En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
VOO-Tour de Wallonie
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
23/07
Chaudfontaine
Seraing
192.8 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Jasper De Buyst
Lotto - Soudal
4u29'16"
2
Michael Morkov
Katusha - Alpecin
z.t
3
Justin Jules
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
4
Jean-Pierre Drucker
BMC Racing Team
z.t
5
Roman Maikin
Gazprom - Rusvelo
z.t
6
Juan José Lobato del Valle
Team LottoNL - Jumbo
z.t
7
Timothy Dupont
Veranda's Willems - Crelan
z.t
8
Bryan Coquard
Direct Energie
z.t
9
Piet Allegaert
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
10
Hugo Hofstetter
Cofidis
z.t
11
Aaron Gate
Aqua Blue Sport
z.t
12
Evaldas Siskevicius
Delko Marseille Provence KTM
z.t
13
Samuel Dumoulin
Ag2r - La Mondiale
z.t
14
Julien Mortier
AGO - Aqua Service
z.t
15
Floris Gerts
BMC Racing Team
z.t
16
Coen Vermeltfoort
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
17
Dylan Teuns
BMC Racing Team
z.t
18
Odd Christian Eiking
FDJ
z.t
19
Nikolas Maes
Lotto - Soudal
z.t
20
Jonas Vangenechten
Cofidis
z.t
21
Nikolay Trusov
Gazprom - Rusvelo
z.t
22
Loic Vliegen
BMC Racing Team
z.t
23
Jim Aernouts
Telenet Fidea Lions
z.t
24
Baptiste Planckaert
Katusha - Alpecin
z.t
25
Jesper Asselman
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
26
Michel Kreder
Aqua Blue Sport
z.t
27
Tosh Van der Sande
Lotto - Soudal
z.t
28
Amund Groendahl Jansen
Team LottoNL - Jumbo
z.t
29
Miles Scotson
BMC Racing Team
z.t
30
Pim Ligthart
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
31
Elmar Reinders
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
32
Guillaume Bonnafond
Cofidis
z.t
33
Jeroen Meijers
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
34
Ivan Savitskiy
Gazprom - Rusvelo
z.t
35
Xandro Meurisse
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
36
Maxime Vantomme
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
37
Viacheslav Kuznetsov
Katusha - Alpecin
z.t
38
Artur Ershov
Gazprom - Rusvelo
z.t
39
Thomas Sprengers
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
40
Sergey Lagutin
Gazprom - Rusvelo
z.t
41
Quentin Pacher
Delko Marseille Provence KTM
z.t
42
Eliot Lietaer
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
43
Dimitri Peyskens
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
44
Erwann Corbel
Fortuneo-Oscaro
z.t
45
Moreno Hofland
Lotto - Soudal
z.t
46
Corné Van Kessel
Telenet Fidea Lions
z.t
47
Benjamin Thomas
Armee de Terre
op 10"
48
Kevyn Ista
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
49
Stijn Devolder
Veranda's Willems - Crelan
z.t
50
Huub Duyn
Veranda's Willems - Crelan
z.t
51
Anthony Roux
FDJ
op 12"
52
Clément Chevrier
Ag2r - La Mondiale
z.t
53
Johan Le Bon
FDJ
z.t
54
Jelle Vanendert
Lotto - Soudal
z.t
55
Fabien Doubey
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
56
Brian van Goethem
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
57
Twan Castelijns
Team LottoNL - Jumbo
z.t
58
Romain Le Roux
Armee de Terre
z.t
59
Romain Combaud
Delko Marseille Provence KTM
z.t
60
Berden de Vries
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
61
Kevin Van Melsen
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
62
Sven Erik Bystrøm
Katusha - Alpecin
z.t
63
Romain Guillemois
Direct Energie
z.t
64
Julien Duval
Ag2r - La Mondiale
z.t
65
Matvey Mamykin
Katusha - Alpecin
op 17"
66
Guillaume Levarlet
Team Wanty - Groupe Gobert
op 20"
67
Tobias Ludvigsson
FDJ
op 22"
68
Kevin Ledanois
Fortuneo-Oscaro
op 24"
69
Gijs Van Hoecke
Team LottoNL - Jumbo
z.t
70
Nicolas Cleppe
Telenet Fidea Lions
z.t
71
Gediminas Bagdonas
Ag2r - La Mondiale
op 27"
72
Otto Vergaerde
Veranda's Willems - Crelan
z.t
73
Julien El Fares
Delko Marseille Provence KTM
z.t
74
Lars van der Haar
Telenet Fidea Lions
z.t
75
Gregory Habeaux
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
76
Quinten Hermans
Telenet Fidea Lions
z.t
77
Romain Cardis
Direct Energie
z.t
78
Léo Vincent
FDJ
z.t
79
Matthieu Ladagnous
FDJ
z.t
80
Arnaud Courteille
FDJ
z.t
81
Maarten Wynants
Team LottoNL - Jumbo
z.t
82
Jérôme Baugnies
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
83
Peter Koning
Aqua Blue Sport
op 56"
84
Aimé Degendt
Sport Vlaanderen - Baloise
op 58"
85
Kevin Deltombe
Sport Vlaanderen - Baloise
op 1'05"
86
Benoît Jarrier
Fortuneo-Oscaro
z.t
87
Calvin Watson
Aqua Blue Sport
z.t
88
Kenneth Vanbilsen
Cofidis
op 1'11"
89
Stephane Rossetto
Cofidis
z.t
90
Andrei Solomennikov
Gazprom - Rusvelo
z.t
91
Remy Mertz
Lotto - Soudal
z.t
92
Toon Aerts
Telenet Fidea Lions
z.t
93
Lars Boom
Team LottoNL - Jumbo
z.t
94
Tony Hurel
Direct Energie
op 1'27"
95
Anthony Delaplace
Fortuneo-Oscaro
op 2'24"
96
Anthony Turgis
Cofidis
op 3'03"
97
Anton Vorobyev
Gazprom - Rusvelo
op 3'16"
98
Antoine Warnier
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
99
Brian Nauleau
Direct Energie
z.t
100
Quentin Jauregui
Ag2r - La Mondiale
op 3'45"
101
Charlie Arimont
AGO - Aqua Service
op 5'06"
102
Francisco José Ventoso Alberdi
BMC Racing Team
z.t
103
Lawrence Naesen
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
104
Antoine Loy
AGO - Aqua Service
z.t
105
Anthony Debuy
AGO - Aqua Service
z.t
106
Nathan Van Hooydonck
BMC Racing Team
z.t
107
Lasse Norman Hansen
Aqua Blue Sport
z.t
108
Alex Kirsch
WB Veranclassic Aquality Protect
z.t
109
Boris Vallee
Fortuneo-Oscaro
z.t
110
Alexis Gougeard
Ag2r - La Mondiale
z.t
111
Simone Antonini
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
112
Frederik Veuchelen
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
113
Igor Boev
Gazprom - Rusvelo
z.t
114
Dries De Bondt
Veranda's Willems - Crelan
z.t
115
Sean De Bie
Lotto - Soudal
z.t
116
Manuel Quinziato
BMC Racing Team
z.t
117
Armindo Fonseca
Fortuneo-Oscaro
z.t
118
Thierry Hupond
Delko Marseille Provence KTM
z.t
119
Michael Van Staeyen
Cofidis
z.t
120
Adam Blythe
Aqua Blue Sport
z.t
121
Victor Campenaerts
Team LottoNL - Jumbo
z.t
122
Vincent Baestaens
Telenet Fidea Lions
z.t
123
Bram Tankink
Team LottoNL - Jumbo
z.t
124
Thijs Aerts
Telenet Fidea Lions
z.t
125
Jimmy Turgis
Cofidis
op 7'45"
126
Christophe Premont
Veranda's Willems - Crelan
op 8'19"
127
Benjamin Giraud
Delko Marseille Provence KTM
z.t
128
Lionel Taminiaux
AGO - Aqua Service
z.t
129
Conor Dunne
Aqua Blue Sport
op 10'05"
130
James Callum Shaw
Lotto - Soudal
op 10'43"
131
Mads Würtz Schmidt
Katusha - Alpecin
z.t
132
André Looij
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
133
Rudy Barbier
Ag2r - La Mondiale
z.t
134
Jimmy Raibaud
Armee de Terre
z.t
135
Thibault Ferasse
Armee de Terre
z.t
136
Julien Morice
Direct Energie
z.t
137
Maxim Belkov
Katusha - Alpecin
z.t
138
Stef Van Zummeren
Veranda's Willems - Crelan
z.t
139
Kenny Dehaes
Team Wanty - Groupe Gobert
z.t
140
Bert Van Lerberghe
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
141
Preben Van Hecke
Sport Vlaanderen - Baloise
z.t
142
Yannick Martinez
Delko Marseille Provence KTM
z.t
143
Fabrice Jeandesboz
Direct Energie
op 13'14"
144
Steven Tronet
Armee de Terre
op 18'31"
145
Jonathan Hivert
Direct Energie
z.t
146
Martin Palm
AGO - Aqua Service
op 18'36"
147
Gordon De Winter
AGO - Aqua Service
z.t
148
Alexandre Geniez
Ag2r - La Mondiale
op 18'40"
149
Yannis Yssaad
Armee de Terre
op 21'05"
150
Morgan Kneisky
Armee de Terre
z.t
151
Franklin Six
AGO - Aqua Service
op 28'44"
152
Bryan Alaphilippe
Armee de Terre
z.t
Gaetan Bille
Veranda's Willems - Crelan
DNF
Franck Bonnamour
Fortuneo-Oscaro
DNF
Martin Laas
Delko Marseille Provence KTM
DNF
Dries Van Gestel
Sport Vlaanderen - Baloise
DNS
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst