En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Giro dell'Appennino
Uitslag
1
Sergey Firsanov
Gazprom - Rusvelo
4u55'45"
2
Francesco Gavazzi
Androni Giocattoli
op 25"
3
Mauro Finetto
Unieuro Wilier
z.t
4
Pierpaolo Ficara
Amore & Vita - Selle SMP
z.t
5
Matteo Busato
Wilier Triestina - Southeast
z.t
6
Antonio Santoro
Meridiana Kamen Team
z.t
7
Simone Petilli
Lampre - Merida
z.t
8
Hugh Carthy
Caja Rural - Seguros RGA
op 35"
9
Daniele Ratto
Androni Giocattoli
op 1'02"
10
Marco Tizza
d'Amico Bottechhia
z.t
11
Amanuel Gebreigzabhier
Dimension Data for Qhubeka
z.t
12
Davide Pacchiardo
GM Europa Ovini
z.t
13
Michele Gazzarra
Norda - MG. Kvis
z.t
14
Sergio Pardilla Bellon
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
15
Marco Tecchio
Unieuro Wilier
z.t
16
Ildar Arslanov
Gazprom - Rusvelo
op 1'10"
17
Eduard Prades Reverte
Caja Rural - Seguros RGA
op 1'18"
18
Mirko Selvaggi
Androni Giocattoli
op 2'10"
19
Oleksandr Prevar
Kolss-BDC Team
op 3'20"
20
David Belda Garcia
Team Roth
z.t
21
Antonio Molina
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
22
Marco Frapporti
Androni Giocattoli
op 4'10"
23
Marco Zamparella
Amore & Vita - Selle SMP
z.t
24
Stefano Pirazzi
Bardiani - CSF
z.t
25
Paolo Ciavatta
d'Amico Bottechhia
z.t
26
Fabricio Ferrari Barcelo
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
27
Alexander Kolobnev
Gazprom - Rusvelo
z.t
28
Davide Viganò
Androni Giocattoli
z.t
29
Louis Meintjes
Lampre - Merida
z.t
30
Davide Mucelli
Meridiana Kamen Team
z.t
31
Przemyslaw Niemiec
Lampre - Merida
z.t
32
Egan Arley Bernal Gomez
Androni Giocattoli
z.t
33
Oleksandr Polivoda
Kolss-BDC Team
op 5'07"
34
Danilo Celano
Amore & Vita - Selle SMP
op 6'10"
35
Tsgabu Gebremaryam Grmay
Lampre - Merida
z.t
36
Vitaliy Buts
Kolss-BDC Team
z.t
37
Aleksey Rybalkin
Gazprom - Rusvelo
op 6'32"
38
Alexander Foliforov
Gazprom - Rusvelo
z.t
39
Julen Amezqueta Moreno
Wilier Triestina - Southeast
op 7'20"
40
Rodolfo Andres Torres Agudelo
Androni Giocattoli
z.t
41
Filippo Pozzato
Wilier Triestina - Southeast
op 8'15"
42
Redi Halilaj
Amore & Vita - Selle SMP
z.t
43
Mykhaylo Kononenko
Kolss-BDC Team
z.t
44
Andriy Vasylyuk
Kolss-BDC Team
op 8'20"
45
Andriy Khripta
Kolss-BDC Team
op 9'25"
46
Alessandro Malaguti
Unieuro Wilier
op 10'25"
47
Enrico Barbin
Bardiani - CSF
z.t
48
Francesco Manuel Bongiorno
Bardiani - CSF
z.t
49
Roland Thalmann
Team Roth
z.t
50
Diego Rubio Hernandez
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
51
Angel Madrazo Ruiz
Caja Rural - Seguros RGA
op 12'21"
52
Fabio Tommassini
d'Amico Bottechhia
z.t
53
Valentin Baillifard
Team Roth
op 13'10"
54
Evgeny Zverkov
Norda - MG. Kvis
op 13'56"
55
Antonio Di Sante
GM Europa Ovini
z.t
56
Federico Borella
GM Europa Ovini
z.t
57
Franco Pellizotti
Androni Giocattoli
z.t
58
Samuele Conti
Wilier Triestina - Southeast
z.t
59
Andrea Cacciotti
Unieuro Wilier
z.t
60
Enrique Sanz
Wilier Triestina - Southeast
z.t
61
Cristian Rodriguez Martin
Wilier Triestina - Southeast
z.t
62
Mirko Trosino
Wilier Triestina - Southeast
z.t
63
Marco Molteni
Unieuro Wilier
z.t
64
Stefano Nardelli
Norda - MG. Kvis
z.t
65
Giacomo Giuliani
Norda - MG. Kvis
z.t
66
Uri Martins
Amore & Vita - Selle SMP
z.t
67
Michele Scartezzini
Norda - MG. Kvis
z.t
68
Giovanni Pedretti
Unieuro Wilier
z.t
69
Nico Brüngger
Team Roth
z.t
70
Andrey Sazanov
GM Europa Ovini
z.t
71
Simone Ravanelli
Unieuro Wilier
z.t
72
Sergiy Lagkuti
Kolss-BDC Team
z.t
73
Uros Repse
Meridiana Kamen Team
z.t
74
Michele Viola
Meridiana Kamen Team
z.t
75
Andrea Pasqualon
Team Roth
z.t
76
José Alberto Marquez Moreno
GM Europa Ovini
z.t
77
Mattia Frapporti
Unieuro Wilier
z.t
78
Miguel Angel Benito Diez
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
79
Daniel Felipe Martinez
Wilier Triestina - Southeast
z.t
80
Antonio Nibali
Nippo - Vini Fantini
z.t
81
Nicola Toffali
Team Roth
z.t
Alessandro Bisolti
Nippo - Vini Fantini
DNF
Giorgio Bocchiola
d'Amico Bottechhia
DNF
Fabio Chinello
d'Amico Bottechhia
DNF
Luca Chirico
Bardiani - CSF
DNF
Marco d'Urbano
Team Roth
DNF
Stefan De Bod
Dimension Data for Qhubeka
DNF
Gian Marco Di Francesco
Norda - MG. Kvis
DNF
Kristijan Durasek
Lampre - Merida
DNF
Elia Favilli
Meridiana Kamen Team
DNF
Filippo Fortin
GM Europa Ovini
DNF
Moritz Fussnegger
Christina Jewelry Pro Cycling
DNF
Nicola Gaffurini
Norda - MG. Kvis
DNF
Nicola Genovese
d'Amico Bottechhia
DNF
Ryan Gibbons
Dimension Data for Qhubeka
DNF
Daniel Gines Martin
d'Amico Bottechhia
DNF
Manabu Ishibashi
Nippo - Vini Fantini
DNF
David Jabuka
Meridiana Kamen Team
DNF
Jayde Julius
Dimension Data for Qhubeka
DNF
Kai Kautz
Christina Jewelry Pro Cycling
DNF
Volodymyr Kogut
Amore & Vita - Selle SMP
DNF
Roman Kustadinchev
Gazprom - Rusvelo
DNF
Georg Loef
Christina Jewelry Pro Cycling
DNF
Mirco Maestri
Bardiani - CSF
DNF
Nicolas Marini
Nippo - Vini Fantini
DNF
Sergii Movchan
Amore & Vita - Selle SMP
DNF
Antonio Parrinello
d'Amico Bottechhia
DNF
Dmytro Ponomarenko
Amore & Vita - Selle SMP
DNF
Paolo Rigo
Meridiana Kamen Team
DNF
Matteo Rotondi
GM Europa Ovini
DNF
Andrea Ruscetta
GM Europa Ovini
DNF
Shameeg Salie
Dimension Data for Qhubeka
DNF
Niccolo' Salvietti
Norda - MG. Kvis
DNF
Julian Schulze
Christina Jewelry Pro Cycling
DNF
Alexander Serov
Gazprom - Rusvelo
DNF
Evgeny Shalunov
Gazprom - Rusvelo
DNF
Paolo Simion
Bardiani - CSF
DNF
Joshua Stritzinger
Christina Jewelry Pro Cycling
DNF
Giacomo Tomio
Team Roth
DNF
Antonio Viola
Nippo - Vini Fantini
DNF
Gang Xu
Lampre - Merida
DNF
Genki Yamamoto
Nippo - Vini Fantini
DNF
Gianfranco Zilioli
Nippo - Vini Fantini
DNF
Mateo Frankovic
Meridiana Kamen Team
DNS
Matteo Spreafico
Kolss-BDC Team
DNS
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst