En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Paris-Corrèze
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
03/08
Contres
Bellac
182.9 km
Uitslag
Stand
1
Samuel Dumoulin
Cofidis
4u53'25"
2
Bert De Waele
Landbouwkrediet
op 4"
3
Thomas Degand
Veranda's Willems - Accent
z.t
4
Aurélien Passeron
Geumsan Ginseng Asia
z.t
5
Giovanni Bernaudeau
Team Europcar
z.t
6
Davy Commeyne
Landbouwkrediet
z.t
7
Arnaud Molmy
Big Mat - Auber 93
z.t
8
Yukiya Arashiro
Team Europcar
z.t
9
Evan Oliphant
Endura Racing
z.t
10
Sébastien Duret
Bretagne - Schuller
z.t
11
Bjorn Thurau
Team NSP
z.t
12
David Clarke
Endura Racing
z.t
13
Julien Guay
Roubaix Lille Metropole
z.t
14
Pierrick Fédrigo
FDJ
z.t
15
Kevin Reza
Team Europcar
z.t
16
Frederik Wilmann
Joker Merida
z.t
17
Matthieu Boulo
Roubaix Lille Metropole
z.t
18
Jurgen Van Goolen
Veranda's Willems - Accent
z.t
19
David Lelay
Ag2r - La Mondiale
z.t
20
Lloyd Mondory
Ag2r - La Mondiale
z.t
21
Cyril Lemoine
Saur - Sojasun
z.t
22
Christer Rake
Joker Merida
z.t
23
Julien Loubet
Ag2r - La Mondiale
z.t
24
Johan Le Bon
Bretagne - Schuller
z.t
25
Timon Seubert
Team Netapp
z.t
26
Gregory Habeaux
Veranda's Willems - Accent
z.t
27
Anthony Geslin
FDJ
z.t
28
Stéphane Poulhiès
Saur - Sojasun
z.t
29
Tony Hurel
Team Europcar
op 20"
30
Steven Tronet
Roubaix Lille Metropole
op 24"
31
Nico Sijmens
Cofidis
op 26"
32
Mickaël Buffaz
Cofidis
z.t
33
Stefan Schäfer
Team Netapp
z.t
34
Fabien Bacquet
Big Mat - Auber 93
z.t
35
Vegard Stake Laengen
Joker Merida
z.t
36
Renaud Dion
Bretagne - Schuller
op 28"
37
Jean-Marc Bideau
Bretagne - Schuller
z.t
38
Maarten de Jonge
Endura Racing
z.t
39
Maxime Renault
Saur - Sojasun
op 30"
40
Franck Bouyer
Team Europcar
z.t
41
Stian Remme
Joker Merida
z.t
42
Sylvain Georges
Big Mat - Auber 93
z.t
43
Cesare Benedetti
Team Netapp
z.t
44
Florian Le Corre
Roubaix Lille Metropole
z.t
45
Guillaume Bourgeois
Champion System
z.t
46
Geert Verheyen
Landbouwkrediet
z.t
47
Steven Cozza
Team Netapp
z.t
48
Bert Scheirlinckx
Landbouwkrediet
z.t
49
Loïc Desriac
Roubaix Lille Metropole
z.t
50
Kevin Lalouette
Roubaix Lille Metropole
z.t
51
Fabien Schmidt
FDJ
z.t
52
Johan Mombaerts
Big Mat - Auber 93
z.t
53
Egidijus Juodvalkis
Landbouwkrediet
z.t
54
Cyril Dessel
Ag2r - La Mondiale
z.t
55
Callum Wilkinson
Endura Racing
z.t
56
Armindo Fonseca
Bretagne - Schuller
z.t
57
Laurent Pichon
Bretagne - Schuller
z.t
58
Nacer Bouhanni
FDJ
z.t
59
James Moss
Endura Racing
op 36"
60
Eric Berthou
Bretagne - Schuller
z.t
61
Jean-Luc Delpech
Bretagne - Schuller
z.t
62
Dieter Cappelle
Veranda's Willems - Accent
z.t
63
Saïd Haddou
Team Europcar
op 40"
64
Sébastien Joly
Saur - Sojasun
z.t
65
Blaz Jarc
Team Netapp
z.t
66
Mikael Cherel
Ag2r - La Mondiale
z.t
67
James Vanlandschoot
Veranda's Willems - Accent
z.t
68
Thomas Vernaeckt
Veranda's Willems - Accent
z.t
69
Guillaume Levarlet
Saur - Sojasun
z.t
70
Benoît Vaugrenard
FDJ
z.t
71
Romain Matheou
Saur - Sojasun
z.t
72
Christophe Laborie
Saur - Sojasun
z.t
73
Dimitri Champion
Ag2r - La Mondiale
z.t
74
Andreas Schillinger
Team Netapp
z.t
75
Joris Boillat
Champion System
z.t
76
Sondre Gjerdevik Sortveit
Joker Merida
z.t
77
Alexandre Blain
Endura Racing
z.t
78
Hyo Suk Gong
Geumsan Ginseng Asia
z.t
79
Bart Dockx
Landbouwkrediet
z.t
80
Mathieu Drujon
Big Mat - Auber 93
op 48"
81
Nicolas Edet
Cofidis
op 54"
82
Vegard Breen
Joker Merida
op 1'03"
83
Vegard Robinson Bugge
Joker Merida
z.t
84
Markus Fothen
Team NSP
z.t
85
Julien El Fares
Cofidis
op 1'06"
86
Jacob Fiedler
Team NSP
op 1'07"
87
Nicolas Rousseau
Big Mat - Auber 93
op 1'11"
88
Ronan Racault
Big Mat - Auber 93
z.t
89
Romain Bacon
Big Mat - Auber 93
z.t
90
Anthony Charteau
Team Europcar
op 1'19"
91
Olivier Bonnaire
FDJ
z.t
92
Julien Berard
Ag2r - La Mondiale
z.t
93
Eric Baumann
Team Netapp
op 1'36"
94
Staf Scheirlinckx
Veranda's Willems - Accent
op 1'56"
95
Markus Eichler
Team NSP
op 2'54"
96
Adrian Gjolberg
Joker Merida
z.t
97
Anthony Colin
Roubaix Lille Metropole
z.t
98
Christopher Williams
Champion System
op 4'07"
99
Michael Schwarzmann
Team Netapp
op 4'09"
100
Yann Moritz
Team Europcar
op 4'11"
101
Léo Menville
Team NSP
z.t
102
Lucas Schädlich
Team NSP
z.t
103
Hyeong Min Choe
Geumsan Ginseng Asia
op 4'13"
104
Geoffrey Soupe
FDJ
op 4'14"
105
Holger Burkhardt
Champion System
z.t
106
Arnaud Courteille
FDJ
z.t
107
Nicolas Vogondy
Cofidis
z.t
108
Ian Wilkinson
Endura Racing
z.t
109
Sven Forberger
Team NSP
z.t
110
Rudy Molard
Cofidis
z.t
111
Guillaume Bonnafond
Ag2r - La Mondiale
z.t
112
Damien Monier
Cofidis
z.t
113
Roger Beuchat
Champion System
z.t
114
Benjamin Gourgue
Landbouwkrediet
op 5'00"
115
René Obst
Team NSP
z.t
116
Steven Wong
Champion System
z.t
117
Jun-Oh Kwon
Geumsan Ginseng Asia
z.t
118
Wai Man Chau
Champion System
op 5'11"
119
Jimmy Casper
Saur - Sojasun
op 7'52"
120
Benoît Daeninck
Roubaix Lille Metropole
z.t
121
Robert Hayles
Endura Racing
z.t
122
Jin Hoon Kim
Geumsan Ginseng Asia
z.t
123
Arnoud van Groen
Veranda's Willems - Accent
z.t
Deon Locke
Champion System
DNS
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst