En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Vuelta a Burgos
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
04/08
Tardajos
Briviesca
175 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Sebastian Molano
UAE Team Emirates
3u55'39"
2
Alberto Dainese
Team DSM
z.t
3
Matteo Trentin
UAE Team Emirates
z.t
4
Jordi Meeus
Bora - HansGrohe
z.t
5
Jon Aberasturi Izaga
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
6
Reinardt Janse van Rensburg
Team Qhubeka NextHash
z.t
7
Itmar Einhorn
Israel Start-Up Nation
z.t
8
Christopher Lawless
TotalEnergies
z.t
9
Marc Sarreau
Ag2r Citroën Team
z.t
10
Gonzalo Serrano
Movistar Team
z.t
11
Robert Stannard
Team BikeExchange
z.t
12
Thomas Boudat
Team Arkéa - Samsic
z.t
13
Edward Planckaert
Alpecin - Fenix
z.t
14
Francisco Galvan Fernandez
Equipo Kern Pharma
z.t
15
Nico Denz
Team DSM
z.t
16
Tobias Bayer
Alpecin - Fenix
z.t
17
Johan Jacobs
Movistar Team
z.t
18
José Joaquin Rojas Gil
Movistar Team
z.t
19
Marcus Burghardt
Bora - HansGrohe
z.t
20
Mikel Alonso Flores
Euskaltel - Euskadi
z.t
21
Jetse Bol
Burgos - BH
z.t
22
Jhonnatan Manuel Narvaez
Ineos Grenadiers
z.t
23
Jens Keukeleire
EF Education - Nippo
z.t
24
Lars Van den Berg
Groupama - FDJ
z.t
25
Mark Padun
Bahrain Victorious
z.t
26
Mads Würtz Schmidt
Israel Start-Up Nation
z.t
27
Harold Alfonso Tejada Canacue
Astana - Premier Tech
z.t
28
Einer Rubio Reyes
Movistar Team
z.t
29
Floris De Tier
Alpecin - Fenix
z.t
30
Anthony Roux
Groupama - FDJ
z.t
31
Daniel Navarro Garcia
Burgos - BH
z.t
32
Thymen Arensman
Team DSM
z.t
33
Fabio Aru
Team Qhubeka NextHash
z.t
34
Carlos Rodriguez Cano
Ineos Grenadiers
z.t
35
Scott Thwaites
Alpecin - Fenix
z.t
36
David De La Cruz Melgarejo
UAE Team Emirates
z.t
37
Gotzon Martin Sanz
Euskaltel - Euskadi
z.t
38
Vincenzo Albanese
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
39
Urko Berrade Fernandez
Equipo Kern Pharma
z.t
40
Patrick Gamper
Bora - HansGrohe
z.t
41
Alex Jaime Fernandez
Equipo Kern Pharma
z.t
42
Alvaro Cuadros Morata
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
43
Romain Bardet
Team DSM
z.t
44
Salvatore Puccio
Ineos Grenadiers
z.t
45
Yukiya Arashiro
Bahrain Victorious
z.t
46
Daniel Oss
Bora - HansGrohe
z.t
47
Lilian Calmejane
Ag2r Citroën Team
z.t
48
Lukasz Owsian
Team Arkéa - Samsic
z.t
49
Alexys Brunel
Groupama - FDJ
z.t
50
Luis Léon Sanchez Gil
Astana - Premier Tech
z.t
51
Victor De La Parte Gonzalez
TotalEnergies
z.t
52
Adrien Petit
TotalEnergies
z.t
53
Mikel Landa Meana
Bahrain Victorious
z.t
54
Luis Angel Mate Mardones
Euskaltel - Euskadi
z.t
55
Miguel Eduardo Florez Lopez
Team Arkéa - Samsic
z.t
56
Pavel Sivakov
Ineos Grenadiers
z.t
57
Sacha Modolo
Alpecin - Fenix
z.t
58
Andrey Zeits
Team BikeExchange
z.t
59
Angel Madrazo Ruiz
Burgos - BH
z.t
60
Sander Armée
Team Qhubeka NextHash
z.t
61
Damien Touzé
Ag2r Citroën Team
z.t
62
Geoffrey Bouchard
Ag2r Citroën Team
z.t
63
Dylan Sunderland
Team Qhubeka NextHash
z.t
64
Jonathan Lastra Martinez
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
65
Jaakko Hänninen
Ag2r Citroën Team
z.t
66
Julen Amezqueta Moreno
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
67
Carlos Garcia Pierna
Equipo Kern Pharma
z.t
68
Damiano Caruso
Bahrain Victorious
z.t
69
Diego Rubio Hernandez
Burgos - BH
z.t
70
Gregor Muhlberger
Movistar Team
z.t
71
Domenico Pozzovivo
Team Qhubeka NextHash
z.t
72
Kevin Geniets
Groupama - FDJ
z.t
73
Ben Zwiehoff
Bora - HansGrohe
z.t
74
Mikel Iturria Segurola
Euskaltel - Euskadi
z.t
75
Lawson Craddock
EF Education - Nippo
z.t
76
Krists Neilands
Israel Start-Up Nation
z.t
77
Jon Agirre Egaña
Equipo Kern Pharma
z.t
78
Gorka Izagirre Insausti
Astana - Premier Tech
z.t
79
Gino Mäder
Bahrain Victorious
z.t
80
Sep Vanmarcke
Israel Start-Up Nation
z.t
81
François Bidard
Ag2r Citroën Team
z.t
82
Roger Adria Oliveras
Equipo Kern Pharma
z.t
83
William Barta
EF Education - Nippo
z.t
84
Martijn Tusveld
Team DSM
z.t
85
Winner Andrew Anacona
Team Arkéa - Samsic
z.t
86
James Gene Piccoli
Israel Start-Up Nation
z.t
87
Francesco Gavazzi
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
88
Carlos Canal Blanco
Burgos - BH
z.t
89
Jonathan Klever Caicedo Cepeda
EF Education - Nippo
z.t
90
Andres Camilo Ardila Ordoñez
UAE Team Emirates
z.t
91
Mark Christian
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
92
Guy Niv
Israel Start-Up Nation
z.t
93
Reuben Thompson
Groupama - FDJ CT
z.t
94
Mikael Cherel
Ag2r Citroën Team
z.t
95
Unai Cuadrado Ruiz De Gauna
Euskaltel - Euskadi
z.t
96
Rodrigo Contreras Pinzon
Astana - Premier Tech
z.t
97
Nelson Oliveira
Movistar Team
z.t
98
Diego Rosa
Team Arkéa - Samsic
z.t
99
Aleksander Vlasov
Astana - Premier Tech
z.t
100
Antonio Pedrero Lopez
Movistar Team
z.t
101
Simon Yates
Team BikeExchange
z.t
102
Hugh Carthy
EF Education - Nippo
z.t
103
Sébastien Reichenbach
Groupama - FDJ
z.t
104
Mikel Nieve Ituralde
Team BikeExchange
z.t
105
Marlon Gaillard
TotalEnergies
z.t
106
Florian Maitre
TotalEnergies
z.t
107
Kevin Ledanois
Team Arkéa - Samsic
z.t
108
Mario Aparicio Muñoz
Burgos - BH
z.t
109
Oscar Rodriguez Garaicoechea
Astana - Premier Tech
z.t
110
Jay Vine
Alpecin - Fenix
z.t
111
Yuriy Natarov
Astana - Premier Tech
z.t
112
Mikel Bizkarra Etxegibel
Euskaltel - Euskadi
z.t
113
Joan Bou Company
Euskaltel - Euskadi
z.t
114
Santiago Buitrago Sanchez
Bahrain Victorious
z.t
115
Stephen Williams
Bahrain Victorious
z.t
116
Oier Lazkano
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
117
Bert-Jan Lindeman
Team Qhubeka NextHash
z.t
118
Matis Louvel
Team Arkéa - Samsic
z.t
119
Finn Fisher-Black
UAE Team Emirates
z.t
120
Jeremy Cabot
TotalEnergies
z.t
121
Alexander Cataford
Israel Start-Up Nation
z.t
122
Jokin Murguialday Elorza
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
123
Daniel Felipe Martinez
Ineos Grenadiers
z.t
124
Joe Dombrowski
UAE Team Emirates
z.t
125
Adam Yates
Ineos Grenadiers
z.t
126
Egan Arley Bernal Gomez
Ineos Grenadiers
z.t
127
Alejandro Ropero Molina
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
128
Chad Haga
Team DSM
op 17"
129
Cesare Benedetti
Bora - HansGrohe
z.t
130
Chris Hamilton
Team DSM
op 20"
131
Damien Howson
Team BikeExchange
op 25"
132
Sergio Roman Martin Galan
Caja Rural - Seguros RGA
op 51"
133
Matthieu Ladagnous
Groupama - FDJ
op 59"
134
Marton Dina
EOLO - Kometa Cycling Team
op 2'00"
135
Oscar Cabedo Carda
Burgos - BH
op 2'44"
136
Diego Pablo Sevilla Lopez
EOLO - Kometa Cycling Team
op 2'47"
137
Sergio Garcia Gonzalez
EOLO - Kometa Cycling Team
op 4'07"
138
Cristian Camilo Munoz Lancheros
UAE Team Emirates
op 4'23"
139
Hideto Nakane
EF Education - Nippo
z.t
140
Simon Carr
EF Education - Nippo
op 6'23"
141
Damien Gaudin
TotalEnergies
z.t
142
Raul Garcia Pierna
Equipo Kern Pharma
z.t
Emil Mielke Vinjebo
Team Qhubeka NextHash
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst