En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
HEW-Cyclassics
Uitslag
1
Erik Zabel
Team Deutsche Telekom - ARD
5u59'02"
2
Romans Vainsteins
Domo - Farm Frites
z.t
3
Erik Dekker
Rabobank
z.t
4
Fabrizio Guidi
Mercury - Viatel
z.t
5
Andrej Hauptman
Tacconi Sport - Vini Caldirola
z.t
6
Paolo Bettini
Mapei - Quick Step
z.t
7
Igor Astarloa Ascasibar
Mercatone Uno - Stream TV
z.t
8
Fabio Baldato
Fassa Bortolo
z.t
9
Werner Riebenbauer
Team Nürnberger
z.t
10
Sven Teutenberg
Festina
z.t
11
Aart Vierhouten
Rabobank
z.t
12
Mirko Celestino
Saeco Macchine per Caffe'
z.t
13
Gabriele Balducci
Tacconi Sport - Vini Caldirola
z.t
14
Davide Rebellin
Liquigas - Pata
z.t
15
Rene Haselbacher
Gerolsteiner
z.t
16
Steffen Radochla
Festina
z.t
17
Gianluca Bortolami
Tacconi Sport - Vini Caldirola
z.t
18
Martin Müller
Team Cologne
z.t
19
Peter Wrolich
Gerolsteiner
z.t
20
Serge Baguet
Lotto - Adecco
z.t
21
Raphael Schweda
Team Coast
z.t
22
Andrei Kivilev
Cofidis
z.t
23
Michele Bartoli
Mapei - Quick Step
z.t
24
Karsten Kroon
Rabobank
z.t
25
Arkadiusz Wojtas
Team Nürnberger
z.t
26
Gabriele Missaglia
Lampre - Daikin
z.t
27
Alessandro Petacchi
Fassa Bortolo
z.t
28
Oscar Camenzind
Lampre - Daikin
z.t
29
Johan Museeuw
Domo - Farm Frites
z.t
30
Piotr Wadecki
Domo - Farm Frites
z.t
31
Peter Farazijn
Cofidis
z.t
32
Bobby Julich
Crédit Agricole
z.t
33
Luca Paolini
Mapei - Quick Step
z.t
34
Nicola Loda
Fassa Bortolo
z.t
35
Andrei Tchmil
Lotto - Adecco
z.t
36
Francesco Casagrande
Fassa Bortolo
z.t
37
Fred Rodriguez
Domo - Farm Frites
op 5"
38
Jan Ullrich
Team Deutsche Telekom - ARD
op 24"
39
Leon van Bon
Mercury - Viatel
op 30"
40
Andreas Klöden
Team Deutsche Telekom - ARD
op 37"
41
Biagio Conte
Saeco Macchine per Caffe'
op 1'26"
42
Marco Serpellini
Lampre - Daikin
op 1'36"
43
Fabio Sacchi
Saeco Macchine per Caffe'
op 1'38"
44
Eddy Mazzoleni
Tacconi Sport - Vini Caldirola
z.t
45
Gianpaolo Mondini
Mercatone Uno - Stream TV
op 1'48"
46
René Jørgensen
CSC - World Online
op 1'50"
47
Giancarlo Raimondi
Liquigas - Pata
z.t
48
Jacob Moe Rasmussen
CSC - World Online
z.t
49
Mauro Radaelli
Tacconi Sport - Vini Caldirola
z.t
50
Matthé Pronk
Rabobank
op 1'55"
51
Mauro Gianetti
Team Coast
z.t
52
Jörg Ludewig
Saeco Macchine per Caffe'
z.t
53
Gorik Gardeyn
Lotto - Adecco
op 2'10"
54
Markus Zberg
Rabobank
z.t
55
Jens Zemke
Team Nürnberger
z.t
56
Stefan Kupfernagel
Team Cologne
z.t
57
Artur Babaitsev
Team Nürnberger
z.t
58
Michael Andersson
Mercatone Uno - Stream TV
z.t
59
Arvis Piziks
CSC - World Online
z.t
60
Malte Urban
Team Coast
z.t
61
Steven de Jongh
Rabobank
z.t
62
Sascha Henrix
Team Coast
z.t
63
Raymond Meijs
Team Cologne
z.t
64
Gian Mario Ortenzi
Mercatone Uno - Stream TV
z.t
65
Jan Boven
Rabobank
z.t
66
Sébastien Hinault
Crédit Agricole
z.t
67
Leonardo Giordani
Fassa Bortolo
z.t
68
Frank Høj
Team Coast
z.t
69
Maarten den Bakker
Rabobank
z.t
70
Harald Morscher
Team Nürnberger
z.t
71
Jo Planckaert
Cofidis
z.t
72
Ludo Dierckxsens
Lampre - Daikin
z.t
73
Nicola Minali
Tacconi Sport - Vini Caldirola
z.t
74
Mauro Gerosa
Tacconi Sport - Vini Caldirola
z.t
75
Ryan Cox
Team Cologne
z.t
76
Christian Werner
Team Nürnberger
z.t
77
Massimiliano Mori
Saeco Macchine per Caffe'
z.t
78
Danilo Hondo
Team Deutsche Telekom - ARD
z.t
79
Michael Schlickau
Team Cologne
z.t
80
Matteo Tosatto
Fassa Bortolo
z.t
81
Paul Van Hyfte
Lotto - Adecco
z.t
82
Chris Peers
Cofidis
z.t
83
Marco Zanotti
Liquigas - Pata
z.t
84
Enrico Cassani
Domo - Farm Frites
z.t
85
Laurent Dufaux
Saeco Macchine per Caffe'
z.t
86
Tristan Hoffman
CSC - World Online
z.t
87
Niki Aebersold
Team Coast
z.t
88
Rolf Aldag
Team Deutsche Telekom - ARD
z.t
89
Andreas Klier
Team Deutsche Telekom - ARD
z.t
90
Peter Van Petegem
Collstrop - Palmans
z.t
91
Rolf Sörensen
CSC - World Online
z.t
92
Daniele Nardello
Mapei - Quick Step
z.t
93
Guennadi Mikhailov
Lotto - Adecco
z.t
94
Daniele Contrini
Liquigas - Pata
op 4'24"
95
Magnus Backstedt
Crédit Agricole
z.t
96
Thor Hushovd
Crédit Agricole
z.t
97
Serhiy Honchar
Liquigas - Pata
op 5'00"
98
Jos Lucassen
Team Cologne
z.t
99
Johan Verstrepen
Lampre - Daikin
z.t
100
Niko Eeckhout
Lotto - Adecco
z.t
101
Luca Scinto
Mapei - Quick Step
op 5'19"
102
Thorsten Rund
Team Coast
z.t
103
Elio Aggiano
Mapei - Quick Step
z.t
104
Glenn Magnusson
Domo - Farm Frites
z.t
105
Maximilian Sciandri
Lampre - Daikin
z.t
106
Thierry Marichal
Lotto - Adecco
z.t
107
Olaf Pollack
Gerolsteiner
op 8'13"
108
André Korff
Festina
z.t
109
Patrik Sinkewitz
Mapei - Quick Step
z.t
110
Geert Van Bondt
Mercury - Viatel
op 9'25"
111
Cristian Salvato
Liquigas - Pata
op 11'19"
112
Stéphane Augé
Festina
z.t
113
Robert Hunter
Lampre - Daikin
z.t
114
Jans Koerts
Mercury - Viatel
z.t
115
Max van Heeswijk
Domo - Farm Frites
z.t
116
Jan Schaffrath
Team Deutsche Telekom - ARD
z.t
117
Kai Hundertmarck
Team Deutsche Telekom - ARD
z.t
118
Ronny Scholz
Gerolsteiner
op 11'21"
119
Andreas Sauerborn
Gerolsteiner
z.t
120
Hans de Clercq
Lotto - Adecco
op 12'07"
121
Dario David Cioni
Mapei - Quick Step
z.t
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst