En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Int. Österreich-Rundfahrt
Ritinfo
Proloog
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
08/07
St. Johann/Alpendorf
Wels
203.9 km
Uitslag
Eindstand
Punten
Berg
1
Clement Venturini
Cofidis
4u29'21"
2
Sep Vanmarcke
Cannondale Drapac Pro Cycling Team
z.t
3
Ryan Gibbons
Team Dimension Data
z.t
4
Pim Ligthart
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
5
Ivan Savitskiy
Gazprom - Rusvelo
z.t
6
Davide Ballerini
Androni Giocattoli
z.t
7
Oscar Gatto
Astana Pro Team
z.t
8
Gian Friesecke
Team Vorarlberg
z.t
9
Guillaume Boivin
Israel Cycling Academy
z.t
10
Sven Erik Bystrøm
Katusha - Alpecin
z.t
11
Jenthe Biermans
Katusha - Alpecin
z.t
12
Yannick Martinez
Delko Marseille Provence KTM
z.t
13
Peter Kusztor
Amplatz - BMC
z.t
14
Christian Mager
Team Sauerland NRW P/B Henley & Partners
z.t
15
Dennis van Winden
Israel Cycling Academy
z.t
16
Laurens De Vreese
Astana Pro Team
z.t
17
Simone Velasco
Bardiani CSF
z.t
18
Miguel Angel López Moreno
Astana Pro Team
z.t
19
Angel Madrazo Ruiz
Delko Marseille Provence KTM
z.t
20
Delio Fernández Cruz
Delko Marseille Provence KTM
z.t
21
Stefan Denifl
Aqua Blue Sport
z.t
22
Felix Grossschartner
CCC Sprandi Polkowice
z.t
23
Martijn Tusveld
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
24
Giulio Ciccone
Bardiani CSF
z.t
25
Anthony Perez
Cofidis
z.t
26
Aleksey Rybalkin
Gazprom - Rusvelo
z.t
27
Hermann Pernsteiner
Amplatz - BMC
z.t
28
Nikita Stalnov
Astana Pro Team
z.t
29
Daniel Geismayr
Team Vorarlberg
z.t
30
Ben O'Connor
Team Dimension Data
z.t
31
Pavel Kochetkov
Katusha - Alpecin
z.t
32
Patrick Schelling
Team Vorarlberg
z.t
33
Sergey Firsanov
Gazprom - Rusvelo
z.t
34
Rein Taaramae
Katusha - Alpecin
z.t
35
Clemens Fankhauser
Tirol Cycling Team
z.t
36
Artem Nych
Gazprom - Rusvelo
op 16"
37
Mathias Le Turnier
Cofidis
op 17"
38
Jakub Kaczmarek
CCC Sprandi Polkowice
z.t
39
William Clarke
Cannondale Drapac Pro Cycling Team
z.t
40
Riccardo Zoidl
Team Felbermayr Simplon Wels
op 20"
41
Sébastian Baldauf
Team Vorarlberg
z.t
42
Daniel Pearson
Aqua Blue Sport
z.t
43
Artyom Zakharov
Astana Pro Team
z.t
44
Leszek Plucinski
CCC Sprandi Polkowice
op 31"
45
Nicky van der Lijke
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
46
Pieter Weening
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
47
Stephan Rabitsch
Team Felbermayr Simplon Wels
op 36"
48
Yoann Bagot
Cofidis
z.t
49
Patryk Stosz
CCC Sprandi Polkowice
op 39"
50
Michal Schlegel
CCC Sprandi Polkowice
z.t
51
Markus Eibegger
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
52
Ilnur Zakarin
Katusha - Alpecin
z.t
53
Tom-Jelte Slagter
Cannondale Drapac Pro Cycling Team
z.t
54
Sergey Nikolaev
Gazprom - Rusvelo
op 1'06"
55
Reinier Honig
Team Vorarlberg
op 1'21"
56
Mekseb Debesay
Team Dimension Data
op 2'01"
57
Sebastian Schönberger
Tirol Cycling Team
op 0"
58
Tom Scully
Cannondale Drapac Pro Cycling Team
op 3'36"
59
Jay Robert Thomson
Team Dimension Data
op 0"
60
Daniel Teklehaimanot Girmazion
Team Dimension Data
z.t
61
Rémy Di Gregorio
Delko Marseille Provence KTM
op 5'06"
62
Hamish Schreurs
Israel Cycling Academy
z.t
63
Dorian Godon
Cofidis
op 6'21"
64
Angel Vicioso Arcos
Katusha - Alpecin
z.t
65
Artem Ovechkin
Gazprom - Rusvelo
op 6'45"
66
Elia Viviani
Team Sky
op 11'01"
67
Manuel Belletti
Wilier Triestina
z.t
68
Vincenzo Albanese
Bardiani CSF
z.t
69
Riccardo Minali
Astana Pro Team
z.t
70
Michal Paluta
CCC Sprandi Polkowice
z.t
71
Marcin Mrozek
CCC Sprandi Polkowice
z.t
72
Daniel Lehner
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
73
Marcel Neuhauser
Team Felbermayr Simplon Wels
z.t
74
Truls Engen Korsaeth
Astana Pro Team
z.t
75
Marco Mathis
Katusha - Alpecin
z.t
76
Loic Chetout
Cofidis
z.t
77
Rok Korosec
Amplatz - BMC
z.t
78
Andrew Fenn
Aqua Blue Sport
z.t
79
Kristijan Koren
Cannondale Drapac Pro Cycling Team
z.t
80
Alex Howes
Cannondale Drapac Pro Cycling Team
z.t
81
Jan Tratnik
CCC Sprandi Polkowice
z.t
82
Maximilian Hammerle
Team Vorarlberg
z.t
83
Ryan Mullen
Cannondale Drapac Pro Cycling Team
z.t
84
Timon Loderer
WSA - Greenlife
z.t
85
Matej Mugerli
Amplatz - BMC
z.t
86
Marek Canecky
Amplatz - BMC
z.t
87
Igor Anton Hernandez
Team Dimension Data
z.t
88
Daniel Diaz
Delko Marseille Provence KTM
z.t
89
Johann van Zyl
Team Dimension Data
z.t
90
Jodok Salzmann
WSA - Greenlife
z.t
91
Dennis Paulus
Hrinkow Advarics Cycleang
z.t
92
Andreas Hofer
Hrinkow Advarics Cycleang
z.t
93
Sjoerd Van Ginneken
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
94
Gatis Smukulis
Delko Marseille Provence KTM
z.t
95
Thierry Hupond
Delko Marseille Provence KTM
z.t
96
Oscar Riesebeek
Roompot - Nederlandse Loterij
z.t
97
Filippo Fortin
Tirol Cycling Team
z.t
98
Daniel Turek
Israel Cycling Academy
z.t
99
Roy Goldstein
Israel Cycling Academy
z.t
100
Stefan Poll
WSA - Greenlife
z.t
101
Patrick Gamper
Tirol Cycling Team
z.t
102
Lukas Meiler
Team Vorarlberg
z.t
103
Fabian Lienhard
Team Vorarlberg
z.t
104
Matthias Krizek
Tirol Cycling Team
z.t
105
Thomas Umhaller
Amplatz - BMC
z.t
106
Jose Manuel Diaz Gallego
Israel Cycling Academy
z.t
107
Andrea Vendrame
Androni Giocattoli
z.t
108
Enrico Salvador
Tirol Cycling Team
z.t
109
Hans-Jörg Leopold
WSA - Greenlife
z.t
110
Florian Bissinger
WSA - Greenlife
z.t
111
Peter Koning
Aqua Blue Sport
z.t
112
Marco Friedrich
WSA - Greenlife
z.t
113
Andreas Graf
Hrinkow Advarics Cycleang
z.t
114
Dominik Hrinkow
Hrinkow Advarics Cycleang
z.t
115
Jason Lowndes
Israel Cycling Academy
z.t
116
Calvin Watson
Aqua Blue Sport
z.t
117
Patrick Bosman
Hrinkow Advarics Cycleang
z.t
118
Benjamin Brkic
Tirol Cycling Team
z.t
119
Nils Friedl
Hrinkow Advarics Cycleang
z.t
Jerome Cousin
Cofidis
DNF
Zakkari Dempster
Israel Cycling Academy
DNF
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
Info
Parcours
Schema
Uitslag
Erelijst