En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Volta a Portugal Santander
Ritinfo
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
Rit 10
01/08
Miranda do Corvo
Leiria
174.7 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Davide Appollonio
4u47'07"
2
Daniel Mestre
W52/FC Porto
z.t
3
Matteo Malucelli
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
4
August Jensen
Israel Cycling Academy
z.t
5
Daniel Freitas
Miranda - Mortague
z.t
6
Alexander Grigoriev
Sporting Clube de Portugal/Tavira
z.t
7
Lukas Ruegg
Swiss Racing Academy
z.t
8
Marco Tizza
Amore & Vita - Prodir
z.t
9
Mikel Aristi Gardoki
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
10
Bram Welten
Team Arkéa- Samsic
z.t
11
Joao Rodrigues
W52/FC Porto
z.t
12
Neto Rafael Lourenço
UD Oliveirense / InOutbuild
z.t
13
Gabriel Silva Luís Gomes
Radio Popular Boavista
z.t
14
João Matias
Vito - Feirense - BNB
z.t
15
Oscar Hernandez
Aviludo Louletano
z.t
16
Edgar Miguel Lemos Pinto
W52/FC Porto
z.t
17
Joao Benta
Radio Popular Boavista
z.t
18
Zakkari Dempster
Israel Cycling Academy
z.t
19
Frederico Figueiredo
Sporting Clube de Portugal/Tavira
z.t
20
Robigzon Leandro Oyola Oyola
Medellin
z.t
21
Awet Ghebremedhin
Israel Cycling Academy
z.t
22
Tiago José Pinto Machado
Sporting Clube de Portugal/Tavira
z.t
23
Alvaro Trueba Diego
Sporting Clube de Portugal/Tavira
z.t
24
Nelson Andres Soto Martinez
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
25
Filipe Gaisita André Ramalho
LA Aluminios
z.t
26
Gustavo Cesar Veloso
W52/FC Porto
z.t
27
António Barbio
LA Aluminios
z.t
28
Antonio Ferreira Carvalho
W52/FC Porto
z.t
29
Ibai Azurmendi Sagastibeltza
Team Euskadi
z.t
30
Gian Friesecke
Swiss Racing Academy
z.t
31
Juan Felipe Osorio Arboleda
Manzana Postobon Team
z.t
32
Pierpaolo Ficara
Amore & Vita - Prodir
z.t
33
Rafael Andrade Hugo Nunes
Radio Popular Boavista
z.t
34
Unai Cuadrado Ruiz De Gauna
Team Euskadi
z.t
35
Marcio Barbosa
Aviludo Louletano
z.t
36
Oscar Sevilla Ribera
Medellin
z.t
37
Cyrille Thièry
Swiss Racing Academy
z.t
38
Rafael Gonçalo Leaça
LA Aluminios
z.t
39
Daniel Eduardo Moreira Silva
Radio Popular Boavista
z.t
40
Hugo De Matos Sancho
Miranda - Mortague
z.t
41
Freddy Ovett
Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast
z.t
42
Thibault Guernalec
Team Arkéa- Samsic
z.t
43
Nikolay Mihaylov
Efapel
z.t
44
Txomin Juaristi Arrieta
Team Euskadi
z.t
45
Sergio Miguel Moreira Paulinho
Efapel
z.t
46
Filipe Duarte Cardoso Sousa
Vito - Feirense - BNB
z.t
47
Sergio Pardilla Bellon
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
48
Fábio Marcelo Pinto de Oliveira
LA Aluminios
z.t
49
Guillaume De Almeida
Bai Sicasal Petro De Luanda
z.t
50
Josu Zabala
UD Oliveirense / InOutbuild
z.t
50
Josu Zabala
UD Oliveirense / InOutbuild
z.t
51
Pablo Guerrero Bonilla
Radio Popular Boavista
z.t
52
Romain Le Roux
Team Arkéa- Samsic
z.t
53
Viesturs Luksevics
Amore & Vita - Prodir
z.t
54
Kent Main
ProTouch
z.t
55
Emanuel Duarte
LA Aluminios
z.t
56
Danilo Celano
Amore & Vita - Prodir
z.t
57
Miguel Gonçalves Pedro Lopes
UD Oliveirense / InOutbuild
z.t
58
De Sousa Venceslau Fernandes
UD Oliveirense / InOutbuild
z.t
59
Fabricio Ferrari Barcelo
Efapel
z.t
60
David Miguel Costa Rodrigues
Radio Popular Boavista
z.t
61
David De La Fuente Rasilla
Aviludo Louletano
z.t
62
Diego Lopez Fuentes
Team Euskadi
z.t
63
Diogo Duarte
z.t
64
Timon Rüegg
Swiss Racing Academy
z.t
65
Raphael Krähemann
Swiss Racing Academy
z.t
66
Walter Alejandro Vargas Alzate
Medellin
z.t
67
Urko Berrade Fernandez
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
68
Juan Antonio Lopez-Cozar
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
69
David Gonzalez Lopez
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
70
Clement Russo
Team Arkéa- Samsic
op 18"
71
Benjamin Perry
Israel Cycling Academy
op 0"
72
Micael Isidoro
Bai Sicasal Petro De Luanda
z.t
73
José Joao Pimenta Costa Mendes
Sporting Clube de Portugal/Tavira
z.t
74
José Cruz
op 54"
75
Fabian Paumann
Swiss Racing Academy
op 0"
76
Bruno Araujo
Bai Sicasal Petro De Luanda
op 55"
77
Sergio Vega Merodio
Miranda - Mortague
z.t
78
Gaspar Gonçalves
Miranda - Mortague
op 0"
79
Matthias Reutimann
Swiss Racing Academy
op 55"
80
Julen Amezqueta Moreno
Caja Rural - Seguros RGA
op 0"
81
Vicente Garcia De Mateos Rubio
Aviludo Louletano
z.t
82
Alejandro Manuel Marques Porto
Sporting Clube de Portugal/Tavira
z.t
83
Marvin Scheulen
LA Aluminios
op 55"
84
Cristhian Montoya Giraldo
Medellin
op 0"
85
Miguel Gonçalves Pedro Lopes
UD Oliveirense / InOutbuild
op 1'19"
86
Samuel José Rodrigues Caldeira
W52/FC Porto
op 0"
87
Ricardo Mestre
W52/FC Porto
z.t
88
Jayde Julius
ProTouch
op 1'21"
89
David Da Silva Livramento
Sporting Clube de Portugal/Tavira
z.t
90
Gabriel Cole
Bai Sicasal Petro De Luanda
z.t
91
João Barbosa
Vito - Feirense - BNB
op 0"
92
Dario Antonio
Bai Sicasal Petro De Luanda
op 1'21"
93
Jesus Del Pino Corrochano
Vito - Feirense - BNB
op 0"
94
Weimar Alfonso Roldan Ortiz
Medellin
op 1'21"
95
Bjorn Thurau
Vito - Feirense - BNB
z.t
96
Omer Goldstein
Israel Cycling Academy
z.t
97
Calvin Beneke
ProTouch
z.t
98
Clint Hendricks
ProTouch
op 0"
99
Fábio Costa
UD Oliveirense / InOutbuild
op 1'46"
100
Jesús Nanclares
Miranda - Mortague
op 2'03"
101
Jóni Silva Brandao
Efapel
op 0"
102
Rafael Silva
Efapel
z.t
103
Henrique Casimiro
Efapel
z.t
104
Hector Saez Benito
Euskadi Basque Country - Murias
op 2'41"
105
Peio Goikoetxea Goiogana
Team Euskadi
z.t
106
Bruno Duarte Ferreira Silva
Efapel
op 0"
107
Cristian Mota Perez
Miranda - Mortague
op 3'36"
108
Filipe Silva Luís Fernandes
Aviludo Louletano
op 0"
109
Luis Mendonca
Radio Popular Boavista
z.t
110
Serafim Pacheco Nuno Meireles
Aviludo Louletano
op 3'49"
111
Gotzon Martin Sanz
Team Euskadi
op 0"
112
Antonio Jesus Soto Guirao
Team Euskadi
z.t
113
Domingos André Maciel Gonçalves
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
114
Alvaro Cuadros Morata
Caja Rural - Seguros RGA
op 3'52"
115
Robert Wagner
Team Arkéa- Samsic
op 3'59"
116
Brice Feillu
Team Arkéa- Samsic
op 0"
117
Raul Rico Borbera
op 8'56"
118
André Piedade Evangelista
Aviludo Louletano
z.t
119
Gotzon Udondo
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
120
David Ribeiro
LA Aluminios
z.t
121
Oscar Pelegri
Vito - Feirense - BNB
op 21'23"
122
Leangel Rubén Linarez Meneses
z.t
123
James Fourie
ProTouch
op 27'28"
124
Mornay Van Heerden
ProTouch
op 28'00"
125
Andrea Meucci
Amore & Vita - Prodir
z.t
126
Mario Gonzalez Salas
Euskadi Basque Country - Murias
op 28'27"
127
Sergio Rodriguez Reche
Euskadi Basque Country - Murias
z.t
128
Maxime Daniel
Team Arkéa- Samsic
op 35'27"
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1996
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst