bortolo
z.t
5
Davide Rebellin
Gerolsteiner
z.t
6
Martin Elmiger
Phonak Hearing Systems
z.t
7
Salvatore Commesso
Lampre - Caffita
z.t
8
Vladimir Gusev
Team CSC
z.t
9
Juan Antonio Flecha Giannoni
Fassa Bortolo
z.t
10
Bert Grabsch
Phonak Hearing Systems
z.t
11
Serhiy Honchar
Domina Vacanze
z.t
12
Jan Ullrich
Team T-Mobile
z.t
13
Bram Tankink
Quick Step - Innergetic
z.t
14
Lorenzo Bernucci
Fassa Bortolo
z.t
15
Marco Velo
Fassa Bortolo
z.t
16
Erik Zabel
Team T-Mobile
op 28"
17
Sébastien Hinault
Crédit Agricole
z.t
18
Nick Nuyens
Quick Step - Innergetic
z.t
19
Aurélien Clerc
Phonak Hearing Systems
z.t
20
Simone Cadamuro
Domina Vacanze
z.t
21
Alessandro Ballan
Lampre - Caffita
z.t
22
Roger Hammond
Discovery Channel
z.t
23
Vicente Reynes Mimo
Illes Balears - Caisse d'Epargne
z.t
24
Stuart O'Grady
Cofidis
z.t
25
Peter Van Petegem
Davitamon-Lotto
z.t
26
Marco Zanotti
Liquigas - Bianchi
z.t
27
Koldo Fernandez De Larrea
Euskaltel - Euskadi
z.t
28
David Kopp
Team Wiesenhof
z.t
29
Constantino Zaballa Gutierrez
Saunier Duval - Prodir
z.t
30
Daniel Schnider
Phonak Hearing Systems
z.t
31
José Ivan Gutierrez Palacios
Illes Balears - Caisse d'Epargne
z.t
32
Matthew White
Cofidis
z.t
33
Fabian Wegmann
Gerolsteiner
z.t
34
Inaki Isasi Flores
Euskaltel - Euskadi
z.t
35
Lilian Jégou
Française des Jeux
z.t
36
Alessandro Cortinovis
Domina Vacanze
z.t
37
Linus Gerdemann
Team CSC
z.t
38
Sergueï Ivanov
Team T-Mobile
z.t
39
Michael Blaudzun
Team CSC
z.t
40
Unai Yus Kerejeta
Bouygues Telecom
z.t
41
Manuele Mori
Saunier Duval - Prodir
z.t
42
Pablo Lastras Garcia
Illes Balears - Caisse d'Epargne
z.t
43
Luca Solari
Domina Vacanze
z.t
44
Laszlo Bodrogi
Crédit Agricole
z.t
45
Christophe Brandt
Davitamon-Lotto
z.t
46
Igor Astarloa Ascasibar
Team Barloworld - Valsir
z.t
47
Thomas Voeckler
Bouygues Telecom
z.t
48
Kim Kirchen
Fassa Bortolo
z.t
49
Leif Hoste
Discovery Channel
z.t
50
Giuliano Figueras
Lampre - Caffita
z.t
51
Thomas Dekker
Rabobank
z.t
52
Danilo Di Luca
Liquigas - Bianchi
z.t
53
Sylvain Chavanel
Cofidis
op 1'00"
54
Mauro Gerosa
Liquigas - Bianchi
z.t
55
Enrico Gasparotto
Liquigas - Bianchi
z.t
56
Volodymyr Bileka
Discovery Channel
op 1'29"
57
Heinrich Haussler
Gerolsteiner
op 1'58"
58
Allan Johansen
Team CSC
z.t
59
Thomas Ziegler
Gerolsteiner
op 2'32"
60
Steven de Jongh
Rabobank
z.t
61
Aart Vierhouten
Davitamon-Lotto
z.t
62
Dmitriy Muravyev
Crédit Agricole
z.t
63
Christophe Kern
Bouygues Telecom
z.t
64
Roy Sentjens
Rabobank
z.t
65
Markel Irizar Aranburu
Euskaltel - Euskadi
z.t
66
Nicola Loda
Liquigas - Bianchi
z.t
67
Tomas Vaitkus
Ag2r Prevoyance
z.t
68
Francisco José Ventoso Alberdi
Saunier Duval - Prodir
z.t
69
Gorka Verdugo Marcotegui
Euskaltel - Euskadi
z.t
70
Kurt-Asle Arvesen
Team CSC
z.t
71
Jan Hruska
Liberty Seguros - Würth
z.t
72
Gianluca Bortolami
Lampre - Caffita
z.t
73
Steffen Wesemann
Team T-Mobile
z.t
74
Andreas Klier
Team T-Mobile
z.t
75
Alexandre Usov
Ag2r Prevoyance
z.t
76
Fabrizio Guidi
Phonak Hearing Systems
op 7'13"
77
Karsten Kroon
Rabobank
z.t
78
Aaron Kemps
Liberty Seguros - Würth
z.t
79
Björn Leukemans
Davitamon-Lotto
z.t
80
Matteo Carrara
Team Barloworld - Valsir
z.t
81
Daniele Righi
Lampre - Caffita
z.t
82
Giulio Tomi
Team Barloworld - Valsir
z.t
83
Fabian Jeker
Saunier Duval - Prodir
z.t
84
Marcus Ljungqvist
Liquigas - Bianchi
z.t
85
Anthony Charteau
Bouygues Telecom
z.t
86
Enrico Franzoi
Lampre - Caffita
z.t
87
Mikel Pradera Rodriguez
Illes Balears - Caisse d'Epargne
z.t
88
Imanol Erviti
Illes Balears - Caisse d'Epargne
z.t
89
Nico Mattan
Davitamon-Lotto
z.t
90
Grischa Niermann
Rabobank
z.t
91
Jörg Ludewig
Domina Vacanze
z.t
92
Christophe Detilloux
Française des Jeux
z.t
93
Pedro Horrillo Munoz
Rabobank
z.t
94
Janek Tombak
Cofidis
z.t
95
Rony Martias
Bouygues Telecom
z.t
96
Ian McLeod
Française des Jeux
z.t
97
Angel Edo Alsina
Saunier Duval - Prodir
z.t
98
Jose Cayetano Julia Cegarra
Illes Balears - Caisse d'Epargne
z.t
99
Marco Milesi
Liquigas - Bianchi
z.t
100
Mirko Celestino
Domina Vacanze
z.t
101
Steffen Radochla
Team Wiesenhof
z.t
102
Grégory Rast
Phonak Hearing Systems
z.t
103
Michael Albasini
Liquigas - Bianchi
z.t
104
Uros Murn
Phonak Hearing Systems
z.t
105
Matteo Tosatto
Fassa Bortolo
z.t
106
Antonio Salomone
Team Barloworld - Valsir
z.t
107
Mirco Lorenzetto
Domina Vacanze
z.t
108
Fabio Baldato
Fassa Bortolo
z.t
109
Stefan Adamsson
Team Barloworld - Valsir
op 12'23"
110
Christian Knees
Team Wiesenhof
op 13'15"
111
Koen de Kort
Liberty Seguros - Würth
op 14'34"
112
Jose Luis Carrasco Gamiz
Illes Balears - Caisse d'Epargne
op 17'54"
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst