En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Olympic Games Athene
Uitslag
1
Paolo Bettini
Quick Step - Davitamon
5u41'44"
2
Sergio Miguel Moreira Paulinho
L.A. Pecol
op 1"
3
Axel Merckx
Lotto - Domo
op 8"
4
Erik Zabel
Team T-Mobile
op 12"
5
Andrej Hauptman
Lampre
z.t
6
Kim Kirchen
Fassa Bortolo
z.t
7
Roger Hammond
MrBookmaker - Palmans
z.t
8
Frank Høj
Team CSC
z.t
9
Kurt-Asle Arvesen
Team CSC
z.t
10
Alexander Kolobnev
Domina Vacanze
z.t
11
Robbie McEwen
Lotto - Domo
z.t
12
Markus Zberg
Gerolsteiner
z.t
13
Ciaran Power
Navigators Insurance Cycling Team
z.t
14
Marcus Ljungqvist
Alessio-Bianchi
z.t
15
Julian Dean
Crédit Agricole
z.t
16
Fränk Schleck
Team CSC
z.t
17
Max van Heeswijk
US Postal Service Presented by Berry Floor
z.t
18
Tyler Hamilton
Phonak Hearing Systems
z.t
19
Jan Ullrich
Team T-Mobile
z.t
20
Thomas Voeckler
Brioches La Boulangère
z.t
21
Serhiy Honchar
De Nardi
z.t
22
Georg Totschnig
Gerolsteiner
z.t
23
Kyrylo Pospyeyev
Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
z.t
24
George Hincapie
US Postal Service Presented by Berry Floor
z.t
25
Bo Hamburger
Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
z.t
26
Tadej Valjavec
Phonak Hearing Systems
z.t
27
Nuño Ribeiro
L.A. Pecol
z.t
28
Bobby Julich
Team CSC
z.t
29
Martin Elmiger
Phonak Hearing Systems
z.t
30
Gerhard Trampusch
Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
z.t
31
Santiago Botero Echeverry
Team T-Mobile
z.t
32
Michael Barry
US Postal Service Presented by Berry Floor
z.t
33
Stuart O'Grady
Cofidis
z.t
34
Unai Etxebarria Arana
Euskaltel - Euskadi
z.t
35
Alexandre Vinokourov
Team T-Mobile
z.t
36
Luis Felipe Laverde Jimenez
Formaggi Pinzolo Fiave'
z.t
37
Evgeny Petrov
Saeco
z.t
38
Daniele Nardello
Team T-Mobile
op 19"
39
Luca Paolini
Quick Step - Davitamon
z.t
40
Peter Van Petegem
Lotto - Domo
z.t
41
Erik Dekker
Rabobank
op 45"
42
Romans Vainsteins
Lampre
op 1'19"
43
Gorazd Stangelj
Saeco
op 1'36"
44
Laurent Brochard
Ag2r Prevoyance
op 2'29"
45
Benoît Joachim
US Postal Service Presented by Berry Floor
z.t
46
Cristian Moreni
Alessio-Bianchi
z.t
47
Alejandro Valverde Belmonte
Comunidad Valenciana - Kelme
z.t
48
Richard Virenque
Quick Step - Davitamon
z.t
49
Philippe Gilbert
FDjeux.com
z.t
50
Uros Murn
Phonak Hearing Systems
z.t
51
Gerrit Glomser
Saeco
op 3'37"
52
Karsten Kroon
Rabobank
op 5'29"
53
Sergey Yakovlev
Team T-Mobile
op 7'04"
54
Ruslan Ivanov
Alessio-Bianchi
op 8'51"
55
Lars Michaelsen
Team CSC
z.t
56
Tomasz Brozyna
Action
z.t
57
Yasutaka Tashiro
Team Bridgestone Anchor
z.t
58
René Andrle
Liberty Seguros
z.t
59
Sergey Lagutin
Landbouwkrediet - Colnago
z.t
60
Nicki Sörensen
Team CSC
z.t
61
Janek Tombak
Cofidis
z.t
62
Murilo Antonio Fischer
Domina Vacanze
z.t
63
Jan Svorada
Lampre
z.t
64
Jens Voigt
Team CSC
z.t
65
Ondrej Sosenka
Acqua & Sapone - Caffe Mokambo
z.t
66
Igor Pugaci
De Nardi
z.t
67
Filippo Pozzato
Fassa Bortolo
z.t
68
Yaroslav Popovych
Landbouwkrediet - Colnago
z.t
69
Ryan Cox
Team Barloworld - Androni Giocattoli
z.t
70
Andrey Kashechkin
Crédit Agricole
z.t
71
Martin Riska
PSK Whirpool
op 9'44"
72
Gustav Erik Larsson
Fassa Bortolo
z.t
73
Andrey Mizurov
Oktos
z.t
74
Laszlo Bodrogi
Quick Step - Davitamon
op 15'01"
75
Dawid Krupa
Legia Bazyliszek - Sopro
op 18'41"
Goncalo José Amorim Valada
DNF
Marcello Arriagada
DNF
Igor Astarloa Ascasibar
Lampre
DNF
Andrus Aug
Domina Vacanze
DNF
Magnus Backstedt
Alessio-Bianchi
DNF
Candido Barbosa
L.A. Pecol
DNF
Rubens Bertogliati
Saunier Duval - Prodir
DNF
Heath Blackgrove
DNF
Michael Boogerd
Rabobank
DNF
Fabian Cancellara
Fassa Bortolo
DNF
José Chacon
DNF
Sylvain Chavanel
Brioches La Boulangère
DNF
Baden Cooke
FDjeux.com
DNF
Stuart Dangerfield
DNF
Dimitar Dimitrov Gospodinov
DNF
Vladimir Duma
Landbouwkrediet - Colnago
DNF
Bernhard Eisel
FDjeux.com
DNF
Viatcheslav Ekimov
US Postal Service Presented by Berry Floor
DNF
Gordon Fraser
Health Net Pro Cycling Team Presented by Maxxis
DNF
Oscar Freire Gomez
Rabobank
DNF
Igor González de Galdeano
Liberty Seguros
DNF
José Ivan Gutierrez Palacios
Illes Balears - Banesto
DNF
Morten Hegreberg
Jartazi Granville Team
DNF
Michal Hrazdira
DNF
Robert Hunter
Rabobank
DNF
Thor Hushovd
Crédit Agricole
DNF
Maxim Iglinsky
Capec
DNF
Matej Jurco
De Nardi
DNF
Mads Kaggestad
Crédit Agricole
DNF
Tiaan Kannemeyer
Team Barloworld - Androni Giocattoli
DNF
Vladimir Karpets
Illes Balears - Banesto
DNF
Jaan Kirsipuu
Ag2r Prevoyance
DNF
Andreas Klöden
Team T-Mobile
DNF
Servais Knaven
Quick Step - Davitamon
DNF
Slawomir Kohut
Hoop CCC - Polsat
DNF
Yuriy Krivtsov
Ag2r Prevoyance
DNF
Levi Leipheimer
Rabobank
DNF
Thomas Lövkvist
FDjeux.com
DNF
Marcio May
DNF
Jason McCartney
Health Net Pro Cycling Team Presented by Maxxis
DNF
Denis Menchov
Illes Balears - Banesto
DNF
Christophe Moreau
Crédit Agricole
DNF
Andris Nauduzs
Domina Vacanze
DNF
Luciano Pagliarini Mendonca
Lampre
DNF
Victor Hugo Peña Grisales
US Postal Service Presented by Berry Floor
DNF
Marlon Alirio Perez Arango
Colombia - Selle Italia
DNF
Erki Pütsep
Ag2r Prevoyance
DNF
Michael Rasmussen
Rabobank
DNF
Grégory Rast
Phonak Hearing Systems
DNF
Robin Reid
Marco Polo Cycling Team
DNF
Michael Rich
Gerolsteiner
DNF
Michael Rogers
Quick Step - Davitamon
DNF
Radoslaw Romianik
Hoop CCC - Polsat
DNF
Abbas Saeiditanha
DNF
Mark Scanlon
Ag2r Prevoyance
DNF
Ivan Stevic
DNF
Shinri Suzuki
Shimano Racing
DNF
Sylwester Szmyd
Saeco
DNF
Alexandre Usov
Phonak Hearing Systems
DNF
Wim Vansevenant
Lotto - Domo
DNF
Eugen Wacker
DNF
Marc Wauters
Rabobank
DNF
Charles Wegelius
De Nardi
DNF
Matthew White
Cofidis
DNF
Julian Winn
DNF
Eric Wohlberg
Sierra Nevada Cycling
DNF
Kam-Po Wong
DNF
Jeremy Yates
DNF
Amir Zargari
DNF
2024
2021
2016
2012
2008
2004
2000
1996
1992
1988
1984
1980
1976
1972
1968
1964
1960
1952
1948
1936
1932
1928
1924
1920
1912
1896
Info
Parcours
Uitslag
Erelijst