En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Visit Friesland Elfstedenrace
Uitslag
1
Jasper Philipsen
Alpecin - Deceuninck
4u24'38"
2
Olav Kooij
Jumbo - Visma
z.t
3
Davide Bomboi
TDT-Unibet
z.t
4
Luka Mezgec
Team Jayco AlUla
z.t
5
Huub Artz
Metec - Solarwatt P/B Mantel
z.t
6
Hartthijs de Vries
TDT-Unibet
z.t
7
Lionel Taminiaux
Alpecin - Deceuninck
op 4"
8
Max Kroonen
Volkerwessels Cycling Team
op 5"
9
Rick Ottema
Allinq Continental Cyclingteam
z.t
10
Edoardo Affini
Jumbo - Visma
op 8"
11
Fabio Van Den Bossche
Alpecin - Deceuninck
op 13"
12
Tim Marsman
Metec - Solarwatt P/B Mantel
op 14"
13
Lars Boven
Jumbo-Visma Development Team
op 18"
14
Matteo Moschetti
Q36.5 - Qhubeka
op 38"
15
Tim Van Dijke
Jumbo - Visma
op 40"
16
Gerben Thijssen
Intermarché - Circus - Wanty
z.t
17
Dylan Groenewegen
Team Jayco AlUla
z.t
18
Yentl Vandevelde
TDT-Unibet
z.t
19
Joshua Huppertz
Team Lotto - Kern Haus
z.t
20
Coen Vermeltfoort
Volkerwessels Cycling Team
z.t
21
Ole Theiler
Team Lotto - Kern Haus
z.t
22
Erlend Blikra
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
23
Sam Welsford
Team DSM - Firmenich
z.t
24
Victor Broex
Metec - Solarwatt P/B Mantel
z.t
25
Abram Stockman
TDT-Unibet
z.t
26
Timo de Jong
Volkerwessels Cycling Team
z.t
27
Simon Dehairs
Alpecin-Deceuninck Development Team
z.t
28
Red Walters
Xspeed United Continental
z.t
29
Owen Geleijn
Jumbo-Visma Development Team
z.t
30
Ramon Sinkeldam
Alpecin - Deceuninck
z.t
31
Wessel Mouris
Scorpions Racing Team
z.t
32
Jules Hesters
Team Flanders - Baloise
z.t
33
Elmar Reinders
Team Jayco AlUla
op 51"
34
Roel Van Sintmaartensdijk
Circus-Re Uz-Technord
z.t
35
Per Strand Hagenes
Jumbo-Visma Development Team
op 1'04"
36
Jonas Abrahamsen
Uno-X Pro Cycling Team
op 1'27"
37
Martins Pluto
A Bloc CT
op 1'49"
38
Tom Devriendt
Q36.5 - Qhubeka
op 2'41"
39
Cyrus Monk
Q36.5 - Qhubeka
z.t
40
Manuel Oioli
Q36.5 Continental Cycling Team
z.t
41
Joey Rosskopf
Q36.5 - Qhubeka
z.t
42
Tuur Dens
Team Flanders - Baloise
z.t
43
Baptiste Planckaert
Intermarché - Circus - Wanty
op 4'10"
44
Zdenek Stybar
Team Jayco AlUla
op 4'26"
45
Blake Quick
Team Jayco AlUla
op 4'34"
46
Martijn Rasenberg
A Bloc CT
z.t
47
Tom Paquot
Intermarché - Circus - Wanty
op 5'17"
48
Casper Van Der Woude
op 5'40"
49
Lindsay De Vylder
Team Flanders - Baloise
op 5'43"
50
Philip Heijnen
A Bloc CT
z.t
51
Guillaume Visser
BEAT Cycling
z.t
52
Bram Dissel
BEAT Cycling
z.t
53
Hidde van Veenendaal
Metec - Solarwatt P/B Mantel
z.t
54
Luke Durbridge
Team Jayco AlUla
z.t
55
Marcus Sander Hansen
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
56
Mike Schuch
A Bloc CT
z.t
57
Julius Johansen
Intermarché - Circus - Wanty
z.t
58
Matthijs Büchli
BEAT Cycling
z.t
59
Søren Wærenskjold
Uno-X Pro Cycling Team
op 5'51"
60
Louis Bendixen
Uno-X Pro Cycling Team
z.t
61
Alberto Dainese
Team DSM - Firmenich
z.t
62
Axel Van Der Tuuk
Metec - Solarwatt P/B Mantel
z.t
63
Peter Schulting
Volkerwessels Cycling Team
z.t
Elmar Abma
Allinq Continental Cyclingteam
DNF
Björn Bakker
Scorpions Racing Team
DNF
Ayco Bastiaens
Alpecin-Deceuninck Development Team
DNF
Joren Bloem
TDT-Unibet
DNF
Alex Colman
Team Flanders - Baloise
DNF
Gil d'Heygere
BEAT Cycling
DNF
Jasper Dejaegher
Circus-Re Uz-Technord
DNF
Bodi Del Grosso
A Bloc CT
DNF
Alexander Edmondson
Team DSM - Firmenich
DNF
Tijmen Eising
Volkerwessels Cycling Team
DNF
Vince Gerits
Team Flanders - Baloise
DNF
Jakob Geßner
Team Lotto - Kern Haus
DNF
Mark Groeneveld
Xspeed United Continental
DNF
Paul Gruithuijzen
Scorpions Racing Team
DNF
Tord Gudmestad
Uno-X Pro Cycling Team
DNF
Jordan Habets
Metec - Solarwatt P/B Mantel
DNF
Jasper Huitema
Scorpions Racing Team
DNF
Axel Källberg
Development Team DSM - Firmenich
DNF
Hugo Kars
Scorpions Racing Team
DNF
Pierre-Pascal Keup
Team Lotto - Kern Haus
DNF
Jonah Killy
DNF
Kristian Klevgard
Xspeed United Continental
DNF
Daniel Koszela
Xspeed United Continental
DNF
Enzo Leijnse
Development Team DSM - Firmenich
DNF
Bert-Jan Lindeman
Volkerwessels Cycling Team
DNF
Tobias Ludvigsson
Q36.5 - Qhubeka
DNF
Leslie Leander Lührs
Team Lotto - Kern Haus
DNF
Callum Macleod
A Bloc CT
DNF
Niklas Markl
Team DSM - Firmenich
DNF
Hamish McKenzie
Team Jayco AlUla
DNF
Tim Naberman
Team DSM - Firmenich
DNF
Thijmen Paardekooper
DNF
Edward Planckaert
Alpecin - Deceuninck
DNF
George Radcliffe
DNF
Timo Roosen
Jumbo - Visma
DNF
Lars Rouffaer
Allinq Continental Cyclingteam
DNF
Daniel Schrag
Team Lotto - Kern Haus
DNF
Brett Stoppa
Xspeed United Continental
DNF
Harry Tanfield
TDT-Unibet
DNF
Wouter Toussaint
TDT-Unibet
DNF
Wouter Van De Weerdhof
Allinq Continental Cyclingteam
DNF
Nick Van der Meer
Volkerwessels Cycling Team
DNF
Vincent Van Dorp
Scorpions Racing Team
DNF
Aaron Van Poucke
Team Flanders - Baloise
DNF
Otto Van Zanden
A Bloc CT
DNF
Noah Vandenbranden
Team Flanders - Baloise
DNF
Pepijn Veenings
Allinq Continental Cyclingteam
DNF
Niek Voogt
Scorpions Racing Team
DNF
Nils Wolffenbuttel
Allinq Continental Cyclingteam
DNF
Dennis van der Horst
Allinq Continental Cyclingteam
DNF
Jack Bauer
Q36.5 - Qhubeka
DNS
2024
2023
2022
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst