En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
PostNord Danmark Rundt - Tour of Denmark
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
05/08
Faxe
Frederiksberg
199.1 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Tim Merlier
Veranda's Willems - Crelan
4u18'23"
2
Max Kanter
Team Sunweb
z.t
3
Shane Archbold
Aqua Blue Sport
z.t
4
Riccardo Minali
Astana Pro Team
z.t
5
Milan Menten
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
6
Andreas Stokbro Nielsen
Riwal Ceramicspeed Cycling Team
z.t
7
Bryan Coquard
Vital Concept Cycling Club
z.t
8
Mihkel Raim
Israel Cycling Academy
z.t
9
Enrico Barbin
Bardiani CSF
z.t
10
Christophe Noppe
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
11
Hugo Houle
Astana Pro Team
z.t
12
Sean De Bie
Veranda's Willems - Crelan
z.t
13
Xandro Meurisse
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
14
Jonas Rickaert
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
15
Dennis van Winden
Israel Cycling Academy
z.t
16
Cees Bol
Team Sunweb
z.t
17
Paolo Simion
Bardiani CSF
z.t
18
John Murphy
Holowesko-Citadel Racing Team
z.t
19
Wout Van Aert
Veranda's Willems - Crelan
z.t
20
Andrew Fenn
Aqua Blue Sport
z.t
21
Herman Dahl
Joker Icopal
z.t
22
Andrea Peron
Team Novo Nordisk
z.t
23
Kristian Sbaragli
Israel Cycling Academy
z.t
24
Eric Young
Rally Cycling
z.t
25
Miguel Bryon
Holowesko-Citadel Racing Team
z.t
26
Niklas Larsen
Team Virtu Cycling
z.t
27
Coen Vermeltfoort
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
28
Rasmus Christian Quaade
Bhs - Almeborg Bornholm
z.t
29
Andriy Grivko
Astana Pro Team
z.t
30
Christopher Juul Jensen
Mitchelton - Scott
z.t
31
Bert De Backer
Vital Concept Cycling Club
z.t
32
Nicklas Overgaard Pedersen
Bhs - Almeborg Bornholm
z.t
33
Johan Le Bon
Vital Concept Cycling Club
z.t
34
Fabian Lienhard
Holowesko-Citadel Racing Team
z.t
35
Emil Mielke Vinjebo
Team Coloquick
z.t
36
Lasse Norman Hansen
Aqua Blue Sport
z.t
37
Nils Eekhoff
Team Sunweb
z.t
38
Bjorn Tore Nilsen Hoem
Joker Icopal
z.t
39
Julius Johansen
Team Coloquick
z.t
40
Ryan Anderson
Rally Cycling
z.t
41
Senne Leysen
Veranda's Willems - Crelan
z.t
42
Robin Carpenter
Rally Cycling
z.t
43
Oscar Riesebeek
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
44
Adam De Vos
Rally Cycling
z.t
45
Mariusz Gasiorowski
z.t
46
Mikkel Bjerg
Hagens Berman Axeon
op 10"
47
Colin Joyce
Rally Cycling
z.t
48
Magnus Bak Klaris
Bhs - Almeborg Bornholm
z.t
49
Alexander Kamp Egested
Team Virtu Cycling
z.t
50
Troels Ronning Vinther
Riwal Ceramicspeed Cycling Team
z.t
51
Lennard Kämna
Team Sunweb
z.t
52
Benjamin Declercq
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
53
Mirco Maestri
Bardiani CSF
z.t
54
Fridtjof Roeinaas
Joker Icopal
z.t
55
Asbjørn Kragh Andersen
Team Virtu Cycling
z.t
56
Daniil Fominykh
Astana Pro Team
z.t
57
Charles Planet
Team Novo Nordisk
z.t
58
Pieter Weening
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
59
Wesley Kreder
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
60
Chris Anker Sörensen
Riwal Ceramicspeed Cycling Team
op 17"
61
Rasmus Bøgh Wallin
Team Coloquick
z.t
62
Torkil Veyhe
Team Virtu Cycling
z.t
63
Elmar Reinders
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
64
Daniel Bligaard
z.t
65
Jordi Warlop
Sport Vlaanderen - Baloise
op 20"
66
Lorenzo Rota
Bardiani CSF
op 24"
67
Alessandro Tonelli
Bardiani CSF
op 34"
68
Roy Curvers
Team Sunweb
op 35"
69
Mark Christian
Aqua Blue Sport
z.t
70
Aaron Gate
Aqua Blue Sport
z.t
71
Krists Neilands
Israel Cycling Academy
z.t
72
Andzs Flaksis
Holowesko-Citadel Racing Team
z.t
73
August Jensen
Israel Cycling Academy
op 38"
74
Rasmus Guldhammer
Team Virtu Cycling
op 40"
75
Patrick Clausen
Riwal Ceramicspeed Cycling Team
z.t
76
Aimé Degendt
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
77
Nicolai Brochner
Holowesko-Citadel Racing Team
op 43"
78
Mark McNally
Team Wanty - Groupe Gobert
op 47"
79
Christian Moberg Jörgensen
Team Coloquick
op 1'43"
80
Julien Morice
Vital Concept Cycling Club
op 2'12"
81
Casper Pedersen
Aqua Blue Sport
op 2'27"
82
Stijn Steels
Veranda's Willems - Crelan
op 5'02"
83
Robbert de Greef
Roompot - Nederlandse Loterij
op 6'20"
84
Tobias Mørch Kongstad
Riwal Ceramicspeed Cycling Team
op 7'02"
85
Mathias Norsgaard Jørgensen
Riwal Ceramicspeed Cycling Team
op 10'00"
86
Jesper Schultz
Team Virtu Cycling
z.t
87
Christoffer Lisson
Bhs - Almeborg Bornholm
z.t
88
Mads Pedersen
Trek - Segafredo
op 10'26"
89
Ruslan Tleubayev
Astana Pro Team
op 11'00"
90
Fabio Calabria
Team Novo Nordisk
z.t
91
Sam Brand
Team Novo Nordisk
z.t
92
Christopher Williams
Team Novo Nordisk
z.t
93
Martin Toft Madsen
Bhs - Almeborg Bornholm
z.t
94
Emil Toudal
Bhs - Almeborg Bornholm
z.t
95
Rasmus Byriel Iversen
z.t
96
Silas Clemmensen
z.t
97
Vitaliy Buts
Team Hurom
z.t
98
Andriy Vasylyuk
Team Hurom
z.t
99
Emanuel Piaskowy
Team Hurom
z.t
100
Mateusz Manowski
Team Hurom
z.t
Kris Boeckmans
Vital Concept Cycling Club
DNF
Tom Devriendt
Team Wanty - Groupe Gobert
DNF
Henrik Evensen
Joker Icopal
DNF
Ole Forfang
Joker Icopal
DNF
Oscar Gatto
Astana Pro Team
DNF
Andrea Guardini
Bardiani CSF
DNF
Sondre Holst Enger
Israel Cycling Academy
DNF
Charles Bradley Huff
Rally Cycling
DNF
Eryk Laton
Team Hurom
DNF
Jeremy Lecroq
Vital Concept Cycling Club
DNF
Steffen Munk Christiansen
Team Coloquick
DNF
Umberto Poli
Team Novo Nordisk
DNF
Brendan Rhim
Holowesko-Citadel Racing Team
DNF
Tom Stamsnijder
Team Sunweb
DNF
Michael Carbel Svendgaard
Team Fortuneo - Samsic
DNF
Rasmus Tiller
Joker Icopal
DNF
Pieter Vanspeybrouck
Team Wanty - Groupe Gobert
DNF
Wouter Wippert
Roompot - Nederlandse Loterij
DNF
Elias Van Breussegem
Veranda's Willems - Crelan
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst