En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Clásica Ciclista San Sebastian
Uitslag
1
Erik Dekker
Rabobank
5u16'01"
2
Andrei Tchmil
Lotto - Adecco
op 4"
3
Romans Vainsteins
Vini Caldirola - Sidermec
z.t
4
Paolo Bettini
Mapei - Quick Step
z.t
5
Oscar Freire Gomez
Mapei - Quick Step
z.t
6
David Cañada Garcia
O.N.C.E. - Deutsche Bank
z.t
7
Davide Rebellin
Liquigas - Pata
z.t
8
Andrei Kivilev
Ag2r Prévoyance - Décathlon
z.t
9
Miguel Angel Martín Perdiguero
Vitalicio Seguros - Grupo Generali
z.t
10
Peter Farazijn
Cofidis
z.t
11
Igor Pugaci
Saeco - Valli & Valli
z.t
12
Unai Etxebarria Arana
Euskaltel - Euskadi
z.t
13
David Clinger
Festina
z.t
14
Oscar Camenzind
Lampre - Daikin
z.t
15
Aitor Osa Eizaguirre
Banesto
z.t
16
Gabriele Missaglia
Lampre - Daikin
z.t
17
Marco Serpellini
Lampre - Daikin
z.t
18
Peter Luttenberger
O.N.C.E. - Deutsche Bank
z.t
19
David Etxebarria Alkorta
O.N.C.E. - Deutsche Bank
z.t
20
Nico Mattan
Cofidis
z.t
21
Raimondas Rumsas
Fassa Bortolo
z.t
22
Francesco Casagrande
Vini Caldirola - Sidermec
z.t
23
Andrei Teteriouk
Liquigas - Pata
z.t
24
Gorka Gerrikagoitia Arrien
Euskaltel - Euskadi
z.t
25
Javier Pascual Llorente
Kelme - Costa Blanca
z.t
26
José Alberto Martinez Trinidad
Euskaltel - Euskadi
z.t
27
Felix Manuel Garcia Casas
Festina
z.t
28
Andrea Peron (1)
Fassa Bortolo
z.t
29
Gianni Faresin
Mapei - Quick Step
z.t
30
Laurent Dufaux
Saeco - Valli & Valli
z.t
31
Haimar Zubeldia Agirre
Euskaltel - Euskadi
z.t
32
Oscar Sevilla Ribera
Kelme - Costa Blanca
z.t
33
José Manuel Vazquez Palomo
Relax - Fuenlabrada
z.t
34
Volodymir Gustov
Fassa Bortolo
z.t
35
Richard Virenque
Team Polti
z.t
36
Pascal Herve
Team Polti
z.t
37
Juan Antonio Flecha Giannoni
Relax - Fuenlabrada
z.t
38
Eladio Jimenez Sanchez
Banesto
z.t
39
Dario Frigo
Fassa Bortolo
z.t
40
Manuel Beltran Martinez
Mapei - Quick Step
z.t
41
Kurt Van De Wouwer
Lotto - Adecco
z.t
42
Mikel Zarrabeitia Uranga
O.N.C.E. - Deutsche Bank
z.t
43
Jon Odriozola Mugarza
Banesto
z.t
44
Jose Castelblanco
Kelme - Costa Blanca
z.t
45
Igor González de Galdeano
Vitalicio Seguros - Grupo Generali
z.t
46
Santiago Blanco Gil
Vitalicio Seguros - Grupo Generali
z.t
47
Michele Bartoli
Mapei - Quick Step
z.t
48
Angel Luis Casero Moreno
Festina
z.t
49
Massimo Codol
Lampre - Daikin
z.t
50
Ramon Gonzalez Arrieta
Euskaltel - Euskadi
z.t
51
Wladimir Belli
Fassa Bortolo
z.t
52
Ricardo Ochoa Palacios
Kelme - Costa Blanca
z.t
53
Félix Rafael Cardenas Ravelo
Kelme - Costa Blanca
z.t
54
Ellis Rastelli
Liquigas - Pata
op 38"
55
Erik Zabel
Team Deutsche Telekom
op 4'02"
56
Jo Planckaert
Cofidis
z.t
57
Giovanni Lombardi
Team Deutsche Telekom
z.t
58
Christophe Mengin
La Française des Jeux
z.t
59
George Hincapie
US Postal Service
z.t
60
Markus Zberg
Rabobank
z.t
61
Bo Hamburger
Memory Card - Jack & Jones
z.t
62
Nacor Burgos Rojo
Relax - Fuenlabrada
z.t
63
Yvon Ledanois
La Française des Jeux
z.t
64
Imanol Ayestaran Odriozola
Relax - Fuenlabrada
z.t
65
Pedro Horrillo Munoz
Vitalicio Seguros - Grupo Generali
z.t
66
Juan Carlos Vicario Barbera
Vitalicio Seguros - Grupo Generali
z.t
67
Peter Van Petegem
Farm Frites
z.t
68
Stéphane Heulot
La Française des Jeux
z.t
69
Tyler Hamilton
US Postal Service
z.t
70
Marc Lotz
Rabobank
z.t
71
Massimiliano Lelli
Cofidis
z.t
72
Mario Aerts
Lotto - Adecco
z.t
73
Daniel Clavero Sebastian
Team Polti
z.t
74
José Enrique Gutierrez Cataluña
Kelme - Costa Blanca
z.t
75
Mauro Gianetti
Vini Caldirola - Sidermec
z.t
76
Geert Verheyen
Lotto - Adecco
z.t
77
Maarten den Bakker
Rabobank
z.t
78
Jörg Jaksche
Team Deutsche Telekom
z.t
79
Marco Velo
Mercatone Uno - Albacom
z.t
80
Kevin Livingston
US Postal Service
z.t
81
Cristiano Frattini
Liquigas - Pata
z.t
82
Martin Rittsel
Memory Card - Jack & Jones
z.t
83
Steffen Kjaergaard
US Postal Service
z.t
84
Oscar Pellicioli
Team Polti
z.t
85
Gilberto Simoni
Lampre - Daikin
z.t
86
Marcello Siboni
Mercatone Uno - Albacom
z.t
87
Frankie Andreu
US Postal Service
z.t
88
Stefano Garzelli
Mercatone Uno - Albacom
z.t
89
Udo Bölts
Team Deutsche Telekom
z.t
90
Georg Totschnig
Team Deutsche Telekom
z.t
91
Daniele De Paoli
Mercatone Uno - Albacom
z.t
92
Igor Astarloa Ascasibar
Mercatone Uno - Albacom
z.t
93
Xavier Jan
La Française des Jeux
z.t
94
Isidro Nozal Vega
O.N.C.E. - Deutsche Bank
z.t
95
Unai Osa Eizaguirre
Banesto
z.t
96
Sergio Barbero
Lampre - Daikin
z.t
97
Oscar Mason
Mercatone Uno - Albacom
z.t
98
Cristian Moreni
Liquigas - Pata
z.t
99
Jan Hruska
Vitalicio Seguros - Grupo Generali
z.t
100
Massimo Donati
Vini Caldirola - Sidermec
z.t
101
Stefano Cattai
Liquigas - Pata
z.t
102
Kai Hundertmarck
Team Deutsche Telekom
z.t
103
Viatcheslav Ekimov
US Postal Service
z.t
104
Matthias Kessler
Team Deutsche Telekom
z.t
105
José Vicente Garcia Acosta
Banesto
z.t
106
Paolo Tiralongo
Fassa Bortolo
z.t
107
Guido Trentin
Vini Caldirola - Sidermec
z.t
108
Massimiliano Mori
Saeco - Valli & Valli
z.t
109
Giuliano Figueras
Mapei - Quick Step
z.t
110
Francesco Secchiari
Saeco - Valli & Valli
z.t
111
Francisco Mancebo Perez
Banesto
z.t
112
Jose Manuel Uria Gonzalez
Team Polti
z.t
113
Daniel Atienza Urendez
Saeco - Valli & Valli
z.t
114
Elio Aggiano
Vitalicio Seguros - Grupo Generali
z.t
115
José Luis Rubiera Vigil
Kelme - Costa Blanca
z.t
116
Roberto Laiseka Jaio
Euskaltel - Euskadi
z.t
117
Fabrizio Guidi
La Française des Jeux
op 10'17"
118
Carlos Ramon Golbano Garcia
Costa de Almeria
z.t
119
Pascal Chanteur
Ag2r Prévoyance - Décathlon
op 11'18"
120
Ricardo Valdez Prieto
Costa de Almeria
z.t
121
Guennadi Mikhailov
Farm Frites
z.t
122
Álvaro González de Galdeano
Vitalicio Seguros - Grupo Generali
z.t
123
Gines Salmeron Martinez
Costa de Almeria
z.t
124
Chris Peers
Cofidis
z.t
125
Cédric Vasseur
US Postal Service
z.t
126
Hernán Dario Muñoz Giraldo
Relax - Fuenlabrada
z.t
127
Rafael Mateos Perez
Team Polti
op 14'32"
128
Juan Manuel Garate Cepa
Lampre - Daikin
z.t
129
Michael Boogerd
Rabobank
z.t
130
Leon van Bon
Rabobank
z.t
131
René Jørgensen
Memory Card - Jack & Jones
z.t
132
Bram de Groot
Rabobank
z.t
133
Miquel van Kessel
Farm Frites
z.t
134
Luca Scinto
Mapei - Quick Step
z.t
135
Marc Wauters
Rabobank
z.t
136
Michael Blaudzun
Memory Card - Jack & Jones
z.t
137
Allan Johansen
Memory Card - Jack & Jones
z.t
138
Glenn D'Hollander
Lotto - Adecco
z.t
139
Alessandro Spezialetti
Liquigas - Pata
z.t
140
Daniel Schnider
La Française des Jeux
z.t
141
Roland Meier
Cofidis
z.t
142
Massimo Cigana
Mercatone Uno - Albacom
z.t
143
Pedro Diaz Lobato
Relax - Fuenlabrada
z.t
144
Eduardo Hernandez Bailo
Relax - Fuenlabrada
z.t
145
Alberto Lopez de Munain
Euskaltel - Euskadi
z.t
146
Grzegorz Gwiazdowski
La Française des Jeux
z.t
147
Eleuterio Anguita Hinojosa
Costa de Almeria
z.t
148
Andres Bermejo Siller
Relax - Fuenlabrada
z.t
149
Jakob Piil
Memory Card - Jack & Jones
z.t
150
Mikael Holst Kyneb
Memory Card - Jack & Jones
z.t
151
Mariano Piccoli
Lampre - Daikin
z.t
152
Christophe Agnolutto
Ag2r Prévoyance - Décathlon
z.t
153
David Delrieu
Ag2r Prévoyance - Décathlon
z.t
154
Wim Vansevenant
Farm Frites
z.t
155
Gilles Maignan
Ag2r Prévoyance - Décathlon
z.t
156
Serge Baguet
Lotto - Adecco
z.t
157
Rik Verbrugghe
Lotto - Adecco
z.t
158
Benoît Salmon
Ag2r Prévoyance - Décathlon
z.t
159
Andreas Klier
Farm Frites
z.t
160
Geert Van Bondt
Farm Frites
z.t
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst