En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour de France
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
Rit 10
Rit 11
Rit 12
Rit 13
Rit 14
Rit 15
Rit 16
Rit 17
Rit 18
Rit 19
Rit 20
Rit 21
16/07
Tonnerre
Vittel
211.5 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Nicki Sörensen
Team Saxo Bank
4u52'24"
2
Laurent Lefevre
Bbox Bouygues Telecom
op 48"
3
Franco Pellizotti
Liquigas
z.t
4
Markus Fothen
Team Milram
z.t
5
Egoi Martinez de Esteban
Euskaltel - Euskadi
z.t
6
Sylvain Calzati
Agritubel
z.t
7
Rémi Pauriol
Cofidis
op 1'33"
8
Mark Cavendish
Team Columbia - High Road - HTC
op 5'58"
9
Thor Hushovd
Cervélo Test Team
z.t
10
Marco Bandiera
Lampre - NGC
z.t
11
Mauro Santambrogio
Lampre - NGC
z.t
12
Steven de Jongh
Quick Step
z.t
13
Cyril Lemoine
Skil - Shimano
z.t
14
Nikolay Trusov
Team Katusha
z.t
15
Yaroslav Popovych
Astana
z.t
16
Lance Armstrong
Astana
z.t
17
Bradley Wiggins
Garmin - Slipstream
z.t
18
Christian Vandevelde
Garmin - Slipstream
z.t
19
Yauheni Hutarovich
Française des Jeux
z.t
20
José Joaquin Rojas Gil
Caisse d'Epargne
z.t
21
Alberto Contador Velasco
Astana
z.t
22
Andreas Klöden
Astana
z.t
23
Sergueï Ivanov
Team Katusha
z.t
24
Vladimir Karpets
Team Katusha
z.t
25
George Hincapie
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
26
Arnaud Coyot
Caisse d'Epargne
z.t
27
Brett Lancaster
Cervélo Test Team
z.t
28
Luis Pasamontes Rodriguez
Caisse d'Epargne
z.t
29
Bernhard Eisel
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
30
Nicholas Roche
Ag2r - La Mondiale
z.t
31
Haimar Zubeldia Agirre
Astana
z.t
32
Maxime Monfort
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
34
Christian Knees
Team Milram
z.t
35
Alan Perez Lezaun
Euskaltel - Euskadi
z.t
36
Andy Schleck
Team Saxo Bank
z.t
37
Tony Martin
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
38
Koen de Kort
Skil - Shimano
z.t
39
Peter Wrolich
Team Milram
z.t
40
Kim Kirchen
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
41
Stijn Vandenbergh
Team Katusha
z.t
42
Leonardo Fabio Duque
Cofidis
z.t
43
Linus Gerdemann
Team Milram
z.t
44
Sébastien Minard
Cofidis
z.t
45
Vincenzo Nibali
Liquigas
z.t
46
Jens Voigt
Team Saxo Bank
z.t
47
Fränk Schleck
Team Saxo Bank
z.t
48
Rinaldo Nocentini
Ag2r - La Mondiale
z.t
49
Thierry Hupond
Skil - Shimano
z.t
50
Stéphane Goubert
Ag2r - La Mondiale
z.t
51
Sylvain Chavanel
Quick Step
z.t
52
Roman Kreuziger
Liquigas
z.t
53
Denis Menchov
Rabobank
z.t
54
Aliaksandr Kuschynski
Liquigas
z.t
55
Sergio Miguel Moreira Paulinho
Astana
z.t
56
Alexandre Botcharov
Team Katusha
z.t
57
William Bonnet
Bbox Bouygues Telecom
z.t
58
Vladimir Efimkin
Ag2r - La Mondiale
z.t
59
Brice Feillu
Agritubel
z.t
60
Geoffroy Lequatre
Agritubel
z.t
61
Gustav Erik Larsson
Team Saxo Bank
z.t
62
Christophe Le Mével
Française des Jeux
z.t
63
Grischa Niermann
Rabobank
z.t
64
Luis Léon Sanchez Gil
Caisse d'Epargne
z.t
65
Jurgen Van den Broeck
Silence - Lotto
z.t
66
Carlos Sastre Candil
Cervélo Test Team
z.t
67
Volodymir Gustov
Cervélo Test Team
z.t
68
Christophe Moreau
Agritubel
z.t
69
Sandy Casar
Française des Jeux
z.t
70
Peter Velits
Team Milram
z.t
71
Ruben Perez Moreno
Euskaltel - Euskadi
z.t
72
Jérémy Roy
Française des Jeux
z.t
73
Heinrich Haussler
Cervélo Test Team
z.t
74
Fumiyuki Beppu
Skil - Shimano
z.t
75
Sébastien Rosseler
Quick Step
z.t
76
Stuart O'Grady
Team Saxo Bank
z.t
77
Tyler Farrar
Garmin - Slipstream
z.t
78
Chris Anker Sörensen
Team Saxo Bank
z.t
79
Bert Grabsch
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
80
Joost Posthuma
Rabobank
z.t
81
Amets Txurruka Ansola
Euskaltel - Euskadi
z.t
82
José Ivan Gutierrez Palacios
Caisse d'Epargne
z.t
83
Julian Dean
Garmin - Slipstream
z.t
84
Johannes Fröhlinger
Team Milram
z.t
85
Hubert Dupont
Ag2r - La Mondiale
z.t
86
Simon Spilak
Lampre - NGC
z.t
87
Juan Manuel Garate Cepa
Rabobank
z.t
88
Stéphane Augé
Cofidis
z.t
89
Tom Boonen
Quick Step
z.t
90
Stef Clement
Rabobank
z.t
91
Bingen Fernandez Bustinza
Cofidis
z.t
92
Samuel Dumoulin
Cofidis
z.t
93
Alessandro Vanotti
Liquigas
z.t
94
Pierre Rolland
Bbox Bouygues Telecom
z.t
95
Andreas Klier
Cervélo Test Team
z.t
96
Hayden Roulston
Cervélo Test Team
z.t
97
Mark Renshaw
Team Columbia - High Road - HTC
z.t
98
Fabian Cancellara
Team Saxo Bank
z.t
99
Daniele Bennati
Liquigas
z.t
100
Filippo Pozzato
Team Katusha
z.t
101
Kenny Robert van Hummel
Skil - Shimano
z.t
102
Alexandre Pichot
Bbox Bouygues Telecom
z.t
103
Daniele Righi
Lampre - NGC
z.t
104
Joan Horrach Rippoll
Team Katusha
z.t
105
Simon Geschke
Skil - Shimano
z.t
106
Marzio Bruseghin
Lampre - NGC
z.t
107
Fabian Wegmann
Team Milram
z.t
108
Matteo Tosatto
Quick Step
z.t
109
Gorka Verdugo Marcotegui
Euskaltel - Euskadi
z.t
110
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step
z.t
111
Marcin Sapa
Lampre - NGC
z.t
112
Stijn Devolder
Quick Step
z.t
113
Frederik Willems
Liquigas
z.t
114
Pierrick Fédrigo
Bbox Bouygues Telecom
z.t
115
Maxime Bouet
Agritubel
z.t
116
Yukiya Arashiro
Bbox Bouygues Telecom
z.t
117
Mikhail Ignatyev
Team Katusha
z.t
118
Yury Trofimov
Bbox Bouygues Telecom
z.t
119
Gerald Ciolek
Team Milram
z.t
120
Rigoberto Urán
Caisse d'Epargne
z.t
121
David Arroyo Duran
Caisse d'Epargne
z.t
122
David Loosli
Lampre - NGC
z.t
123
Oscar Freire Gomez
Rabobank
z.t
124
Amaël Moinard
Cofidis
z.t
125
Staf Scheirlinckx
Silence - Lotto
z.t
126
Alessandro Ballan
Lampre - NGC
z.t
127
Laurens ten Dam
Rabobank
z.t
128
Cyril Dessel
Ag2r - La Mondiale
z.t
129
Sebastian Lang
Silence - Lotto
z.t
130
Grégory Rast
Astana
z.t
131
Greg Van Avermaet
Silence - Lotto
z.t
132
Nicolas Vogondy
Agritubel
z.t
133
Anthony Geslin
Française des Jeux
z.t
134
David Moncoutié
Cofidis
z.t
135
Fabio Sabatini
Liquigas
z.t
136
Benoît Vaugrenard
Française des Jeux
z.t
137
Jussi Veikkanen
Française des Jeux
z.t
138
Danny Pate
Garmin - Slipstream
z.t
139
Igor Anton Hernandez
Euskaltel - Euskadi
z.t
140
Matthew Lloyd
Silence - Lotto
z.t
141
Brian Bach Vandborg
Liquigas
z.t
142
Juan Jose Oroz Ugalde
Euskaltel - Euskadi
z.t
143
Ryder Hesjedal
Garmin - Slipstream
z.t
144
Inigo Cuesta Lopez de Castro
Cervélo Test Team
z.t
145
José Angel Gomez Marchanté
Cervélo Test Team
z.t
146
David Zabriskie
Garmin - Slipstream
z.t
147
Saïd Haddou
Bbox Bouygues Telecom
z.t
148
Juan Antonio Flecha Giannoni
Rabobank
z.t
149
Niki Terpstra
Team Milram
z.t
150
Jonathan Hivert
Skil - Shimano
z.t
151
Christophe Kern
Cofidis
z.t
152
Thomas Voeckler
Bbox Bouygues Telecom
z.t
153
David Millar
Garmin - Slipstream
z.t
154
Albert Timmer
Skil - Shimano
z.t
155
Martijn Maaskant
Garmin - Slipstream
z.t
156
Jérôme Pineau
Quick Step
z.t
157
Johan Vansummeren
Silence - Lotto
z.t
158
Charles Wegelius
Silence - Lotto
z.t
159
Mickael Delage
Silence - Lotto
z.t
160
Cadel Evans
Silence - Lotto
z.t
161
Dmitriy Muravyev
Astana
z.t
162
Levi Leipheimer
Astana
z.t
163
José Luis Arrieta Lujambio
Ag2r - La Mondiale
op 8'09"
164
Lloyd Mondory
Ag2r - La Mondiale
op 8'27"
165
Michael Rogers
Team Columbia - High Road - HTC
op 5'58"
166
Christophe Riblon
Ag2r - La Mondiale
op 9'35"
Jérôme Coppel
Française des Jeux
DNF
Romain Feillu
Agritubel
DNF
Angelo Furlan
Lampre - NGC
DNF
Rui Alberto Costa Da Faria
Caisse d'Epargne
DNS
Mikel Astarloza Chaurreau
Euskaltel - Euskadi
DSQ
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst