En
|
Fr
|
Nl
Home
Deze Week
Weg
Veldrijden
Mountainbike
Ploegen
Transferlijst
WVcycling
Kalender
Zegestand
World Tour Ranking
UCI World Tour
UCI Pro Team
UCI Continental Tour
UCI Women's
UCI Cyclo-Cross
UCI Mountainbike
Clubs
Kalender
Zegestand
UCI Ranking
World Cup
Superprestige
X2O Trofee
Kalender
Zegestand
Redactie
Contact
Men Elite
Women Elite
Tour de France
Ritinfo
Rit 1
Rit 2
Rit 3
Rit 4
Rit 5
Rit 6
Rit 7
Rit 8
Rit 9
Rit 10
Rit 11
Rit 12
Rit 13
Rit 14
Rit 15
Rit 16
Rit 17
Rit 18
Rit 19
Rit 20
Rit 21
14/07
Pau
Hautacam
154 km
Uitslag
Stand
Punten
Berg
1
Juan José Cobo Acebo
Saunier Duval - Scott
4u19'27"
2
Fränk Schleck
Team CSC - Saxo Bank
op 28"
3
Vladimir Efimkin
Ag2r - La Mondiale
op 2'05"
4
Carlos Sastre Candil
Team CSC - Saxo Bank
op 2'17"
5
Cadel Evans
Silence - Lotto
z.t
6
Denis Menchov
Rabobank
z.t
7
Christian Vandevelde
Team Slipstream/Garmin - Chipotle
z.t
8
Stéphane Goubert
Ag2r - La Mondiale
op 2'49"
9
Vincenzo Nibali
Liquigas
op 3'40"
10
Mikel Astarloza Chaurreau
Euskaltel - Euskadi
op 3'58"
11
Kim Kirchen
Team Columbia
op 4'19"
12
Samuel Sánchez Gonzalez
Euskaltel - Euskadi
op 5'22"
13
Tadej Valjavec
Ag2r - La Mondiale
op 5'27"
14
Damiano Cunego
Lampre
op 5'51"
15
Alejandro Valverde Belmonte
Caisse d'Epargne
op 5'52"
16
Laurens ten Dam
Rabobank
op 5'54"
17
Sandy Casar
Française des Jeux
op 6'41"
18
Oscar Pereiro Sio
Caisse d'Epargne
op 7'03"
19
Maxime Monfort
Cofidis
z.t
20
Roman Kreuziger
Liquigas
z.t
21
Kanstantsin Sivtsov
Team Columbia
op 7'34"
22
Hubert Dupont
Ag2r - La Mondiale
op 8'13"
23
Andy Schleck
Team CSC - Saxo Bank
op 8'59"
24
Rémy Di Gregorio
Française des Jeux
op 9'09"
25
Jérémy Roy
Française des Jeux
z.t
26
Dario David Cioni
Silence - Lotto
op 9'37"
27
Rémi Pauriol
Crédit Agricole
z.t
28
Amets Txurruka Ansola
Euskaltel - Euskadi
op 10'39"
29
David Moncoutié
Cofidis
op 11'20"
30
Matteo Carrara
Quick Step
op 11'27"
31
Markus Fothen
Gerolsteiner
op 12'48"
32
Marzio Bruseghin
Lampre
op 13'14"
33
Paolo Tiralongo
Lampre
z.t
34
David Arroyo Duran
Caisse d'Epargne
z.t
35
Eduardo Gonzalo Ramirez
Agritubel
z.t
36
Amaël Moinard
Cofidis
op 13'16"
37
Oscar Freire Gomez
Rabobank
op 14'05"
38
Jens Voigt
Team CSC - Saxo Bank
z.t
39
Leonardo Fabio Duque
Cofidis
z.t
40
Stijn Devolder
Quick Step
op 14'38"
41
Yaroslav Popovych
Silence - Lotto
op 15'58"
42
Mario Aerts
Silence - Lotto
z.t
43
John-Lee Augustyn
Barloworld
op 16'20"
44
Fabian Cancellara
Team CSC - Saxo Bank
op 16'23"
45
Christian Knees
Team Milram
op 16'31"
46
Alexandre Botcharov
Crédit Agricole
z.t
47
Sylwester Szmyd
Lampre
op 18'59"
48
Trent Lowe
Team Slipstream/Garmin - Chipotle
op 22'36"
49
Marco Velo
Team Milram
op 24'28"
50
Cyril Dessel
Ag2r - La Mondiale
z.t
51
José Luis Arrieta Lujambio
Ag2r - La Mondiale
z.t
52
José Ivan Gutierrez Palacios
Caisse d'Epargne
z.t
53
Erik Zabel
Team Milram
z.t
54
David Lopez Garcia
Caisse d'Epargne
z.t
55
Bram Tankink
Rabobank
z.t
56
Marco Marzano
Lampre
z.t
57
David Lelay
Agritubel
z.t
58
Thor Hushovd
Crédit Agricole
z.t
59
Kurt-Asle Arvesen
Team CSC - Saxo Bank
z.t
60
Stef Clement
Bouygues Telecom
z.t
61
Pierrick Fédrigo
Bouygues Telecom
z.t
62
Egoi Martinez de Esteban
Euskaltel - Euskadi
z.t
63
Josep Jufre Pou
Saunier Duval - Scott
z.t
64
Ryder Hesjedal
Team Slipstream/Garmin - Chipotle
z.t
65
Sylvain Chavanel
Cofidis
z.t
66
Haimar Zubeldia Agirre
Euskaltel - Euskadi
z.t
67
Matteo Bono
Lampre
z.t
68
Ruben Perez Moreno
Euskaltel - Euskadi
z.t
69
Adam Hansen
Team Columbia
z.t
70
George Hincapie
Team Columbia
z.t
71
Jérôme Pineau
Bouygues Telecom
z.t
72
Thomas Lövkvist
Team Columbia
z.t
73
Benoît Vaugrenard
Française des Jeux
z.t
74
Christophe Le Mével
Crédit Agricole
z.t
75
Sébastien Rosseler
Quick Step
z.t
76
Volodymir Gustov
Team CSC - Saxo Bank
z.t
77
Johann Tschopp
Bouygues Telecom
z.t
78
Sven Krauss
Gerolsteiner
z.t
79
Dmitriy Fofonov
Crédit Agricole
z.t
80
Joost Posthuma
Rabobank
z.t
81
Pieter Weening
Rabobank
z.t
82
Jurgen Van De Walle
Quick Step
z.t
83
Yoann Le Boulanger
Française des Jeux
z.t
84
Juan Antonio Flecha Giannoni
Rabobank
z.t
85
Nicolas Vogondy
Agritubel
z.t
86
Luis Léon Sanchez Gil
Caisse d'Epargne
z.t
87
Nicolas Portal
Caisse d'Epargne
z.t
88
Giampaolo Cheula
Barloworld
z.t
89
Juan Jose Oroz Ugalde
Euskaltel - Euskadi
z.t
90
Johan Vansummeren
Silence - Lotto
z.t
91
Koos Moerenhout
Rabobank
z.t
92
Freddy Bichot
Agritubel
op 26'06"
93
Carlos Barredo Llamazales
Quick Step
op 27'28"
94
Julian Dean
Team Slipstream/Garmin - Chipotle
op 27'57"
95
Geoffroy Lequatre
Agritubel
op 33'14"
96
Robert Hunter
Barloworld
z.t
97
Robbie McEwen
Silence - Lotto
z.t
98
Björn Schröder
Team Milram
z.t
99
Filippo Pozzato
Liquigas
z.t
100
Heinrich Haussler
Gerolsteiner
z.t
101
Martin Elmiger
Ag2r - La Mondiale
z.t
102
Steven de Jongh
Quick Step
z.t
103
Simon Gerrans
Crédit Agricole
z.t
104
Ronny Scholz
Gerolsteiner
z.t
105
Xavier Florencio Cabre
Bouygues Telecom
z.t
106
Inaki Isasi Flores
Euskaltel - Euskadi
z.t
107
Aliaksandr Kuschynski
Liquigas
z.t
108
William Bonnet
Crédit Agricole
z.t
109
Christophe Brandt
Silence - Lotto
z.t
110
Arnaud Gérard
Française des Jeux
z.t
111
Ralf Grabsch
Team Milram
z.t
112
Martin Müller
Team Milram
z.t
113
Nicki Sörensen
Team CSC - Saxo Bank
z.t
114
Massimiliano Mori
Lampre
z.t
115
Christopher Froome
Barloworld
z.t
116
Stuart O'Grady
Team CSC - Saxo Bank
z.t
117
Christophe Riblon
Ag2r - La Mondiale
z.t
118
Sebastian Lang
Gerolsteiner
z.t
119
Murilo Antonio Fischer
Liquigas
z.t
120
Fabian Wegmann
Gerolsteiner
z.t
121
Félix Rafael Cardenas Ravelo
Barloworld
z.t
122
Philippe Gilbert
Française des Jeux
z.t
123
Matthieu Sprick
Bouygues Telecom
z.t
124
Brett Lancaster
Team Milram
z.t
125
Baden Cooke
Barloworld
z.t
126
Jesús Del Nero Montes
Saunier Duval - Scott
z.t
127
David Millar
Team Slipstream/Garmin - Chipotle
z.t
128
Gert Steegmans
Quick Step
z.t
129
Romain Feillu
Agritubel
z.t
130
David De La Fuente Rasilla
Saunier Duval - Scott
z.t
131
Robert Förster
Gerolsteiner
z.t
132
Manuel Quinziato
Liquigas
z.t
133
Danny Pate
Team Slipstream/Garmin - Chipotle
z.t
134
Rubens Bertogliati
Saunier Duval - Scott
z.t
135
Stéphane Augé
Cofidis
z.t
136
Samuel Dumoulin
Cofidis
z.t
137
Peter Velits
Team Milram
z.t
138
Florent Brard
Cofidis
z.t
139
Gorka Verdugo Marcotegui
Euskaltel - Euskadi
z.t
140
Paolo Longo Borghini
Barloworld
z.t
141
Francesco Chicchi
Liquigas
z.t
142
Alessandro Ballan
Lampre
z.t
143
Matteo Tosatto
Quick Step
z.t
144
Jimmy Engoulvent
Crédit Agricole
z.t
145
Daniele Righi
Lampre
z.t
146
Gerald Ciolek
Team Columbia
z.t
147
Frederik Willems
Liquigas
z.t
148
Martijn Maaskant
Team Slipstream/Garmin - Chipotle
z.t
149
Laurent Lefevre
Bouygues Telecom
z.t
150
Mark Renshaw
Crédit Agricole
z.t
151
Nicolas Jalabert
Agritubel
z.t
152
Wim Vansevenant
Silence - Lotto
z.t
153
William Frischkorn
Team Slipstream/Garmin - Chipotle
z.t
154
Sebastian Langeveld
Rabobank
z.t
155
Leif Hoste
Silence - Lotto
z.t
156
Thomas Voeckler
Bouygues Telecom
z.t
157
José Vicente Garcia Acosta
Caisse d'Epargne
z.t
158
Niki Terpstra
Team Milram
z.t
159
Arnaud Coyot
Caisse d'Epargne
z.t
160
Marcus Burghardt
Team Columbia
z.t
161
Sébastien Chavanel
Française des Jeux
z.t
162
Jimmy Casper
Agritubel
op 34'06"
163
Bernhard Eisel
Team Columbia
op 34'55"
164
Mark Cavendish
Team Columbia
z.t
Yury Trofimov
Bouygues Telecom
DNF
Bernhard Kohl
Gerolsteiner
DSQ
Leonardo Piepoli
Saunier Duval - Scott
DSQ
Riccardo Riccò
Saunier Duval - Scott
DSQ
Stefan Schumacher
Gerolsteiner
DSQ
Leonardo Piepoli won, maar werd gediskwalificeerd wegens doping.
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
Info
Parcours
Schema
Startlijst
Uitslag
Erelijst