En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Giro d'Italia
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Info
Int. Österreich-Rundfahrt
Israel Cycling Academy
1
Ben Hermans
2
Matthias Brandle
DNS rit 1
3
Awet Ghebremedhin
4
Guy Sagiv
5
Zakkari Dempster
6
August Jensen
7
Daniel Turek
Movistar Team
11
Carlos Barbero Cuesta
DNS rit 6
12
Carlos Alberto Betancur Gomez
13
Jaime Castrillo
14
Ruben Fernandez Andujar
15
Winner Andrew Anacona
16
Eduardo Sepulveda
17
Rafael Valls Ferri
CCC Team
21
Riccardo Zoidl
22
Josef Cerny
23
Victor De La Parte Gonzalez
24
Jonas Koch
25
Lukasz Owsian
26
Laurens ten Dam
DNF rit 5
27
William Barta
Team Dimension Data
31
Scott Davies
32
Stefan De Bod
33
Enrico Gasparotto
34
Amanuel Gebreigzabhier
35
Nickolas Dlamini
36
Ben O'Connor
37
Tom-Jelte Slagter
Wanty - Gobert Cycling Team
41
Bart De Clercq
42
Thomas Degand
43
Fabien Doubey
44
Tom Devriendt
DNS rit 6
45
Marco Minnaard
46
Pieter Vanspeybrouck
Wallonie Bruxelles
51
Emils Liepins
DNF rit 4
52
Eliot Lietaer
53
Kenny Molly
54
Mathijs Paasschens
55
Dimitri Peyskens
56
Lukas Spengler
57
Tom Wirtgen
Team Arkéa- Samsic
61
Franck Bonnamour
63
Thibault Guernalec
64
Romain Hardy
65
Brice Feillu
66
Laurent Pichon
67
Connor Swift
Delko Marseille Provence KTM
71
Romain Combaud
72
Lucas De Rossi
73
Alessandro Fedeli
74
Delio Fernández Cruz
75
Alexis Guerin
76
Przemyslaw Kasperkiewicz
DNS rit 2
77
Javier Moreno Bazan
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
81
Sebastian Schönberger
82
Roberto Gonzalez
83
Dayer Uberney Quintana Rojas
84
Etienne van Empel
85
Francesco Manuel Bongiorno
86
Giovanni Visconti
DNS rit 6
87
Edoardo Zardini
Gazprom - Rusvelo
91
Nikolay Cherkasov
92
Vladislav Kulikov
93
Igor Boev
94
Ivan Rovny
95
Aleksey Rybalkin
96
Evgeny Shalunov
97
Aleksander Vlasov
Team Vorarlberg Santic
101
Jose Manuel Diaz Gallego
102
Daniel Geismayr
103
Gordian Banzer
104
Colin Chris Stüssi
105
Patrick Schelling
106
Jannik Steimle
107
Roland Thalmann
DNS rit 3
Tirol Cycling Team
111
Omar El Gouzi
112
Felix Engelhardt
113
Florian Gamper
114
Mario Gamper
115
Patrick Gamper
116
Samuele Rivi
117
Georg Zimmermann
Team Felbermayr - Simplon Wels
121
Andi Bajc
122
Benjamin Brkic
123
Florian Kierner
DNS rit 0
124
Matthias Krizek
125
Daniel Lehner
126
Matthias Mangertseder
DNF rit 1
127
Stephan Rabitsch
Team Hrinkow Advarics Cycleang
131
Daniel Eichinger
132
Timon Loderer
133
Andreas Graf
134
Andreas Hofer
135
Dominik Hrinkow
136
Lukas Malgay
137
Jonas Rapp
Maloja Pushbikers
141
Daniel Auer
142
Stefan Kolb
143
Hans-Jörg Leopold
144
Felix Ritzinger
145
Johannes Schinnagel
146
Lukas Schlemmer
147
Yannik Achterberg
Sport.Land. Niederösterreich Selle SMP - St. Rich
151
Julian Gruber
DNF rit 3
152
Marvin Hammerschmid
153
Raphael Hammerschmid
154
Michael Holland
DNF rit 3
155
Stefan Mastaller
DNF rit 5
156
Luka Pajek
157
Thomas Umhaller
Wibatech Merx 7R
161
Marceli Boguslawski
DNF rit 4
163
Pawel Cieslik
164
Michal Podlaski
165
Marek Rutkiewicz
166
Grzegorz Stepniak
Vino - Astana Motors
171
Stepan Astafyev
DNF rit 5
174
Matvey Nikitin
175
Alexandr Ovsyannikov
176
Vadim Pronskiy
177
Alexandr Semenov
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst