En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Prueba Villafranca - Ordiziako Klasika
Uitslag
1
Luis Léon Sanchez Gil
Astana - Premier Tech
3u51'27"
2
Juan Ayuso Pesquera
UAE Team Emirates
z.t
3
Roger Adria Oliveras
Equipo Kern Pharma
z.t
4
Hector Carretero
Movistar Team
z.t
5
Mikel Iturria Segurola
Euskaltel - Euskadi
z.t
6
Oscar Rodriguez Garaicoechea
Astana - Premier Tech
op 8"
7
Gonzalo Serrano
Movistar Team
op 9"
8
Michal Paluta
Global 6 Cycling
z.t
9
Julien Simon
TotalEnergies
z.t
10
Anthony Delaplace
Team Arkéa - Samsic
z.t
11
Jetse Bol
Burgos - BH
z.t
12
Alejandro Ropero Molina
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
13
José Joaquin Rojas Gil
Movistar Team
z.t
14
Angel Madrazo Ruiz
Burgos - BH
z.t
15
Diego Rosa
Team Arkéa - Samsic
z.t
16
Sergio Roman Martin Galan
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
17
Unai Cuadrado Ruiz De Gauna
Euskaltel - Euskadi
z.t
18
Gavin Mannion
Rally Cycling
z.t
19
Mathieu Burgaudeau
TotalEnergies
z.t
20
Miguel Eduardo Florez Lopez
Team Arkéa - Samsic
z.t
21
Jordi Lopez Caravaca
Equipo Kern Pharma
z.t
22
Victor Langellotti
Burgos - BH
z.t
23
Antoine Berlin
Global 6 Cycling
z.t
24
Mikel Bizkarra Etxegibel
Euskaltel - Euskadi
z.t
25
Matteo Jorgenson
Movistar Team
op 15"
26
Juan Antonio Lopez-Cozar
Burgos - BH
op 21"
27
Mathias Norsgaard Jørgensen
Movistar Team
op 52"
28
Jokin Murguialday Elorza
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
29
Jon Irisarri Ricon
Caja Rural - Seguros RGA
op 1'00"
30
Julen Irizar Laskurain
Euskaltel - Euskadi
z.t
31
Yuriy Natarov
Astana - Premier Tech
z.t
32
Javier Romo Oliver
Astana - Premier Tech
z.t
33
Garikoitz Bravo Oiarbide
Euskaltel - Euskadi
z.t
34
Kevin Ledanois
Team Arkéa - Samsic
z.t
35
Ibon Ruiz Sedano
Equipo Kern Pharma
z.t
36
Sergio Garcia Gonzalez
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
37
Valentin Ferron
TotalEnergies
z.t
38
José Manuel Gutierrez Revuelta
Gios
z.t
39
Julen Amezqueta Moreno
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
40
Thibault Guernalec
Team Arkéa - Samsic
z.t
41
Marti Marquez Roman
Equipo Kern Pharma
z.t
42
Byron Munton
Electro Hiper Europa
z.t
43
Gonçalo Amado
Antarte - Feirense
z.t
44
Jhojan Orlando Garcia Sosa
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
45
Oscar Pelegri
Electro Hiper Europa
op 1'13"
46
Ollie Jones
Global 6 Cycling
op 1'21"
47
Juan Diego Alba Bolivar
Movistar Team
z.t
48
Anasse Ait El Abdia
Bahrain Cycling Academy
op 1'47"
49
Geoffrey Soupe
TotalEnergies
z.t
50
Isaac Canton Serrano
Burgos - BH
z.t
51
Carlos Garcia Pierna
Equipo Kern Pharma
z.t
52
Andres Camilo Ardila Ordoñez
UAE Team Emirates
z.t
53
Yevgeniy Gidich
Astana - Premier Tech
z.t
54
Joe Dombrowski
UAE Team Emirates
op 1'49"
55
Diego Pablo Sevilla Lopez
EOLO - Kometa Cycling Team
op 3'31"
56
Antonio Angulo Sampedro
Euskaltel - Euskadi
z.t
57
Eusebio Pascual Bonhome
Bahrain Cycling Academy
z.t
58
Alexandre Geniez
TotalEnergies
op 3'49"
59
Arturo Gravalos
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
60
Marlon Gaillard
TotalEnergies
z.t
61
Jon Barrenetxea Golzarri
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
62
Cristian Camilo Munoz Lancheros
UAE Team Emirates
z.t
63
Bruno Duarte Ferreira Silva
Antarte - Feirense
z.t
64
Stephen Bassett
Rally Cycling
z.t
65
Manuel De Sousa António Ferreira
Antarte - Feirense
z.t
66
Oier Lazkano
Caja Rural - Seguros RGA
z.t
67
Finn Fisher-Black
UAE Team Emirates
z.t
68
Diego Rubio Hernandez
Burgos - BH
op 7'13"
69
Dayer Uberney Quintana Rojas
Team Arkéa - Samsic
z.t
70
Benjamin King
Rally Cycling
z.t
71
Romain Hardy
Team Arkéa - Samsic
op 8'58"
72
Ibai Azurmendi Sagastibeltza
Euskaltel - Euskadi
op 9'05"
73
Víctor Martínez Garcia
Electro Hiper Europa
op 10'13"
74
Javier Gil Torregrosa
Bahrain Cycling Academy
z.t
75
James Mitri
Global 6 Cycling
z.t
76
Jorge Bueno Garcia
Gios
z.t
77
Jonas Hjorth
z.t
78
Thomas Armstrong
Electro Hiper Europa
z.t
79
Nicolas Sessler
Global 6 Cycling
z.t
80
Simone Casanova
z.t
81
Yevgeniy Fedorov
Astana - Premier Tech
z.t
82
Rob Britton
Rally Cycling
z.t
83
Marton Dina
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
84
Marcos Jurado Rodriguez
Electro Hiper Europa
z.t
85
Raul Garcia Pierna
Equipo Kern Pharma
z.t
86
Kyle Murphy
Rally Cycling
op 10'17"
87
Florian Maitre
TotalEnergies
op 13'24"
88
Glen Van Nuffelen
op 13'38"
89
Campbell Pithie
Global 6 Cycling
z.t
90
Mauro Rato Castrillo
z.t
91
Marco Marcato
UAE Team Emirates
z.t
92
Andreas Miltiadis
Gios
z.t
93
Bram Rombouts
z.t
94
Pedroso Daniel Viegas
EOLO - Kometa Cycling Team
z.t
95
Felipe Orts Lloret
Burgos - BH
z.t
96
Gabriel Cullaigh
Movistar Team
z.t
97
Xavier Canellas Sanchez
Gios
z.t
98
Seppe Rombouts
Lviv Cycling Team
z.t
99
Miguel Angel Ballesteros Canovas
Electro Hiper Europa
z.t
100
Fernando Lopes Gonzalez
Gios
z.t
Sayed Ahmed Alawi
Bahrain Cycling Academy
DNF
Jose Bruzual
Gios
DNF
Rubén Caseny Catala
Massi Vivo - Conecta
DNF
Javier Comin Ferrer
Massi Vivo - Conecta
DNF
Samuel Coronel Gonzalez
Massi Vivo - Conecta
DNF
Afonso Eulalio
Antarte - Feirense
DNF
Toni Franz
Lviv Cycling Team
DNF
Francisco Galvan Fernandez
Equipo Kern Pharma
DNF
Vicente Garcia De Mateos Rubio
Antarte - Feirense
DNF
Mansoor Jawad
Bahrain Cycling Academy
DNF
Cédric Jolidon
DNF
Nicola Jolidon
DNF
Yousef Mirza Banihammad
UAE Team Emirates
DNF
Ahmed Naser
Bahrain Cycling Academy
DNF
Joao Bernardo Pereira Saavedra
DNF
Tim Edvard Mechtchanski Hyld Pettersen
DNF
Fábio Marcelo Pinto de Oliveira
Antarte - Feirense
DNF
Oliver Robinson
Lviv Cycling Team
DNF
Nikita Stalnov
Astana - Premier Tech
DNF
Keegan Swirbul
Rally Cycling
DNF
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
1999
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst